Огромно задръстване се е образувало на АМ "Струма" в посока София.
Колите не мърдат, съобщават шофьори.
Тапата започва малко преди Кресна. Съобщава се за много спрели румънски тирове и автобуси.
Към Гърция трафикът е нормален.
Шофирайте внимателно!
Огромно задръстване се е образувало на АМ "Струма" в посока София.
Колите не мърдат, съобщават шофьори.
Тапата започва малко преди Кресна. Съобщава се за много спрели румънски тирове и автобуси.
Към Гърция трафикът е нормален.
Шофирайте внимателно!