Партньорството между Община Рудозем и "Върба-Батанци“ АД продължава и през 2026 г. с конкретни ангажименти и целенасочени инвестиции в полза на местната общност.
Кметът инж. Недко Кулевски съобщи, че е подписал програмата заедно с Севдалин Сираков – изпълнителен директор на "Върба-Батанци“ АД, в присъствието на инж. Румен Цонев – главен изпълнителен директор и председател на Съвета на директорите на "ХОЛДИНГ КЦМ 2000“ АД, инж. Сергей Атанасов – изпълнителен директор на "Горубсо – Мадан“ АД и Фахри Молайсенов – кмет на Община Мадан.
Програмата осигурява финансиране в размер на 30 000 евро, насочено към дейности с пряко отражение върху средата и живота в общината като ремонт и освежаване на детски площадки, подкрепа за спортната подготовка на Спортен клуб "Карате“, организиране и провеждане на празника на Община Рудозем, както и осигуряване на спортна екипировка за децата от Футболен клуб "Рудозем“.
"Заложените дейности са насочени към реални резултати – по-добра среда за децата, подкрепа за местния спорт и събития, които създават усещане за общност.
Благодаря за доверието и последователната подкрепа. Стабилното партньорство между местната власт и бизнеса е ключово за устойчивото развитие на общината.
Рудозем върви напред – с последователност, ясна посока и отговорност към хората“, посочи кметът на родопския град.



09:10 / 22.04.2026
1950




