Задръстване се е образувало на българо-сръбската граница на ГКПП "Калотина". За това съобщи репортер на "Фокус".
Колите изчакват на място за влизане на територията на България.
Задръстване се е образувало на българо-сръбската граница на ГКПП "Калотина". За това съобщи репортер на "Фокус".
Колите изчакват на място за влизане на територията на България.