Задържан е мъж от Пазарджик, нанесъл щети върху лек автомобил в кв. „Изток“
23 Февруари 2021 | 11:53 | Агенция "Фокус"
Пазарджик. Мъж, извършил вандалска проява, е установен и задържан от служителите на участъка в пазарджишкия квартал „Изток“. Това съобщиха от ОДМВР - Пазарджик. Снощи неизвестен счупил с помощта на стъклена бутилка едно от стъклата на паркиран лек автомобил „Фолксваген“.
Возилото било ползвано от 30-годишен жител на квартала. В резултат на проведеното разследване „по горещи следи“ служителите от участъка стигнали до самоличността на извършителя. Оказало се, че това е 43-годишен съсед на ползвателя на колата. Той е задържан, а спрямо него се води бързо производство.
© 2021 Всички права запазени. Забранява се възпроизвеждането изцяло или отчасти на материали и публикации без предварителното съгласие на Информационна агенция "Фокус"!