НАЙ-ЧЕТЕНИТЕ НОВИНИ ДО 21:19


СВЪРЗАНИ НОВИНИ

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Видин в периода 18 ноември - 22 ноември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Видин в периода 18 ноември - 22 ноември

15 Ноември 2019 | 15:00 | Агенция "Фокус"
Видин. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 ноември - 22 ноември включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Брегово
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гъмзово: Александър Стамболийски 16, 18, 12, 20, 22, 1, Борис Димитров 4, 2, 6, Гаврил Генов 20, 15, Гео Милев 1, Георги Бенковски 1, 10, 6, 4, 2, Георги Димитров 29, 35, Ленин, Любен Каравелов 1, Райчо Даскалов 7, 1, 3, 6, Спортист 16, 9, 24, 4, 14, 12, Станке Димитров 12, 9, 1, 5, 16, 4, 11, 24, 6, УПИ VII-444, Кв, 55, Хан Аспарух 17, 6, 8, 9, 21, 10, Христо Ботев 3, Цар Самуил 6, 3, 9, Цар Симеон 27, 13, 53, 17, 24, 11, 26
На 21.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ - Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров 8, 17, Александър Стамболийски 7, 3, 4, 1, 2, 10, 13, 21, 6, 10, 11, Антон Чехов 4, 2, 6, 8, 3, Асен Балкански 9, Борис Бенчев 1, 7, 5, 9, 2, 4, Боян Чонос 4, Братя Миладинови 2, 2, 14, 3, 12, 8, 6, Васил Друмев 8, Васил Коларов 9, 3, 14, 6, 12, 5, 2, Васил Левски 1, 2, 4, Виктор Юго 2, Георги Димитров 6, 2, 4, 44, 12, 5, 10, 3, Гоце Делчев 7, Димитър Полянов 1, 3, 2, Елин Пелин 1, 3, 8, 5, 2, 4, 7, Емил Марков 1, 2, Иван Вазов 2, Лиляна Димитрова 3, 6, Любен Каравелов 2, Мико Нинов 14, 3, 10, 4, 2, 7, 5, 12, 6, 1, Митко Палаузов 2, Никола Й.Вапцаров 4, 1, 2, Отец Паисий 5, 3, 4, Първи Май 10, 5, 13, 4, 12, Роза Люксембург 3, 4, 2, 6, Сержант Филипов 8, 6, 1, 10, 5, 7, Тимок 11, 9, Площад Славейков
Община Видин
На 18.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Бела Рада: 24-561 Кв 35, Втора 24, 31, 25, 28, 26, 36, 23, 27, 29, 21, 53, 59, 45, 16, 37, 39, 43, 36, 44, 25, 92, 27, 52, 23, 49, 50, 40, 69, 61, 55, 63, 13, 8, 3, 9, 1, 22, 18, 14, 11, 20, 15, 5, Двадесет и Втора 9, 3, 24, 13, Двадесет и Пета 17, Двадесет и Първа 10, Двадесет и Трета 2, 1, 3, Двадесет и Четвърта 5, 4, 2, Двадесета 9, 8, 12, 2, 10, 11, 4, 7, 6, Дванадесета 2, 15, 12, 8, 7, 6, 17, 14, 13, 21, 18, 12, 11, 27, 20, 16, 4, 1, 8, 15, 19, 6, Девета 14, 3, 1, 18, 13, 12, 2, 5, 11, 8, 9, 6, 4, 7, 19, Деветнадесета 4, 10, 12, 3, 5, Десета 9, 2, 4, 1, 6, Единадесета 10, 4, 5, 7, 2, 34, 9, 11, 8, 3, 1, Осемнадесета 2, 8, 4, 3, 6, 7, 1, Осма 10, 6, 4, 6, 13, 2, 11, 3, 7, 15, Пета 10, 6, 2, 7, 8, 9, 11, 13, 1, 12, 3, Петнадесета 16, 10, 3, 2, 4, 7, 5, 1, Площада, Първа 35, ТП-1 Бела Рада, 23, 7, 16, 15, 10, 2, ТП-3 Бела Рада, 14, 11, 1, 42, 44, 17, 26, 35, 34, 19, 13, 30, 28, 33, 31, 41, 39, 29, 3, 32, 14а, 24, 36, ТП-2 Бела Рада, Седемнадесета 1, 4, 10, 17, 6, Седма 35, 22, 24, 30, 20, 29, 22, 19, 31, 23, 9, 2, 28, 4, 16, 12, 18, 15, 11, 26, 7, 10, 27, 25, 21, 33, 17, 13, 3, Трета 12, 18, 14, 25, 28, 9, 4, 16, 10, 8, 11, 5, 19, 23, 22, 7, 26, 1, 24, 30, 2, 4, Тринадесета 1, 29, 5, 2, 10, 8, 3, 16, 6, 46, 56, 18, 34, 27, 60, 30, 13, 17, 29, 19, 23, 21, 9, 36, 58, 40, 62, 42, 33, 38, 15, 66, ул.Втора, УПИ I-71 кв.208 Имот 208071, УПИ XI-276 кв.11, Четвърта 28, 36, 11, 21, 17, 12, 19, 18, 34, 28 УПИ XxVIII-563, кв.35, 10, 47, 5, 6, 16, 7, 25, 2, 13, 5, 19, 21, 18, Четиринадесета 36, 38, 12, 14, 8, 3, 1, 23, 10, 9, Шеста 2, 1, 8, 8, 24, 22, 1, 9, 5, 7, 3, 6, 8, 16, 10, 11, Шестнадесета 8
На 18.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Новоселци: до ТП Сметище, Трета
На 18.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Слана Бара: № 34 Кв 13, Втора 7, 1, 20, 5, 7, 8, 3, 5, Двадесет и Втора 45, 3, Двадесет и Пета 4, 2, Двадесет и Първа 2, 9, 4, 3, 2, 1, 7, Двадесет и Седма 5, 4, 18, 6, 16, 14, 8, 2, 12, 10, 11, Двадесет и Трета 5, 2, 3, 1, Двадесет и Четвърта 4, 6, 6, 3, 4, 1, 14, 2, Двадесет и Шеста 6, 9, 3, Двадесета 1, 15, 8, 3, 2, 7, 5, 11, 15, 12, 6, 11а, 17, 2, 8, 9, Дванадесета 2, 5, 7, 4, 3, 1, Девета 1, Деветнадесета 19, 2, 21, 9, 18, 13, 10, 8, 17, 6, 14, 15, 137, 4, 7, 3, 11, 19, Десета 2, 17, 2, 15, 9, 1, 11, 3, 2 Сграда В Стопански Двор, 13, 5, 7, Единадесета 5, 6, 3, 2, Извън Регулация № на Имото 020054, Осемнадесета 8, 6, 5, 10, Осма 1, 3, 1, 2, 17, 10, 21, 15, 9, 7, 8, 11, 25а, 13, 3, 23, 19, 6, 27, 25, Парцел 2 Кв 4, Парцел 6 Кв 6, Пета 12, 8, 7, 9, 3, 14, 10, 9а, 6, 12, 4, 24, Петнадесета 4, 7, 13, 9, 2, 11а, 15, 6, 11, 12, 3, 18, 14, Първа 4, 7, 3, 8, 10, 1 ТП-1 Слана Бара, 24, 5, 21, 46, 1, 2б, 9, 6, 15, 2а, 2, ПИ 000075, 9, 29, 56, 38, 24, 22, 21, 37, 12, 46, 32, 48, 35, 13, 58, 15, 44, 41, 39, 19, 28, 18а ТП-2 Слана Бара, 11, 23, 34, 16, 50, 30, 25, 54, 18, 40, 42, 17, 33, 27, 36, 60, 26, 6, 9, 20, 52, 31, Седемнадесета 6, 8, 3, 7, 5, 1, Седма 4, 1, 2, Трета 6, 2, 8, 17, 3, 4, 13 ТП-1 Слана Бара, 1, 5, 14, 31, 22, 14, 29, 27, 49, 5, 3, 16, 19, 11, 25, 1а ТП-2 Слана Бара, 23, 17, 12, 20, 18, 21, 24, 15, 9, 33, 26, 7, 55, Тринадесета 8, 22, 3, 4, 5, 20, 1, 15, 9, 13, 12, 2, 11, 10, 7, 2, 17, 11, УПИ 21 - 248 - Кв 35, Четвърта 16, 12, 10, 1, 5, 14, 9, 11, 7, 6, Четиринадесета 14, 7, 18, 1, 6, 3, 4, 8, 9, 3, 16, 2, 4, Шеста 10, 7, 8, 9, 5, 4, 1, 2, 11, 13, 3, Шестнадесета 5а, 1, 5, 7, 4, 6, 2, 20, 12, 10, 7, 22, 5, 19, 11, 26, 18, 24, 9, 14, 8, ПИ 111006
На 18.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Чичил: Втора 41, 17, 23, 15, 27, Дванадесета 9, 2, 7, Девета 14, 7, 9, 6, 4, 18, Десета 6, Осма 21, 4, 8, 2, Пета 7, 2, Петнадесета 3, 13, 10, Първа 7, 6, 1, 8, 3, 14, 10, 12, 25, 2, 9, 24, Седемнадесета 5, Седма 23, Трета 15, 23, 12, 7, 24, 10, 3, Тринадесета 3, Четвърта 4, 18, 1, 9, Четиринадесета 4, Шеста 15, 11, Шестнадесета 3, 2
На 18.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Войница: |||-79 кв.15, Втора 7, 6, 8, 3, 70, 9, 1, 10, 4, 2, 72, 12, Девети Септември 34, 16, 41, 33, 31, 78, 12, 11, 67, 3, 76, 55, 59, 27, 50, 9, 51, 54, 17, 60, 63, 72, 24, 70, 37, 8, 58, 64, 7, 80, 38, 4, 14, 35, 42, 65, 6, 47, 32, 13, 44, 22, 18, 30, 19, 71, 74, 73, 26, 53, 43, 68, 29, 75, 39, 48, 49, 56, 61, 15, 46, 66, 1, 36, Пета 1, Първа 10, 8, 12, 3, 36, 4, 6, 2, ТП-1 Войница, Седма 5, 3, 2, Трета 6, 8, 2, 10, 5, 1, 20, Четвърта 2, 1, Шеста 15, 1, 12, 9, 11, 7, 5, 4, 2, 6, 13, Яташка 16, 2, 18, 5, 3, 20, 9, 13, 6, 10, 22, 4, 7, 14
На 18.11.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Видин: Баба Тонка 1, Безименна ТП-45 Отец Паисий, Братя Миладинови 5, 6, 1, 15, 11, 9, 3, 3 А, 13, 12 А, 2, 10, 4, 7, 12, Двадесети Април 3, 5, 8, Екзарх Йосиф I 39, 24, 80, 80 А, 80а, 35 ПИ 693, кв.55, 74, 38, 52, 46, 60-62, 60, 43, 41, 42, 47, 44, 79, 50, 37, 48, 54, 45, 58, 56, 49, 15, 40, Лайош Кошут 11, 15, 10, 13, 8, 4, 6, 7, 5, 2, 1, 3, 10 А, 9, Михалаки Георгиев 4, 2, 5, 3, Патриарх Евтимий 5, 8, 3, 10, 6, 1, 4, Хан Аспарух 1, Цар Иван Асен II 6, 2, 4, 15
На 19.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ - Синаговци: 236, кв.21, Втора 8, 26, 25, 5, Двадесет и Втора 3, Двадесет и Девета 2, 1, Двадесет и Осма 10, Двадесет и Пета 1, 2, Двадесет и Първа Кв 27, 4, 20, Двадесет и Седма 14, 16, 13, 20, 7, Двадесет и Трета 4, 3, 8, Двадесет и Четвъра 10, 4, Двадесет и Шеста 9, 2, Двадесета 12, 14, 5, 6, 5, Дванадесета 4, Девета 11, 6, Деветнадесета 3, Десета 17, 13, 14, 15, 23, 12, 9, 20, 31, 4, 25, 18, 11, 35, 5, 10, 22, 20, Единадесета 26, 1, Осма 3, 10, 11, 15, 1, 7, 9, Пета 1, 3, 2, 6, 15, 1, 4, 21, 14, 5, Петнадесета 3, 9, 16, 7, ПИ 001009 - Стоп.Двор, ПИ 232004, Площада, Първа 5, 88, 90, 115, 94, 121, 98, Мтп-4 Синаговци, 1, 102, 100а, 3, 127, 119, 24, 9, 1, Вила Божур, 10, 1, 35, 78, 85, 50, 10, 64, ТП-3 Синаговци, 91, 3, 66, 103, 105, 109, 22, 50, 46, 10, 23, 63, 36, 20, 28, 59, 1, 16, 41, 44, 43, 52, 49, 47, 29, 3, 18, ТП-2 Синаговци, 35, 25, 7, 48, 73, 35, 85, 15, 77, ТП-1 Синаговци, 62, 89, 7, 60а, Седемнадесета 16, 14, 2, 8, 6, 4, Седма 1, 9, 11, 6, 3, Стопански Двор 1, Трета 1, Тридесет и Втора 1, Тридесет и Девета 4, 3, 7, 1, Тридесет и Пета 8, 6, Тридесет и Първа 9, 6, 5, 12, 13, 17, 14а, 20, 14б, 27, 35, 26, Тридесет и Трета 1, Тридесет и Шеста 11, 7, 15, Тридесета 9, Тринадесета 15, 11, 12, 3, 1, 23, Четвърта 5, 3, 9, 7, Четиридесет и Втора 21, 22, 23, 3, 19, 30, 16, 34, Четиридесет и Девета 4, 1, Четиридесет и Пета 5, 18, 2, 7, Четиридесет и Първа 1, Четиридесет и Седма 12, 4, 16, 10, 6, Четиридесет и Четвърта 2, 12, Четиридесет и Шеста 4, 10, Четиридесета 6, 1, Четиринадесета 5, Шеста 5, 7, Шестнадесета 5, 10, 1, 1, Землището на С. Синаговци, местност Божурица
На 19.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:30 ч./ - Видин: Първа Мтп-1 Мих. Гергиево
На 19.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:30 ч./ - Въртоп: Втора 8, 43, 44, 38, 5, 24, Десета 13, Пета 3, 4, 2, Първа 15, 39, 63, 72, 66, 56, 37, 10, 26, 24, 48, 12, 28, 1, ТП-1 Въртоп, 9, 17, 25, 73, 19, 65, Седма 2, Трета 5, Четвърта 3
На 19.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:30 ч./ - Ивановци, Общ. Видин: Втора 5, 13, 32, 4, Двадесет и Първа 24, 10, 33, 31, 12, 14, Двадесет и Седма 01, 3, Двадесет и Трета 21, 18, Двадесет и Четвърта 34, 2, Двадесет и Шеста 2, Дванадесета 10, 9, 8, 12, 14, Деветнадесета 1, Единадесета 3, 6, 11, 14, Осемнадесета 5, 2, 4, Пета 1, Петнадесета 2, Първа 35, 51, 38, 20, 66, 39, 46, 50, 15, 40, 12, 5, 31, ТП-1 Ивановци, 8, 3, 45, 10, 17, 52, 60, 43, 28, 6, 4, 49, 33, Седемнадесета 3, 6, 8, Стопански Двор 32, Трета 2, 12, Тринадесета 5, Шеста 24, 1, 8, 2, 6, Шестнадесета 8, 7, 1, 16, 12
На 19.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:30 ч./ - Срацимир
На 19.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:30 ч./ - Срацимирово: XI-82, кв.17, Втора 5, Девета, Десета 5, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета 1, Първа 29, 5, 1, 55, 67, 24, 8, 51, 42, 40а, 6, 23, 13, 2, 47, 21, 58, 60, 66, 35, 10, 22, 9, 56, 17, 50, 16, 27 къща, 2, 24, 5, 20, 7, 1, Трета 1, 6, 4, 2, Тринадесета, Четвърта 4, Четиринадесета 5, 8, 7, Шеста 20, 16, 17, 34, 32, 24
На 19.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч./ - Гайтанци: 213, 216, Втора 6, 34, 15, 64, 54, 59, 26, 53, 65, 81, 30, 62, 47, 7, 10, 50, 45, 46, 89, 60, 3, 73, 66, 12, 40, 107, Двадесет и Първа 10, Дванадесета 2, Деветнадесета 15, Десета 2, Единадесета 4, Осма 2, Пета 47, Първа 55, 63, 12, ТП-1 Гайтанци, 18, 49, 28, 1, 6, 41, 8, 35, 36, 29, 20, 15, 67, 47, 31, 9, Седма 1, Трета 9, 21, 2, 2а, 7, Тринадесета 2
На 19.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч./ - Димово, Общ. Димово: Землището Гр. Димово
На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Дунавци, Общ. Видин: Беляев 4, 6, 2, Боян Чонос 24, 4, 23, 18, 38, 9, 6, 14, 30, 19, 2, 21, 10, 34, 48, 26, 11, 7, 15, 12, 22, 32, 5, 46, 27, 28, 16, 36, 8, 1, 20, 31, 29, 44, 40, 56, 42, 13, 50, 52, 25, 58, 33, 3, Генерал Гурко 4, 1, 2, Георги С Раковски 14, 13, 10, 8, 9, 20, 21, 12, 18, 6, 25, 29, 27, 15, 19, 4, 17, 23, 2, 11, Драва 3, 2, 4, Искър 10, 7, 5 А, 1, 8, 3, 6, 2, 4, 10 А, 5, Коста Йорданов 38, 48, 46, 35, 45, 43, 34, 36, 40, 39, 47, 44, Лиляна Димитрова 35, 25, 29, 55, 33, 37, 49, 51, 23, 19, 31, 17, 13, 21, 53, 15, Средец 1, 3, 6, 5, 4, 7, 8, 10, 2
На 19.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ - Синаговци: Първа 1, Вила Божур, 10, местност Божурица
На 19.11.2019 г. /16:30 - 17:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:30 ч./ - Синаговци: 236, кв.21, Втора 8, 26, 25, 5, Двадесет и Втора 3, Двадесет и Девета 2, 1, Двадесет и Осма 10, Двадесет и Пета 1, 2, Двадесет и Първа Кв 27, 4, 20, Двадесет и Седма 14, 16, 13, 20, 7, Двадесет и Трета 4, 3, 8, Двадесет и Четвъра 10, 4, Двадесет и Шеста 9, 2, Двадесета 12, 14, 5, 6, 5, Дванадесета 4, Девета 11, 6, Деветнадесета 3, Десета 17, 13, 14, 15, 23, 12, 9, 20, 31, 4, 25, 18, 11, 35, 5, 10, 22, 20, Единадесета 26, 1, Осма 3, 10, 11, 15, 1, 7, 9, Пета 1, 3, 2, 6, 15, 1, 4, 21, 14, 5, Петнадесета 3, 9, 16, 7, ПИ 001009 - Стоп.Двор, ПИ 232004, Площада, Първа 5, 88, 90, 115, 94, 121, 98, Мтп-4 Синаговци, 1, 102, 100а, 3, 127, 119, 24, 9, 1, Вила Божур, 1, 35, 78, 85, 50, 10, 64, ТП-3 Синаговци, 91, 3, 66, 103, 105, 109, 22, 50, 46, 10, 23, 63, 36, 20, 28, 59, 1, 16, 41, 44, 43, 52, 49, 47, 29, 3, 18, ТП-2 Синаговци, 35, 25, 7, 48, 73, 35, 85, 15, 77, ТП-1 Синаговци, 62, 89, 7, 60а, Седемнадесета 16, 14, 2, 8, 6, 4, Седма 1, 9, 11, 6, 3, Стопански Двор 1, Трета 1, Тридесет и Втора 1, Тридесет и Девета 4, 3, 7, 1, Тридесет и Пета 8, 6, Тридесет и Първа 9, 6, 5, 12, 13, 17, 14а, 20, 14б, 27, 35, 26, Тридесет и Трета 1, Тридесет и Шеста 11, 7, 15, Тридесета 9, Тринадесета 15, 11, 12, 3, 1, 23, Четвърта 5, 3, 9, 7, Четиридесет и Втора 21, 22, 23, 3, 19, 30, 16, 34, Четиридесет и Девета 4, 1, Четиридесет и Пета 5, 18, 2, 7, Четиридесет и Първа 1, Четиридесет и Седма 12, 4, 16, 10, 6, Четиридесет и Четвърта 2, 12, Четиридесет и Шеста 4, 10, Четиридесета 6, 1, Четиринадесета 5, Шеста 5, 7, Шестнадесета 5, 10, 1, 1, Землището на С. Синаговци, местност Божурица
На 22.11.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ - Видин: I - 323, кв.24
На 22.11.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ - Гъмзово: Асен Балкански 24, 40, 36, 44, 46, 19, 25, 42, 5, 9, 10, 14, 7, 11, 20, 3, 13, 30, 29, 8, 32, 34, 15, 16, 4, 28, 21, 38, 45, 27, 17, Борис Бенчев 3, 5, 10, 1, 8, Борис Попарданов 2, 2, 1, 4, Боян Чонос 7, 3, 26, 38, 9, 6, 23, 41, 4, 22, 1, 34, 43, 12, 13, 35, 5, 39, 40, 10, 21, 2, 24, 15, 36, 31, Братя Миладинови 1, 5, 6, 2, 3, Васил Коларов 6, 2, 5, 3, 4, Васил Левски 3, Вела Пеева 9, 7, 29, 4, 5, Владимир Заимов 6, 10, 4, 2, 5, 2, 7, Гаврил Генов 3, Георги Димитров 25, 2, 35, 32, 36, 27, 23, 24, 21, 17, 20, 15, 26, 19, 22, 16, 18, 28, Гоце Делчев 1, 8, 6, 10, 13, 4, Граф Игнатиев 7, 5, Иван Вазов 1, 7, 5, Ленин 6, 13, 10, 18, Мадара 4, Мико Нинов 19, 25, 21, 15, 10, 27, 17, 23, Никола Й.Вапцаров 1, 8, 6, 14, 11, 16, 10, 3, 9, Петко Д.Петков 1, Сергей Румянцев 27, 13, 17, 25, 10, 23, 2, 21, 19, 15, 5, 11, 8, 6, 29, Тимок 2, 6, 4, 2, Тодор Петров 6, 10, 15, 8, 13, 12, Толбухин 5, 1, 7, 8, 9, 15, 2, 4, 12, 2, Хан Аспарух 4, 2, Цанко Церковски 7, 6, 10, 3, 2, 13, 11, 15, 12, 9, 5, 8, 4, 12, Шипка 11, 7, 15, 19, 1, 17, 13, Център
На 22.11.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ - Иново: 1-109022, 290 45, 547 Кв 51, VII-557, кв., Бдин 10, 5, 7, 28, 11, 32, 2, 3, 1, 28, 5, 6, 16, 20, Битоля 3, 5, 14, 6, 7, 16, 11, Бяло Море 1, 7, 5, 16, 26, 8, 20, Валентина Терешкова 11, 2, 3, 21, Васил Левски 4, 9, 2, 8, 10, 10, 7, 14, Втора 4, 2, ТП-2 Иново, Георги Димитров 5, 43, 47, 2, 14, 4, 13, 5, 7, Димитровски Завет 84, 102, 62, 90, 121, 36, 70, 86, 10, 97, 105, 72, 101, 66, 111, 95, 103, 74, 64, 96, 24, 8, 92, 85, 81, 91, 93, 76, 99, 100, 113, 94, 68, 104, 107, 117, 109, 79, 82, 89, 88, 87, 115, 80, 98, 3, 26, 92, 29, 14а, 24, 13, 11, 23, 10, 12, 9, 31, 5, 3, 19, 6, 22, 27, 21, 40, 15, 28, 56, 65, 1, 49, 34, 69, 39, 75, 60, 32, 73, 52, 47, 30, 57, 54, 53, 58, Добруджа 20, 22, ТП-1 Иново, 18, 19, 43, 47, 28, 30, 39, 24, 1, 3, 2, 14, 16, 11, 25, Еделвайс 25, 33, 35, 18, 24, 19, 10, 14, 5, 9, 8, Имот 030008, Имот№024065, Индже Войвода 36, 18, 5а, 38, 6, 7, 40, 29, 20, 26, 24, 4, 14, 10, 8, 30, 5, 32, 6, Иновото 1, 2, 2, Лозенград 25, 24, 33, 18, 8, 5, 6, 18, 14, 13, 11, Лозенец 9, Македония Помпа, 19, 2, 23, 6, Мангалия 8, 3, 4, 11, 7, 17, Мизия 5, 1, 4, 2, 10, Михалаки Георгиев 10, 1, 5, 11, 2, 4, Осма 3, 5, 4, 2, 5, Охрид 1, 4, 3, 8, 10, 5, 2, Парцел 027 Масив 029, Пета 4, 3, Пирин 4, 5, 8, 14, 10, 6, 12, 22, 18, Първа 6, ТП-1 Иново, 2, 38, 1, Рила 6, 20, 9, 19, 8, 15, 11, 3, 17, 28, 18, 24, 22, 16, 30, 6, 1, 2, Седма 7, 2, 1, 25, Скопие 11, 9, 7, 13, 1, Славянска 3, 6, 7, 4, Сливница 1, 4, Смърданска Битка 4, 11, 13, 3, 5, Солун 2, 21а, 13, 6, 3, 15, 10, 7, 11, 21, 19, Тимок 52, 6, 9, 5, 11, 1, 12, 10, Тракия 1, 12, 2, 4, 3, Трета ТП-3 Иново, 13, 1, 7, 9, УПИ XI-492, УПИ XI-701 кв.4, Христо Ботев 1, 5, Черно Море 4, 2, 9, 5, 8, Четвърта Мтп-4 Иново, Шеста 3, 4, 4а, 7, 2, 10, 99, 12, УПИ 9-347 кв.45, ПИ 456 кв.3
На 22.11.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ - Майор Узуново: Втора 4, 11, 16, 6, 14, 8, 10, 15, 2, 7, 12, 29, 26, 28, 4, 34, 14, 27, 25, 37, 33, 39, 9, 11, Дванадесета 1, 5, 3, Девета 6, 1, 4, 5, Десета 1, Единадесета 8, 5, 4, 1, 9, 3, 13, 10, Пета 3, 15, 1, 2, 23, 1, 3, 25, 29, 27, Петнадесета 1а, 6, 5, 1, 3, 4, Първа ТП-1 М.Узуново, 29, 7, 19, 17, 1, 3, 26, 15, 14, 9, 6, 18, 11, 1, 28, 49, 30, 35, 34, 38, 31, 41, 32, 37, 44, 36, ТП-2 М.Узуново, 33, Седемнадесета 63, 1, 4, 2, Седма 9, 8, 15, 2, 10, 12, 11, 3, 7, Трета 3, 32, 30, 26, 20, 28, 22, 34, 3, 14, 24, Тринадесета 8, 6, 7, 3, УПИ-9 кв.41, Четвърта 7, 5, 14, 1, 6, 15, 8, 4, 16, 21, 23, 18, 27, 25, Четиринадесета 5, 8, 3, 6, 4, 1, 7, Шеста 3, 9, 4, 29, 7, 1, 13, 15, 17, 11, 5, Шестнадесета 9, 8, 10, 5, 31, 11, 1
На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Дунавци, Общ. Видин: II-1045 Кв 99, Баба Вида 9, 13, 11, 15, 8, 3, 12, 4, 17, 16, 7, 1, 5, 6, Беляев 13, 19, 21, Беляев 18, 10, 11, 20, 12, 16, 1, 9, 14, 3, 8, 22, Васил Левски 21, 11, 12, 16, 13, 14, Васил Левски 20, 33, 35, 31, 16 А, 23, 30, 16, 28, 26, 25, 29, 19, 37, 13, 22, 15, 18, 24, 17, Виктор Юго 11, Виктор Юго 7, 10, 8, 5, 3, 2, 9, 6, 4, 12, Витоша 7 А, 19, 17, 3, 13, 21, 15, 1, 11, 7, 5, 9, Генерал Гурко 28, 24, 26а, 22, 11, 36, 7, 32а, 5, 26, 9, 32, 30, Генерал Гурко 22, Георги Бенковски 3, Георги Димитров 169, 173, 206, 214, 222, 226, 216, 165, 224, 171, 218, 212, 210, 167, Добри Чинтулов 20, 11, 3, 18, 16, 7, 9, 14,, 5, Добри Чинтулов 17, 36, 23, 42, 19, 24, 15, 13, 40, 21, 46, 28, 20, 38, 29, 23 А, 32, 26, 25, 30, 48, 7, 34, 22, Драва 14а, 12, 18, 11, 1, 10, 9, 7, 6, 16, 14, Искър 14, 17, 15, 11 А, 9, 12, 11, Ком 28, 6, 9, 15, 21, 13, 11, 3, 5, 23, 8, 7, 1, Комсомолска 5, 6, 8, 12, 2, 1, 7, 10, Коста Йорданов 32, 33, 30, 28, Огоста 9, 10, 5, 12, 8, 1, 7, 2, 3, 6, 4, 14, Средец 25, 34, 42, 36, 32, 40, 23, 38, Средец 20, 11, 28, 30, 21, 19, 22, 17, 24, 18, Страцин 9, 12, 1, 11, 7, 13, 4, 5, 2, 14, 8, 6, 3, 15, 10, Струма 7, 3, 8, 1, 6, 5, 2, УПИ XII, кв.70, Ценко Александров 11, 2, 22, 8, 7, 9, 1, 5, 18, 14, 13, 16, 12, 1, 10, 3, 11, 15
На 23.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Видин: VII-5029 кв.600 Юпз, Акад.Стефан Младенов, Безименна ТП Тих, ПИ 10971.510.263 Юпз, ПИ 10971.510.266 Юпз, УПИ I-5051, Цар Александър II 100, Южна Пром.Зона Бивше Поделение, Южна Промишлена Зона, Кнауф, Южна Промишлена Зона, Юпз, Южна Промишлена Зона, местност Майски Лес ПИ 489.77, Южна Пром.Зона
На 23.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ - Видин: Акад.Стефан Младенов, Безименна ТП Селището, Заводско Селище ТП Селището, 15, 5, 7, 11, 21, 9, 20, 24, 16, Видин-4 Т-4, 12, Видин-4, 1, 3, 13, 2, ТП Селището, 1, 2, 1, 4, 10, 14, 6, 44, Градина, 8, Имот 10971.157.14 М.Шуговец, Парцел 10971.502.972, Цар Иван Асен II 148, Южна Пром.Зона, Южна Промишлена Зона, Южна Промишлена Зона, Осветление на пътен Възел Вход Видин
Община Димово
