Днес - 18 март е обявен за Ден на траур в Община Казанлък. Това обяви кметът на Община Казанлък Галина Стоянова, предаде репортер на "Фокус". Причината е израз на съпричастност с Република Северна Македония и семействата на всички загинали в пожара в побратимения град Кочани.
Ден на траур е обявен в Община Казанлък заради инцидента в Кочани
© Община Казанлък



09:00 / 18.03.2025
10191



