АМ "Тракия" се отпуши и е отворена в посока Пловдив и Бургас, научи ФОКУС.
Припомняме ви, че по-рано задръстването достигаше 30 км.
Шофьори съобщават, че към този час движението е спокойно, но дълга колона е започнала да се образува на изхода на София в посока Пловдив.
Около 14 ч. днес беше пуснато движението по ремонтирания участък в платното за Бургас на АМ "Тракия“ на територията на Софийска област (между 33-и и 39-и км).
Изпълнението на предвидените дейности е в заключителен етап – при 39-ия километър се полага последният асфалтов пласт, а в други части се полага пътната маркировка.



16:48 / 26.06.2026
3603





