Автомобил падна от моста след първия тунел на АМ "Струма“ в посока Перник.
Колата е минала през мантинелата. Засега не се съобщава за пострадали, съобщават bTV.
Очаквайте подробности!
Автомобил падна от моста след първия тунел на АМ "Струма“ в посока Перник.
Колата е минала през мантинелата. Засега не се съобщава за пострадали, съобщават bTV.
Очаквайте подробности!