Бойко Борисов от Видин, който посети и разгледа храма "Свети Димитър", който има необходимост от финансова помощ за реставрация.
По думите му тази магистрала е можело да е готова, но гледат напред. "Ако всичко е наред и влезем в еврозоната - това трасе ще стане прекрасно за инвестиции", допълни той.
Лидерът на ГЕРБ-СДС посочи, че по трасето от магистралата до Видин се "работи здраво от половин година". "Не искам да се връщам към тези 4-5 години, но сега за 2 години ще стане пътят. Работи се много активно. Природата ни е хубава, но са само планини и дерета. Затова и строителството е трудно. Основният трафик по вертикалния коридор е именно през Видин", каза още той.
"Магистралата се строи така, както подобава", категоричен е Борисов.
"Работи се усилено по магистралата към Видин. Макар и бавно, ще наваксаме четирите години бездействие", заяви лидерът на ГЕРБ-СДС