На Международния ден на жените в дипломацията отдаваме признание на всички жени. С професионализъм, визия и отдаденост те допринасят за изграждането на диалог, доверие и мир между народите.
Това каза външният министър Велислава Петрова и отправи благодарност към всички жени дипломати за тяхната работа и вдъхновение!
"Техният принос е безценен, защото допринасят за развитието на международните отношения и за утвърждаването на ценностите на сътрудничеството и взаимното уважение", добави тя.



10:12 / 24.06.2026
322



