45-годишна жена е задържана за кражба на злато и 5000 лева от жилище, съобщиха за "Фокус" от ОДМВР-Стара Загора. Досъдебно производство е било започнато в Първо РУ-Стара Загора след получено в полицията съобщение на 12.09.2023г. за кражба на златни накити и 5000 лв от жилище в Стара Загора, отразено в бюлетин №256/2023 г.
В резултат на проведените оперативно-издирвателни мероприятия на полицейските служители, като извършител на деянието е установена 45-годишна жена. Тя е задържана.
Рени АТАНАСОВА



12:00 / 21.09.2023
2117