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бело Поле, Общ. Ружинци: 23 Септември 11, 3, 5, Александър Стамболийски 3, 2, 6, Антон Иванов 6, 2, 1, 3, Асен Балкански 6, 5, 4, 1, 3, 2, Боян Чонос 3, 17, 5, 15, 11, 2, 21, 19, 9, 7, 13, 1, Будьони 5, 7, 1, 6, 2, 3, Васил Коларов 1, 3, 4, 1, Васил Левски 4, 3, 1, Вела Пеева 8, Витко Иванов 5, 6, 1, 3, 2, 9, 11, 4, 7, Гаврил Генов 8, 4, 3, 6, 2, Генерал Заимов 6, 3, 2, 4, Генерал Скобелев 4, 6, 1, 2, 7, 3, 5, Георги Бенковски 4, 2, 3, 1, 5, Георги Кирков 7, 1, 12, 9, 10, 19, 13, 4, 15, 5, 11, 12, 3, 2, 3, 1, Дванадесетте 4, 8, 1, 6, Девети Септември 5, 3, 10, 8, 7, 2, 6, 4, 9, 1, 19, 11, 16, 20, 15, 17, 13, 18, 14, 12, 13, Димитър Благоев 5, 10, 6, 3, 5, 2, 1, 7, 4, 3, 8, Жеков 3, 5, 7, 4, Живко Кръчмарски 94, 9, 16, 8, 14, 6, 2, 4, 18, 12, 22, 10, 1, 20, Живко Пуев 53, 40, 49, 50, 59, 36, 42, 32, 44, 4, 51, 47, 52, 34, 57, 55, 61, 73, 97, 13, 56, 87, 2, 7, 81, 67, 79, 91, 75, 83, 101, 95, 58, 9, 77, 89, 66, 60, 65, 62, 85, 99, 63, 33, 13, 12, 19, 2, 15, 3, 6, 37, 11, 35, 20, 34, 39, 4, 16, 10, 17, 9, 28, 7, 14, 23, 41, 36, 1, 8, 27, 31, 102, 99, 105, 117, 133, 113, 97, 89, 84, 76, 80, 92, 104, 137, 143, 135, 104а, 71, 111, 74, 86, 123, 119, 13, 88, 125, 127, 96, 141, 70, 131, 94, 82, 123, 107, 72, 98, 109, 100, 107, 139, 115, 103, Йорданка Николова 2, 1, 1, Йото Велов 3, 1, Коста Йорданов 8, 3, 2, 6, Къкринско Ханче 2, Лиляна Димитрова 3, 6, 1, 2, 5, 4, 6, Мико Нинов 1, 8, 6, 4, 3, 2, 7, 9, Милко Томов 8, 21, 20, 23, 19, 12, 10, 15, 7, 22, 1, 9, 16, 17, 3, 11, 6, 18, Митко Палаузов 1, 2, 3, Никола Вапцаров 2, 3, 1, 4, 7, 3, 12, 10, 5, 8, 90, Никола Витков 5, 10, 13, 17, 1, 3, 9, 4, 2, 7, 5, 6, 9, 11, Панайот Волов 3, 2, 1, 5, 7, Патрис Лумумба 2, 9, 5, 4, 7, 3, 1, Перчо Йорданов 4, 1, 6, 3, 2, Седемнадесет Партизани 9, 4, 3, 1, 7, 5 къща, Славчо Петров 8, 5, 6, 10, 4, Стефан Караджа 10, 2, 1, 6, 9, 3, 4, 7, 5, 1а, 14, 15, 8, Толбухин 6, 6, 10, 5, 9, 4, 2, 3, 1, 8, 7, Трайчо Костов 3, 1, 5, Хаджи Димитър 5, 3, 1, 2, Христо Ботев 4, 1, 8, 2, 6, Христо Смирненски 4, 5, 1, Чиган 2, 1, Юрий Гагарин 2, 1, 3
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гюргич: 147004 М Стопански Двор, 23 Септември 36, 70, 52, 28, 62, 44, 58, 64, 32, 34, 66, 47, 42, 15, 56, 45, 53, 24, 30, 49, 60, 55, 46, 48, 51, 31, 4, 29, 10, 33, 9, 20, 23, 15, 19, 21, 12, 27, 16, 11, 18, 6, 13, 3, 17, 2, 14, 25, 5, 1, Александър Стамболийски 7, 1, 25, 19, 21, 11, 3, 17, 9, 27, 35, 29, 39, 13, 33, 5, 41, 23, 31, 15, Бор 7, 3, 11, 7 А, 5, 13, 1, 4, 2, 8, 15, 9, 10, Боян Чонос 2, Бузлуджа 2, 3, 6, 1, Васил Коларов 39, 5, 16, 19, 7, 18, 40, 31, 29, 35, 34, 43, 30, 41, 14, 26, 28, 25, 27, 36, 24, 12, 38, 8, 13, 3, 32, 6, 42, 10, 21, 22, 37, 15, 33, 1, 2, Веслец 2, 1, Вихрен 2, 1, Георги Димитров 92, 63, 102, 106, 59, 116, 73, 57, 114, 110, 98, 50, 104, 108, 71, 88, 69, 79, 94, 96, 77, 67, 100, 46, 57, 17, 24, 55, 44, 51, 53, 64, 54, 65, 38, 48, 56, 62, 82, 42, 33, 47, 18, 4, 37, 11, 15, 74, 8, 19, 31, 30, 16, 68, 5, 50, 34, 58, 70, 2, 1, 3, 7, 78, 49, 9, 66, 35, 25, 72, 28, 52, 27, 40, 21, 14, 59, 43, 32, 60, 26, 80, 61, 45, 29, 84, 13, 63, 41, 6, 12, Дъбравата 26, 21, 19, 20, 23, 25, 17, 6, 18, 15, 2, 4, Йорданка Чанкова 7, 8, 11, 1, 9, 5, 3, Кирил и Методий 6, 1, 5, 2, 3, 4, Ленин 6, 8, 22, 10, 24, 3, 18, 20, 14, 1, 5, 34, 30, 28, 26, 16, 2, Лиляна Димитрова 6, 2, 4, Митко Палаузов 4, 1, 2, 3, 5, Отец Паисий 3, 1, Първи Май 4, 7, 10, 8, 1, 2, 6, 3, 5, Рила 6
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дражинци: Алеко Константинов 1, 2, 5, 3, 7, Българска Роза 1, 2, Васил Левски 4, 2, 1, 3, 8, 7, 6, 16, 12, 10, 14, Вела Пеева 1, 2, Владимир Ил.Ленин 18, 1, 5, 6, 8, 2, 12, 10, 14, 3, Георги Димитров 7, 6, 18, 1, 13, 16, 2, 3, 12, 8, 11, 9, 10, 14, 15, 17, 4, 23, 42, 24, 44, 17, 28, 40, 21, 32, 36, 30, 38, 34, 19, 26, 54, 33, 43, 47, 48, 31, 41, 39, 35, 52, 37, 50, 46, 27, 58, 45, 25, Димитър Благоев 18, 5, 7, 19, 11, 8, 13, 9, 17, 15, 2, 10, 14, 12, 6, Добри Чинтулов 2, 3, 1, 5, Драгомир 1, Извън Село 4, 6, 2, 1, Йорданка Николова 3, 5, 4, 1, Лиляна Димитрова 2, 4, Никола Й.Вапцаров 5, 1, 2, 9, 11, 7, 6, 3, 10, 8, 4, Панайот Волов 1, 10, 2, 6, 8, Панайот Хитов 2, 3, 5, 1, 9, 7, Райна Княгиня 19, 2, 4, 24, 22, 5, 18, 11, 12, 1, 9, 7, 16, 3, 14, 15, 8, 20, 23, 28, 21, 10, Тодор Каблешков 3, Христо Ботев 11, 6, 20, 16, 3, 8, 13, 12, 15, 5, 18, 14, 10, 4, Христо Смирненски 12, 4, 6, 2, 8, Чавдар Войвода 15, 11, 7, 5, 17, 2, 3, 4, 9, 1, 6, 13, Червена Роза 1, 15, 17, 11, 2, 9, 5, 18, 10, 19, 12, 4, 7, 8, 14, 13, 16, 3, 6, Червено Знаме 4
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Роглец: Георги Димитров 1, Иван Вазов 2, 6, Ленин 16, 29, 30, 42, 28
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ружинци: Вихрен 8, 1, 10, Георги Бенковски 4, 7, 3, 5, 1, 2, Георги Димитров 53, Георги Кирков 11, 2, 8, Девети Септември 13, 14, 3, 4, 2, 7, 8, 9, 5, 18, 20, Живко Мончев 9, 2, 5, 6, 7, 1, Коста Йорданов 21, 29, 38, 27, 51, 43, 57, 44, 41, 42, 40, 19, 49, 35, 23, 54, 30, 58, 28, 53, 46, 33, 39, 27 А, 56, Оборище 21, 54, 3, 40, 16, 50, 37, 55, 58, 45, 27, 34, 22, 6, 10, 35, 13, 19, 44, 1, 11, 36, 42, 33, 26, 38, 20, 41, 56, 9, 24, 46, 15, 5, 43, 39, 30, 4, 12, 7, Отдих 1, Панайот Волов 2, 3, 4, Петър Глухчев 2, 7, Поп Андрей 2, 1, 7, Седемнадесет Партизани 9, 3, 5, 10, 7, Стефан Караджа 2, 1, 7, 5, Тодор Влайков 31, 17, 29, 10, 33, 1, 11, 15, Христо Ботев 13, 16, 20, 30, 11, 22, 6, 21, 10, 7, 12, 34, 8, 27, 28, 31, 29, 15, 1, 14, 5, 24, 2, 23, Христо Смирненски 5, Имот 044006 М.Полето
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Черно Поле: Александър Стамболийски 5, 19, 6, 15, 3, 11, 7, 29, 28, 21, 17, 9, Бистра 3, 1, Братя Средкови 22, 10, 28, 6, Валентина Терешкова 8, 3, 6, Васил Левски 9, 3, 10, 5, 2, 6, 1, Владимир Займов 3, 9, Георги Димитров 56, 24, 38, 19, 11, 28, 8, 29, 32, 25, 37, 4, 34, 62, 46, 35, 9, 31, 21, 3, 44, 45, 5, 43, 17, 6, 42, 39, 26, 48, 30, 12, 27, 54, 36, 7, 60, 22, 1, Георги Кирков 5, 4, 6, 8, 2, Димитър Благоев 6, 1, 4, Живко Кръчмарски 4, 20, 2, 9, 5, 12, 11, 19, 1, 22, 6, 10, 3, 8, 15, 13, Иван Вазов 4, 2, 11, 3, 8, 2, 4, 6, 10, 12, 9, Иван Козарев 6, 4, 10, Илия Вълчков 12, 22, 16, 14, 18, 10, 16, Йорданка Николова 4, 7, 11, 2, 13, Комсомолска 6, 30, 7, 12, 54, 68, 53, 18, 48, 49, 13, 20, 31, 34, 5, 3, 47, 39, 26, 11, 33, 27, 41, 23, 37, 62, 66, 60, 22, 14, 44, 46, 9, 16, 42, 24, 17, 52, 50, 38, 49, Коста Йорданов 3, 6, 1, 4, Митко Палаузов 9, 4, 10, 6, 12, 11, 5, 47, 8, 2, 13, 7, Павел Георгиев 20, 40, 15, 9, 11, 17, 18, 4, 5, 25, 16, 20, 3, 1, 24, 13, 8, 19, 14, 10, Петко Славейков 11, 21, 13, 4, 2, 8, 14, Пионерска 8, 6, 5, 4, 3, 2, 11, 13, Свилен Русев 4, 2, 5, 11, 3, 12, 7, 8, Христо Ботев 22, 14, 6, 28, 3, 12, 16, 24, 1, 10, 4, 32, 2, 18, 26, 27, Яким Гергов 13, 2, 5, 12, 14, 6, 8, 22, 10, 15, 11, 9, 1
На 20.11.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Динково: 059011, Втора 25, 6, 33, 30, 11, 19, 20, 9, 34, 16, 24, 13, 12, 35, 18, 29, 5, 10, 27, 4, 32, 3, 1, 8, 14, 7, 31, 15, Девета 5, 4, 6, 3, 1, 5, 8, Деветнадесета 2, 1, Десета 4, 5, 3, 6, 7, 2, 1, Единадесета 4, 2, Осемнадесета 1, Осма 7, 11, 3, 9, 7, Пета 2, 6, 4, 5, 9, Петнадесета 1, 3, Първа 32, 5, 22, 4, 2, 7, 34, 6, 18, 26, 1, 42, 3, 11, 38, 20, 16, 9, 28, 36, 24, 15, 13, 8, Седемнадесета 6, 1, 2, 8, Седма 7, 16, 18, 14, 6, 10, 22, 8, 4, 2, 20, 5, 13, 1, Трета 5, 9, 33, 17, 4, 31, 21, 6, 25, 27, 11, 2, 7, 8, 10, 15, 12, 23, 13, Тринадесета 3, 2, 4, Четвърта 2, 5, 1, 6, 4, 6, 7, 8, 9, Четиринадесета 2, 6, 8, Шеста 8, 1, 22, 18, 6, 20, 12, 2, 4, Шестнадесета 2, 1
На 20.11.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Воднянци, Общ. Димово: Втора 10, 52, 55, 12, 28, 33, 32, 8, 49, 34, 45, 38, 53, 35, 50, 54, 42, 36, 7, 31, 9, 30, 51, 43, 29, 5, 37, 13, 22, 4, 40, 16, 21, 22, 18, 26, 23, 24, 17, 27, 19, 25, 15, 20, Дванадесета 1, 3, 10, 4, 2, Девета 1, 3, Единадесета 6, 1, 2, 3, Пета 19, 38, 25, 32, 30, 26, 42, 40, 28, 17, 34, 27, 7, 12, 11, 19, 8, 9, 10, 15, 14, 3, Първа 5, 14, 19, 29, 147, 16, 12, 23, 9, 6, 8, 21, 7, 25, 33, 35, 15, 20, 10, 31, 13, 27, 1, 17, 11, Седма 31, 15, 21, 47, 37, 43, 8, 26, 45, 22, 30, 36, 23, 39, 11, 34, 17, 16, 28, 19, Тринадесета 26, 16, 28, 18, 22, 20, 17, 24, Четвърта 2, 4, Четиринадесета 13, 35, 36, 9, 34, 33, 25, 39, 41, 16, 32, 31, 45, 20, 27, 37, 17, 14, 13, 43, 18, 30, 11, 19, 26, Шеста 25
На 20.11.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дреновец: 23 Септември 15, 14, 6, 17, 7, 5, 19, 23, 1, Александър Стамболийски 6, 2, 4, 5, 3, Ангел Кънчев 6, 4, Антон Попов 3, 1, Асен Балкански 15 А, 9, 23, 11, 17, 15, 7, 2, Бдин 3, 5, 3, 4, 7, 1, Божур 6, 4, 2, Боян Чонос 6, В Района на Жп Гарата, Васил Левски 1, 9, 7, 4, 2, 6, 5, Вела Пеева 7, 7, 2, 5, 4, Венеца 9, 6, 10, 12, 14, 8, 19, Витко Иванов 9, 3, 10 А, 10, 15, 19, 10 А, 8, 9, 3, 13, Витоша 1, 5, 8, 3, 2, 1, 2 А, 6, Гаврил Генов 2, 3, Георги Димитров 3, 9, 12, 15, 8, 6, 5, 192, 136, 194 А, 167 Б, 166, 139, 137, 142, 119 А, 148, 133 Б, 164, 171, 146, 115, 125, 136, 119, 154, 130, 156, 158, 123, 127, 113а, 135, 129, 138, 188, 134, 133 А, 150, 140, 152, 160, 144, 192, 209, 218, 224, 226, 204, 169, 212, 187, 205, 167а, 216, 179, 137, 185, 199, 139, 203, 232, 191, 193, 173, 210, 177, 200, 214, 175, 113, 109, 97, 81, 128, 92, 105, 193, 115, 57, 98, 118, 94, 210, 83, 120, 56, 119 Б, 103, 43, 90, 100, 55, 116, 63, 118 А, 117, 115а, 88, 53, 79, 67, 87, 115 Б, 124, 110, 165, 173, 144, 147, 142, 178, 196, 176, 160, 153, 170, 143, 163, 155, 174, 192, 186, 146, 190, 198, 139, 145, 187, 236, 150, 141, 24, 21, 16, 39, 29 А, 11, 25, 29 Б, 41, 14, 22, 64, 49, 23, 70, 58, 80, 45, 72, 84, 66, 48, 40, 43, 36, 44, 19, 32, 51, 67, 60, 68, 52, 15, 17, 29, 28, 54, 82, 20, 62, 27, 13, 37, 33, 42, 50, Георги Кирков 16, 17, 23, 12, 18, 6, 1, 29, 15, 4, 9, 2, 14, 25, 19, 11, 3, 31, 5, 10, 15, Градище 2, 3, Девети Май 6, 8, 1, 4, Девети Септември 19, 32, 17, 21, 30, 15, 2, 24, 18, 3, 26, 14, 16, 4, 6, 20, 8, 9, 17, 2, 11, 28, Димчо Дебелянов 4, 5, 9, 6, 11, 3, 1, Добруджа 23, Евгени Михайлов 28, 23, 3, 4, 9, 24, 6, 1, 18, Железничар 45, 65, 49, 57, 47, 61, 33, 21, 9, 26, 13, 11, 1, 27, 23, 21, 9, 3, Зоя Космодамянская 7, 3, 9, 11, Иван Вазов 2, 3 А, 4, 1, 2, Искър 1, Камен Петров 16, 9, 20, 5, 10, 7, 14, 2, 6, 4, Кирил и Методий 7, 1 А, 5, 11, 9, 2, 4, 1, Кокиче 1, Кольо Фичето 1, 8, 4, Космос 2, 5, 4, 8, 7, 2, 1, Коста Йорданов 11, 7, 2, 17, 13, 15, Лале 1, Лебед 1, 3, 2, 4, №2, 4, 6, Лиляна Димитрова 2, 1, Лом 3, 1, 4, Лотос 6, 5, 3, Любен Каравелов 9, 7, Люлин 4, 3, 6, 6, Магура 2, 6, 10, 9, Малина 4, 2, 6, Марин Дринов 5, 10, 7, 4, 8, 6, 7, 1, 5, 2, Марица 3, 4, 2, 1, 5, Металик 3, 1, Миджур 1, Милин Камък 6, 4, 2, 3, Минзухар 9, Митко Палаузов 2, 4, 6, 3, 8, 6, Нарцис 6, 6, 2, Неофит Рилски 6, 4, 8, Никола Й.Вапцаров 16, 12, 14, 2, Никола Парапунов 20, 36, 18, 6, 38, 9, 17, 12, 26, 33, 13, 10, 3, 2, 7, 1, 19, 5, 16, 23, 32, 22, Огоста 1, 2, 1, Осъм 8, 4, Палма 12, 2, 5, Патриарх Евтимий 4, 8, 13, 9, 4, 2, 12, 8, 15, 5, 16, 3, 7, 6, 10, 1, Перчо Йорданов 7, 4, 2, 3, 5, 1, Пирин 1, 2, 3, Пролет 2, Райна Княгиня 2, 4, Роза 2, 4, 6, Росица 4, 6, 2, 3, Седемнадесет Партизани 4, 2, 1, 7, 5, 3, 1, 15, 2 А, Славянска 3, 6, 13, 9, 7, 2, 12, 1, 5, 11, 4, 8, 2, Спортист 19, 1 А, 17, 4, 11, 15, 9, 2а, 2, 13, 5, 10, 7, 8, 17, 22, 14, 16, Средна Гора 2, 8, 5, 4, 7, 6, 1, 3, Стара Планина 4, 2, 1, Стела Благоева 1, 2, 5, 3, Стефан Караджа 8 А, 14, 21, 3, 9, 5, 6, 1, 11, 2, 13, 8, 7, 15, Строител 1, 1 А, Струма 1, 2, Тодор Петров 6, 3, 40, 8, 30, 38, 28, 46, 113, 11, 28 А, 50, 24, 27, 17, 25, 29, 7, 22, 33, 16, 12, 42, 21, 48, 4, 31, 15, 1, Толбухин 6, 10, 8, 3, 24, 9, 20, 36, 32, 6, 5 А, 19, 5, 26, 18, 12, 30, 4, 17, 2, 10, Тополница 2, 1, Тунджа 2, 1, УПИ-691, Хан Аспарух 1, 2, 3, 6, 9, Христо Ботев 14, 27, 20, 18, 29, 16, 23, 2, 3, 7, 16, 9, 1, 10, 6, 21, 8, 5, 15, 17, 25, 4, Христо Михайлов 13, 1, 2, 10, 14, 15, 7, 22, 24, 12, Христо Смирненски 61, 34, 38, 15, 36, 14, 1, 4, 6, 10, 8, 16, 2, 9, 7, 20, 18, 15, 26, 24, 1, 5, 22, Цар Калоян 3, 1, Цар Самуил 8, 6, 12, 5, 3, 2, 1, 4, Цибър 2, Чавдар 1, 2, 3, 5, 9, 7, Чепино 2, 10, 1, Черно Море 2, 1, 5, 3, 3а, 7, Юрий Гагарин 2, 3, 6, 2, 4, 1, Явор 1, 10, 7, 9, 3, Ягода 3, 2, Янтра 2, 6, Ясен 8, 10, 7, Землището на С. Дреновец
На 20.11.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Карбинци: Втора 19, Двадесет и Девета 18, Двадесет и Осма 4, 2, 2, Двадесет и Първа 8, 2, 24, Двадесет и Трета 26, 20, Двадесет и Четвърта 10, 10, Двадесет и Шеста 3, Дванадесета 1, 2, Девета 1, 3, Осемнадесета 4, 15, 10, Осма 9, 3, Първа 202, 104, 85, 153 А, 121, 145, 175, 167, 110, 115, 111, 151, 112, 86, 43, 9, 10, 33, 20, 75, 35, 7, 34, 17, 61, 16, 50, 48, 25, 27, 5, 37, 28, 60, 11, 14, 6, 12, 31, 30, 2, Седемнадесета 10, 2, 7, 8, Седма 1, 2, Тридесет и Пета 9, Тридесет и Първа 1а, Тридесет и Трета 1, 5, 7, 2, Тридесет и Шеста 14, 4, УПИ II - 000046, Четвърта 7, 3, Шеста 7, 4, 1, Шестнадесета 6, Стопански Двор
На 20.11.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Медовница: Втора 1, 15, 7, 6, 23, 3, 9, 19, 13, 4, 17, 29, 31, 21, Двадесет и Втора 2, Двадесет и Първа 6, 1, 8, 12, Двадесет и Трета 4, 6, 8, Двадесета 7, 8, Дванадесета 28, 23, 27, 29, 25, Девета 6, 2, 5, Десета 16, 5, Осемнадесета 4, 6, 14, 12, 13, 20, 1, 3, 5, Пета 14, 2, 10, 6, 20, 3, 8, 18, 16, 7, 5, Петнадесета 4, Първа 29, 15, 23, 16, 51, 32, 17, 34, 30, 38, 33, 22, 43, 35, 12, 48, 27, 3, 41, 26, 46, 24, 42, 8, 19, 21, 10, 52, 39, 40, 54, 19а, 49, 91, 89, 81, 87, 85, 84, 64, 78, 82, 76, 38, Седемнадесета 6, 2, Седма 4, 14, 8, 2, 7, 10, 19, Трета 41, 31, 45, 22, 27, 20, 25, 37, 29, 30, 12, 53, 9, 24, 7, 12, Четиринадесета 3, 2, Шеста 4, 1, 5, 5, Шестнадесета 1, 5, 4, 2
На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Дреновец: 23 Септември 1, Металик 1
На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Тополовец, Общ. Ружинци: Антон Иванов 3, 2, 5, 8, 1, 4, 6, Батак 10, 8, 59, 2, 61, 6, 4, 61, Беласица 4, 1, 3, Бонония 3, 2, 1, Бузлуджа 1, 3, 4, 6, 2, Васил Априлов 1, Ведерник 1, Вихрен 9, 7, 2, 5, Волгоград 12, 18, 11, 16, 19, 20, 23, 17, 18, 11, 5, 9, 2, 13, 6, 7, 15, Георги Димитров 204, 221, 219, 240, 244, 215, 21, 205, 213, 217, 252, 225, 227, 239, 235, 250, Гоце Делчев 4, 10, Граничар 8, 1, 2, 11, 5, 9, 6, 7, 3, Живко Кръчмарски 1, 10, 2, 3, 4, Живко Пуев 3, 10, 4, 5, 12, 14, 6, Иван Козаров 1, 8, 7, 6, 2, 13, 5, 4, 23, 25, 13, 9, 27, 14, Максим Горки 3, 8, 23, 25, 2, 61, 12, 7, 22, 35, 5, 9, 18, 1, 4, 16, 39, 33, 31, 16, 23, 51, 10, 53, 50, 45, 56, 26, 30, 59, 44, 49, 47, 32, 35, 62, 24, 43, 46, 36, 63, 39, 58, 28, 37, 42, 52, 38, 29, 60, 19, 48, 61, 54, Мико Нинов 10, 12, 6, 18, 2, 14, 1, 5, 16, 4, 8, Мусала 6, 7, 8, 3, 4, 2, 5, 1, Рила 5, 1, 3, Средец 3, 2, 5, Странджа 4, 6, 8, 2, 10, 12, Филип Тотю 1, 2, 4, Хан Крум 2, 1, 4, Цанко Церковски 2, 4, 1, 6, 15, 20
Община Кула
На 20.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Големаново: № 18, Втора 6, 1, 3, 38, Двадесет и Втора 2, 1, 6, 5, Двадесет и Девета 18, 20, 11, Двадесет и Първа 2, 6, Двадесет и Седма 6, Двадесет и Трета 2, Двадесет и Четвърта 2, 1, 4, Двадесет и Шеста 7, 4, 16, Двадесета 3, Девета 19, 4, 16, 13, 25, 14, 7, 10, 31, 11, 1, 21, Деветнадесета 1, 10, 3, 7, 2, 15, Десета 10, Единадесета 3, Осемнадесета 14, 10, 1, 3, 12, 8, 5, 4, 9, 7, Осма 2, 4, 3, 6, 1, Пета 4, 3, 2, 14, 10, 5, 8, Петдесет и Втора 3, 4, 11, 7, Петдесета 13, 15, 2, 11, 6, 8, Петнадесета 5, Първа 66, 16, 60, 30, 32, 20, 39, 8, 68, 64, 53, 23, 47, 33, 22, 62, 55, 28, 59, 52, 17, 19, 25, 13, 61, 18, 44, 7, 12, 63, 46, 38, 48, 26, 41, 40, 50, 42, 37, 49, Седемнадесета 2, 3, 4, Седма 1, 6, Трета 1, 2, 4, Тридесет и Втора 4, Тридесет и Девета 7, 5, 2, 1, 6, 3, Тридесет и Осма 2, Тридесет и Първа 4, 9, 38, 27, 21, 50, 19, 14, 37, 25, 11, 42, 36, 16, 7, 13, 39, 15, 32, 18, 17, 44, Тридесет и Седма 3, 1, Тридесет и Трета 8, 4, Тридесет и Четвърта 2, 1, Тридесета 4, 6, Тринадесета 4, 6, 5, 3, 2, Четвърта 28, Четиридесет и Втора 44, 11, 5, 17, 12, 6, 23, 2, 27, 25, 24, 19, Четиридесет и Девета 2, 3, 42, Четиридесет и Осма 4, 1, 14, 16, 2, Четиридесет и Пета 1, Четиридесет и Седма 6, 1, Четиридесет и Четвърта 4, 7, 2, 6, Четиридесет и Шеста 1, 6, 2, 8, 4, 7, Четиридесета 19, 2, Четиринадесета 3, Шестнадесета 8, 10, 5, 4
На 19.11.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:15 - 17:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Подгоре: 56980.47.57, Александър Стамболийски 16, 26, 7, 32, 4, 15, 1, 21, 5, Антон Страшимиров 18, 3, 8, 4, 14, Бдин 2, 1, Боян Чонос 10, Бузлуджа 4, 5, 8, 7, Васил Коларов 24, 26, 8, 1, 10, 9, 24, 2, 14, 16, 5, 13, 22, 11, 7, 20, 12, 28, 3, Васил Левски 8, 9, 6, 5, 4, 7, Видин 7, 1, 3, 9, 17, Вит 4, 1, 5, Георги Бенковски 8, 6, 10, 3, 13, 5, 7, Георги Димитров 34, 41, 43, 23, 66, 16, 42, 45, 4, 28, 20, 40, 50, 57, 51, 55, 36, 64, 26, 44, 11, 31, 13, 25, 29, 59, 46, 37, 58, 54, 5, 56, 34, 21, 1, 33, 27, 10, 22, 7, 19, 2, 39, 3, 52, 6, 38, 9, 30, 53, 14, 49, Георги Кирков 1, 27, Георги С.Раковски 14, 10, 6, 1, 4, 2, 5, 3, 14, 13, 26, 7, 9, 28, 16, 5, 24, 19, 3, 30, Иван Вазов 7, 11, 5, 4, 13, 2, 6, 14, Искър 2, 3, 5, 12, 6, 7, 1, 10, 8, Йоло Гергов 6, 30, 8, 14, 7, 1, 3, 9, 12, 26, 40, 38, 36, Йосиф В.Сталин 39, 23, 29, 40, 32, 38, 21, 35, 27, 31, 25, 22, 10, 36, 34, 26, 30, 24, 25, 3, 13, 16, 14, 7, 5, кв.7, Ленин 3, 11, 8, 5, 19, 23, 16, 9, 5, 1, 6, 7, Любен Каравелов 4, 10, 5, 11, 15, 3, 6, 7, 8, 13, Марица 1, Михаил Здравков 7, 11, 5, 17, 18, 34, 14, 32, 22, 20, 16, 9, 17, Огоста 1, 3, Осъм 4, 1, 3, 5, Пейо К.Яворов 1, 9, Перчо Йорданов 34, 1, 7, Пирин 1, 2, 3, 1, Рила 8, 6, 4, 2, Седемнадесет Партизани 21, 8, 22, 1, 20, 8а, 2, 6, 4, 17, Стара Планина 2, 4, Стопански Двор 1, Стоян Милков 12, 11, 4, 13, 14, 10, 8, 16, 20, 5, 2, 6, 1, 9, 6, Тодор Петров 3, 3, 4, 8, 12, УПИ XxIV-643 кв.54, Христо Ботев 19, 5, 17, 3, 7, 16, 21, 2, 6, Царевец 1, Черно Море 6, 2, 8, 9, 12, 7, 4, 3, 34, 32, 10, 16, 21, 20, Юрий Гагарин 4, 5, Имот 106053/Мест.Недин Гроб
На 19.11.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:15 - 17:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Толовица: Валентина Терешкова 8, 1, 4, 7, 9, 3, 10, Ленин 46, 14, 49, 43, 56, 47, 25, 44, 51, 8, 57, 59, 34, 9, 10, 66, 79, 71, 83, 24, 27, 13, 85, 61, 42, 50, 23, 7, 11, 45, 29, 81, 37, 38, 1, 20, 53, 5, 41, 40, 12, 6, 17, 67, 3, 35, 73, 32, 21, 69, 18, Първа 13, Трета 2, 4, 5, Христо Ботев 34, 4, 9, 40, 42, 20, 17, 18, 12, 27, 6, 38, 11, 19, 22, 23, 2, 14, 8, Юрий Гагарин 4, 8, 1, 6, Землището С. Толовица
