12-годишно момиче е паднало в шахта в района на комплекс "Червено знаме" в София. Това потвърдиха от МВР за ФОКУС.
Сигналът за инцидента е подаден около 17:00 часа, след което на място са изпратени екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ
Детето е транспортирано за преглед в УМБАЛСМ "Н. И. Пирогов". То е контактно и адекватно, съобщиха от лечебното заведение за ФОКУС.
Към момента се изясняват причините и обстоятелствата около инцидента.



19:56 / 24.06.2026
390





