close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Всички
Институции
Политика
Криминални
Икономика
Здравеопазване
Общество
Други
Трафик
Освободиха Явор Божанков от две парламентарни комисии
11:49 / 13.12.2022
478
©
Явор Божанков е освободен предсрочно като член на Комисията по конституционни въпроси и на Комисията по околната среда и водите, съобщи председателят на Народното събрание Вежди Рашидов, предаде репортер на Агенция "Фокус“.

В началото на извънредното заседание на парламента Вежди Рашидов обяви от трибуната, че на 9 декември общото събрание на ПГ на "БСП за България" е взело единодушно решение за изключване от групата на Явор Божанков и в тази връзка той губи местата си в парламентарни комисии.
Следете всички новини на агенция "Фокус" и чрез:
facebook
Google Новини
Всичко важно от ефира на радио "Фокус" слушайте и в нашите подкасти в:
Spotify
Google Podcasts
Soundcloud



Още по темата: общо новини по темата: 3






Зареждане! Моля, изчакайте ...

ИЗПРАТИ НОВИНА
Актуални теми
Парламентарни избори 2023 г.
Социално недоволство във Франция
Специализирани полицейски операции в страната
Войната в Украйна
Поскъпване на хранителните продукти
назад 1 2 3 4 5 напред
Анкета
"За" или "против" запазването на паметниците на Съветската армия в България?
За
Против
Не мога да преценя

Част от
НОВИНИ
ЗА НАС

За контакти:

тел.: 0882 801 050

focus@focus-news.net

За реклама:

Тарифи (виж) Избори 2023

тел.: 0882 801 001

sales@focus-news.net
©2000 - 2022 Медия груп 24 ООД. focus-news.net - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от focus-news.net, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в focus-news.net е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.