На 19.11.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Раковица: 236005, Втора 54, 8, 10, 12, 18, 4, 3, 6, 2, 1, Двадесет и Девета 1, 3, 2, Двадесет и Осма 8, 3, 9, 4, 1, 11, 7, Двадесет и Пета 14, 6, 4, Двадесет и Първа 21, 3, 9, 5, 11, Двадесет и Седма 8, 10, 3, 2, 7, 6, 1, 4, 5, Двадесет и Шеста 9, 16, 14, 10, 6, 22, 15, 11, 5, 21, 20, 1, 18, 2, 3, 7, 8, 17, Дванадесета 26, 1, 36, 34, 36, 5, 4, 11, 26, 1, 8, Девета 4, 1, 2, Деветнадесета 1, 3, 5, Десета 1, Единадесета 17, 2, 4, 5, 3, 1, Осемдесет и Девета 6, 4, Осемдесет и Осма 2, 1, 5, Осемдесет и Трета 2, Осемнадесета 13, 2, 4, 9, 19, Осма 4, 2, 7, 29, 15, 11, 5, 10, 22, 27, 21, 1, 12, 3, 14, 6, 17, 9, 19, 31, 20, 49, 33, 47, 35, 45, 22, 16, 43, 18, 26, Пета 6, 3, 7, 22, 16, 4, 10, 2, 14, 18, 1, 8, 20, 5, Петдесет и Втора 1, 3, 6, 4, 2, 5, Петдесет и Девета 2, 1, Петдесет и Осма 11, 3, 2, 9, 7, Петдесет и Първа 2, Петдесет и Седма 2, 7, 4, Петдесет и Трета 4, 2, 1, Петдесет и Шеста 1, 3, 4, 2, Петдесета 40, 4, 14, 18, 19, 10, 2, 5, 26, 28, 15, 12, 16, 22, 3, 30, 7, 11, 1, 23, 6, 13, 8, 17, Петнадесета 8, 9, 6, 15, 16, 5, Първа 67, 39, 69, 63, 55, 52, 24, 54, 57, 26, 48, 46, 65, 56, 58, 73, 23, 77, 40, 19, 37, 43, 5, 47, 6, 27, 3, 1, 18, 42, 14, 51, 35, 38, 20, 44, 15, 28, 39, 2, 13, 16, 11, 45, 31, 10, 23, 49, 24, 32, Седемдесет и Втора 2, Седемдесет и Пета 6, Седемдесет и Трета 1, Седемдесет и Шеста 6, Седемдесета 1, 4, Седемнадесета 8, 12, 4, 6, 10, 11, Седма 2, 3, 5, 11, 7, 23, 16, 1, 21, 4, 12, 18, 9, 19, 27, 24, 22, Трета 6, 4, 3, 2, 1, Тридесет и Втора 4, 2, 6, Тридесет и Девета 6, 8, 2, 10, Тридесет и Осма 6, 9, 5, 13, 2, 1, 3, 11, 15, 17, 7, 4, Тридесет и Пета 8, 4, 6, 2, 1, Тридесет и Първа 2, Тридесет и Седма 1, Тридесет и Трета 4, 2, 5, Тридесет и Четвърта 12, 14, 6, 9, 10, 4, 16, Тридесет и Шеста 1, Тридесета 6, 1, Тринадесета 2, 1, Четвърта 10, 9, 9, 18, 14, 16, 7, 12, 1, 5, 6, 3, Четиридесет и Втора 1, 9, 5, 7, 6, 4, 3, Четиридесет и Девета 5, 3, 7, 1, 9, Четиридесет и Осма 10, 2, 9, 12, 8, 4, 1, 7, 6, 11, 3, Четиридесет и Пета 4, 1, Четиридесет и Първа 6, 4, 2, 10, Четиридесет и Седма 3, 7, 1, 13, Четиридесет и Трета 9, 11, 2, 8, 5, 1, 10, 3, 7, 12, 16, Четиридесет и Четвърта 4, 3, 1, 6, 8, Четиридесет и Шеста 9, 3, 13, 19, 6, 5, 1, 11, 4, 9, 17, 10, 15, 2, 8, 21, Четиридесета 4, Четиринадесета 1, 10, 5, 4, 27, 12, 3, 6, 2, 8, Шеста 3, 5, 4, 6, 8, 7, Шестдесет и Втора 19, 29, 30, 24, 3, 11, 16, 13, 26, 21, 1, 17, 6, 33, 23, 9, 4, 7, 12, 18, 15, 5, 10, 25, 14, 8, 7, Шестдесет и Девета 1, 3, 6, 10, 8, 2, 4, Шестдесет и Осма 2, 1, Шестдесет и Пета 1, 3, Шестдесет и Първа 2, 1, 14, 10, 12, 3, 16, 8, 6, 18, 20, 4, 22, Шестдесет и Седма 4, 7, 5, 9, Шестдесет и Трета 4, 6, 3, 9, 14, Шестдесет и Шеста 11, 1, 11, Шестдесета 5, 7, 1, 2, 3, 6, 12, 8, Шестнадесета 35, 1, 13, 38, 40, 18, 23, 31, 30, 29, 36, 19, 14, 17, 37, 15, 39, 9, 42, 2, 21, 25, 35, 20, 22, 24, 11, 26, 3, 32, 16, 33, ПИ 239001
На 19.11.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Старопатица: 336002, Втора 15, 28, 46, 17, 25, 27, 18, 20, 34, 31, 23, 40, 44, 29, 32, 30, 26, 48, 38, 50, 10, 16, 29, 25, 8, 27, 6, 5, 18, 7, 3, Двадесет и Втора 3, 10, 8, 4, 6, 5, 7, Двадесет и Девета 5, 1, 3, 2, 7, 6, 4, 1, 5, Двадесет и Осма 8, 20, 1, 9, 23, 13, 14, 11, 2, 3, Двадесет и Пета 3, 2, 1, 4, Двадесет и Първа 11, 1, 9, 13, 10, 16, 12, 6, 4, 2, 1, Двадесет и Седма 7, 8, 9, 11, 10, 1, 6, Двадесет и Трета 1, 14, 12, 16, 9, 11, Двадесет и Четвърта 5, 13, 3, 1, 4, 2, 9, 17, 11, 19, 15, 7, 21, 8, 6, 2, Двадесет и Шеста 4, 2, 12, 3, 1, 10, Двадесета 9, 11, 12, Дванадесета 3, 2, 1, 6, Девета 6, 5, 1, 3, Деветнадесета 6, 5, 8, 3, Десета 8, 18, 1, 6, 26, 9, 32, 5, 7, 3, Единадесета 1, 3, 7, 4, 10, 9, 8, 2, Осемнадесета 1, 7, 3, 4, 5, 8, 6, 2, 1, 14, 4, 23, 12, 2, Осма 3, 12, 14, 20, 27, 19, 21, 23, 10, 7, 18, 1, 4, 5, 16, 9, Пета 11, 12, 1, 9, 14, 6, 10, 7, 4, 5, 8, Петнадесета 35, 31, 24, 27, 13, 33, 22, 29, 26, 4, 3, 7, 11, 6, 9, 2, 12, 30, 1, 13, 3, 10, 14, 16, 5, 39, 43, 47, 28, 45, 30, 26, 40, 41, ПИ 69002.337.16.1, Първа 45, 50, 22, 51, 4, 42, 49, 31, 39, 28, 29, 26, 34, 27, 47, 37, 24, 18, 43, 19, 61, 32, 41, 25, 16, 14, 31, 9, 7, 5, 17, 1, 4, 28, 8, 12, 11, 93, 88, 78, 66, 103, 67, 58, 100, 69, 82, 54, 91, 86, 89, 73, 99, 104, 76, 72, 62, 65, 90, 102, 106, 101, 84, 68, 52, 61, 75, 51, 85, 64, 59, 87, 81, 57, 80, 63, 55, Седемнадесета 5, 2, 4, 3, 7, 17, 26, 13, 11, 8, 16, 10, 19, 12, 18, Седма 21, 14, 2, 5, 10, 3, 6, 8, 1, 12, 4, 29, 11, 16, 17, 24, 25, 31, 27, 21, 9, 34, 23, 22, 13, 30, 15, 20, 28, 32, 36, 18, 19, 3, Трета 4, 2, 8, 6, 16, 18, 21, 7, Тридесета 8, Тринадесета 4, 2, УПИ, Четвърта 6, 20, 9, 22, 3, 7, 5, 12, 8, 24, 26, 28, 16, 6, 20, 14, 10, 18, Четиринадесета 4, 2, 1, Шеста 4, 12, 14, 16, 10, 12, 25, 26, 13, 5, 22, 23, 9, 7, 11, 21, 2, 20, Шестнадесета 21, 44, 40, 18, 25, 7, 23, 27, 42, 31, 38, 36, 8, 7, 2, 24, 32, 34, 3, 5, 20, 9, 4, 22, 18
На 19.11.2019 г. /08:15 - 17:30 ч./ - Раковица: Втора 8, 10, 12, 18, 4, 3, 6, 2, 1, Двадесет и Пета 6, 4, Двадесет и Първа 3, 9, 5, 11, Деветнадесета 1, 3, 5, Осемнадесета 13, 2, 4, 9, 19, Първа 23, Седемнадесета 8, 12, 4, 6, 10, 11, Трета 6, 4, 3, 2, 1, Четвърта 9, Четиридесет и Осма 9, 12, 8, 4, 1, 7, 6, 11, 3, Четиридесет и Седма 3, 7, 1, 13, Четиридесет и Шеста 3, 13, 19, 6, 5, 1, 11, 4, 9, 17, 10, 15, 2, 8, 21, Шестдесет и Трета 6, 3, 9, 14, Шестдесета 5, 7, 1, 2, 3, 6, 12, 8, Шестнадесета 13, 38, 40, 18, 23, 31, 30, 29, 36, 19, 14, 17, 37, 15, 39, 9, 42, 2, 21, 25, 35, 20, 22, 24, 11, 26, 3, 32, 16, 33
На 19.11.2019 г. /08:15 - 17:30 ч.; 08:15 - 09:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Цар Шишманово: 070134, Алеко Константинов 1, 6, 12, 2, 3, 8, 4, Александър Стамболийски 1, 1, Васил Коларов 1, 2, Вела Пеева 17, 8, 26, 22, 12, 10, 18, 4, 16, 3, 5, 24, 20, 14, 15, Георги Бенковски 7, 9, 6, 9, 12, Георги Димитров 39, 2, 22, 11, 18, 54, 23, 24, 31, 17, 15, 21, 52, 20, 16, 50, 13, 46, 12, 3, 9, 25, 47, 6, 10, 1, 8, 51, 19, 70, 30, 1, 21, 25, 2, 64, 19, 68, 70, 23, 29, 62, 26, 27, Георги Кирков 1, Димитър Благоев 50, 18, 26, 13, 14, 17, 3, 52, 19, 7, 4, 11, 15, 16, 10, 1, 21, 9, 16, 23, 24, 17, 22, 18, 19, 10, Ленин 1, 4, 3, 2, Лиляна Димитрова 6, 8, 2, 4, 4, 1, 2, Малчика 7, 11, 9, 3, 5, 2, 4, Мико Нинов 6, 4, Митко Палаузов 3, 8, 5, 2, 4, 9, 1, 6, 3, 2, Петко Р.Славейков 2, Стефан Караджа 3, 5, 6, 2, 4, 1, 8, 1, 4, 2, 6, Хаджи Димитър 1, 3, Христо Ботев 2, 18, 1, 9, 6, 3, 2, Черни Връх 1, 18, 6, 8, 7, 10, 4, 3, 9, 13, 11
На 19.11.2019 г. /08:15 - 17:30 ч.; 08:15 - 09:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Шишманово: Землището С. Шишманово
На 20.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 17:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Киреево: 140203, Втора 9, 34, 4, 20, 15, 12, 13, 17, 14, 16, 5, 40, 3, 6, 38, 26, 33, 47, 21, 40, 19, 3, 42, 51, 49, 14, 53, 39, 29, 44, 24, 46, 34, 36, 45, 35, Двадесет и Първа 3, 10, 1, 2, Двадесета 6, Дванадесета 7, 4, 5, 16, 14, 11, 1, 12, 2, 6, 3, Девета 4, 2, 4, Деветнадесета 1, 12, 6, 9, 2, 10, 3, 3, Десета 4, 1, 3, 7, 9, Единадесета 4, 10, 28, 26, 13, 20, 21, 17, 5, 4, 16, 9, 8, 19, 14, Осемнадесета 7, 5, 15, 3, 1, 11, 9, 13, Осма 4, 11, 7, Пета 9, 22, 6, 19, 2, 16, 21, 20, 10, 11, 8, 13, Петнадесета 6, 5, 10, 8, 3, Първа 8, 10, 27, 18, 7, 23, 21, 22, 26, 15, 13, 11, 17, 25, 20, 12, 4, 1, 10, 3, 2, Седемнадесета 3, 5, Седма 8, 4, 2, 7, 5, 12, 6, 10, Трета 18, 31, 39, 4, 17, 36, 1, 32, 8, 29, 22, 33, 16, 34, 24, 5, 37, 25, Тринадесета 14, 2, 9, 16, 14, 5, 4, 1, 3, 8, 7, Четвърта 15, 44, 7, 20, 4, 25, 11, 2, 38, 26, 9, 24, 42, 10, 40, 13, 5, 22, 6, 8, 29, 14, Четиринадесета 3, 1, 2, 4, Шеста 25, 12, 4, 7, 17, 33, 11, 13, Шестнадесета 4, 11, 7, 2, 9, 5
На 20.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 17:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Раковица: 251001, Осемдесет и Втора 1, 6, 5, 9, 12, 2, 7, Осемдесет и Пета 12, Осемдесет и Първа 2, 5, 9, 1, 12, 8, 3, 10, Осемдесет и Седма 6, Осемдесет и Трета 1, 11, 2, 7, Осемдесет и Четвърта 7, 5, 3, Осемдесет и Шеста 4, 1, 5, 2, Осемдесета 9, 3, 13, 15, 2, 17, 11, Петдесет и Втора 4, 3, Петдесета 46, 27, 50, 56, 33, 29, 25, 52, 31, Седемдесет и Втора 1, 5, 4, 3, 8, Седемдесет и Девета 2, 4, 1, Седемдесет и Осма 5, 2, 6, Седемдесет и Пета 3, 4, Седемдесет и Първа 1, Седемдесет и Седма 2, 8, 1, 9, 11, 12, 3, 6, Седемдесет и Трета 2, 1, 4, 3, Седемдесет и Четвърта 1, 3, 5, 2, Седемдесет и Шеста 8, 3, 16, 1, 5, 4, 11, 2, 12, Четвърта 5, Шестдесет и Втора 34, 41, 36, 32, 38, Шестдесет и Девета 2, ПИ 104055
На 20.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Извор махала: 32439, 117, Втора 10, 5, 11, 13, 7, 1, Главна 7, 123, 18, 26, 35, 8, 30, 117, 33, 25, 21, 42, 4, 11, 6, 44, 38, 2, 37, 16, 9, 32, Двадесет и Втора 1, Двадесет и Първа 6, 5, 1, 7, 9, 8, Двадесета 1, Дванадесета 2, Десета 11, 4, 6, 14, 2, 16, Единадесета 7, 26, 17, 19, 28, Пета 15, 3, 14, Петнадесета 34, 17, 6, 19, 12, 11, 18, 4, 16, Първа 1, Седемнадесета 7, 4, 9, 25, 5, 8, 11, 10, 6, Седма 22, 20, 21, 1, 6, 3, 7, 11, 27, 17, 4, Трета 9, 13, 15, 11, Тринадесета 6, Четвърта 23, Четиринадесета 1, 2, 3, 6, 10, 7, 5, 8, Шестнадесета 1
На 20.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ - Извор махала: 32439, 117, Втора 1
На 20.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ - Кула: Александър Стамболийски, Никола Петков 24
Община Ружинци
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ружинци: Александър Стамболийски 2, Боян Статев 11, 15, 16, 19, 6, 2, 12, 9, 14, 10, 4, Боян Чонос 14, Васил Иванов 19, 25, 6, 9, 26, 7, 22, 17, 16, 14, 30, 13, 20, 5, 18, 23, 4, 12, 24, 1, 8, 28, 29, Георги Бенковски 2, Георги Младенов 15, 5, 9, 13, 4, 2, 8, 21, 6, 3, 7, 11, Георги Първанов 1, 17, 14, 7, 5, 15, 19, 9, Горан Богданов 8, 1, 11, 3, 9, 5, 7, 10, 13, Девети Септември 8, Йорданка Николова 4, 5, 6, Малчика 69, 2, 6, 7, 5, 9, Христо Ботев 23, УПИ I Кв 48
На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ружинци: Александър Стамболийски 2, Боян Статев 11, 15, 16, 19, 6, 2, 12, 9, 14, 10, 4, Боян Чонос 14, Васил Иванов 19, 25, 6, 9, 26, 7, 22, 17, 16, 14, 30, 13, 20, 5, 18, 23, 4, 12, 24, 1, 8, 28, 29, Георги Бенковски 2, Георги Димитров 152, 162, 154, 158, 150, 160, 156, 95, Георги Младенов 15, 5, 9, 13, 4, 2, 8, 21, 6, 3, 7, 11, Георги Първанов 1, 17, 14, 7, 5, 15, 19, 9, Горан Богданов 8, 1, 11, 3, 9, 5, 7, 10, 13, Девети Септември 8, Йорданка Николова 4, 5, 6, Малчика 69, 2, 6, 7, 5, 9, Оборище 17, Поп Андрей 1, Христо Ботев 23, УПИ I Кв 48.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград в периода 18 ноември - 22 ноември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград в периода 18 ноември - 22 ноември

15 Ноември 2019 | 14:54 | Агенция "Фокус"
Благоевград. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 ноември - 22 ноември включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Кресна
На 20.11.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:45 - 15:00 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Ощава: 54537.600.31.1, Германци, местност Русенци, местност Станковица, къща, ТП2
На 20.11.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Кресна: Главен път Е-79, Македония 96, 1 пътен Тунел на Главен път Е79
На 20.11.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Крупник: Главен път Е-79 Бензиностанция
На 20.11.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Сандански: Цар Самуил 1
На 20.11.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Стара Кресна: местност Кулата, УПИ I-17, кв.16, УПИ III Кв 11, Скз Стара Кресна
На 20.11.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ - Кресна: Македония 96
На 20.11.2019 г. /09:45 - 15:00 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:45 - 15:00 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:45 - 15:00 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли: Вила
Община Петрич
На 18.11.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Мендово: Слопотец
На 18.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, Ал.Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, Пролет 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св.Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III, Цар Борис III 22, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17
На 18.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Генерал Тодоров 12
На 18.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Марикостиново: Бяло Море 2, Вела Пеева 32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19, Георги Раковски 8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10, Димитър Благоев 8, 13, местност Високия Рид Склад, Струма 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5
На 18.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 010024, 22-ри Октомври 26, 8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12, 10, 7, 18, 9, 20, 14, 22, 24, 16, Атанас Лютвиев 39, 18, 28, 20, 26, 37, 41, 33, 30, 1, 16, 22, 27, 8, 10, 23, 14, 29, 32, 35, 45, 17, 43, 31, 25, 12, 19, 6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9, Бабуна 42, 38, 39, 36, 32, 33, 35, 31, 44, 40, 34, 37, 29, Битоля 38, 36, 40, 34, 31, 33, 2, 37, 35 1, 32, 1, 37 2, 31 1, Бъкстон 6, 1, България 29, 39, 25, 37, 35, 33, 28, 26, 27, 24, 23, 31, 51, 45, 49, 43, 47, 41, 58, 52, 46, 54, 48, 44, 65, 55, 59, 61, 60, 56, 50, 55 3, 55 3, 3, 2, 49, 55, 2, 30 3, 3, 1, 1, 4, 32, 32 2, 4, 4 2, 30, 2, 55 1, 26, Васил Левски 2, 4, 1, 10, 3, 8, 18, 7, 18, 12, 16, 11, 3, 5, 14, 8, 9, 5, 16, Вит 6, 2, 2, Връх Бузлуджа 1, 3, 11, 13, 21, 7, 5, 17, 19, Връх Китка 13, 19, 11, 15, 17, 9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3, Генерал Тодоров 2, 2, 4, 1, 2 Павилион, Д-Р Асен Златаров 2, Екзарх Йосиф 22, 20, 33, 2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14, 18, 23, 17, 16, 19, 6, 11, 21, 15, 9, 13, 5, 3, 7, 20, 1, 29, 25 4, 25, 25, 25 4, 4, 29, 27, Каймак Чалан 28, 26, 17, 20, 24, 22, 27, 17, 30, Калабак 37, 37, 45, 45, 36, 36, 18, 33, 20, 26б, 22, 16, 26, 14, 24, 41, 51, 43, 37, 39, Капитан Джингаров 25, Кожух 30, 39, 36, 32, 37, 26, 34, 38, 1, 17, 2, 28, 45 1, Македония 1, Михаил Вардев 4б, 2, 4, 2, 4, Никола Вапцаров 1, 21, 12, 17, 5, 3, 6, 19, 11, 10, 24, 15, 2, 4, 9, 14, 13, 16, 20, 33, 31, 7, 22, 27, 2а, 25, 26, 23, 18, 29, Оборище 4, 3, 5, 6, 8, 2, 1, 7, Полковник Дрангов 1, 1, 1, 1, 5, 1, 9б, 3, 7, 9, 1, 1, Пролет 6, 4, 2, Река Осъм 2, 4, Рокфелер, Самуилова Крепост 2, 1, 4, 5, 3, Сандо Китанов 9. Явор, 1, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 7, 2 Тото Пункт, 1, 5, 5, 9 Явор, 3, 15 Пирин, 15, 9, 11 Лебед, 13 Чайка, 11 Лебед, 22, 13 Чайка, 17, 15 Пирин, Стадионска 5, 6, 8, 1, 2, 13, 10, 9, 14, 4, 12, 3, 7, 11, Струма 29, 34, 3, 27, 25, 5, 15, 30, 36, 28, 9, 7, 26, 1, 13, 19, 17, 3, 14, 16, 18 4, 4, 12, 1, 6, УПИ II, кв.49, Идент. 56126.601.8107, Христо Чернопеев 42, 36, 40, 53, 46, 38, 48, 43, 47, 45, 41, 51, 49, 55, 17, 11, 21, 26, 32, 35, 31, 39, 24, 14, 29, 22, 41, 37, 27, 25, 23, 18, 16, 33, 9, 17, 19, 2, 4, 7, 1, 8, 3, 21, 5, 10, 6, Цар Борис III 3, 33, 24, В Градинката Срещу Общината, 16, 15, 26, 38, 42, 44, 28, 36, 32, 34, 30, 40, Цар Симеон 5, 11, 7, 11, 19, 3, 13, 19, 9, 3, 5, 1, 7, 16, Червена Скала 26, 28, 20, 21, 29, 24, 19, 23, 27, 25, 22, Шипка 19, 13, 7, 9, 5, 11, Янтра 2, 4, 2, 6, 1, 3, 1, 5, 9, 7
На 18.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: местност Чалията Помпа
На 18.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Струмешница: 19
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гега: Боровичко, Боровичкото
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долна Крушица
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Марикостиново: Димо Хаджидимов 7, 11, 9, 10, Иван Вазов 10, 21, Марица 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, Пирин 4, 2, 5, 6, 14
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 1, 28-ми Октомври 1, Димитър Гощанов, Иван Вазов 1, 3, 2, Княз Борис I 7, Полковник Дрангов 1, Сграда на Тк Гум, Славянска 4, Христо Ботев 2, Цар Борис III 11 Супермаркет, 11а, 9, 9, 16, 20, 15, Яне Сандански 1, 10, 5, 3, 18, 9, 9, 2, 11, 12, 18, 4, 1, 20, 6, 14, 7, 20, 2, 13, 6, 5
На 18.11.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Драва 12
На 18.11.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Кърналово: местност Фабриката Офис
На 18.11.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, 28, 30, 17, 32, 34, 38, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 57, 73, 75, 71, 91, 61, 79, 81, 77, 67, 62, Вит 2, 1, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, 30, Гео Милев 8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11, 14, 12, 13, 14, 10, Георги Бенковски 11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1, Георги С.Раковски 5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9, 27, 16, 12, 15, 20, 23, 21, 14, 13, 17, Георги Урумов 12, 33, 16, 10, 21, 14, 21, Строителен Обект, 7, 8, 6, 26, 18, 34, 15, 7, 21, 8, 1, 5, 9, 3, 2, 24, 8 Б, 34, 11, 20, 17, 16, 19, 42, 38, 44, 41, 36, 39, 45, 47, 43, 42, 21, 35, 37, 48, 46, Д-Р Иван Цветков 7, Д-Р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, 13, 11, Димитър Талев 18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2, Долна Джумая 20, 22, 17, 28, 26, Драва 4, 6, 2, 8, 12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10, Дунав 16, 10, 2, 8, 4, 6, 14, Иван Апостолов 4, 6, Ильо Войвода 13, Б, 33, 14, 38, 12, 32, 20, 20, 25, 27, 11, 50, 34, 30, 25, 36, 28, 26, 24, 16, 35, 21, 15, 8, 29, А, 19, 18, 10, 17, 5, 9, 1, 3, 7, 4, 6, Искър 12, 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Капитан Никола Парапанов 20, 32, 6, 14, 8, 10, 22, 16, 30, 18, 12, 36, 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, 29, 27, 38, 36, 31, 46, 44, 25, 33, 40, Любен Каравелов 17, 5, 6, 11, 4, 2, 7, 1, 13, 9, 3, Марица 10, 7, 5, 3, 9, 8, 2, 1, 6, Места 14, 11, 8, 3, 2, 7, 9, 6, 4, 10, 5, 12, местност Бухото Цех, Жилище, Цех, Цех, местност Неволница, местност Омондрос Яромелка, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Нерезлъци, Нерезлъците, Никола Вапцаров 8, Оборище 6, Огражден 8, 12, 1, 1, 6, 2, 13, 3, 2, 14, 11, 5, 4, 1, 7, Охрид 24, Папульо 36, Пейо Яворов 22, 24, 21, 17, 19, 13, 15, 19, 13, 11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1, Петър Берон 14, 15, 14, 13, 3, 7, 15, 5, 11, 10, 8, 6, 2, 9, 12, 1, 4, Полковник Дрангов 1, 10, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, Пролет 1, Река Осъм 1, 5, 3, Рокфелер 94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90, 53, Свети Климент Охридски 5, 9, 7, 11, 8, 6, 10, 12, 12, 13, 2, 6, 1, 4, 3, Свобода 2, 4, 6, 5, 8, 7, 3, 1, 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, 3, 18, 15, 25, 12, 23, 7, 17, 19, 16, 21, 22, 14, 11, 20, 1, 5, 13, 26, 4, 10, 1, Колбасарски Магазин, 6, 2, 24, 8, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Софрони Врачански 2, 1, Стадионска 1, Стара Планина 8, 12, 9, 18 А, 18, 17, 5, 14, 15, 13, 2, 3, 6, 1, 11, 10, 16, 7, 4, Тодор Александров 8 А, 7, 16, 8, 17, 13, 14, 11, 15, 8а, 8в, 25, 12, 18, 8г, 23, 5, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Смирненски 5, 8, 13, 6, 10, 2, 12, 4, 11, 3, 14, 9, 7, 1, 16, 14, Цар Борис III 22, 69, 94, 76, 78, 84, 73, 88, 82, 74, 72, 89, 90, 92, 45, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Цар Симеон 2, 14, 18, 46, 21, 24, 17, 34, 19, 6, 42, 8, 28, 23, 20, 12, 32, 36, 40, 10, 4, 22, 38, 44, 43, 41, 64, 43, 52, 41, 25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58, Черно Море 4, 8, 3, 1, 6, Черноризец Храбър 8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9
