Дрийм Тийм Троян е шампион в регион Център на ББЛ Б група през този сезон. Тимът завърши на първото място, след като на финала във Велико Търново надви Чардафон Б със 72:52.

Отборът от Троян поведе с 22:15 след десет минути игра. На два пъти разликата падаше само до точка през втория период, но до обрат не се стигна и на почивката символичните домакини се оттеглиха при 39:29 в своя полза. Ключова се оказа третата четвърт, която започна равностойно, но след това Дрийм Тийм Троян натрупа солиден аванс и преди последната част се откъсна с 59:36. До края разликата продължи да бъде около 20 точки и тимът спечели убедително.

Радослав Кочев бе над всички за победителите с 25 точки и 11 борби. Георги Бойнов реализира 16 точки, с 15 и 10 борби е Цветослав Острев. За отбора от Габрово Андреан Деков реализира 17 точки, 10 има Николай Георгиев.

Бронзовите медали през този сезон бяха спечелени от Локомотив Горна Оряховица, който надви местния Ударникъ с 61:57.

Домакините водеха почти през цялата първа четвърт, но след края й съперникът им обърна за 16:11. Разликата в полза на Локомотив стана двуцифрена през втория период, а на почивката той водеше с 33:24. След паузата обаче Ударникъ обаче постепенно започна да топи изоставането си и три минути преди края стигна до пълен обрат, но гостите измъкнаха успеха в края.

Цвятко Тръвнев завърши с 19 точки и 14 борби за Локомотив, Светослав Байчев вкара 15 точки с 9 борби, а 12 точки и 14 борби има Паскал Николов. За съперника Радостин Борисов бе над всички с 22 точки и 20 борби. Александър Мишев се отчете с 11 точки и 9 борби.