4-годишно дете в в болница след пътен инцидент край Павел баня, съобщиха за ФОКУС от ОДМВР-Стара Загора. Вчера, около 14.15ч., в с. Габарево, на кръстовището до "Джамията", е настъпило пътнотранспортно произшествие.
По първоначална информация, инцидентът е между л.а "Рено", управляван от 22-годишен мъж и т.а "Газ", управляван от 38-годишен мъж. Момче на 4 години, возещо се в л.а "Рено", е пострадало. Прегледано е във ФСМП- Казанлък и пренасочено към болница в Стара Загора, където е настанено за наблюдение.
Водачите са тествани за употреба на алкохол, отчетени са отрицателти резултати. Местопроизшествието е посетено от полицейски екип.



11:47 / 25.06.2026
207