На 19.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Бабуна 3, 4, 21, 13, 15, 6, 8, 16, 11, 18, 17, 26, 27, 7, 25, 24, 22, 20, 14, 23, 10, 9, 28, 19, 26, 5, 17, 12, 18, Битоля 22, 32, 18, 15, 13, 28, 29, 17, 19, 26, 22, 15, 22а, 16, 20, 30, 24, 23, 25, 31, 21, 27, Воден 8, 4, 10, 12, 6, Гарата 1, Д-Р Асен Златаров 1, 18, 16, 1, 22, 2а, 14, 16, 12, 20, 8, 14, 10, 18, 4, 20, Долна Джумая 16, 8, 12, 18, 4, 10, 6, 11, 14, 2, 7, 5, 1, 3, 9, 13, Дунав 68, 31, 72, 66, 64, 70, 74, 76, 23, 58, 56, 21, 27, 21, 25, 52, 62, 29, 34, 38, 40, 22, 11, 38, 34, 15, 36, 13, 34, 32, 24, 5, 30, 9, 3, 28, 32, 7, 26, 19, 15, 48, 13, 42, 44, 50, 40, 48, 17, 46, 60, 33, 66, Ильо Войвода 31, Каймак Чалан 18, 2, 1, 12, 10, 3, 16, 8, 14, 5, Капитан Никола Парапанов 1, 2 Кафе, 13 3, 11 1, 11 1, 2 Общи Части, 1, 11, 11, 9, 2, 13 2, 17, 2 Офис, 1, 2, 3, 2, Кожух 25, 16, 4, 21, 21, 14, 12, 6, 22, 22, 19, 23, 5, 3, 20, 18, 27, 10, 33, 18, 18, 9, 8, 22, 7, 10а, 31, 13, 5, 15, 17, 3а, 29, 24, 12, 1, местност Кумли Помпа, Склад, местност Под Гарата Каравана За Офис на Автокъща, Морихово 3, 5, 12, 7, 9, 8, 11, 6, 13, 4, 19, 16, 15, 14, 10, 2, 17, 1, Осогово 5, 10, 16, 9, 3, 2, 4, 22, 20, 11, 8, 13, 7, 12, 6, 14, 18, Полковник Дрангов 1, 1, 1, 15, 1, 1, 1, Поп Богомил 5, 3, 1, Промишлена Зона Цех, Рокфелер 48, 52, 44, 50, 44, 48, 52, 53, Серска 21 1, 15, Солунска 8, 7, 1, 19, 4, 9, 2, 10, 89, 13, 3, 6, 11, 25, 23, 10, 15, 27, 20, 18, 14а, 19, 16, 22, 12, 17, 14, Стопански Двор Цех, Склад, УПИ Ix кв.39, Христо Чернопеев 28, 42, 44, 50, 20, 22, 12, 14, 2, Цар Борис III 85, 95, 89, 95 Изход София, 91, 98, 96, 83, 87, 92, 67, 57, 47, 5, 47, 37, 31, 55, 39, 59, 61, 65, 3, 39, 55, 45, 29, 49, 57, 59, 51, 31, 35 Магазин, 43, 63, 62, 54, 48, 52, 17, 46 1, 56, 50, 17, 21, 58, 64, 46, 60, 44, 44, 44, 27, 19, 21, 23, 40, 45, 31, 29, 71, 81, 79, 73, 77, 75, Цар Калоян 12, 16, 8, 1, 3, 14, 6, 5, 10, 2, 3, Червена Скала 17, 2, 1, 18, 14, 4, 11, 10, 6, 4, 13, 18, 12, 9, 15, 8, 16, Шипка 3
На 19.11.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Гр. Петрич, УПИ II, кв. 53, Капитан Никола Парапанов 1, Папульо 12, 10, 15, 2, 4, 6, 19, 8, 13, 14, 9, 16, 11, 17, 7, 3, 1, Рокфелер 69, 61, 67, 63, 55, 57, 65, 59, Свобода 1, Славянска 2, Цанко Церковски 1, Цар Борис III 21
На 20.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 1, кв.355, Агапий Войнов 2, 8, 3, 18, 16, 22, 20, 14, 5, 7, 5, 22, 3, 2, 8, 14, 7, 20, 16, 18, 15, 30, 24, 26, 19, 17, 24, 19, 11, 15, 4, 17, 13, Айдарски Дап-Иловица, Атанас Маджаров 2, 3, 30, 14, 15, 26, 12, 13, 16, 10, 18, 24, 20, 32, Битоля 2, 1, България 33, 33, Георги Урумов 66, 66, Дончо Лазаров 5, 1, 5, 3, 7, 1 1, 7, 1, 5, 1, 3, 7, 1, 7, 1 1, 5, Европа 21, 19, 19, 21, 19, 2, 19, Истра 2, Капитан Никола Парапанов 2, 2, Кат Петрич, Катя Паскалева 7, 5, 5, Марица 15, Марица 14, 17, 26, 31, 11, 20, 16, 27, 28, 32, 12, 22, 18, 6, 25, 40, 40, 44, 42, 13, 37, 35, 35, 49, 40, 11, 38, 40, 40, 35, 40, 35, 38, 11, 49, 42, 37, 13, 44, Места 15, 20, 18, 2, 22, 22, 22, 15, 4, 18, Места 22, 22, местност Грамадите Врем.С-Во, Хале, Работилница, Цех, Папульо 2, Папульо 20, 18, 30, 52, 36, 31, 33, 24, 39, 25, 23, 36, 21, 34, 46, 32, Магазин, 48, 34, 44, 38, 40, 54, 26, 22, 16, 34, 29, 46, 22, 42, 28, 50, 27, 22, 26, 38, 16, 29, 32, 48, 34, 31, 36, 36, 44, 25, 52, 24, 46, 22, 50, 34, 18, 20, 46, 33, 39, 21, 40, 54, 28, 42, 27, 30, 34, 23, Магазин, Параскева Филипова 7, 9, 1, 4, 16, 23, 21, 5, 10, 1, 3, 9, 7, 1, 4, 16, 21, 23, 3, 1, 10, 5, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Промишлена Зона Гараж, Цех, Промишлена Зона, Рокфелер 1, Свети Климент Охридски 4, Свобода 9, 7, 54, 6, 6, 4, Свобода 9, 6, Свобода -Промишлена Зона, Софрони Врачански 3, 2, 1, 2, 3, 1, Тодор Стоянов 6, 7, 2, 7, Тошо Цеков 8, Търговски Комлекс Биляна Комплекс, Комплекс, УПИ III-6732, УПИ Vі-374, кв.351, Хіі-3719, кв.8, Цанко Церковски 7, Цар Самуил 57, 40, 58, 15, 15, 10, 15, 15, 11, 11, 13, 2, 11, 14, 16, Павилион, 12, 11, 12, 13, 13, 16, 17, 12, 14, 4, 3, 1, 1, 2, 2, 12, 1, 4, 1 4, 3, 2, 19, 22, 1, 21, 17, 20, 18, 5, 8, 9, 8, 7, 8, 7, 8, 5, 7, 7, 9, 7, 8, 5, 6, 6, 28, 37, 36, 40, 41, 6, 38, 39, 35, 34, 26, 33, 31, Пицария, 29, 24, 25, 27, 33, 32, 25, 28, 28, 27, 31, Бар, 23, 26, 24, 23, 32, Зо, 34, 30, 30, 29, 4, 11, 15, 13, 10, 15, 2, 14, 12, 14, 16, 11, 13, Павилион, 11, 16, 13, 12, 15, 11, 17, 15, 12, 3, 4, 12, 2, 1 4, 2, 3, 1, 1, 1, 4, 2, 21, 19, 22, 20, 1, 17, 18, 5, 7, 8, 8, 9, 7, 9, 8, 8, 5, 7, 8, 7, 7, 5, 6, 6, 42, 43, 43, 56, 29, 10, 1, 42, 41, 44, 36, 41, 28, 35, 34, 37, 40, 39, 6, 38, 32, 30, 29, 33, 29, 25, Бар, 4, 33, 26, 34, 23, 27, 26, 28, 28, 24, 31, 23, 24, 31, Зо, 32, 25, 30, 27, Пицария, Цар Симеон 70, 66, 66, 58, 66, 66, 70, 58, Черно Море 7, 5, 9, 5, 9, 7, Януш Стойчев 3
На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кулата: местност Гкпп-Кулата Офис, Магазин, Фирма, Павилион, Казино, Паркинг, Каравана, Агенция, Пункт, Канцеларии, Склад, Ресторант, Базар, Бюро, Кантар, Неуточнен Адрес 1 Гкпп, Черни Черници
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица Фабрика, Павилион
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 1, 5, 28-ми Октомври 1, 25, 30, 32, 8, 12, 3, 10, 3, 9, 18, 6, 11, 1, 15, 5, 4, 13, 16, 6, 1, 12, 22, 18, 20, 19, 17, 4, 14, 7, 28-ми Октомври 21, 23, 22, 28, 24, 26, 19, Ал.Стамболийски 38, 36, 14, 34, 15, 12, 32, 34, 18, 20, 32, 13, 8, 30, 15, 12, 2, 13, 26, 10, 6, 17, 20, 10, 28, 24, 16, 6, 22, 39, 11, 23, 24, 7, 33, 37, 45, 41, 35, 17, 43, 27, 25, 19, 5, 2, 3, 3, 1, 1, 2, 4, 10, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Александър Унев 7, Арда 1, 3, Атанас Маджаров 32, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Беласица 3, 11, 6, 7, 1, 9, Беласица 2, 8, 10, 12, 1, 6, 4, 14, 18, 2, 5, 22, 17е, 20, Бистрица 3, 1, 2, 13, 18, 11, 16, 10, 9, 5, Братя Миладинови 4, 2, 7, 3, 1, 5, 7, 8, 6, 10, 4, Брегалница 1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6, България 24, 13, 8, 16, 17, 9, 20, 15, 8, 17, 10, 12, 18, 18, 5, 11, 12, 14, 19, България 24, 24, 1, 3, 1, 4, 6, 1, 2, 3, 5, 4, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Валандово 3, 6, 1, 7, 9, 5, Ванга/Опълченска/ 10, 2, 8, 6, 4, 8, 4, 12, 18, 7, 3, 1, 14, 11, 9, 1, 5, Вардар 2, УПИ І-3929 кв.361, 10, 26, 3, 22, 11, 19, 21, 10, 24, 18, 28, 12, 21, 4, 17, 4, 12, 2, 14, 1, 9, 16, 5, 5, 18а, 15, 13, 9, Васил Кънчев 47, 28, 24, 65, 69, 26, 67, 63, 20, 34, 55, 22, 73, 53, 71, 61, 59, 49, 51, 45, 36, 57, 30, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, 41, 16, 10, 18, 8, 43, 37, 14, 39, 6, 13, 4, 13, 6, 4, 11, 2, 9, 3, 5, 1, 7, 4, Васил Левски 6, Връх Бузлуджа 15, Възраждане 2, 3, 4, 2, 6, 4, Гладстон 2, 6, 6, 4, 7, 5, 1, 3, Гоце Делчев 5, 9, 4, 10, 2, 12, 4, 2, 5, 5, 3, 3, 8, 7, 6, 7, 1, 1, 14, 8, 12б, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, 35, 29, 29, 23, 33, 21, 25, 31, 27, 19, 14 Магазин, 12, 18, 31а, 37, 14, 17, 11, 17, 15, Гр.Петрич Битоля УПИ Хх Кв 125 А, Градска 2, 10, 4, 8, 1, 6, Д-Р Асен Златаров 8, Даме Груев 3, 12, 18, 33, 1, 16, 20, 14, 23, 31, 29, 25, Даме Груев 21, 13, 6, 10, 19, 11, 17, 9, 8, 15, 4, Демир Капия 3, 5, 3, 9, 1, 7, Демир Хисар 2, 32, 14, 16, 7, 13, 24, 15, 26, 25, 19, 12, 3, 11, 9, 6, 18, 10, 17, 20, 28, 30, 8, 22, 1, 5, 23, 21, Демир Хисар 40, 24, 31, 46, 39, 50, 43, 38, 41, 34, 25, 25, 29, 37, 44, 27, 42, 52, 36, 33, 35, 48, 45, Димитър Гощанов 2, 15, 6 3, 7, 11, 2, 4, 2 1, 5, 13, 3, 7, 1, 2, 2 1, 6, 5, 4 2, 15, 6 3, 1, 3, 4 2, 9, Екзарх Йосиф 36, 25, 46, 40, 35, 44, 42, 34, 27, 45, 47, 24, 36а, 46, 36а, 22, 43, 37, 36а, 41, 38, 27, 54, 48, 40, 45, 39, 50, 33, 30, 47, Павилион, 31, 26, 31а, 35, 52, 25, 53, 58, 57, 60, 55, 49, 51, 69, 57, Ел-Тепе 7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9, Ел-Тепе 14, 10, 6, 16, 12, 18, 4, 1, 2, Здравец 165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181, Иван Вазов 1, 3, 2, 3, 10, 1, 5, 8, 6, 6, 8, 1, 10, Иван Тасушев 5, 3, 1, 2, 4, 6, Изток 14, 10, 8, 2, 9, 7, 16, 12, 15, 13, 15, 13, 16, 11, 12, 16, Гараж 12, 11, 1, Бл.4, 3, 4, 4, 2, 1 5, 2, 1, 9, 10, 3, 6, 6, 2, 3, 4, 4, 8, 5, 5, Илинден 7, 5, 1, 3, 4, 8, 2, Калабак 38, 32, 32, 40, 53, 34, 38, 55, Калина 31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30, Капитан Джингаров 18, 23, 1, 7, 20, 2, 19, 13, 22, 12, 9, 14, 16, 11, 3, 6, 15, 4, 5, 21, 10, 8, 4, 17, Кестен 20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29, Княз Борис I 20, 28, 14, 22, 26, 21, 5, 1, 12, 24, 30, 16, 18, 40, 8, 10, 6, 7, 18, 3, 11, 5, 25, 17, 19, 23, 2, 21, 1, 2, 15, 13, 1, 7, 36, 30, 38, 40, 1, 56, 34, 54, 32, Кожух 36, Кочо Мавродиев 60, 64, 62, 58, Кочо Мавродиев 35, 26, 25, 19, 23, 21, 24, 17, 28, 30, 38, 40, 36, 34, 36, 46, 27, 32, 42, 42, 44, 44, 40, 32, Кукуш 6, 4, 9, 3, 8, 7, 1, 2, Кукуш 1, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, 2, 14, 6, 21, 1, 10, 32, 30, 19, 2, 21, 8, 14, 8, 13 2, 3, 3, 11, 28, 20, 3, 16, 4, 25, 11, 6, 17, 12, 2, 11 2, 5, 26, 25, 1, 22, 2, 3, Люле Бургас 6, 4, 9, 8, 3, 5, 1, 2, 7, Македония 8, 18, 13, 4, 14, 2, 20, 1, 16, 23, 32, 2, 31, 3, 1, 29, З0, 30, 5, 9, 6, 5, 18, 24, 10, 22, 25, 13, 28, 11, 27, 15, 26, 12, Македония 10, 6, 1, 5, 1, 10, 4, 3, 2, 3, 8, Мануш Георгиев 4, 11, 6, 3, 21, 18, 2, 8, 11, 22, 10, 12, 5, 9, 9, 7, 13, 3, 1, 19, 17, 2, 7, 15, 14, 20, 23, 43, 42, 40, 54, 48, 31, 49, 36, 44, 61, 50, 51, 37, 33, 46, 30, 29, 28, 53, 39, 47, 1, 26, 45, 38, 35, 25, 27, 55, 21, 52, 56, 40, Маркова Скала 1, 3, 22, 5, 20, 7, 10, 4, 6, 12, 16, 8, 26, 11, 18, 9, 13, 15, 22, 7, местност Иловица, местност Младежки Дом Радио, Офис, Център, местност Реката Нива, местност Яворите Ресторант, Комплекс, Митрополит Герасим 1, 4, 7, 1, 3, 5, Митрополит Герасим 8, 10, 12, 4, 9, 6, Михаил Вардев 12, 7, 5, 16, 14, 11, 9, 8, 10, 4б, 3, 1, 1, Орището 8, 100, Орфано 1, Отец Паисий 2, 7, 21, 6, 17, 1, 5, 23, 13, 15, 19, 9, 8, 3, 12, 12, Отец Паисий 20, 23, 16, 18, 22, 51, 53, 47, 49, 25, 29, 35, 37, 39, 35а, 41, 45, 31,
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: местност Чалтията
На 21.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Михнево: Андрей Данаилов 15, 5, 3, 17, Гоце Делчев 25, Ленин 12, 5, 8, 14, 16, 10, 1, 7, Марица 2, 9, 7, 11, 3, 5, Никола Вапцаров 9, 10, 5, 12, 14, 7, 6, 2, 1, 11, 3, 8, 4, Огражден 6, 4, Осогово 2, Отец Паисий 7, 3, Първи Май 21, 10, 8, 11, 19, 25, 17, 15, 6, 13, 12, 4, Самуилова Крепост 10, 2, 1, 3, 4, Скобелев 22, 8, 4, 3, 2, 24, 36, 34, 12, 20, 6, 1, 28, 18, 7, 14, 26, 10, 16, 9, Струма 9, 3, 4, 2, 6, 7, 8, 5, Тома Митов 25, 16, 23, 18, 19, 11, 14, 21, 27, 13
На 21.11.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Кавракирово: Антон Попов 8, 4, 10, 1, 2, 3, 12, 6, 5, Беласица 1, 3, 2, Бузлуджа 6, 4, 1, 3, 2, Връх Тумба 1, 3, 5, 6, 2, Георги Димитров 3, 9, 7, 1, 5, Гоце Делчев 5, 19, 11, 13, 7, 15, 1, 9, 2, 17, 8, Димитър Благоев 14, 8, 20, 2, 16, 18, 9, 12, 11, 21, 6, 5, 24, 19, 12, 28, 17, 26, 22, 4, Златарево 24, 4, 20, 18, 22, Иглика 5, 1, 3, 7, Илинден 4, 1, 9, 5, 7, 11, 6, 2, Маркови Кладенци 7, 1, 5, Мургаш 10, Осогово 4, Пейо Яворов 24, 2, 10, 25, 1, 20, 4, 13, 6, 16, 30, 28, 21, 27, 19, 8, 26, 12, 22, 15, 5, 18, 9, 14, 7, 11, Пирин 5, Порой, Славянска 4, 10, 12, 7, 1, 8, 9, 11, 6, Спартак 10, 12, 4, 8, 6, 1, 3, Струма 2, 3, Струмешница 2, 4, Явор 9, 6, 14, 8, 16, 11, 5, 1, 5, 7, 4, 12, 3, 2, 13, Яне Сандански 6, 5, 2, 11, 1, 7, 3, 13
Община Разлог
На 20.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Банско: Цар Симеон
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Баня, Общ. Разлог: III, кв. 49, IV-57020 III-57020, Ангел Даракчиев 1, Баненска Буна 47, 31, 3, Втора 8, 52, 14, 29, 32, 6, 30, 5, 31, 27, 28, 20, 35, 1, 48, 18, 7, 26, 4, 15, 24, 17, 9, 13, 36, 46, 21, 10, 44, Девета 2, Деветнадесета 1, Неофит Рилски 99, 46, 11, Осма 9, Пета 54, 34, 48, 46, 32, 38, 52, 58, 42, 50, Петнадесета 3, 4, 2, ПИ №02693.501.1044, Първа 18, 2, 6, 20, 21, 13, 1, 31, 16а, 12, 27, 8, 11, 15, 22, 10, 16, Седемнадесета 3, 1, Тринадесета 7, 9, 16, УПИ XIx-610 Кв 44, Четвърта 19, 17, 15, 13, 21, 9, 4, 11, 2, 39, Четиринадесета 2, 1, Шеста 43, 23, 41, 44, 31, 21, 17, 20, 22, 45, 29, 18, 39, 37, 16, 24, 33, 25, 32, 27, 12, 30, 35, Шестнадесета 19, 17, 4, 6, 1, 3, 13, 9, 15, 7, 8
На 19.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ - Разлог: 15-ти Септември 7, 5-6, 15, 1, 18, 16, 2, 9, 12, 14, 8, 17, 11, 13, 15-ти Септември 1, 1 1, Александър Стамболийски 27, 31, 30, 34, 32, 1, 1, 18, 2, 36, Арх. Александър Г. Баров 4, Бела Река 104, 108, 106, 110, 100, 15, 17, 112, 13, 96, 102, 98, 19, 11, 114, 32, Павильон, 66, 38, 40, 5, 69, 22, 34, 70, 84, 46, 80, 72, 78, 62, 1, 11, 65 Магазин №4, 68, 9, 44, 82, 7, 50, 74, 3, 56, 76, 14, 48, 64, Бела Река, Братя Каназиреви, Братя Каназиреви 6, 2, 4, 12, 18, 10, 8, 14, 22, 16, 33, 4, 37, 35, 34, 36, 59, 63, 55, 53, 38, 32, 40, 43, 41, 37, 49, 39, 47, 67, 71, 7, 65, 44, 73, 69, 7, 36, 40, 43, 9, 75, Братя Копанарови 2, 3, 3, 3 3, Братя Кулини 30, 16, 10, 7, 8, 13, 17, 14, 12, 11, 15, 5, 9, 18, 4, 8, 6, Братя Миладинови 10, 3, 8, 2, 6, 17, 15, 14, 23, 4, 21, 29, 5, 9, 27, 19, 1, 12, 18, 7, 31, 11, Братя Миладинови 10, Булаир, Васил Левски 2, Войнишка 4, 2, 1, 1, 11, 5, 3, 9, 5а, 8, 12, 7, 6, Възраждане 11, 5, 1, 9, 33, 27, 31, 3, 25, 1 1, 13, 21, 18, 17, 29, 23, 3, 20, 14, 10, 16, 11, 12, 4, 1, 24, 34, 26, 19, 32, 22, 1, 36, 28, 30, Възраждане 1, Георги Бенковски 8, 15, 27, 22, 21, 20, 18, 6, 9, 12, 13, 11, 17, 1 1, 19, 24, 10, 2, 14, 25, 26, 1, 3, 23, 16, 5, Георги С Раковски 17, 18, 20, 14, 21, 19, 16, 15, 5, Голак, Гоце Делчев 3, 1, 1 1, 1 Б, Гоце Делчев 1, 35 Магазин, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф 18, 5, 6, 21, 13, 26, 24, 5, 17, 30, 11, 12, 1, 15, 14, 20, 28, 22, 5 5, 8, 16, 4, 2, 19, 10, 11, 9, 2, 1, 7, 5, 13, 13, Ж.К.Кцх, Иван Вазов 23, 7, 11, 3, 9, 17, 7, 13, 1, 15, 8, 19, 10, 6, 3, 21, 5, 11, 9, 12, 4, Изворите 60, 70, 78, 58, 66, 62, 47, 29, 27, 30, 43, 14, 8, 15, 45, 23, 12, 34, 21, 10, 35, 32, 28, 24, 19, 31, 41, 22, 33, 16, 47а, 2, 37, 4, 20, 25, 9, 6, 13, 18, 17, Изворите 3, 7, 5, 9, 1, Иконом Никола Ангелов 25, Илинден 7, 5, 2, 3, 1, К Ц Х 2, 4, 2, 14, 5, 7, 6, Калиново 1, Крапа 2, 21, 4, 24, 8, 16, 6, 10, 22, 5, 3, 9, 14, 1, 17, 13, 15, 7, 20, 18, Лазар Нешков 12, Македония 2, 5, 4, 3, 6, 8, 8, 5, 2, 7, 6, 3, 1, Места 1, 2, 3, 4, 5, 10, 6, Мехомия 7, Неофит Рилски 2, 5, 6, 7, 12, 4, 8, 1, Неуточнен Адрес Център Направление Образование, Опълченска 4, 1в, 2, Опълченска Предел 2, 1, 2 2, 6, 2, 3, 3, 4, 4 А, Отец Паисий 2, 3, 19, 1, 12, 10, 9, 14, 6, 5, 7, 4, 11, Пейо К.Яворов 1, 3, 7, 4, 11, 2, 9, 5, 19, 8, 13, 6, 5, 17, Подполковник Спиридонов 4, 2, 26, 16, 5, 11, 28, 3, 6, 22, 30, 1, 18, 10, 20, 14, 7, 9, 12, 8, 24, Полковник Лазар Нишков 23, 1, 37, 16, 21, 3, 13, 11, 33, 6, 35, 5, 25, 7, 27, 12, 29, 43, 17, 31, 39, 19, 9, Поп Богомил 7, 15, 3а, 13, 9, 11, 3, 19, 2, 5, 17, 6, 1, Предел 10, 45, 53, 18, 44, 46, 43, 49, 3, 14, 9, 4, 2, 42, 8, 52, 51, 15, 7, 43б, 50, 47, 13, 6, 48, 16, 11, 17, 19, 20, 1, Предел, Преображение 1, 1, 4, 5, 2, 1, 3, Централен Парк, 6, Преображение Канцеларии, 1, Павилион, Зала Община, Офис Община, 1, 9, 1 Офис, 1, 7, Рила 28, Родопи 10, Св.Климент Охридски 3, 4, 2, 8, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Стамболов 13, 30, 13 2, 13 13, 22, 2, 28, 18, 20, 13, 24, 16, 26, 2 2, 1 Магазин, 1, 14, 8, 12, 5, 3, 1, 2, 4, 5 5, 12б, 6, 3 3, 7, 5 4, 9 3, 10, 3 3, Телемах Илиев 2, 3, 7, 1, 4, 11, 5, 6, 9, Тодор Александров 6, 19, 5, 7, 10, 13, 12, 14, 11, 9, 8, 15, 16, 3, 2, 1, Тодор Александров Канцеларии, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/ 6, Тодорица Попова 7, 5, 14, 9а, 8, 16, 10, 2, 6, 9, 11, 3, 13, 1, Х|X кв. 79, Хан Аспарух 7, 1, 5, Хан Крум 8, 1, 3, 6, 10, 9, 5, 4, 7, Хан Пресиян 7, 8, 5, 2, 10, 3, Христо Ботев 8, 6, 4, 2, Христо Ботев 40, 34, 5, 59, 49, 2, 42, 45, 31, 20, 21, 24, 2, ТП, 18, 65, 61, 63, 55, 12, 67, 31 1, 17, 27, 25, 53, 38, 43, 19, 28, 44, 1, 36, 32, 14, 37, 39, 4, 29, 30, 50, 33 2, 35, 46, Магазин Пк Пирин, 57, 48, 51, 16, 22, 54, 26, 47, 3, 87, 1, 11, 5, 9 9, 6, 1, 9, 13, 15, 1 Аптека, 10, 1 А, Цар Иван Шишман 1, 2, 5, 6, 4, 3, 8, Цар Самуил 40, 31, 36, 34, 32, 60, 44, 50, 62, 52, 42, 48, 38, 46, 58, 54, 22, 2 2, 36 А, Четнишка 7, 8, 3, 5, 10, 1, 2, 9, 4, Шейново 9, Шейново 32, 22, 28, 30, 45, 49, 24, 14, 43, 26, 40, 34, 47, 41, 16, 36, 38, 39, 8, 15, 37, 29, 23, 19, 33, 35, 13, 27, 21, 31, 25, 17, 9, 5a, 4, 4, 4 4, 5, 8, 6 4, 6 А, 11, 1, 13, 6, 7, 2, 6, Яне Сандански 2, 6, 3, 8, 10, 5, 1, Яне Сандански 2, ТП Сба, Тото Пункт, Канцеларии, ТП Битов Комбиант, От ТП Битов Комбинат, От ТП Гимназия, От ТП Кцх, 5, От ТП Културен Дом
На 19.11.2019 г. /08:30 - 13:30 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски, Братя Миладинови 10, Гоце Делчев 1, 35 Магазин, Преображение Павилион, Зала Община, Офис Община, 1, 9, 1 Офис, Стефан Стамболов 1 Магазин, 1, Тодор Александров, Христо Ботев 3, 87, 1
На 19.11.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: Неуточнен Адрес, М. Гарата
На 19.11.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Краище, Общ. Белица: Извън Регулацията Банциг, 40, 99, 42, 41, Неуточнен Адрес 57, Седемнадесета 4
На 20.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Баня, Общ. Разлог: местност Кривосер
На 20.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември 1, 4, 1, 2, Алекса Сачков 88, 46, 62, 38, 42, 5, 29, 24, 18, 32, 99, 66, 57, 6, 78, 60, 30, 16, 21, 10, 52, 64, 26, 63, 58, 54, 48, 14, 44, 45, 20, 116, 4, 4, 6, 8, Бор 3, 6, 2, Борис Клементиев 3, 4, 5, 2, 6, 8, 1, 7, 15, 6, 19, 17, 24, 12, 21, 1, 7, 5, Братя Миладинови 15, 10, 20, 2, 41, 6, 13, 17, 44, 24, 63, 34, 7, 42, 36, 11, 99, 18, 15, 31, 59, 16, 3, 5, 19, 14, 9, 43, 8, 45, 1, 10, 23, Васил и Сава Кокарешкови 1, 35а, 6, 4, 2, 3, 5, 8, 4, 99, Владимир Поптомов 75, 48, 83, 173, 66, 59, 13, 60, 67, 70, 84, 79, 65, 116, 95, 99, 51, 74, 58, 73, 81, 140, 62, 49, 57, 55, 136, 64, 71, 69, 53, 2, 1, 15, 19, 25, 44, 22, 16, 21, 38, 18, 2, 5, 58, 10, 13, 7, 6, 23, 20, 8, 17, 27, 4, 11, 34, 41, 25, 44, 26, 32, 28, 54, 47, 53, 30, 60, 42, 58, 6, 29, 35, 84, 88, 36, 38, 37, 1, 39, 46, 4, 45, 48, 99, 33, 40, 74, 98, 108, 49, 95, 101, 1, 95, 2а, 92, 90, 28, 100, 166, 94, 101, 146, 129, 143, 126, 130, 132, 36, 148, 137, 107, 109, 116, 111, 122, 106, 136, 29, 142, 99, 140, 133, 123, 113, 121, 115, 141, 105, 128, 118, Волгоград 2, 4, 15, 22, 20, 9, 10, 8, 3, 7, 6, 24, 13, 14, 99, 1, 16, 21, 12, 19, 25, 17, 11, Втора 1, 5, 2, Георги Андрейчин 25, 24, 17, 99, 30, 14, 20, 22, 18, 29, 27, 21, 26, 38, 10, 15, 28, 1, 140, 99, 45, 3, 16, 48, 41, 47, 23, 44, 42, 55, 2, 99, 15, 6, 1, 4, 7, 5, 10-12, 50, 7, 11, 15, 99, 16, Георги Андриянов 14, 27, 18, 33, 15, 13, 31, 3, 21, 25, 27, 99, 5, Георги Кирков 4, 5, 19, 2, 2, 3, 1, Георги Сачков 7, Гоце Делчев 16, 25, Грънчар 2, 3, Даме Груев 10, 2, 8, 4, 6, Девета 4, 6, 1, 5, 4, 2, Димитър Даракчиев 3, 1, 2, 5, 4, 2, Димо Хаджидимов 33, 32, 44, 41, 38, 35, 43, 40, 31, 45, 39, 21, 37, 3, 29, 47, 36, 30, 34, 49, 4, 2, 6, 28, 8, 12, 35, 26, 1, 50, 3, 3а, 19, 10, 23, 24, 21, 30, 27, 16, 73, 106, 51, 97, 53, 91, 75, 10, 79, 188, 89, 48, 1, 68, 55, 60, 61, 59, 82, 63, 56, 65, 64, 186, 108, 93, 69, 184, 52, 46, 61, 101, 37, Единадесета 2, 1, Иван Алексов 21, 1, 6, 33, 5, 2, 4, 16, Иван Апостолов 8, 2, 4, 6, 3, Иван Вазов 16, Илинден 9, 11, 3, 1, 5, 16, Кирил и Методи 2, 6, 8, 4, Люлин 99, 6, 4, 1, Места 5, 1, 3, местност Семково 16, 18, 10, 13, 9, 30, 8, Мусала 15, 6, 5, 3, 14, 9, 1, 13, 7, 12, 4, 10, Народна Победа 1, 8, 10, 2, 6, 7, Неуточнен Адрес Павилион, 99, Никола Банков 1, 6, 3, 7, 4, 5, Никола Вапцаров 16, 24, 26 А, 26, 6 А, 14, 1, 18, 20, 22, 1, 3, 2, 6, 12, 4, 8, Пейо Яворов 10, 8, 10, 12, 14, Пета 2, 1, 4, 6, ПИ 3504.403, Полковник Иван Тричков 20, 7, 16, 12, 4, 19, 9, 6, 8, 21, 13, 99, 1, 3, 5, 2, 14, 10, Първа 8, 8, 14, 9, 2, 4, 1, Равен 35, 13, 36, 3, 23, 9, 25, 6, 4, 16, 2, 1, 31, 38, 18, 11, 7, 10, 99, 33, 19, 17, 5, 25, Радецки 1, 2, Рила 10, 99, 7, 4, 1, Сава Стенчин 30, 39, 15, 14, 38, 12, 3, 2а, 23, 99, 3, 24, 13, 1, 9, 31, 6, 10, 7, 19, 17, 2, 5, Седма 2, 3, 7, Серги Чонков 1, 7, 2, 2, Симеон Кавракиров 38, 10, 26, 18, 32, 30, 40, 46, 20, 21, 99, 23, 34, 4, 12, 6, 2, 4, Стара Планина 4, 2, 3, 1, Трета 1, 3, 5, Тутракан 2, 10, 1, 7, Фараонска 20, 27, 49, 13, 6, 40, 9, 17, 26, 21, Христо Ботев 10, 5, 99, 7, 12, 8, 4, 2, 3, Христо Смирненски 1, 5, Чавдар 2, 1, Чаталджа 5, 6, 4, 3, 1, 13, 16, 7, Четвърта 10, 13, 7, 5, 11, 3, 1, 2, 9, 1 1, Шипка 14, 1, 8, 20, 7, 10, 16, 24, 13, 4, 2, 6, 22, 18, Яким Цоков 7, 1, 3, 28, 29, 12, 8, 36, 17, 3, 27, 6, 15, 5, 10, 26, 20, 13, 19, 21, 18, 9, 2, 16, 22, 24, 14, 7, Яне Сандански 3, 1, 29, 31, 15, 7, 11, 18, 27, 23, 19, 25, Бюро, ТП Брего, ТП Реката, ТП Сачков
