От 10:00 часа пред Народното събрание медици от болница "Майчин дом" София отново излизат на протест срещу тормоза от работодателя и искане за неговата оставка, съобщиха организаторите.
Организатор на протеста е Национален синдикат "Защита".
От 10:00 часа пред Народното събрание медици от болница "Майчин дом" София отново излизат на протест срещу тормоза от работодателя и искане за неговата оставка, съобщиха организаторите.
Организатор на протеста е Национален синдикат "Защита".