Пожар гори в в участъка с М. Градище - до разклона за Малки воден

©
Трафикът се осъществява по следния обходен маршрут: lll-505 М. Градище- Орешец - Тънково - Г. Извор, lll-593 - Силен, lll-808 - Долни Главанак - Бориславци - М. Воден lll- 597 - Ивайловград.
Агенция "Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да спазват правилата за движение, да карат внимателно, спазвайки дистанция и със съобразена скорост, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.
Да не се използват аварийните ленти по автомагистралите за по-бързо придвижване при натоварен трафик. По този начин се възпрепятства преминаването на превозните средства със специален режим на движение в случай на инцидент.
Eмоционалното шофиране не гарантира по-кратко пътуване, но застрашава живота и здравето на всички останали, които спазват правилата.