На Велики четвъртък за поредна година на централния площад в Симитли ще се боядисват великденски яйца. Организатори са Община Симитли и НЧ "Св. Климент Охридски – 1922“, а инициативата е насочена към малките жители на общината.
Всеки, който желае, може да се включи от 10:30 часа на 17 април. Единственото, което трябва да носят със себе си участниците в боядисването, е добро настроение.
В деня ще бъде подредена и тематична Великденска изложба на Школата по рисуване към читалището, с ръководител Борислава Андреева.



15:04 / 15.04.2025
1184