На 20.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Разлог: Баба Магдалена 1, Братя Каназиреви 17, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев 2, 87, 85, 2, 50
Община Сандански
На 18.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Лешница, Общ. Сандански
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански: IV - 1539, Връх Елен 12, 16, 1, 8, 4, 2, 10, 18, 6, 2, 14, Каменица 10, 9, 9, 2, 4, 14, 5, 12, 6, 16, 3, 1, 8, 7, Кожух 11, 9, 19, 21, 15, 17, 13, Македония 41, Огражден 7, 8, 10, 3, 5, 2 2, 10, 2, 6, 6б, 4, 1, 2, Пресиян 5, 21, 6, 1, 16, 15, 19, 2, 4, 17, 10, 11, 14, 8, 13, 26, 3, 12, 7, 9, Свобода 14, Синаница 1, 2, 3, Сирма Войвода 18, 28, 3, 32, 7, 21, 20, 30, 15, 17, 16, 5, 24, 22, 19, 1, Славянка 8, 22, 24, 11, 26, 16, 13, 7, 4, 12, 34, 1, 32, 1е, 36, 2, 9, 28, 3, 14, 30, 5, 10, 6, 1-3, 1, 1а, 20, 1-3, 18, Хан Крум 1, 18, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 10, 6, 15, 8, 12, 2, 3, 17
На 18.11.2019 г. /12:00 - 13:15 ч./ - Сандански: Васил Кънчев 24, 20, 16, 22, 28, 15, 18, 26, 11, 13, Никола Вапцаров 37, 8, 5, 10, 14, 27, 4, 7, 20, 9, 33, 16, 35, 6, 18, 2, 13, 19, 21, 17, 29, 31, 3, 1, 11, 15, 25, Св.Св. Кирил и Методи 44, 45, 40, 37, 36, 42, 47, 41, 33, 35, 49, 39, 38, 31, 43, 29, 46, Свобода 14, Стою Хаджиев 1, 3, 5, 2, Христо Ботев 27, 31, 29, 33, 35, 19, 23, 17, 25, Цар Иван Асен 7, 9, 5, 3
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански: Александър Буйнов 16, Асен Хадживасилев 2, 11, 18, 12, 5, 15, 22, 1, 10, 23, 9, 13, 13, 21, 1, 17, 3, 19, 8, 20, 7, 6, 14, 10б, 4, Горно Броди 1, 8, 18, 6, 4, 14, 12, 2, 10, 16, Захари Стоянов 18, Кочо Чистименски 6, 20, 28, 14, 10, 26, 12, 24, 16, 22, 18, 8, 16, Свобода 14, 14, Струга 16, 5, 8, 15, 12, 13, 6, 11, 17, 4, 14, 1, 2, 3, 7, 19, 9, 2, 10, Чудомир Кантарджиев 21, 17, 6, 10, 4, 29, 16, 26, 2а, 2, 19, 18, 28, 31, 20, 22, 25, 12, 14, 30, 33, 24, 27, 35, 23, Юрий Гагарин 4, 2
На 19.11.2019 г. /12:15 - 12:30 ч./ - Бельово
На 19.11.2019 г. /12:15 - 12:30 ч./ - Враня: 1 ПИ 024003
На 19.11.2019 г. /12:15 - 12:30 ч./ - Горно Спанчево
На 19.11.2019 г. /12:15 - 12:30 ч./ - Капатово: Карабатак
На 19.11.2019 г. /12:15 - 12:30 ч./ - Катунци: Ангел Кънчев 4, 1, Асен Лагадинов 4, 6, Атанас Зайков 26, 22, 3, 13, 7, 18, 10, 24, 16, 12, 2, 20, 17, 8, 5, 6, 52, 38, 1, Бачо Киро 14, 6, 11, 2, 4, 9, 12, 7, 3, 8, 1, 10, 19, 21, 28, 17, 26, 15, 23, 20, 22, 24, 18, Бельовска Комуна 7, 10, 9, Васил Левски 27, 19, 14, 17, 25, 16, 29, 23, 21, 12, Вела Пеева 40, Георги Козепов 15, 5, 13, 9, 11, 1, 7, Георги Сава Раковски 12, 18, 11, 17, 25, 21, 4, 23, 28, 22, 26, 1, 19, 5, 15, 9, 27, 20, 10, 6, 24, 8, 14, 7, 3, 16, Гоце Делчев 1, 12, 3, 15, Гьорче Петров 3, Даме Груев 4, 2, 8, 20, 6, 24, 3, 26, 18, 22, 15, 14, 11, 10, 19, 13, 1, 12, 7, 5, 17, Иван Вазов 5, 1, 4, 3, 2, 10, 8, 14, 12, 6, Кочо Честименски 5, 6, 3, 1, 4, 9, 10, 2, Неуточнен Адрес Поща, Никола Калъпчиев 15, Пейо К.Яворов 19, 8, 1, 3, 5, 6, 9, 15, 11, 13, 4, 2, 7, 17, Петър Димитров 22, 12, 29, 19, 14, 15, 25, 11, 17, 8, 10, 2, 24, 23, 18, 20, 1, 13, 31, 16, 27, 5, 7, 22, 3, Стадиона 27, 32, 34, 36, Стойо Хаджиев 2, Стоян Гущеров 2, Таската Врански 4, 1, 6, 3, 7, 5, 8, Юри Гагарин 1, 5, 14, 6, 4, 13, 2, 3, 8, 7, 9, 12, 11, 10, Яне Сандански 6, 7, 17, 8, 3, 13, 1, 11, 15, 5, 2, 19, 10, 9, 4, 6, Лечебница
На 19.11.2019 г. /12:15 - 12:30 ч./ - Ковачево, Общ. Сандански
На 19.11.2019 г. /12:15 - 12:30 ч./ - Кромидово: 038008, местност Селището, Под Черквата, Реката, УПИ III-62, УПИ IV, кв.17
На 19.11.2019 г. /12:15 - 12:30 ч./ - Левуново: 019012 М. Лозята, VIII+437, кв. 40, Банята, Беласица 1, 8, 6, 3, 7, Вихрен 8, 6, 3, 4, Георги Сава Раковски 3, 7, 1, Главен път Е-79 ТП, Автобаза, Бензиностанция, Гоце Делчев 8, 4, Девети Май 1, 3, 28, 8, 41, 25, 10, 6, 14, 33, 27, 19, 30, 31, 12, 16, 35, 7, 23, 39, 13, 17, 5, 15, 9, 29, 4, 24, 37, 21, Дружба 4, 3, 1, 5, 2, Иван Козарев 27, 19, 29, 10, 24, 26, 25, 34, 22, 5, 9, 18, 16, 11, 17, 13, 20, 4, 1, 31, 15, 21, 3, 7, 23, 32, 33, Изгрев 4, 15, 9, 8, 2, 10, 5, 7, 1, 3, Илинден 10, 14, 24, 13, 23, 21, 16, 11, 9, 12, 6, 3, 8, 5, 4, 2, Йорданка Николова 2, 6, 16, 4, 1, 12, 14, 10, 3, 8, Кирил и Методий 7, 1, 5, 4, 2, 3, 9, Кочо Лютата 4, 1 Поща, 6, 10, 3, 13, 14, 7, 12, 2, 16, 18, 9, 11, 1, Лавеле 20, 24, 18, 22, 4, 26, 16, 5, 6, 3, 9, 7, 2, 1, Лозята, местност Стопански Двор Цех, Казан, Сграда, Неуточнен Адрес ?, ?, Никола Вапцаров 8, 13, 20, 1, 18, 5, 9, 3, 11, Октомври 7, 20, 22, 12, 11, 5, 2, 17, 14, 4, 18, 16, 8, 10, Орловец 7, 16, 5, 21, 15, 2, 17, 18, 9, 20, 3, 1, 13, 23, 11, 22, 7, 8, 10, 12, 14, Осми Март 3, 21, 6, 18, 17, 13, 5, 4, 8, 11, 1, 7, 19, 10, 16, 14, 2, 12, Отец Паисий 2, 4, 1, 6, 3, Пирин 2, 9, 11, 10, 6, Победа 8, 4, 2, 3, Стефан Караджа 30, 20, 37, 32, 35, 28, 38, 41, 39, 33, 24, 34, 18, 21, 17, 8, 15, 29, 10, 27, 23, 11, 9, 14, 13, 16, 19, 7, 3, 31, 5, 1, 25, 6, 12, 2, 5, 4, 37, 6, 1, Струма 13, 16, 8, 1, 6, 15, 14, 10, 18, 7, 12, 4, Цар Самуил 3, 2, 10, 6, 4, 7, 5, 1, 16, 8, Чавдарци 6, 21, 28, 15, 12, 14, 4, 22, 36, 18, 26, 30, 32, 20, 16, 10, 19, 34, 17, 26, Черно Море 3, 13, 10, 5, 2, Шейново 1, 4, 5, 6, 12, 7, 1, Шипка 1, 2, 5, 6, 4, 10, Яне Сандански 1, 7, 2, 1 ПИ 060022, местност Марчевица-Сондажен Кладенец, 1
На 19.11.2019 г. /12:15 - 12:30 ч./ - Ново Делчево: Георги Кирков 5, местност Кантона Рибарник, Ферма, местност Киселица Работелница
На 19.11.2019 г. /12:15 - 12:30 ч./ - Пирин: местност Калугера, Училище
На 19.11.2019 г. /12:15 - 12:30 ч./ - Сандански: Градски Парк, Идентификатор 65334.303.703, Кочо Чистименски 16, местност Друма Магазин С Кафене и Складова Ч, местност Паркова Зона Станция, Интернат, Фсмп, Р-Н Главен път Е-79, Свобода 13
На 19.11.2019 г. /12:15 - 12:30 ч./ - Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна Фургон
На 19.11.2019 г. /12:15 - 12:30 ч./ - Черешница: къща
Община Сатовча
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долен, Общ. Сатовча: 1, ТП1
На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плетена: М. Горна 1, 1 къща, къща, Фуражомелка, къща, Работилница, Офис, Бар, Читалище, Медицинска Служба, Временно С-Во, 2 къща, къща, 1, М. Долна Лекарски Кабинет, Офис, Фуражомелка, Неуточнен Адрес Магазин, Разпът, ТП2
Община Симитли
На 18.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Черниче: Васил Левски 13, 16, 2, 11, 4, 14, 9, 6, 5, 12, 10, 7, 15, 3, 1, 23, 18, Георги Димитров 8, 1, 20, 4, 13, 15, 9, 2, 12, 5, 52, Кирил и Методи 6, 4, 12, 1, 2, 8, 14, М.Сухата Река Книжарница, Работилница, Магазин, 1, Бар, Неуточнен Адрес, ПИ 156 кв.6, Пирин 7, 11, 9, 3, 1, Р-Н Под Гарата 1, Рила 6, 7, Роза 15, Свобода 1, Струма 3, 8, 7, 4, 6, 10, 2, Христо Ботев 7, 3, 5, 12, 16, 1, 10, 4, 8, 6, 14, 9, 20, 11, Яне Сандански 2, 5, 11, 3, 4, 14, 12, 9, 15, 13, 7, 1
На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Благоевград: Запад
На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Градево: местност Струма Изливер Хиляд, Струма
На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Железница, Общ. Симитли: 003056, 003141, VII-122, Имот 002867, местност Бачева махала, местност Джалева махала Склад, Жилище, 6а, 5, 3, 6б, 8, къща, 6, 9, 22, 11, 15, 23, 18, 46, 21, 12, 13, 14, къща, Вила, Кабинет, 10, 9, 8, 7а, Фуражомелка, 3, 3б, Вила, 6, 12б къща, Жилище, Помпа, местност Джалевци, местност Долно Церово 12, 17, 3, 20, 24, 10, 21, 8, 23, 9, 14, къща, 01а, 5, 16, 7, 19, 8а, 22, 15, 18, 13, 35, къща, местност Дременец, местност Караджевица, местност Старата Върба, местност Шебечковица, ПИ №001414, Рибарска, УПИ-XII-52, кв. 8, УПИ-ХхіV-50, Център-Над Жп Спирката, Одз, Жилище, 1, 1, къща, Помпа За Напояване, Жилище, 2, Търговски Обект, Помпа За Напояване, Трифа
На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Симитли: XII-1437, XxxVII, Бангелови Тополи, Бреза 3, Магазин, 1, Васил Левски 34, Георги Бенковски 20, Георги Димитров 33, 17, Магазин, Бар, 18, 14, 27а, Бензиностанция, 35, 9, 25, 13, 7, 19, 12, 33, 8, 15, 27, 11, 2, 5, 6, 4, 16, 31, 29, 3, Лек.Кабинет, 10, 1 Изход Благоевград, Герена Цех, Цех, Гр.Симитли, Димитър Благоев 24, 15, 14, 16, 18, 38, 28, 34, Жилище, 36, 13, 32, 22, 17, Долен Герен, Еделвайс 1, 15, 5, 3, 7, 13, 11, 4, 2, 8, Зеленка 13, 19, 11, 4, 17, 15, 8, 5, 3, 9, 10, 7, 6, Бар, 2, 20, 18, 14, 16, Илинден 52, Искра 8, 5, Работилница, 2, 10, 3, 6, 1, 4, 14, 12, 10, Кокиче 12, 10а, 16, 8, 5, 11, 18, 9а, 2о, 13, 7, 14, 9, 3, 1, 6, 2, 5, 3, 4, 8, Коматиница 21, М.Драгова 12а, 21, 14, 20, 10, 15, 22, 24, 18, 7, 8, 29, 17, 12, 13, 17а, Помпа За Напояване, 16, М.Духарска Жилище, 40, 1, Жилище, 42, 46, Малина 6, местност Бангеови Тополи, местност Боро, местност Герено, Неуточнен Адрес Жилищна Сграда-Вр.Стр, Никола Вапцаров 4, 4а, Ораново Жилище, Цех, Жилище, Каравана, Магазин, Ясла, Детска Градина, Жилище, Жилище, Пазара Магазин, Победа 2, 5, 4, Полето, Предел Жилище, 97, 2, Първи Май 12, 5, Равен 4, Руен 4, Септемврийска 3, 20, 6, 14, 18, Симитли Жилище, Помпа, Лесничейство, Цсри - Заведение За Социални Услуги, Гор.С-Во, Ясла, Дет.Градина, Жилище, Гъбарник, Автоработилница, Жилище, Помпа За Напояване, Работилница, Канцеларии, Жилище, Поделение, Жилище, Симитли, УПИ II-1437, кв.18, Славянска 23, 27, 3, 29, 3 Стълбище, 21, 25, 23, 102, Струма 8, 6, 10, 4, 7, УПИ 1-538 кв.22, УПИ II-1437, кв.16, УПИ II-1437, кв.19, УПИ II-1437, кв.20, УПИ XVIII-437, УПИ-XlII-1437, Kb.14, Христо Ботев 2, 11, 15, 5, 13, 9, 21, 19, 2, 1, 23, 7, 3а, 17, 3, Христо Смирненски 1, Цар Симеон 6
На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: местност Поището, От Км.366+000 до Км.366+720, С.Долно Церово
Община Якоруда
На 19.11.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ - Банско: Княз Ал.Батемберг 13, Св.Иван Рилски 20
На 19.11.2019 г. /08:30 - 11:30 ч./ - Конарско
На 19.11.2019 г. /08:30 - 11:30 ч./ - Черна Места
На 19.11.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ - Якоруда: Букет/Петнадесета/ 8, 10, 3, Васил Левски 32, 30, 2, 28, 26, Витоша 25, Грагьовец/Стефан Чернев/ 15, 9, 14, 10, 6, 22, 27, 8, 2, 3, 15, 7, 5, 1, 21, 16, 11, 12, 19, 17, 31, 18, 13, 4, 28, 23, Грънчар/23-Септември/ 9, 22, 4, 30, 52, 23, 56, 16, 33, 54, 20, 32, 8, 18, 5, 29, 1, 31, 14, 36, 6, 28, 44, 26, 13, 40, 39, 42, 37, 46, 24, 10, 38, 50, 2, 8а, Даме Груев/Никола Вапцаров/ 2, Добро Ниве/Партизанска/ 9, 5, 3, 7, 2, 13, 19, 8, 17, 1, 4, 11, Иван Вазов 5-6, 3, 10, 8, 1, 14, 5, 7, 4, 18, 11, 9, 16, 2, Кирил и Методи 82, 64, 80, 41, 95, 91, 83, 81, 72, 71, 89, 61, 70, 67, 74, 93, 87, 77, 75, 85, 97, 79, 78, 73, 69, 66, 63, 76, Неуточнен Адрес, Ореховица 2, Пелистър 18, Трещеник 17-84, 1, 3, Христо Ботев 24, Цар Борис III/Георги Димитр 66, 15, 51, 19, 33, 54, 47, 136, 39, 26, 91, 32, 55, 43, 29, 52, 46, 42, 36, 17, 53, 59, 61, 60, 50, 40, 37, 38, 41, 56, 35, 62, 13, 30, 31, 57, 58, 72, 48, 21, 28, 27, 44, 64, 45, 49, 68, Четвърта /Г.Бицин/ 78, 76, 80, 1, 2, Яворов 7
На 19.11.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Юруково: местност Камено
На 20.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември 44, 18, 5, 23, 41, 33, 19, 6, 12, 99, 68, 1, 8, 9а, 37, 3, 4, 13, 2, 17, 7, 10, Алекса Сачков 64, 52, 20, Васил и Сава Кокарешкови 5, 8, Владимир Поптомов 2, 34, 10, 27, 2, 70, 63, 25, 1, 63, 36, Георги Андрейчин 3, Гоце Делчев 9, 37, 2, 46, 36, 30, 41, 19, 40, 5, 34, 13, 48, 4, 10, 39, 17, 6, 7, 38, 8, 14, 1, 44, 9, 22, 20, 31, 25, 42, 26, 33, 12, 16, 11, 18, Димо Хаджидимов 37, Иван Алексов 19, 29, 11, 31, 27, 8, 15, 18, 19, 16, 10, 25, Иван Апостолов 2, Иван Вазов 14, 7, 19, 4, 10, 12, 1, 17, 5, 6, 2, 11, 8, местност Андрианов Чарк Жилище-вила, местност Бучин Дол, местност Семково Ценър За Мечки, Вила, Павилион, Бунгало, Почивна База, Каравана, 1 Почивна Станция, Каравана, Ресторант, Бунгало, Вила, Хижа, Магазин, Ж, ТП, Туристическо Бунгало, Вила, Бунгало, Каравана, Почивна База, Павилион, 1 Почивна Станция, Вила, Дискотека, Станция на Технич. Университет, 1 Ски Влек, Ски Влек, 1, Лифт Усоб, Митко Саев 14, 44, 1, 22, 42, 14, 8, 2, 4, 29, 37, 48, 46, 11, 17, 9, 7, 12, 36, 21, 26, 16, 28, 38, 5, 13, 33, 40, 3, 39, 50, 35, 10, Никола Вапцаров 18, 26, Осма 2, 4, 2 Хаспел, 3, 5, Полковник Иван Тричков 10, Р-Н Стопански Двор Цех, Осветление, Офис Пирос Оод, Банциг, Цех, Равен 9, Чавдар 42, 5, 9, 4, 3, 11, 12, 10, 40, 8, 6, Шеста 8 Офис, 5, 8 Офис, 6, 9, 3, 1, 8, 12, ТП Вазов
На 20.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Дагоново
На 20.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: Безименна 4
На 20.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа 99, 2, 104, 8, Двадесета 1, 44, 34, 26, 14, 2, 24, 46, 4, 20, 58, 22, 99, 32, 38, 21, 6, 13, Дванадесета 10, 11, 6, 3, 13, 2, 17, 9, 15, 4, 5, 16, 25, 34, 54, Девета 10, 8, Деветнадесета 21, 2, 80, 10, 19, 28, 20, 36, 99, 56, 61, 17, 14, 15, 52, 39, 23, 29, 59, 1, 70, 50, 10, 43, 38, 8, 34, 5, 69, 45, 46, 7, 21, 25, 26, 64, 30, Десета 13, 1, 7, 1, Единадесета 33, 49, 13, 27, 51, 58, 72, 38, 3290, 37, 60, 102, 66, 47, 41, 48, 29, 14, 34, 5, 35, 45, 42, 28, 99, 44, 36, 43, 127, 30, 25, 17, 64, 102, 112, 99, 82, 87, 75, 73, 63, 129, 103, 83, 67, 90, 84, 59, 109, 74, 65, 69, 106, 95, 97, 91, 94, 61, 96, 88, 76, 79, 105, 86, 71, 81, 93, 78, 104, 3290, 113, Извън Регулацията 11, 23, 37, Неуточнен Адрес 1, Осемнадесета 8, 1, 12, 8, 18, 42, 89, 50, 20, 10, Пета 1, 29, Петнадесета 11, 34, 12, 27, 33, 99, 32, 18, 3, 47, 24, 19, 8, 1, 6, 5, 72, 14, 40, 2, 15, 37, 22, 3, 30, 33, Първа 32, Седемнадесета 4, 1, 8, 2, 15, Тринадесета 4, 2, 5, 3, 9, 1, Христо Ботев, Четирнадесета 99, 1, 4, 6, 7, 8, 2, 4, Шеста 61, Шестнадесета 8, 2, 7, 3, 18, 16, 15, 13, 11, 5, 14, 9, 12, 6, 1, 50, 19, 11, 80
На 20.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако, местност Камено
На 20.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Якоруда: Богдан Войвода 1, Цар Борис III/Георги Димитр 213, Яворов 2, Якорущица 1, Усилвател
На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Белица, Общ. Белица
На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Юруково: местност Каменако
На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Якоруда: Яворов 2, Усилвател.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград в периода 18 ноември - 22 ноември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград в периода 18 ноември - 22 ноември

15 Ноември 2019 | 14:52 | Агенция "Фокус"
Благоевград. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 ноември - 22 ноември включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Банско
На 18.11.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ - Банско: Бъндерица 72, 41, 66, 70, 66 А, 51 Хотел Маунтвюлодж, 51 А, 74, 12 А, 51 A, 51 1, 51, Кръсьо Асенов 6, 7, 10, 2, 12, Митрополит Пимен 4, Моратово Езеро 1, В, Б, 3, 10, 77 Б, А, Муратово Езеро, Орце Попйорданов 263, 17, 236 Временно Захранване, Панайот Хитов 26, Пере Тошев 12, Стефан Караджа 76, Явор
На 18.11.2019 г. /08:30 - 11:30 ч./ - Банско: Александър Буйнов 4, Атон 8, 4, 10, 3, 6, 1, 7, Васил Левски 9, 4, 5, 21, 7, 4, 6, 2, 3, 1, Ген. Стилян Ковачев 2, 11, 18, 28, Георги Ковачев 6, 4, 26, 15, 12, 11, 20, 19, 14, 20, 1, 13, 24, 16, 28, 22, 9, 2, 7, 30, 17, Гладстоун 8, 16, 5, 12, Гоце Делчев 19, Ел-Тепе 5, 11, 19, 1, 7, 6, 4, 16, 13а, 14, 18, 13, 17, 15, 13 А, 9, 3, 10, 8, 2, 20, Кирил и Методи 22, 10, 25, 20, 12, 5, 14, 23, 16, 13, 6, 11, 7, 15, 4, 18, 21, 3, 1, 17, 8, 19, 9, Минго Тодев 8, 7, Неофит Рилски 2, 1, 4, 3, 8, ТП Сст, Никола Попфилипов 3, 1, Отец Паисий 20, 17, 4, 9a, 3, 11, 7, 6, 9, 15, 1, 14, 8, 16, 18, 13, 19, 5, 12, 10, 13а, 2, Пирин 53, 27, 44, 51, 52, 43, 19а, 17, 19, 19 А, 49, 47, 48, 46, Симеон Молеров 7, 10, 4, 13, 2, 5, 8, 9, 3, 12, 14, 6, 1, 11, Стефан Стамболов 6, Тодор Каблешков 1, 4, 7, 9, 11, 13, 2, 3, 8б, 6, 8, 5, Хаджи Кандит 9, 11, 6, 3, 2, 4, 6, 5, 1, 7, Цар Калоян 7, 14, 10, 1, 5, 22, 11, 26, 4, 9, 13, Магазин Еделвайс, 24, 18, 16, 28, 9, 20, 3, 2, 8, 12, 6
На 18.11.2019 г. /11:30 - 15:30 ч./ - Банско: България 37, Възраждане 1, Пиц, 4, 1, Димчо Дебелянов 5, Иван Вазов, Н.Й.Вапцаров 1, Фонтан, Никола Вапцаров 2, 6, 8, Офис, 2, 3, 1, 1, Отец Паисий, Пирин 2, 8, 6, 12 1, 2, 14, 12, 1, 7, 3, 18, 10, 4, 8, 15, 1, 16, Св.Димитър Солунски 14, Търново 6, 10, 9, 2, 5, 3, 8, 4, 1, 7, Хаджи Кандит 5, Христо Ботев 1, 28, 15, 3, 26, 15 2, 24, 21, Цар Симеон 12
На 18.11.2019 г. /11:30 - 15:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: Тото Пункт
На 18.11.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Банско: местност Кошерината Вила Шкумбата, 13, 1, 1
Община Белица
На 18.11.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември 4, 1, 2, Алекса Сачков 4, 6, 8, Братя Миладинови 2, Владимир Поптомов 1, 15, 19, 25, 44, 22, 16, 21, 38, 18, 2, 5, 58, 10, 13, 7, 6, 23, 20, 8, 17, 27, 4, 11, Димо Хаджидимов 4, 2, 6, 28, 8, 12, 35, 26, 1, 50, 3, 3а, 19, 10, 23, 24, 21, 30, 27, 16, Никола Вапцаров 18, 20, 22, Първа 2, 4, 1, Христо Смирненски 1, 5, ТП Реката
На 20.11.2019 г. /08:30 - 13:30 ч./ - Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов 2
На 20.11.2019 г. /08:30 - 13:30 ч./ - Краище, Общ. Белица: Извън Регулацията 59, 99 Жилище, 55, 99
