Повишихме броя на патрулите, разпоредих всички полицейски автомобили да бъдат с включена светлинна сигнализация, изкарахме дронове, изкарахме небрандирани автомобили, които да следят за агресивни водачи. Това заяви пред NOVA и.д. главен секретар на МВР Любомир Николов.
"С оперативните служби започваме обезпечаване на места, където имаме информация или се предполага, че недобросъвестни водачи излизат от увеселителни заведения в нетрезво състояние и се качват в автомобилите си", добави той.
ФОКУС припомня, че Николов зае поста след като Георги Кандев подаде оставката си преждевременно.



18:34 / 28.06.2026
487



