Трети мач ще определи последния полуфиналист в региона и съперник на Миньор 2015, след като в другия мач тази вечер Фаб Файв изравни на Хебър на 1-1 след победа с 95:78.

Тимът от Пазарджик имаше предимство почти през цялата първа четвърт, но в края й съперникът му обърна за 22:21. Резултатността се вдигна още повече през втория период, като след поредица от размени на водачеството, на почивката Фаб Файв бе напред с 52:46.

След паузата столичният тим взе инициативата. Той поведе с двуцифрена разлика за първи път в мача, а преди последната част бе се оттегли при 77:63. В оставащото време Хебър се доближи до 9 точки, но след това домакините отново увеличиха аванса си и спечелиха убедително.

Георги Кръстев записа 28 точки и 11 борби за победителите. Камен Атанасов се отчете с 25 точки, 7 борби и 7 асистенции. Мартин Горунов има 18 точки и 9 борби, а дабъл-дабъл от 12 точки и 11 борби има Георги Митровски. За Хебър Кирил Райков бе над всички с 34 точки, 12 и 8 асистенции има Денис Петков.