На 20.11.2019 г. /11:30 - 15:30 ч./ На 21.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа 99, 2, 104, 8, Двадесета 1, 44, 34, 26, 14, 2, 24, 46, 4, 20, 58, 22, 99, 32, 38, 21, 6, 13, Дванадесета 16, 25, 34, 54, Деветнадесета 19, 28, 20, 36, 99, 56, 61, 17, 14, 15, 52, 39, 23, 29, 59, 1, 70, 50, 10, 43, 38, 8, 34, 5, 69, 45, 46, 7, 21, 25, 26, 64, 30, Десета 1, Единадесета 102, 112, 99, 82, 87, 75, 73, 63, 129, 103, 83, 67, 90, 84, 59, 109, 74, 65, 69, 106, 95, 97, 91, 94, 61, 96, 88, 76, 79, 105, 86, 71, 81, 93, 78, 104, 3290, 113, Извън Регулацията 37, Осемнадесета 1, 12, 8, 18, 42, 89, 50, 20, 10, Пета 1, 29, Петнадесета 3, 30, 33, Първа 32, Седемнадесета 15, Христо Ботев, Четирнадесета 4, Шеста 61, Шестнадесета 1, 19, 11, 80
На 20.11.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Горно Краище: 1
Община Благоевград
На 18.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279.603.192, 04279.603.195, 04279.603.410, Xx-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Антон Чехов 1, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Баларбаши 4, 60, Братя Миладинови 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Братя Миладинови Кръстовище С ул.Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Бреза 5, 12, 2, 1, 6, 26, 4, 3, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Георги С.Раковски 4, 8, 10, 14, 6, Георги С.Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Делвинска 14, 7а, 7, Димитър Димов 18, 13, Еленово 214, 215, 214, 216, 27, 215, 213, 213, 215, 215, Еленово 208, 207, 207, 25, Иглика 14, 15, 6, 9, 8, 16, 12, 17, 9, 13, 4, 11, 10, 19, 21, Ильо Войвода 14, 15, 1, 6, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, местност Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Младост 2, 6, Николай Петрини 6, 8, Околчица 43, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Предел 20, 21, 19, Жилище, 15, 61, 6, 56, 60, 62, 64, 63, 54, 23, 53, 48, 17, 12, 19, 16, 82, 16, 59, 44, Предела 6, Синчец 1, Славово 2, 1, 6, 4, 3, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Стефан Стамболов 13, Трети Март 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, Търново 11, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Хърсовска 4, 6, 3, 1, 2, Цар Борис I 9, 24, 18, 25
На 18.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски 39, Брегалница 1, 3, 3, 2, Калиманци 4, 8, 2, Коста Босилков 6, 9а, 11, 4, 1, 2, 8, 3, 5, 5а, 7, 3, 9, 5а, Кукуш 4, 1, 3, 1, 7, 2, 5, Никола Вапцаров 14, 31, 27, 29, 10, 18, 16, 45, 35, 16, 37, 12, 33, 41, Панайот Хитов 4, 3, 2, 5, 2, 1, Прилеп 7, 13, 2, 6, 17, 5, 9, 4, 15, 11, 1, 21, 3, Струмско Център 12а, Хаджи Димитър 5, 3, 4
На 18.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Делвино, Общ. Благоевград: местност Стоянов Чукар
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: Долна Дъбрава, Имот 000143, махала Веляци, Извън Регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Стамовица, Юрто, Яновски Рид
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Марулево: 2
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Покровник: 3-ти Март 6, Ленището, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, При Цветковски Воденици, Тодор Александров 7, 11, УПИ I-546, кв.13, УПИ-9-369, кв.17, Христо Смирненски 17, 8, Помпа, Жилище
На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279.603.192, 04279.603.195, 04279.603.410, Xx-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Алеко Константинов 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, Антон Чехов 1, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Баларбаши 4, 60, Братя Миладинови Кръстовище С ул.Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Братя Миладинови 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Бреза 5, 12, 2, 1, 6, 26, 4, 3, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Георги С.Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Георги С.Раковски 4, 8, 10, 14, 6, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Делвинска 14, 7а, 7, Димитър Димов 18, 13, Еленово 214, 215, 214, 216, 27, 215, 213, 213, 215, 215, Еленово 208, 207, 207, 25, Иглика 14, 15, 6, 9, 8, 16, 12, 17, 9, 13, 4, 11, 10, 19, 21, Ильо Войвода 14, 15, 1, 6, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, местност Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Младост 2, 6, Николай Петрини 6, 8, Околчица 43, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Предел 20, 21, 19, Жилище, 15, 61, 6, 56, 60, 62, 64, 63, 54, 23, 53, 48, 17, 12, 19, 16, 82, 16, 59, 44, Предела 6, Синчец 1, Славово 2, 1, 6, 4, 3, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Стефан Стамболов 13, Трети Март 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, Търново 11, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Хърсовска 4, 6, 3, 1, 2, Цар Борис I 9, 24, 18, 25
На 19.11.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279.912.87, 14-ти Полк 1, 2б, 2а, Акациите, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, 1а, 1, 1, Александър Стамболийски 52, 61, 59, 33, 55, 57, 40, 57, 9, 15, 19, 11, 22, 8, Офис, 23, 14, 27, 24, 5, 13, 30, 16, 12, 21, 7, 6, 8а, 32, 3б, 25, 4, 10, 17, 6а, 2, 3, 18, 54, 56, Арсений Костенцев 9, 15, Магазин, 22, 27, 21, 13, 25, 20, 19, 24, 17, 9, 9, 7, 18, 23, 29, 29, Баба Тонка 4, Бистрица 10, Братя Иванови 5, 6, 4, 2, 1, 3, Васил Коритаров 2, 1, Васил Левски 45, 1, 29, 37, 49, 39, 30, 22, 23, 29, 35, 21, 45, 31, 28, 27, 14, 10, 33, 4, 13, 10, 9, 24, 16, 12, 2, 13, 6, 3, 3, Васил Мечкуевски 40, 32, 20, 25, 26, 24, 34, 28, 30, Владо Черноземски 2, 3, 4, Воден 8, 1, 5, 4, 2, 7, 6, Георги Измирлиев 3, 9, 9, 7 Дом, 7 Дом, Грамада Склад, Д-Р Христо Татарчев 38, 33, 35, 32, 36, 8а, 32г, 20, 18, 10, 11, 27, 5, 24, 23, 28, 2, 13, 3, 9, 1, 22, 15, 26, 12, 16, 17, 29, 25, 31, 14, 30, Даме Груев Гараж, Магазин, 36, 36, 34, 34, 42 А, 42 Б, 42 Блок -А, 42, 34, 36, 9, 32, 32б, 24, 24, 13, 11, 27, 29, 20, 12, Джеймс Баучер 10, 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Димитър Кощанов 2, 4, 1, 5, 2, Кафе, 3, Димитър Талев 9, Магазин, Дойран 15, Дружба 1, 8, 10, 4, 6, Запад, Зарево 8, 6, 2, 5, 3, 1, Илинден 1, 2а, 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, 3, 5а, 5, 8, 5 2, 5 1, 4, 3а, 10, 9, 7, 11, Илинден 2, Ичко Бойчев 16а, 2, Калиманци 1, 2, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Комплекс Вароша Зала, къща Живопис, Жилище, Ателие, къща Пластика, къща Ботика, Ресторант, къща Клуб, Жилища, Лек.Кабинет, Коста Босилков 16, 16, Крали Марко 10, 8, 6, 6, 1, 4, Крали Марко, Крушево 18, 16, 16, 1, 1в, 1а, 3, 1, 5, Македония 1, Марулевска 4, Менча Кърничева 7, 5, 9, местност Чакалица Офис, Мите Марков 1, 1, 5, 4, 3, 2, 6, Никола Вапцаров 2, 13, 4, Никола Вапцаров 6, 25, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Орцето, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Пере Тошев 1, Услуги, 4, 4а, 2, 9, 7, 13, 15, 14, 16, 10, 12, 11, Петко Д.Петков 15, 12, 14, 17, 19, 2, 10, 13, Петър Зографски 10, 9а, 15, 14, 11, 12, 13, 14, 5, 3, З, 11, 7, 2, 1, 6, 1, 6б, 3, 4, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 27, 3, 21, 4, Полковник Димов 23, 25, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Полковник Дрангов 8, 30, 16, 10а, 10, 20, 1, 22, 2, 18, 26, 12, 14, 28, 15, 2б, Прилеп 2, 2-А, 2, Промишлен Пазар, Радовиш 8, 6, 3, 4, 10, 1, 12, Рила 1, Сандо и Петър Китанови 3, 1, 8, 2, Св. Иван Рилски 10, Сергей Румянцев 2, Стефан Стамболов 8, 13, Стефан Стамболов Пи-04279.613.349, 1, 12, Страцин 1, 4, 2, 8, 6, 3, Струмица 19, Ташко Малев 5, 1, 7, 12, 9, 5, 14, 11, 2, 8, 10, 3, 6, 4, Тодор Александров 45, 47, 44, 47 1, 47 1, 47, 47 2, 47 Партер, 47, 47, 41, 41, 32, 43, 71, 47, 49, 56, 49, Тодор Александров 46, 52, 54, 48, 52а, 35, 33, 28, 25, 37, 27, 28 Офис, 19, 23, 24, 29-31, 22, 28, 30, 30, Трайчо Китанчев 4, 2, Тракия 1, УПИ-III, кв.117, Инд.№04279.612, Хилендар 2, Хилендар 1, 1б, 2, 4, Цар Иван Асен 3, 3, 2, Цар Иван Асен 7, 1, 2а, 6, 2, 8, 5, 4, Цар Иван Шишман 22, 18, 20, 16, 18, 16, 16, Цар Иван Шишман 2, 1, 3, 9, 7, 11, 5, Чакалица 6, 2а, 2, 4, 2, 6
На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Благоевград: 14-ти Полк 1, Александър Стамболийски 52, 61, 59, 33, 55, 57, 40, 57, Воден 8, 1, 5, 4, 2, 7, 6, Грамада Склад, Димитър Кощанов 2, 4, 1, 5, 2, Кафе, 3, Зарево 8, 6, 2, 5, 3, 1, Калиманци 1, 2, Орцето, Полковник Дрангов 8, 30, 16, 10а, 10, 20, 1, 22, 2, 18, 26, 12, 14, 28, 15, 2б, Струмица 19, Ташко Малев 5, 1, 7, 12, 9, 5, 14, 11, 2, 8, 10, 3, 6, 4
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: Тевнико
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, махала Центъра Мотела, махала Петковци
На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279.603.192, 04279.603.195, 04279.603.410, Xx-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Алеко Константинов 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, Антон Чехов 1, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Баларбаши 4, 60, Братя Миладинови Кръстовище С ул.Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Братя Миладинови 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Бреза 5, 12, 2, 1, 6, 26, 4, 3, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Георги С.Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Георги С.Раковски 4, 8, 10, 14, 6, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Делвинска 14, 7а, 7, Димитър Димов 18, 13, Еленово 208, 207, 207, 25, Еленово 214, 215, 214, 216, 27, 215, 213, 213, 215, 215, Иглика 14, 15, 6, 9, 8, 16, 12, 17, 9, 13, 4, 11, 10, 19, 21, Ильо Войвода 14, 15, 1, 6, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, местност Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Младост 2, 6, Николай Петрини 6, 8, Околчица 43, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Предел 20, 21, 19, Жилище, 15, 61, 6, 56, 60, 62, 64, 63, 54, 23, 53, 48, 17, 12, 19, 16, 82, 16, 59, 44, Предела 6, Синчец 1, Славово 2, 1, 6, 4, 3, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Стефан Стамболов 13, Трети Март 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, Търново 11, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Хърсовска 4, 6, 3, 1, 2, Цар Борис I 9, 24, 18, 25
На 20.11.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279.621.103, 14-ти Полк 11, 21, 27, 6, 3, 7, 5, 17, 4, 19, 15, 27а, 25, 13, 33, 23, 9, 2, 29, 31, Александър Стамболийски 77, 69, 67, 71, 65, 67, 77, 77, 77, 60, Сервиз, Еленово 103, Зарево 10, 7, Имот 04279.621.147 По Кк, местност Чакалица Усилвател, ПИ №04279.614.347, Полковник Дрангов 40, 38, 42, 36, 34, 30, 32, Промишлена 1, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Свобода Бъчварова 8, 4, 12, 2, Скаптопара 12, Струмица 10, 13, 15, 18, 16, 11, 1, 5, 19, 4, 3, 6, 9, 7, 20, 2, 8, 14, 22, 12, Чаталджа 3, 2, 6, 7, 4, 9, 5, Кабинет
На 20.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Благоевград: 14-ти Полк 11, 21, 27, 6, 3, 7, 5, 17, 4, 19, 15, 27а, 25, 13, 33, 23, 9, 2, 29, 31, Александър Стамболийски 69, 67, 71, 65, 67, Еленово 103, Зарево 10, 7, ПИ №04279.614.347, Полковник Дрангов 40, 38, 42, 36, 34, 30, 32, Струмица 10, 13, 15, 18, 16, 11, 1, 5, 19, 4, 3, 6, 9, 7, 20, 2, 8, 14, 22, 12, Чаталджа 3, 2, 6, 7, 4, 9, 5, Кабинет
На 20.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Симитли: Преспа 5
На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: Скалата
На 21.11.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Благоевград: 04279.604.62, Ангел Кънчев 20, 16, 12, 10, 3, 13, 4, 18, 1, 9, 14, 22, 5, 24, 7, 11, Баларбаши 1, Бор 6, 8, 2, 4, местност Баларбаши Жилище, Апартамент, 12, 2, 1, 23, 24, 1а, 9, Жилище, Петко Р.Славейков 14, 20, ПИ №04279.604.154, Стефан Стамболов 53, 55, 57, Трети Март 56, 42, 58, 57
На 21.11.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279.618.10, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, 1а, 1, 1, Антон Чехов 1, 20, 1, 5, 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Босилек 2, 8, 3, 6, 4, 5, 7, 8, 4, 2, 3, 5, 6, 7, Васил Левски 45, 1, 29, 37, 49, 39, 30, 22, 23, 29, 35, 21, 45, 31, 28, 27, 14, 10, 33, 4, 13, 10, 9, 24, 16, 12, 2, 13, 6, 3, 3, Васил Левски 25, 53, 38, 51, 38 Админинстр. Сгр, 32, 53, 18, 32, 16, 20, 26, 3, 7, 14, Георги Попов 44, Даме Груев Гараж, Магазин, 36, 36, 34, 34, 42 А, 42 Б, 42 Блок -А, 42, 34, 36, 9, 32, 32б, 24, 24, 13, 11, 27, 29, 20, 12, Даме Груев 9, 20, 15, 13, 20, 21, 9, 26, 3, 5, 19, 22, 1, 1, 28, 40, 38, 4 Завод, 16, 12, 10, 1, 4, Магазин, 5, 3, Джеймс Баучер 10, 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Джеймс Баучер 4, 2, 6, 3, 4, 3, Дойран 15, Дойран 3, Дружба 1, 8, 10, 4, 6, Дружба 1, 1, 10, Еленово 169, Запад, Илинден 1, 2а, 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, 3, 5а, 5, 8, 5 2, 5 1, 4, 3а, 10, 9, 7, 11, Илинден 14, 13, 6, Магазин, 12, 13, Ичко Бойчев 16а, 2, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Комплекс Вароша Зала, къща Живопис, Жилище, Ателие, къща Пластика, къща Ботика, Ресторант, къща Клуб, Жилища, Лек.Кабинет, Коста Босилков 16, 16, Крали Марко 10, 8, 6, 6, 1, 4, Крушево 18, 16, 16, 1, 1в, 1а, 3, 1, 5, Крушево 5 Рила, 5, 10, 8, 2, 4, 6, 12, 18, 3, 14, 3, Македония 1, Марица 20, 37, 18, 39, 33, 35, 31, 35, 31, 37, 20, 39, 33, 18, Марулевска 4, Менча Кърничева 37, 58, 44, 38, 29, 52, 48, 30, 36, 50, 31, 23, 25, 21, 40, 27, 31, 32, 35, 34, 54, 42, 46, 33, местност Международно Шосе Канцеларии, 10, Работилница, Магазин, местност Чакалица Офис, Мите Марков 1, 1, 5, 4, 3, 2, 6, Никола Вапцаров 2, 13, 4, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Петър Зографски 10, 9а, 15, 14, 11, 12, 13, 14, 5, 3, З, 11, 7, 2, 1, 6, 1, 6б, 3, 4, Петър Зографски 13, ПИ №04279.615.264, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 27, 3, 21, 4, Полковник Димов 3, 1, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Полковник Дрангов 59, Прилеп 2, 2-А, 2, Промишлен Пазар, Промишлена Зона, Радовиш 8, 6, 3, 4, 10, 1, 12, Радовиш 2, Рила 1, Сандо и Петър Китанови 3, 1, 8, 2, Св. Димитър Солунски 9, 9, 1, Авточасти, 79, 32, 36, 1, 30, Газостанция, 1 на Гарата, 30, 9, Врем.С-Во, 30, 15, 12, 10, Св.Св. Кирил и Методий Жп Гара, 24, 28, 30, 26, 28, 28, 26, 24, 28, Жп Гара, 30, 31, 29, 29, 21, Сергей Румянцев 2, Спартак 2, 7, 8, 10а, 10, 1, 3, 6, 9, 4, 5, 2, 1, 2, 4, 7, 6, 10а, 3, 5, 9, 2, 10, 8, Стефан Стамболов 8, 13, Стефан Стамболов 13, Страцин 1, 4, 2, 8, 6, 3, Страцин 20, 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 45, 47, 44, 47 1, 47 1, 47, 47 2, 47 Партер, 47, 47, 41, 41, 32, 43, 71, 47, 49, 56, 49, Тодор Александров 102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87, 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, 78, 62, 74, 70, 76, 90, 68, 56, 84, 76, 72, 70а, 88, 56а, 86, 64, 60, 66, Тракия 1, ул. Даме Груев, кв. 216, УПИ-XII, Пи04279.617.14 и 04279.617, УПИ IV-537, кв.124, УПИ V-7152, кв.216в, УПИ Xx616.112, кв.204, УПИ Іі-427, кв.30а, Хилендар 2, Цар Иван Асен 3, 3, 2, Цар Иван Шишман 22, 18, 20, 16, 18, 16, 16, Цар Самуил 108, Цар Симеон 8, 7, 1, 10, 9, 4, 5, 2, 6, 3, 5, Чакалица 6, 2а, 2, 4, 2, 6, Офис, Администрация, Бар, 151
На 21.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: Васил Левски 45, Даме Груев Гараж, Магазин, 36, 36, 34, 34, Дружба 1, 8, 10, 4, 6, Илинден 1, 2а, Страцин 1, 4, 2
На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279.603.192, 04279.603.195, 04279.603.410, Xx-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов 22, 14, 3, 11, 18, 20, 2, 13, 14, 17, 16, 15, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Антон Чехов 1, Асен Христов 22, 1, 28, 12, 13, 24, 4, 19, 20, 17, 23, 21, 18, 21, 1, 14, 5, 6, 23, 8, 15, 11, 25, 2, 16, 10, 3, 9, 7, 26, Баларбаши 4, 60, Братя Миладинови 28, 22, 30, 24, 20, 18, 26, 21, 16, Братя Миладинови Кръстовище С ул.Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Бреза 5, 12, 2, 1, 6, 26, 4, 3, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Георги С.Раковски 4, 8, 10, 14, 6, Георги С.Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Делвинска 14, 7а, 7, Димитър Димов 18, 13, Еленово 208, 207, 207, 25, Еленово 214, 215, 214, 216, 27, 215, 213, 213, 215, 215, Иглика 14, 15, 6, 9, 8, 16, 12, 17, 9, 13, 4, 11, 10, 19, 21, Ильо Войвода 14, 15, 1, 6, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, местност Баларбаши 37, 29, 23, 5, 60, 64, 32, 63, 44, 25, 28, 65, 1а, 48, 24, 19, 56, 62, 30, Жилище, Жилище-таван, Магазин, Жилище, 26, 21, 27, 52, 31, Младост 2, 6, Николай Петрини 6, 8, Околчица 43, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Предел 20, 21, 19, Жилище, 15, 61, 6, 56, 60, 62, 64, 63, 54, 23, 53, 48, 17, 12, 19, 16, 82, 16, 59, 44, Предела 6, Синчец 1, Славово 2, 1, 6, 4, 3, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Стефан Стамболов 13, Трети Март 62, 66, 69, 61, 66, 64, 55, Търново 11, Хан Омуртаг 7, 3, 5, 6, Хърсовска 4, 6, 3, 1, 2, Цар Борис I 9, 24, 18, 25
Община Гоце Делчев
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Беласица 7, 9, Енос 2, 8, 4, 7, 12, 3, 1, 10, 6, 5, Завоя на Черна 16, 17, 6, 34, 11 А, 9, 2, 3 А, 28, 19, 2 А, 4, 18, 21, 13, 21, 1а, 9а, 24, 10, 5а, 7, 20, 3, 30, 12, 32, 20 А, 14, 22, 23, 5, Лозенград 5, 3, 2, 4, 14, 6, 1, 7, 8, 9, 12, 10, Марица 10, 19, 17, 15, Мидия 3, 7, 4, 9, 5, 2, 11, 6а, 6, 6 А, Полковник Борис Дрангов 64, 56, 60, 31, 32, 52, 36, 38, 33, 78, 35, 40, 44, 74, 76, 66, 37, 54, 46, 29, 70, 58, 25, 48, 27, 34, 50, 68, 82, 23, 62, 42, 80, 72, Стойо Льондев 12, Струга 20, 19, 22, 21, 28, 17, Шар Планина 2, 1, 5, 4, 3, Сулев, Тр.1
На 19.11.2019 г. /09:15 - 15:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч./ - Осиково, Общ. Гърмен
На 19.11.2019 г. /09:15 - 15:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Рибново: 000317, Землището на С. Рибново, 048031, Ііі-966, кв.56, Втора 8, 11, 1, 7, 9, 13, 3, Върбиците, Двадесет и Втора 4, 5а, 2, 10, 1, 8, 12, 14а, 14, 1а, 5, 7, 6, 7а, Двадесет и Девета 1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9, Двадесет и Осем 6, 5, 9, 12, 7, Двадесет и Пета 2, 4, 7, 6, 5, 8, 1, 4, Двадесет и Първа 6, 1, 3, 10, 5, 2, 4, 14, 12, 14а, 8, Двадесет и Седем 4, 8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14, Двадесет и Трета 2, 1, 4, 8, 6, 9, 7, 3, 6, 6, Двадесет и Четвърта 2, 3, 5, 1, Двадесет и Шеста 1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25, Двадесета 5, 1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4, Дванадесета 10, 17, 1, 3, 13, 15, 2, 9, 4, 12, 8, 10, 17, 14, 6, 7, 24, 19, 11, Девета 1, 6, 3a, 5, 7a, 4, 3, 7, 8, 9, Деветнадесета 2, 8, 5, 7, 3, 6, 1, 4, Десета 6, 12a, 2, 5, 12, 6а, 8, 4, 10, 20, 14, 7, 30, 26, 5, 28, 9, 11, 13, 18a, 17, 1, 16, Единадесета 11, 12, 5, 8, 16, 1, 3, 2, 4, Ливаде, М. Бърдо 3, 5, 4, 12, 14, 11, 8, 7, 9, М.Плевнето 13, 3, 14, 21а, 27, 15, 9, 12, 22, 26, 8а, 6, 4, 1, 21, 28, 19, 2, 8, 17, 11, 5, 23, 20, 30, 18, 16, М.Селища 2, 10, 3, 2, 7, 1, 11, М.Снесеното 6, 8, 4, 5, 1, М.Тръне 1, 2, 4, 3, 5, местност Бърдо 5, Неуточнен Адрес Центъра, Поща, В Началото на Селото В Ляво, Осемнадесета 9, 2, 5, 1, 3, 6, 4, 7, 11а, 13а, 11, 9а, 13, 10, 8, 20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23, 16а, Осма 11, 9, 16, 15, 10, 4, 6, 8, 17, 18, 2a, 2, 13, 7, 14, 12, 1a, 5, 11a, Пета 5, 6, 11, 23, 19, 16, 3, 20, 21, 4, 1, 8, 17, 9, 18, 2, 15, 7, 10, Петнадесета 5, 21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13, Първа 35a, 27, 64, 48а, 39, 41, 54, 46, 47a, 43a, 58, 28, 45, 40, 50, 37, 33 А, 48, 52, 35, 37a, 31, 62, 29, 29а, 46б, 42, 39a, 33, 49, 43, 46а, 60, 31а, 44, 58a, 50а, 92, 100, 83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14, 1, 17, 8а, 35, 38, 7, 1 А, 2, 13, 22, 36, 30, 6, 18, 12, 34, 11, 14, 28, 4, 3, 5, 16, 26, 8, 10, 1а, 32, 9, 19, Седемнадесета 9, 16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а, Седма 1, 7, 8, 32, 12, 26, 6, 17, 9, 36, 22, 16, 11, 21, 34, 3, 25, 19, 4, 38, 30, 28, 29, 5, 2, 13, 7, 1, 2, 28, Трета 4, 17, 9, 2, 6, 7, 3, Тридесет и Първа 6, Тридесета 12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24, Тринадесета 23, 11, 10, 36, 20, 18, 15, 1, 16, 9, 38, 7, 26, 22, 21, 30, 34, 17, 6, 2, 13, 19, 5a, 24, 12, 5, 8, 28, 4, 15а, 14, 27, 3, 32, 25, Четвърта 12, 4, 4, 6, 12, 8, 3, 1, 2, Четиринадесета 2, 1, 10, 2а, 13, 4, 5, 6, 8, 6a, 17, 3, Шеста 6, 15, 10, 9, 11, 4, 2, 5, 13, 1, 3, 8, Шестнадесета 23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2, 4, 9, 10, 6, 6б, 3, 2, 6а
