Астролог посочи дата, когато ще пострада цяла Украйна: "Ще има невиждани разрушения"

©
"Днес имаше новолуние в Козирог, до планетата Плутон, в 8-ия деструктивен астрологичен сектор на лунната карта за Киев. Тази карта дава трудна прогноза за Украйна за следващите 30 дни, до 10 февруари. Това е лошо време за финансовата и икономическа ситуация, а също така има заплаха за мащабни атаки и много разрушения в страната. Трябва да издържим този месец", написа Уран в своя канал в Telegram.
Той добави, че руснаците може да ударят енергийни обекти в Украйна по време на точния съвпад на транзитната Луна и Плутон. Тази връзка ще се състои сутринта на 12 януари. Времето на влияние на аспекта е от 3 сутринта до 6 сутринта включително.
"Въз основа на астрологичната символика на планетите трябва да се обърне специално внимание на защитата на атомните електроцентрали, трансформатори и други енергийни съоръжения, свързани с влиянието на планетата Плутон. Големи разрушения са възможни и в жилищния сектор, тъй като жилищните сгради се контролират от Луната“, добави астрологът.
Ако вземем предвид наближаващата втора вълна на силно застудяване през следващите 2-3 дни, тогава, продължи експертът, вероятността от удари става още по-голяма.
"В регионален план има опасност за Киев, Запорожие, Днепър, Павлоград, Харков, Хмелницка област. А също и за Одеса, Николаев, Черкаси. Първо искам да кажа, че следващият опасен аспект ще бъде около 18 януари, когато транзитен Марс преминава през Уран на картата на Украйна. Не пренебрегвайте алармите! Пазете се", заключи Уран.
пон | вто | сря | чтв | пет | съб | нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Зеленски отговори на Тръмп: Лично ще чакам Путин в Турция
20:46 / 11.05.2025
Deep State: ВСУ предприеха най-неуспешната контраатака в Торецк и...
17:55 / 11.05.2025
Тръмп обещава да увеличи търговията с Индия и Пакистан след прекр...
17:40 / 11.05.2025
Мерц: Докато оръжията не замлъкнат, преговорите са невъзможни
17:31 / 11.05.2025
Павло Палица: Русия съсредоточава усилията си на няколко направле...
17:15 / 11.05.2025
Politico: Тръмп се съгласи да подкрепи коалицията на желаещите, н...
17:14 / 11.05.2025
Актуални теми