Левски победи Етър с 5:0 в последната си проверка преди старта на сезон 2022/2023. След като първото полувреме завърши без голове, звездите на столичани донесоха успеха през втората част.

Уелтон откри резултата в 58-ата, а Роналдо удвои в 64-ата минута. Отново Роналдо се разписа в 71-ата, като интересното, че и двамата влязоха като резерви. Последните два гола отбеляза Билал Бари в 82-ата и 93-ата минута и стана голмайстор в подготвителния период с шест попадения. Включването на Уелтон бе много силно и бразилецът участваше в три от попаденията на Левски. Ивелин Попов все още е контузен и гледа мача от трибуните.

Това беше генерална репетиция за "сините" преди двубоя с ЦСКА 1948 от първия кръг на efbet Лига.