Бойко Борисов.
По думите му предишното управление е извадило санирането на блокове от Плана за възстановяване, защото там е най-високият контрол.
И вчера казах - това е най-лесната кампания, защото преди в програмите залагахме какво да надградим, какво ново да направим. Ако изберете тях, аз повече на кампания за нови изброи няма да се явя. Сега обикалям и ви давам между какво да избирате. няма какво да обяснявам повече. На 2 октомври вие преценявате, отбеляза Борисов.
Защото, когато Корнелия Нинова говори за модела Борисов, ето ви цената на електрическата енергия август 2020 г. - 75 лв. При новия модел е в пъти по-скъпа. Въглищата са български и в българските земни недра. Там са си от векове. Миньорите, енергетиците, инженерите са българи. Заплатите им не са скочили. Откъде дойде това повишение? "Козлодуй" работи на макс и токът излиза на 45 лв., а се продава на 1800 лв. Защо изпуснаха това", добави лидерът на ГЕРБ.
Ето ви поскъпването на хранителните продукти. Кое наложи да ви се вдигне олиото? Колкото искаш слънчоглед има. Токът е наш, земята е наша, селяните са наши, комбайните също. Кое ви вдигна цената? Няма стока да не се е вдигнала, след като нашият модел го няма. На 2 октомври преценявайте. Половината можем да ги свалим, каза още Борисов.
Когато числата говорят и посредниците мълчат. Ето ви цените на природния газ - 837% по-скъпа е сега отколкото при нас. При лошите ГЕРБ дизелът е бил 2,09 лв., ето как расте, а като си тръгнаха Кирил и Асен малко падна, защото са по-малко комисионните. Няма да споря кой е по-добър. Ето народът да си избере. Цените на бензина виждате ли как расте, посочи Борисов.
Целия оптимизъм, който искам да ви вдъхна ме задължава, защото държавата е буквално счупена. Това заяви от Разград лидерът на ГЕРБ Борисов: Ако не спечелим, повече няма да се явявам на избори

© Фокус
пон | вто | сря | чтв | пет | съб | нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Финансист: Еврото поскъпва сериозно, готови сме за него
22:34 / 06.05.2025
Желязков поздрави Мерц: С координирани усилия продължаваме да раб...
21:02 / 06.05.2025
Военният историк Мишо Йорданов: Денят на храбростта винаги е бил ...
19:40 / 06.05.2025
Журналистът Николай Кръстев: Фицо и Вучич отново предпочитат да б...
20:00 / 06.05.2025
Красимир Каракачанов: Армията e била славна, когато България e би...
17:40 / 06.05.2025
Над 160 млади гвардейци посетиха Народното събрание
15:38 / 06.05.2025
Актуални теми