Нотингам постигна първа победа в елита от 23 години. За радост на феновете тя дойде на "Сити Граунд", след като тимът спечели с 1:0 срещу Уест Хем. Тайуо Ауоний отбеляза единственото попадение в мача в добавената част на първото полувреме.

Успехът на Форест дойде доста драматично, като попадение на "чуковете" бе отменено през първата част, а след почивката Деклан Райс пропусна дузпа. Вратарят на домакините Дийн Хендерсън направи серия от блестящи спасявания, а в 82-ата минута удар с глава на Зума бе изчистен от голлинията.

Отборът на Стив Купър записа първи три точки за новия сезон, докато Уест Хем вече е с две загуби.

В другия неделен мач лондонското дерби между Челси и Тотнъм завърши наравно 2:2.