МБАЛ – Девин се оборудва с нов компютърен томограф. Когато са обединени усилията на медицинските специалисти и местната власт за по достъпно и качествено медицинско обслужване, положителните резултати са на лице, съобщават от лечебното заведение.
След изцяло обновеното Детско отделение на болницата, от вчера в услуга на населението е и доставеният и пуснат в експлоатация, нов компютърен томограф /Скенер/.
От болницата изказват благодарности на кмета на Девин, Здравко Иванов за ежедневната подкрепа.
На прекрасния екип в отделението по Образна диагностика, пожелават да са здрави и успешна работа с новата апаратура!



10:12 / 21.09.2023
809





