Огромно задръстване се е образувало на АМ "Тракия" в посока София. За това съобщи репортер на "Фокус". Тапата започва около 237-я километър на аутобана.
Колоната е близо 7 километра. В района има полиция.
Все още не е ясно какво точно е станало.
Огромно задръстване се е образувало на АМ "Тракия" в посока София. За това съобщи репортер на "Фокус". Тапата започва около 237-я километър на аутобана.
Колоната е близо 7 километра. В района има полиция.
Все още не е ясно какво точно е станало.