На 19.11.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ - Горно Дряново: 029032 - М.Дяново
На 19.11.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ - Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади Вила, Почивна База, Гоце Делчев 73, местност Мочура Свинарник, Сграда, Цех, Мтп, местност Сушица Разсадник, Офис, Рибарник, Фургон, Помпа, Пенковото, Пенчо Славейков 21, Преспа 3, 3, Серес 2, Симеон Радев 6, Сушица
На 19.11.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ - Гърмен: Вальовица, Втора 21, 1, 24, 26, 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, 31, Двадесет и Втора 4, 9, 6, Двадесет и Девета 3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, 5, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, 10а, 2, 10, 12, 4, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, 4, 1, 3, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, 1, 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, 6, 3, 4, Двадесет и Седма 2, 4, 1, 3, 24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5, Двадесет и Трета 8, 1, 9, 7, 2, 6, 3, 7, 4, Двадесет и Четвърта 3, 6, 3, 9, 7, 2, 16, 6, Двадесет и Шеста 18, 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6, Двадесета 9, 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5, Дванадесета 8, 2, 3, 13, 1, 4, Девета 9, 3, 1, 5, 2, 7, 36, 25, 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, 6, Деветнадесета 12, 7, 5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6, Десета 33, 6, 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30, Единадесета 9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6, Извън Регулацията 26, 2, Овчарник, М. Маноле, Пи-000490, Неуточнен Адрес ТП1, Археологически Резерват, Осемнадесета 6, 13, 34, 9, 8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9, Осма 29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, 13, 21, 6, 8, 27, Пета 13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, 51, Петнадесета 4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, 56, Площада Поща, Първа 7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41, Седемнадесета 7, 5, 3, 4, 10, Седма 18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, 28, 31, 13, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета 55, 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, 3, 61, 59, 57, 55, 56, 48, 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2, Тридесет и Втора 2, Тридесет и Пета 2, 4, 8, 6, Тридесет и Първа 3, 8, 6, 2, 4, Тридесет и Трета 14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, 7, 5, Тридесет и Четвърта 6, 20, 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2, Тридесет и Шеста 1, Тридесета 1, 4, 3, 6, Тринадесета 21, 9, 7, 5, 11, 20, 13, 2, 9, Ценьов Тумба, Четвърта 6, 5, 9, 1, 9, Четиринадесета 32, 4, 3, 9, Шеста 2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, 8, 8, 4, 2, Шестнадесета 4, 3, 6, 2, 4, 9, Шопарланка, 29, 33
На 19.11.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ - Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора 1, 5, 8, 1а, 7, 11, 2, 10, 3, 18, 12, 1, 16, 6, 22, 9, 14, 4, 5, 21, 27a, 19, 35, 15, 25, 13, 33, 2, 23, 41, 17, 16, 31, 20, 29, Двадесет и Втора 12, 5, 6, 9, Двадесет и Осма 3, Двадесет и Пета 9, 8, Двадесет и Първа 5, Двадесет и Седма 1, 12, 6, Двадесет и Трета 15, 32, 7, 1, 44, 29, Двадесет и Четвърта 3, 24, 6, 7, Двадесета 35, 20, 6, 30, 1, 26, 14, 12, 24, 4, 28, 22, 16, 10, 2, 18, 3, 8, 7, 9, 36, 5, Дванадесета 4, 13, 1, 16, 18, 1, 20, 27, 6, 15, 5, 3, 14, 10, 2, 7, 12, 9, 11, Девета 15, 1, 5, Деветнадесета 3, 1, 5, 7, 5, 15, 9, 3, 11, 1, 7, 13, Десета 45, 31, 29, 25, 7, 35, 41, 27, 3, 23, 22, 2, 37, 17, 1, 11, 14, 39, 12, 24, 16, 5, 18, 19, 9, 15, 21, 13, 33, Драча, Единадесета 23, 20, 1, 14, 15, 6, 24, 2, 19, 11, 4, 26, 16, 21, 8, 17, 10, Извън Регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 17, 13, 7, 9, 6, 14, 15, 4, 11, 10, 12, 5, 10, 3, 1, 4, Осма 5, 18, 5, 13, 6, 4, 21, 12, 8, 20, 15, 24, 11, 19, 10, 2, 16, 9, 3, 17, 7, Пета 33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9, Петнадесета 21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10, 5, Първа 67, 17, Автоработилница, 63, 33, 30, 61, 39, 55, 27, 48, 18а, 24, 43, 45, 41, 50, 1, 59, 49, 29, 46, 35, 44, 28, 37, 23, 34, 40, 52, 57, 53, 32, 36, 47, 51, 621, 25, 31, 26, 56, 38, 42, 22, 54, 20, 40, 19, 21, 8, 11, 7, 13, 18, 2, 14, 5, 17,, 9, 10, 12, 15, 3, 6, 32, 1, 16, 4, Решманица, Седемнадесета 12, 3, 14, 6, 2, 10, 4, 8, Седма 6, 1, 3, 5, 4, 8, 2, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета 31, 15, 1, 5, 21, 10, 18, 9, 2, 4, 27, 23, 14, 3, 12, 7, 19, 13, 8, 6, 11, 29, 18, 37, 49, 35, 10, 43, 45, 41, 31, 51, 33, 47, Тринадесета 1, 26, 2, 3, УПИ 5, Чавдаров Кавак, Четвърта 27, 1, 6, 4, 8, 2, 16, 31, 25, 40, 44, 5, 21, 39, 32, 33, 36, 35, 17, 3, 19, 30, 20, 22, 1, 37, 18, 38, 42, 13, 14, 34, 15, 11, 9, 12, 10, 16, 24, 29, 26, 28, 23, Четиринадесета 32, 17, 15, 6, 14, 18, 7, 13, 2, 10, 30, 24, 3, 5, 4, 8, 26, 22, 20, 11, 16, 28, 19, 9, 12, 1, 6, Чорбаджика, Шеста 42, 46, 17, 40, 50, 44, 48, 38, 52, 22, 26, 15, 24, 34, 13, 18, 16, 2, 28, 36, 4, 3, 30, 6, 12, 20, 32, 14, 10, 8, 58, 56, 54, Шестнадесета 9, 13, 14, 26, 10, 16, 4, 20, 34, 6, 17, 5, 19, 18, 22, 8, 24, 12, 2, 11, 21, 28, 15, 7, 3, 1, 23, 3, 1, Шопарланката, 51, 1, ТП2, 3
На 19.11.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ - Дъбница: 055001, Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Десета 11, Неуточнен Адрес ТП1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Стопански Двор Свинарник, Склад и Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 1, 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1
На 19.11.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ - Ковачевица: кв.23, УПИ ІV
На 19.11.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ - Копривлен: Неуточнен Адрес Овчарник
На 19.11.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ - Лещен: УПИ II - 273, УПИ II, ПИ №271, кв.19, УПИ VI, ПИ №269, кв.19, Временно Строително Табло
На 19.11.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ - Марчево: 042004, 042005 - М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс на С. Марчево М. Пъдарка, Голек, Канина, Курорт Огняновски Минерални Бани, Ст 19 ТП Марчево 2
На 19.11.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен: 034075, ||-42, кв.3 М. Банята, Благой Матеров 1, 5, 2, 10, 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21, Втора 1a, 1, 2, Горни Бани Сграда, 9, 1, 10, Преди База Апк, Почивна Станция, 1, Хотел, Времянка, Двадесет и Втора 3, 1, 4, 4, 16, Двадесет и Девета 11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13, Двадесет и Осма 5, 28, 2, 4, 9, 3, Двадесет и Пета 3, 4, 7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10, Двадесет и Първа 18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, 44, Двадесет и Седма 15, 14, 7, 13, 12, 9, 4, 5, 1, 2, 6, 8, Двадесет и Трета 1, 3, Двадесет и Четвърта 3, 7, 1, 8, 6, Двадесет и Шеста 7, 4, 5, 27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16, Двадесета 6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18, Дванадесета 6, Деветнадесета 4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, 11, 16, 13, 15, 17, Димитър Кемалов 45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, 41, Долни Бани Ресторант, Времянка, Иван Вазов 1, 28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 55, 17, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 75, 1, 6, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48, Кирил и Методий 10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25, Курбаня 1, 15, Неуточнен Адрес Градски Бани, Поща, Площад, Стълб №23, Кл. В, ТП3, Осемнадесета 1, 8, 2, 3, 6, 7, Отец Пайсий 26, 28, 24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4, Пета 2, Петдесет А, Петнадесета 5, 3, Първа 2, 8, 4, 14, 17, 13, 6, .11, 3, 19, 21, 15, 1, Ст 2 Кл.В ТП Огняново 1, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Трета 5, 6, 7, Тридесета 24, 1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11, Четвърта 12, 14, 3, 8, 10, Четиридесет и Първа 9, 2, 5, 1, 7, 3, Шестнадесета 1
На 19.11.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ - Осиково, Общ. Гърмен: 1
На 19.11.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ - Скребатно: Над Селото- Оградите
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Копривлен: Александър Стаболийски 16, 5, 1, 2, 3, 8, 14, 6, 13, 16, 9, 14, 11, 12, Атанас Тешовски 1, 3, 7, 8, 5, 14, 6, 2, 4, 9, 11, 10, Васил Левски 17, 19, Георги Бенковски 3, 5, 2, 1, Гоце Делчев 14, Граничар 12, 10, 2, 6, 8, 3, 7, 4, 1, Драма 50, 72, 45, 66, 58, 24, 50, 60, 62, 74, 70, 84, 78, 33, 76, 68, 56, 37, 82, 80, 52, 43, 54, 29, Завода 25, Здравец 1, 5, 2, Изгрев 3, 1, 2, 11, 5, 8, 7, 12, 10, Илинден 8, 4, 14, 20, 6, 10, Кирил и Методи 9, Левадуде, Левадуле, Малка Еловица, Младост 6, 3, 4, 24, 1, Парка 1, 4, 7, 9, Петър Берон 20, 22, 9, 38, 32, 6, 24, 30, 17, 4, 16, 11, 1, 8, 34, 28, 2, 18, 12, 7, 5, 30, 28, Първи Май 5, Свети Димитър 7, Стопански Двор Цех Вента, Склад, Цех За Мебели, Ранчо, Офис Сграда, Стария Цех Вента, Фуражомелка, Мандра, Заведение, Дърводелска Работилница, Кравеферма, Автосервиз, Работилница, Шивашки Цех, Бензиностанция, Сграда С Навес, Сграда, Мелница, Тодор Паница 24, 36, 14, 12, 10, 34, 20, 22, 18, 10 Времянка, 2, 4, Фиталар Дере, Христо Ботев 18, 4, 18, 12, 17, 15, 8, 5, 2, 13, 16, 21, 7, 10, 11, 6, Цар Калоян 1, Цар Симеон 12, 25, 13, 14, 19, 27, 4, 2, 8, 6, 21, 23, Юрий Гагарин 5, 5, 3, 1, 8, 2, Яне Сандански 10, ТП Апк, ТП1, ТП4
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен, ТП2, ТП1
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски 7, 8, 2, 3, 10, 19, 12, 5, 11, 6, 17, 13, 25, 31, 24, Анещи Узунов 16, 13, 22, 23, 10, 7, 5, 18, 12, 21, 8, 2, 19, 14, 20, 3, 6, 17, 11, 1, 9, 4, 29, 33, 26, 31, 28, 24, 27, 25, 30, 10, 34, Асен Джикаров 4, 6, 3, 1, 8, 10, 11, Балтачица 3, 2, 9, 1, 7, 6, 4, 3, 5, 8, 13, 2, 52, 14, 33, 25, 51, 19, 37, 16, 43, 41, 45, 35, 17, 21, 12, 10, 49, 31, 23, 27, 15, 39, 28, Бузлуджа 3, 5, 10, 6, 4, 8, 2, 7, 12, 16, 9, 18, 3, 2, 10, 14, Васил Левски 22, 13, 11, 4, 14, 20, 8, 26, 7, 16, 6, 12, 10, 15, 17, 1, 30, 34, 26, 15, 28, 11, Вела Пеева 6, 11, 5, 3, 7, 9, 8, 4, 6, 14, 2, 1, 12, Даме Груев 1, 11, 17, 20, 14, 16, 25, 13, 2, 19, 4, 21, 6, 3, 10, 8, 11, 5, 12, 7, 15, Димо Хаджидимов 1, 20, 9, 7, 16, 5, 8, 10, 2, 19, 6, 4, 3, 12, 11, 15, 14, 1, Драма 25, 6, 18, 13, 12, 1, 11, 8, 3, 7, 14, 5, 22, 20, 15, 4, 19, 9, 2, 21, 25, 21, 23, 31, 27, Дунав 7, 6, 11, 17, 4, 15, 14, 3, 8, 9, 15, 10, 12, 19, 5, 10, 2, 13, 20, 1, 16, 28, 25, 23, 6, 11, 27, 18, 4, 11, Елин Пелин 25, 3, 9, 13, ТП-4, 41, 39, 23, 21, 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, ТП-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, 76, 56, 65, 69, 64, 70, 5, 45, 77, 91, 52, 68, 58, 66, 82, 62, 79, 78, 13, 80, 83, 81, ТП-2, 59, 73, ТП-3, 71, 48, 10, 1, 7, 5, 70, 32, Илезица 1, Йордан Йовков 1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3, Кавала 1, 6, 5, 22, 32, 17, 14, 20, 30, 18, 4, 9, 7, 8, 2, 12, 3, 13, 24, 21, 26, 16, 22, Кирил и Методий 1, 4, 5, 7, Кокиче 4, 1, 2, 7, 18, 6, 8, 1, 10, 16, 24, 5, 26, 32, 28, 12, 22, 4, 14, 13, Крали Марко 1, 6, 4, 2, 3, Ленища, М. Ленища, Места 12, 1, 2, 6, 4, 10, 3, 8, 14, местност Вельов Рид Помпена Станция, Ханче, местност Лозята Времянка, местност Шатора Стопанска Постройка, Неврокоп 1, 34, 4, 16, 20, 23, 10, 18, 33, 19, 5, 7, 17, 28, 6, 11, 2, 13, 12, 24, 27, 1, 26, 5, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 15, 10, 12, 2, 31, 24, 14, 16, 19, 17, 33, 27, 8, 5, 9, 23, 25, 18, 11, 6, 4, 29, 7, Орфей 7, 1, 2, 16, 6, 10, 8, 3, 13, 5, 9, 20, Отец Паисий 21, 52, 14, 17, 27, 12, 23, 19, 25, 18, 15, 9, 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10, П.Р.Славейков 6, 8, 5, 4, 7, 3, 2, ПИ -778, Площада Магазин, 2а, Клуб, Павилион, Победа 1, 2, 4, Разпът, Родопа 8, 9, 10, 3, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев 8, 2, 1, 3, 9, 7, 4, 10, 13, 18, 12, Свобода 8, 5, 6, 3, 2, 1, Селище 4, Славянка 10, 3, 8, 7, 1, 13, 9, 6, 17, 5, 4, 13, Славянска 15, Слатина, Стопански Двор Времянка, Офис, Шивашки Цех, Помпена Станция, Теменуга 2, Тодор Паница 4, 9, 11, 3, 6, 15, 10, 12, 2, 8, Тридесет и Пета 15, 17, 2, 4, 3, 1, 11, 6, 5, 1, 13, 14, 6, Тридесет и Шеста 6, 9, 15, 6, 30, 10, 1, 20, 2, 2, Тъпане, УПИ Іі, кв.44, Христо Ботев 16, 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2, Чавдар Войвода 2, 3, 10, 17, 4, 15, 6, 13, 12, 18, 11, 5, 1, 7, 8, 9, 12, Чешмите, Юрий Гагарин 2, 12, 4, 9, 10, 13, 5, 6, 1, 0
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Боголин: 253, ТП1
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев, местност Мочура
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: местност Мочура
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Маноле, местност Маноле
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Долно Дряново: УПИ-I, кв.30
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дъбница: Двадесет и Втора 6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18, Двадесет и Девета 3, 7, 2, 4, 5, Двадесет и Осма 4, 1, 6, 2, 8, 10, Двадесет и Пета 17, Двадесет и Първа 1, 3 А, 4, 3, 6, Двадесет и Трета 12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4, Двадесет и Шеста 3, 2, Двадесета 9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1, Дванадесета 8, Девета 28, 24, 9, 22, 25, 34, 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14, Деветнадесета 8, 5, 7, 4, 2, 3, 9, Десета 5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11, Единадесета 8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, 4, Кюприжик, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22, Осма 3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1, Пета 4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15, Петнадесета 14, 2, 3, 4, Първа 7, 15, 8, 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20, Седемнадесета 2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7, Седма 9, 5, 13, 1, 11, 17, Стопански Двор Сграда, Цех, Трета 10, 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28, Четвърта 9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, 17, 34, Шеста 20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26, Шестнадесета 23, 9, 10, 15, 11, 13, 21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Копривлен: 024015, 585 кв.3, Бачо Киро 19, 10, 7, 46, 9, 17, 5, 21, 3, 25, 27, 20, 24, Васил Левски 11а, 13, 2, 5, 7, 10, 3, 9, 1, 11, 4, 8, Драва 6, 3, 7, 10, 5, 24, 1, 8, Драма 7, 9, 13, 21, 17, 27, 25, 3-5, 26, 11, 2, 36, Илинден 8, Мрамора 21, 17, 19, 40, 22, 25, 43, 29, 27, 33, 32, 35, 15, 34, 23, 24, 42, 31, 37, 3, 13, 9, 2, 14, 5, 8, 10, 7, 6, 18, Неуточнен Адрес Цех За Обработка на Мрамор, Цех За Преработка на Мрамор, Поща, Стадиона, Освобождение 8, 13, 11, 1, 3, 9, 4, 19, 2, 17, 23, 6, 5, 7, Петър Берон 7, 6, 9, Първи Май 10, 16, 14, 9, 7, 1, 5, 12, 8, 2, Славянска 11, 10, 13, 7, 6, 18, 30-32, 15, 14, 5, 20, 16, 9, 17, 2, 4, 8, 6, 3, 1, 12, Тодор Паница 30, 26, 20, 32, 28, Хан Аспарух 15, 11, 17, 9, 10, 13, 8, 4, 6, 19, 1, 7, 2, 9, 4, Цар Калоян 9, 7, 5, 3, 4, 1, Цар Симеон 1, 15, 7, 13, 17, 10, 5, 11, 2, Шипка 13, 14, 17, 15, 16, 18, 10, 2, 1, 8, 7, 4, 12, 9, 6, Яне Сандански 14, 7, 2, 12, 17, 13, 26, 40, 23, 20, 10, 1, 24, 30, 8, 36, 28, 4, 18, 15, 6, 22, 3, 11, ТП3, ТП5, Тото Пункт
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Копривлен: Неуточнен Адрес Помпена Станция
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Крибул: 262, ТП1
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, кв.10, Іх-108
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ново Лески
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ореше
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Теплен
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Хаджидимово: VIII, І-319, кв.81, Акация 1, Ангел Кънчев 6, Баба Тонка 12, Бачо Киро 8, 1, 2, 4, 3, Васил Левски 11, 16, 13, 24, 3, 5, 6, 10, 4, 2, 1, 12, 6, 9, 1, 4, 26, 8, Георги Бенковски 3, 17, 7, 9, 13, 11, 1, 14, 15, 4, 10, 5, Гоце Делчев 30, 26, 28, 19, 21, 13, 20, 15, 18, 22, 17, 16а, 11, 16, Димо Хаджидимов 40, 46, 20 А, 9, 39, 40, 46, 49, 64, 66, 62, 30, 49, 46, 60, 34, 56, 45, 70, 32, 48, 54, 20, 44, 10, 47, 68, 38, Иван Вазов 2, Илинденци 48, 24, 37, 36, 5, 1, 19, 31, 20, 18, 28, 12, 88, 16, 8, 14, 22, 10, 38, 29, 32, 26, 17, 23, 2, 3, 39, 50, 4, 41, 44, 43, 48, 46, 42, Кирил и Методий 13, 1, 2, 3, Климент Охридски 52, 73, 48, 98, 9, 59, 37, 47, 60, 35, 77, 30, 54, 32, 43, 46, 67, 24, 51,, 57, 42, 53, 41, 84, 28, 66, 72, 69, 50, 75, 65, 26, 20, 11, 5, 68, 17, 18, 9, 12, 19, 6, 23, 21, 21, 3, 8, 25, 7, 10, 16, 15, 6, 22, Македония 52, 54, 52, 15, 64, 18, 28, 3, 6, 14, 22, 20, 60, 2, 12, 19, 7, 13, 9, 1, 4, 10, 8, 53, 29, 35, 40, 34, 32, 47, 42, 23, 46, 37, 48, 39, 14, 33, 31, 36, 35, 21, 42, 33, 23, 30, Места 18, 21, 32, 16, 28, 17, 10, 7, 33 Камера, 1, 14, 24, 15, 22, 25, 13, 35, 12, 27, 36, 45, 34, 37, 31, 26, 23, 35, местност Савака Помпа, местност Свети Димитър Пресевна, местност Тумбата 8, 3 Жилище, 3,, 2, 5, 9, 8, Младост 52, 17, 4, 25, 48, 38, 30, 1, 32, 23, 40, 19, 3, 43, 7, 50, 33, 39, 11, 28, 31, 34, 8, 35, 10, 12, 3, 9, 24, 6, 18, 20, 1, 5, 4, 48, 13, 17, 42, 1, 25, 7, 26, 22, 16, 8, Неуточнен Адрес Градски Стадион, Опълченска 7, Ореляк 9, 7, 10, 2, 16, 8, 8, 2, 6, 11, 18, 3, 12, 4, 18, Отец Паисий 8, 11, 10, 12, 5, 4, 7, Пейо Яворов 13, 14, 11, 15, Св.Димитър 34-36, 9, 12, 4, 14, 21, Свети Георги 8, 1, Свети Димитър 82, 26, 11, 5, 6, 8, 7, 1, 21, 10, 2, 16, 24, 17, 19, Спартак 27, 29, 45, 26, 28, 15, 23, 18, 17, 14, 4, 60, 16, 21а, 70, 19, 3, 12, 1, 6, 30 А, 22, 9, 20, 13, 11, 7, 47, 53, 21, 13, 43, 16, 45, 30, 47, 49, 34, 2, 32, 51, 38, 41, 36, 24, 37, 57, 35, Средни Ливади, Стопански Двор Сушилня, Времянка, Постройка, Кравеферма, Теменуга 1, 3, 5, 2, Тодор Каблешков 2, Трети 14, 83, Овчарник, 44, 71, 21, 39, 121, 49, 69, 36, 70, 7, 41, 114, 56, 92, 33, 40, 49a, 32, 57, 104, 108, 42,, 47, 27, 112, 52, 37, 3, 74, 12, 9, 78, 22, 130, 73, 20, 34, 105, 62, 50, 54, 72, 25, 10, 102, ТП3, От ТП3, ТП8, Тр2, От ТП6, Канцеларии, ТП6, ТП7, ТП6, Филиал
