Огромно задръстване се е образувало на АМ "Струма" в посока София.

Колите не мърдат, съобщават шофьори. 

Тапата започва малко преди Кресна. Съобщава се за много спрели румънски тирове и автобуси.

Към Гърция трафикът е нормален.

Шофирайте внимателно!