На АМ "Тракия" в посока Бургас вече са отворени две ленти. Трафикът е нормален и не се образуват тапи от изчакващи автомобили, предава репортер на ФОКУС.

По-рано днес шофьори съобщиха за километрични задръствания по цяла автомагистрала "Тракия" в посока Бургас.

В посока София трафикът е по-натоварен. Образували се се задръствания на Вакарел и Ихтиман.

Припомняме, че започва масово кърпене на настилки по "Тракия", което ще бъде предпоставка за нови задръствания.