Поредна благотворителна кампания на сдружението "Аз вярвам и помагам“ започва във Варна.
До 14 часа днес всеки може да донесе пластмасови капачки и стотинки пред Катедралния храм "Свето Успение Богородично".
Желанието е до края на годината да бъдат събрани 1 милион лева.



08:27 / 26.04.2025
1460




