Почивайте така, че през септември пак да ви се работи.
С тези думи се обръща към учителите във Facebook председателят на Съюза на ръководителите в системата на народната просвета и директор на столичното 119. СУ "Акад. Михаил Арнаудов“ Диян Стаматов.
Ето какво още ги съветва той:
Ставане без будилник.
Пиене на кафе без да мислиш за първи час.
Четене на книга без да подготвяш тест върху нея.
Решаване на единствения важен проблем:
море, планина или басейн.
Да не казваш поне два месеца:
“Отворете тетрадките."
Да не проверяваш дали някой е преписвал.
Да не смяташ оценки.
Да не пишеш отсъствия.
Да не чуваш училищен звънец.
Ако все пак го чуеш, значи сънуваш.
Много слънце.
Много смях.
Много спокойствие.
Домашно няма.
Контролно няма.
Само една задача:
Почивайте така, че през септември пак да ви се работи.



17:55 / 22.06.2026
371




