Черно море и ЦСКА приключиха при 0:0 в мач от последния, 31-ви кръг от първата шестица на efbet Лига. По-близо до успеха бяха домакините, които в заключителните секунди на срещата нацелиха напречната греда.

И двата тима играха само за престиж, след като домакините бяха загубили шанса си да стигнат до място, което ще ги изпрати на бараж за участие в европейските клубни турнири. В същото време, "червените“ си бяха гарантирали второто място и сребърните медали.

ЦСКА отново демонстрира голова немощ в атака и в пореден двубой през пролетта не успя да отбележи попадение. Запалянковците на тима спазиха заканата си да бойкотират тима. Преди мача те издигнаха транспарант срещу играчите - "Бездушници! Срам ни е от вас!", а в 19-ата минута и 48-ата секунда част от тях напуснаха демонстративно трибуните на "Тича".

След равенството ЦСКА завърши втори с 58 точки, а Черно море остана пети с 47.