Вчера жителка на Костинброд потърсила помощ от полицията.
Тя обяснила, че непълнолетният й син е бил набит от негов съученик при възникнал конфликт в двора на училището им. Полицейските служители реагирали незабавно и бързо установили автора на деянието, съобщават от ОДМВР - София.
Снети са му сведения в присъствието на родител и инспектор Детска педагогическа стая. Материалите са докладвани в прокуратурата с оглед прилагане разпоредбите на чл. 61 от НК.



12:18 / 24.03.2026
1875



