Нови 6 случая на морбили са регистрирани у нас. Това съобщиха преди броени минути от Министерство на здравеопазването. С това общият брой на заболелите достигна достига 159.

Всички новорегистрирани са от област Враца. Новоте случаи са регистрирани при хора на възраст от 4 до 51 г.