Продължават преговорите между ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ за редовен кабинет.
Малко преди 14ч. в петък председателят на ПГ на ГЕРБ-СДС Десислава Атанасова и съпредседателят на "Демократична България" Христо Иванов влязоха заедно в кабинета на председателя на Народното събрание Росен Желязков за финалния етап на преговорите за правителство.
Според информация на "Фокус" в срещата вече са се включили Кирил Петков и ген. Атанас Атанасов.
Делян Пеевски и Йордан Цонев от ДПС напуснаха кабинета на председателя на Парламента в 14:45ч. Мустафа Карадайъ присъства на срещата.
Самата Мария Габриел присъства на разговорите. От ГЕРБ-СДС на срещата е и Томислав Дончев.
Очаквайте подробности!



13:58 / 02.06.2023
2741




