Биячите от Карнобат Ангел и Михаил, които пребиха почти до смърт 46-годишен мъж в града, остават в ареста, реши Апелативният съд в Бургас, предаде репорет на ФОКУС.
И този път мярката се проведе при закрити врата, тъй като единият от обвиняемите – Михаил, е непълнолетен. По-възрастният, Ангел, е на 20 години и е негов вуйчо.
ФОКУС припомня, че на 17 юни в двора на училище в Карнобат нападателите са нанесли множество удари с юмруци, ритници и дървена пръчка. В резултат на побоя пострадалият е получил тежки травматични увреждания и е бил настанен в болнично заведение.




16:10 / 25.06.2026
281





