Километрично задръстване се е образувало на АМ "Тракия" в посока София, съобщават шофьори.
Причината са ремонтите на магистралата.
Колите стоят на място повече от 20 минути.
Шофирайте внимателно!
Километрично задръстване се е образувало на АМ "Тракия" в посока София, съобщават шофьори.
Причината са ремонтите на магистралата.
Колите стоят на място повече от 20 минути.
Шофирайте внимателно!