Треньорът на Виляреал Унай Емери бе разочарован след загубата с 0:2 от Манчестър Юнайтед в група "F" на Шампионската лига. Той смята, че тимът му е бил по-добър в 60-70 минути от мача, но не е успял да се възползва от това.

"Може би трябваше да бъдем по-спокойни в ситуацията при първия гол. Той не дойде от индивидуална грешка, а от стила ни на игра. Направихме грешка, но тя дойде от нещо, което искаме да е нашата силна страна - владеенето на топката. Явно трябва да намалим грешките в това отношение, но истината е, че голът можеше да падне и по друг начин. Например Рули направи страхотно спасяване при удара на Санчо. Нека вземем позитивното - 60-70 минути бяхме по-добрият отбор срещу фаворита. В края те стояха по-добре и нямаше как да се преборим за равенството, след като получихме гол. Такива неща се случват. Сега трябва да се фокусираме върху следващия мач срещу Аталанта", заяви Емери.