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Хаджидимово: Мержането
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Хвостяне: 28028, УПИ-V, кв.2, ТП1
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Брезница: Керанека 13
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Алеко Константинов 6, Вардар 22, Васил Левски 56, Гоце Делчев 89, 69, 86, 3, Детска 1, Драма 51 4, Дунав 65, 69, Кмет Никола Атанасов 24, местност Мочура Фургон За Строителство, 2, местност Текето, Неуточнен Адрес Складова База Отп, Никола Вапцаров 26, 34, 22, 20, 27, 33а, 36, 24, 29, 28, 33, 23, 25, 32, 38, 37, 31, 30, 39, 40, 29 А, 18, 35, Петър Сарафов 2, Радецки 3, Серес 12, Ташков Мост, Тащков Мост, Текето, Христо Ботев 3, Черна Гора 2, 14, 6, 5, 4, 10, 12, 16, 8, Юрий Гагарин 37, 46, 23, 36, 30, 48, 39, 33, 31, 35, 25, 27, 28, 32, 40, 34, 38, 44, 29, 42, Складова База
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев, местност Мочура Сграда, Цех
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Мусомища: местност Стопански Двор Сушилня
На 21.11.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, Стопански Двор
На 21.11.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: местност Мочура, местност Сушица Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка, Панаирски Ливади 80, 126, Пенковото
На 22.11.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Гоце Делчев: Димитър Димов 2, 12, 8, 5 А, Драгоман 149, 156, 148, 153, 136, 110, 54, 55, 48, 74, 76, 45, 65, 42, 140, 187, 98, 154 А, 152, 90, 144, 170, 88, 104, 61, 80, 50, 90, 128, 122, 68, 114, 56, 134, 112, 89, 82, 108, 102, 142, 63, 124, 182, 161, 142, 174, 12, 159, 86, 172, 128, 181, 101, 58, 119, 183, 57, 168, 63, 150, 66, 96, 51, 72, 80, 59, 146, 84, 107, 75, 174, 146, 108, 118, 13, 186, 157, 180, 126, 170, 132, 182, 150, 151, 65, 62, 53, 75, 60, 94, 158, 166, 100, 179, 49, 92, 126, 154, 95, 160, 70, 47, 155, 73, 52, 67, 101, 120, 162, 172, 116, 138, 130, 94, 85, 164, 84, 114, кв.157, 207, 216, 218, кв.158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото 8, Потока 103, 93, 63, 77, 54, 91, 48, 87, 67, 154, 73, 48, 112, 48, 86, 97, 44, 87, 83, 58, 50, 110, 56, 60, 71, 158, 75, 62, 69, 79, 114, 81, 61, 80, 65, 85, 142, 59, 61, 52, 70, Стара Планина 65, Янко Атанасов 1
На 22.11.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ - Мусомища: Анещи Узунов 23, 8, 19, 12, 25, 10, Гоце Делчев 2, ТП-4, 27, 4 Поща, 15, 5, 14, 7, 12, 11, 4, 3, 19 А, 19, 21, 10, 1, 13, 9, 24, Кокошките, Лозята, Марица 16, 17, 6, 14, 10, 19, 13, 15, 8, 12, 22, 4, 18, Острец 10, 3, 12, 1, 2, Отец Паисий 5, 9, 3, Охрид 6, 2, 8, 4, Пирин 12, 10, 11, 24, 8, 6, Рила 14, 8, 4, 3, 7, 16, 6, 1, 5, 12, 27, 10, Сан Стефано 4, 6, 8, 2, Струга 3, 9, 5, 15, 11, 13, 12, Хан Аспарух 2, 14, 4, 6, 3, 11, 10, Цар Симеон 20, 4, 15, 13, 12, 22, Шипка 2
Община Гърмен
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Дъбница: Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес ТП1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен: Благой Матеров 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21, Двадесет и Втора 3, 1, 4, 4, Двадесет и Пета 3, 4, Двадесет и Първа 18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, Двадесет и Седма 15, 14, 7, 13, 12, 9, Двадесет и Трета 1, 3, Двадесет и Четвърта 3, 7, 1, 8, 6, Двадесет и Шеста 7, 4, 5, Двадесета 6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18, Деветнадесета 4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, Димитър Кемалов 45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, Иван Вазов 1, Кирил и Методий 10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25, Курбаня 1, 15, Неуточнен Адрес Стълб №23, Кл. В, ТП3, Осемнадесета 1, 8, 2, Отец Пайсий 26, 28, Петнадесета 5, 3, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Тридесета 24.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 18 ноември - 22 ноември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 18 ноември - 22 ноември

15 Ноември 2019 | 14:50 | Агенция "Фокус"
Кюстендил. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 ноември - 22 ноември включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Бобов дол
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Голема Фуча: Кметство
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долистово: I-89, кв.25, ХII-257, кв.19, къща
На 18.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Голема Фуча
На 18.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Локвата
На 18.11.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ На 19.11.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Бобов Дол: Двадесет и Седми Октомври 2, Дружба 67, 66 66, 67, 68, 66, 66
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мали Върбовник: УПИ - 1-9, УПИ X-199, кв.18, къща, Вила
На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277, кв. 23, УПИ Ііі 247, кв.25, къща
Община Бобошево
На 19.11.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Усойка: Васил Левски 2, 4, 5, 19, 10, 7, 6, 3, 8, 1, Е79 Павилион 3 и 4, Жп, Каравана, Кафе-Аператив, Павилион, Магазин, Жп Прелез, Иван Вазов 21, 46, 2, 30, 6, 14, 19, 40, 17, 22, 9, 1, 12, 32, 8, 44, 28, 7, 33, 3, 43, 5, 39, 13, 4, 45, 23, 18, 16, 41, 25, 11, 20, 34, 15, 31, 24, 35, 38, Кокиче 2, 1, 13, 11, 3, 5, 7, 9, Любен Каравелов 2, 3, 4, 5, 6, 1, 8, Малина 12, 2, 1, 6, 3, 4, 10, 8, Мерковица, Св.Иван Рилски 6, Стопански Двор Отливки Цимент, Тополите 3, 12, 5, 13, 2, 9, 1, 10, 7, 8, 6, 14, 4, Трети Март 15, 11, 7, 3, 13, Хан Аспарух 23, 10, 2, 9, 7, 21, 3, 5, 1, 19, 11, 13, 17, 15, Христо Ботев 1, 20, 17, 6, 5, 13, 7, 8, 29, 9, 15, 12, 19, 16, 18, 3, 14, 4, 11, 2, 10, Яворов 7, 9, 3, 5, 1, 8, 6, 4
Община Дупница
На 24.11.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:45 ч./ - Дупница: 68789.165.22 Местн.Динките, 68789.21.19, 87727, 16, 179, Джерман къща, Дренски Рид Вила, Извън Регулация, Изгрев 5, Каваклия 88, М. Динката, местност Барактарица Автокъща, местност Драгоина Могила къща, местност Дренски Рид Вила, Орлинска 104, Отец Атанасий Чолаков 4, Отовица 83, Разметаница Гараж, Самоковско Шосе Вила, 10, 25, 5, 32, Изход Самоков, 8, 2, 20, 4, 14, 21, Саморанска 80, 58, 66, 13, 84, 68, 48, 54, 15, 42, 7, 13 А, 40, 37, 78, 31, 27, 17, 34, 35, 28, 50, 9, 33, 23, 36, 25, 46, 44, 1, 72, 19, 70, 56, 38, 52, 62, 80, 30, 39, 60, 32, Помпа, 13, 82, 80, 39, 35, 33, 80, Софийско Шосе 2, Стръмна 5
На 18.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дупница: /А.Величков-При Сп.Зала, 68789.23.413, Александър Стамболийски 1, Андон Величков 3, 11, 5, 6, 9, 4, 8, 13, 7, Арда 6, 5, 7, 1, 2, 8, 3, 4, 10, 9, Асен Златаров 2, Бачо Киро 7, 26, 6 6, 6, 34, 6, 22, 8, 28, Бл.7 и Бл.8, 23, 21, 20, 8 8, 8, 24, 19, 5, 7 7, 7, 17, 36, 32, 30, 40, 38, 12, 2, 7, 11, 8, 15, 13, 4, 6, 14, 10, 17, 16, 5, 12, 9, Бел Кладенец 2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12, Бешика 7, 4, 3, 9, 8, 6, 5, 2, 10, Бистрица местност Савако - Овчарници, 46, местност Савако - Овчарници, Битоля 7, 4, 3 А, 5, 9, 3, 13, 14, 10, 12, 89, 2, 11, 6, 2, Ботьо Петков 3, 11, 12, 2, 9, 1, 8, 6, 13, 15, 15а, 5, 7, 14, 10, Братя Миладинови 1, 2, 8, 2, 4, 6, 12, Бричи Бор 2, 1, 3, Булаир 50, 53, 47, 55, 58, 56, 60, 52, 65, 44, 51, 54, 57, 49, 48, 46, 76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79, Бяло Море 9, 4, 5, 2, 1, 3, 10, 15, 16, 9, 14, 12, 13, 19, 8, 11, 6, 7, 17, Вардар 7, Венелин 2, 3, 6, 6а, 1, 11, 5, 9, 7, 4, 10, 2 А, 8, Витоша 6, 4, 10, 2, Влахина Планина 3, 11, 5, 1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5, Войводска 16, 4, 23, 13, 6, 17, 18, 3, 19, 7, 15, 8, 10, 2, 12, 5, 14, 11, 9, Гергана 9, 8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9, Добруджа 5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9, Драган Овчаров 4, 5, 3, 1, Дренски Рид Вила, 27, Вила, Вила, Еделвайс 1, 16, 7, 11, 18, 6, 3, 14, 8, 2а, 5, 10, 9, 2а, 4, 2, Елица 20 20, 25, 27, 26 26, 21, 24, 38, 24 24, 18, 25 25, 21 21, 16, 60 38, 18 18, 23 23, 17 17, 20, 26, 17, 15 15, 38, 40, 22, 23, 19, 22 22, 2, 19 19, 24, 15, 27 27, 27, 15, 16 16, 45 45, 50, 41, 27, 47, 51, 52 52, 46 46, 53 53, 48 48, 42 42, 52, 43 43, 50 50, 47 47, 48, 49 49, 41, 44 44, 3, 47, 42, 7 7, 49, 51 51, 46, 43, 53, 44, 12, 11 11, 6, 7, 8, 29, 1, 30, 7, 33, 28, 35, 3, 34, 3, 11 12, 10 10, 34, 8, 12 12, 5, 31, 9 9, 2, 2, 5, 32, Жива Вода Вила, 17, 25, 19, 2, 6, 7, 15, 11, 5, 4, 13, 1, 8, 3, 23, 9, Здравец 6, 3, 8, 1, 2, 3а, 4, 10, Иван Вазов 1, Искър 1, 9, 5, 11, 7, 3, Кирил и Методий 62, 60, 45, 41, 64, 58, 29, 52, 42, 46, 41, 50, 54, 31, 39а, 48, 44, 38, 35, 40, 56, 39, 37, Княз Борис I 43, 57, 55, 37, 60, 60 6, 51, 62, 49, 64, 39, 56, 54 А, 47, 54, 58, 41, 34, 50, 48, 32, 21 9, 46, 9, 9, 44, 36, 40, 28, 44б, 26, 17 9, 30, 9 9, 52, 24, 42, 38, 1, 9 9 А, Кокиче 18, 7, 12, 8, 5, 20 А, 32, 30, 1, 2, 10, 11, 38, 40, 24, 6, 26, 28, 34, 3, 20, 16, 14, 22, 36, 4, 13, Криволак 7, 4, 2, 1, 11, 5, 8, 10, 6, 3, 9, Латинка 4, 2, Липа 13, 9, 15, 1, 10, 8, 11, 7, 4, 2, 6, 13, 3, Максим Горки 1, 6, 14, 18, 20, 12, 3, 2, 8, 16, 10, 4, 5, Марин Дринов 4, 2, 6, 5, 8, 12, 10, 9, 7, 13, местност Дренски Рид Вила, Вила, местност Марек Дървод.Цех, Милин Камък 1, 2, Невена Коканова 3, 8, 5, 14, 1, 2, 11, 9, 7, 12, 20, 13, 6, 16, 10, 18, Неофит Рилски 88, 62, 118, 4, 10, 5, 9, 7, 8, 2, 3, 1, 12, 2, 9, 11, 15, 17, 25, 20, 18, 22, 15а, 26, 23, 30, 16, 21, 27, 29, 31, 24, 28, 15, 33, 19, 41, 42, 63, 51, 37, 35, 45, 57, 48, 33, 53, 61, 55, 49, 47, 40, 43, 38, 34, 36, 46, 44, 59, 39, 54, 202, 11 11, 50, 52, 67, 11 67, 67 67, 60, 75, 64, 66, 82, 78, 81, 77 А, 73, 83, 79, Овчарник, 90, 70, 80, 77, 68, Никола Лазаров 4, Одрин 17, 7, 5 7, 16, 11, 19, 5, 5 5, 13, 21, 5, 23, 15, 14, 2, 10, 6, 8, 3, 1, 4, Орляк 16, 20, 11, 18, 13, 8, 10, 7, 6, 3, 14, 9, 5, 12, 1, 2, 4, 2 А, Оструган 7, 1, 2, Патриарх Евтимий 139, 126, 151, 118, 124, 145, 127, 3, 141, 135, 112, 114, Бунгало, 116, 149, 133, 129, 50, 143, 3, 122, 137, 147, 139 А, 4, 13, 10, 8, 1, 11, 17, 6, 3, 4а, 7, 5, 2, 21, 12, 14, 15, 10, 18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27, 62, 58, 41, 45, 37, 52, 51, 56, 64, 47, 57, 63, 49, 50, 59, 65, 39, 55, 68, 60, 66, 43, 53, 89, 85, 92, 106, 75, 72 1, 80, 67, 95, 74, 101, 97, 105, 84, 2 2, 88 2, 1, 69, 103, 77, 76, 51а, 93, 81, 102, 109, 96, 111, 107, 108, 87, 72, 100, 110, 91, 78, 88, 2, 104, 94, 90, 82, 61, 79, 83, 1, 34, 139, 9, 117, 1 1, 121, 125, 112, 113, 8, 12, 9 9, 10, 12, 119, Плиска 19, 7, 1, 5, 9, 27, 43, 8, 11, 22, 21, 26, 29, 39, 12, 44, 6, 25, 18, 10, 23, 33, 37, 47, 17, 4, 48, 35, 16, 41, 49, 31, 14, 45, 2, 24, 15, 20, 67, 50, 72, 54, 52, 58, 66, 62, 53, 55, 59, 57, 60, 56, 63, 73, 70, 61, 77, 51, 64, 58б, 68, 65, 71, Побит Камък 13, 14, 4, 10, 5, 8, 7, 1, 11, 3, 6, 2, 12, 9, 15, 13, Професор Ал. Балабанов 32, 19, 23, 31, 25, 29, 27, 17, 21, 4, 3, 18, 1, 12, 16, 20 А, 6, 22, 20, 2, 24, 14, 10, 8, 26, 7, 5, 13, 11, 9, Професор Александър Балан 23, Рилски Езера 8, 4, 14, 6, 10, 12, 2, Свобода 1, 1, 1, Седма Рилска Дивизия 47, 55, 53, 44, 51, 50, 4, 10, 59, 49, 48, 46, 57, 41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26, Средна Гора 13, 11, 4, 3, 10, 1, 8 А, 7, 15, 2, 8, 11 А, 14, 12, 9, 1а, 6, 5, 8а, Старите Жилища 3 3, 3, 2 2, 13, 2, 10, 8 1, 10, 7, 1, 12, 7, 5, 10 10, 1 1, 5 5, 7 7, 1, 11, 6, 4, Стръмна 1, Тобеница 2, 4, 6, 1, Трети Гвардейски Полк 7, 15, 9 9, 7в, 13, 9 9б, 11 А, 6, 5, 2, 21, 11, 19, 4, 9, 3, 1, 7 7, 7 9б, 7 9, Тумбата 12, 10, 5, 1, 14, 8, 6, 4
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Бел Кладенец 2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12, Булаир 76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79, Витоша 6, 4, 10, 2, Влахина Планина 1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5, Гергана 8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9, Добруджа 5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9, Искър 1, 9, 5, 11, 7, 3, Неофит Рилски 15, Патриарх Евтимий 18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27, Седма Рилска Дивизия 41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26, Фенерка 11, 31, 3, 17 А, 21, 34, 5, 25, 36, 9 А, 7, 19, 9, 32, 22, 13, 16, 38, 27, 18, 20, 17, 23, 29, 24, 15, Цар Симеон Велики 27, 21, 25а, Яне Сандански 7, 1
На 19.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789.20.626, кв.248, 68789.25.438, III-449, кв.1912, Академик Петър Динеков 26, 31, 16, 25, 37, 27, 18, 23, 20, 22, 33, 35, 21, 24а, 39, 35, Александър Стамболийски 33, 30, 32, 31, 30а, 35, 28, 23, 9, 20, 5, 29, 13, 4а, 14, 18, 3, 12, 8, 1, 27, 24, 10, 2, 6, 26, 24а, 15, 5а, 25, 27а, 17, 21, 12а, 19, 11, 4, 16, 7, Асен Златаров 6, 4, 1, 5, 8, 3, Асен Меджидиев 5, 1, 4, 7а, 9, 3, 7, Атанас Величков 1, Бачо Киро 18, Бистрица 87 87, 84, 87, 88, 90, 90, 90 90, 88, 87, 84, 90, 87 87, 90, 90 90, 81, на Пазара, 46, 112, 58, 56, 58 58, 10, 81, 7, 7 7, 5, до ТП Строител, 72, 45, 43, 51, 218, 57, 6, 6 6, Павилион, 43 43, 57 57, 59, 59 59, Магазин, 73, 81, 6, 60 60, 57, 1, 5, 56, Сладолед, 9 9, 51, 58, 59, 51, Тото Пункт, 60, 51, 49, 54, 45, 48, 51 51, 47, 48, 52, 46, 53, 50, 46 46, 65, 49 49, 53 53, 42 42, 43, 42, 45, 45, 44, 65, 70, 50, Стария Супер, 93, 71, 70, 92, 70 70, 73, 69, 67, 68, 69 69, 92, 62, 63 63, 65, 63, 63, 62, 64, 66, 62 62, 65 65, 64, 76 76, 77 77, 72, 75, 77, 76, 73, 72, 73 73, 72 72, 73, 83, 81, 81 81, 80, 82, до Бл. 79, 79, 2, 59, 81, 83, 80, местност Савако - Овчарници, 75, 91, Братя Миладинови 3, Бричи Бор 1, Бузлуджа 12, 8, 10, 2, 26, 34, 24, 38, 30, 32, 18, 42, 28, 22, 40, 20, 3, 92, 35, 7, 27, 82, 33, 78, 98, 110, 15, 96, 25, 84, 9, 39, 108, 76, 94, 1, 88, 13, 102, 17, 23, 5, 37, 86, 90, 100, 80, 31, 19, 11, 74, 112, 104, 64, 66, 66а, 58, 64а, 62, 68, 50, 52а, 46, 60а, 70, 56, 70а, 62 А, 58 А, 58а, 54, 68а, 48, 60, 52, 44, Велико Търново 76, 64, 56, 83, 69, 45, 18 18, 71, 32, 75, 89, 34, 73, 79, 41, 85, 60, 90, 62, 78, 76, 70, 63, 67, 65, 58, 54, 87, 55, 66, 77, 72, 57, 53, 81, 10, 31, 24, 18, 35, 12, 20а, 33, 14, 20, 16, 30, 27, 25, 26, 23, 24а, 29, 28, 22, Владимир Димитров Майстора 1, 3, 10, 2, 9, 4, 8, 12, 5 А, 5, 6, 2 А, 7, Влахина Планина 13, 31, 27, 21, 23, 29, 18, 17, 33, 19, 35, 39, 37, 7, 15, 20, 22, Генерал Владимир Вазов 25, 17, 22, 19, 24, 20, 24, 24 24, 26, 25 25, 24а, 23, 24, 21, Граничар 6, 1, 4, 2, 3, 5, 7, Двадесет и Втори Март 12, 20, 15, 18, 14, 13, 16, 11, 9, Дупница 1, Евтим Трайчев 3, 20, 12, 11а, 31, 33, 14а, 53, 8, 4, 27, 37, 2, 38, 27а, 25а, 26, 5, 25, 61, 4а, 56, 51, 1, 22, 16, 13, 24, 47, 32, 55, 28а, 34, 45, 46, 6, 17, 50, 41, 35, 23, 10а, 19, 18, 40, 59, 54, 43, 15, 13а, 14, 39, 32а, 26а, 52, 49, 12а, 29а, 21, 11, 28, 10, 36, 30, 44, 48, 29, 9, 16а, 7, 79, 45, 81, Еделвайс 1, 2, 7, 4, 1 1, 1, 2 2, 2, 2, Жива Вода 20, 39, 10, 22, 29, 12, 43, 37, 18, 31, 33, 14, 45, Иван Шишман 70 3, 70 2, 70 1, 2, 33, 70, 1, 3, 72 2, 6, 5, 1, 16, 3, 8, 12, 10, 2, 14, 13, 26, 20, 17, 24, 30, 31, 11, 15, 48а, 21, 19, 32, 2, 33, 33, 28, 68, 60, 46, 46а, 38, 50, 32, 62, 56, 34, 58, 54, 23, 48а, 64, 42, 35, 40, 70, 52, 44, 36, Искър 10, 6, 16, 12, 4, 18, 8, 21, 17, 23, 15, 19, 2, 14, 25, Калина 15, 16, 17, 9, 12, 9, 12, 1, 7, 18, 2, 4, 24, 6, 12а, 5, 22, 20, 3, 34, 13, 20, 11, 16, 30, 8, 14, 1, 19, 3, 10, 14б, 60, 32, Калоян 3а, 5а, 2, 5, 3, 4, Княз Ал. Батенберг 18 А, 26, 32, 18, 35, 28, 20, 25, 37, 39, 30, 31, 33, 29, 27, Люляк 14, 6, 15, 14 14, 6 6, 33, 8, 8 8, 4, 21, 27, 43, 4 4, 7, 13 13, 35, 47, 7, 1, 12 12, 2 2, 2, 6, 10, 36, 9, 13, 5 5, 12, 42, 17, 34, 23, 29, 11 11, 41, 14, 3 3, 25, 18, 3, 30, 3, 45, 39, 4, 14, 2, 5, 16 16, 16, 1, 11, 2, 7 7, 13, 49, 1, 31, 11, 26, 19, 8, 15, 1 1, 6, 12, 20, 15 15, 16, 37, 9 9, 5, 3, 10 10, 3, 33, Максим Горки 11, 1, 13, 22, 26, 30, 38, 40, 2, 2 2, 15 2, 28, 15, 42, 36, 24, 17, 30, 30, махала Гиздова, местност Савако Вила, Никола Чомаков 1, 13а, 5, 1, 3, 5, Отец Полихроний 11, 5, 33, 8, 32, 18, 15, 11, 22, 9, 37, 6, 50, 43, 30, 16, 42, 23, 31, 28, 35, 20, къща, 29, 17, 3, 36, 2, 54, 10, 2, 27, 4, 44, 7, 25, 14, 21, 1, 42, Вила, 39, 12, 45, 3, Професор Ал. Балабанов 38, 30, 32, 28, 40, 46, 36, 42, 34, Ропотамо 10, 13, 8, 2, 14, 7, 5, 12, 3, 1, 15, 6, 4, 11, 16, 9, Росица 4, 6, 8, 11, 7, 3, 10, 9, 2, 5, 1, 9а, Средец 3, 1, УПИ 1-449, 2-449 и УПИ 1-449, Фенерка 40, 46, 44, 48, 42, 38, Цар Симеон Велики 42, 34, 40, 40а, 41, 43, 38, 45, 39, 37а, 37, 38а, 36, Чавдар Войвода 19 19, 18, 25, 18 18, 21 21, 21, 19, 20 20, 25, 20, 9 - Сграда 10а, 3, 1, 5, 13, 6, 7, 2, 4, 11
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789.20.626, кв.248, Бел Кладенец 2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12, Бистрица 81, на Пазара, 46, 112, 58, 56, 58 58, 10, 81, 7, 7 7, 5, до ТП Строител, 72, 45, 43, 51, 218, 57, 6, 6 6, Павилион, 43 43, 57 57, 59, 59 59, Магазин, 73, 81, 6, 60 60, 57, 1, 5, 56, Сладолед, 9 9, 51, 58, 59, 51, Тото Пункт, 60, Булаир 76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79, Витоша 6, 4, 10, 2, Влахина Планина 1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5, Гергана 8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9, Добруджа 5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9, Иван Шишман 70 3, 70 2, 70 1, 2, 33, 70, 1, 3, 72 2, Искър 1, 9, 5, 11, 7, 3, Неофит Рилски 15, Патриарх Евтимий 18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27, Седма Рилска Дивизия 41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26, Фенерка 11, 31, 3, 17 А, 21, 34, 5, 25, 36, 9 А, 7, 19, 9, 32, 22, 13, 16, 38, 27, 18, 20, 17, 23, 29, 24, 15, Цар Симеон Велики 27, 21, 25а, Яне Сандански 7, 1
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дяково: VI, кв. 2, УПИ I-138, кв. 10, УПИ Ііі-204, 205, 206, кв.20, УПИ ХіV, къща
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Асен Меджидиев 5, 1, 4, 7а, 9, 3, 7, Бачо Киро 18, Бел Кладенец 2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12, Братя Миладинови 3, Булаир 76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79, Витоша 6, 4, 10, 2, Влахина Планина 1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5, Гергана 8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9, Добруджа 5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9, Еделвайс 1, 2, 7, 4, Жива Вода 20, 39, 10, 22, 29, 12, 43, 37, 18, 31, 33, 14, 45, Иван Шишман 68, 60, 46, 46а, 38, 50, 32, 62, 56, 34, 58, 54, 23, 48а, 64, 42, 35, 40, 70, 52, 44, 36, Искър 1, 9, 5, 11, 7, 3, Максим Горки 11, 1, 13, Неофит Рилски 15, Патриарх Евтимий 18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27, Професор Ал. Балабанов 38, 30, 32, 28, 40, 46, 36, 42, 34, Седма Рилска Дивизия 41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26, Фенерка 11, 31, 3, 17 А, 21, 34, 5, 25, 36, 9 А, 7, 19, 9, 32, 22, 13, 16, 38, 27, 18, 20, 17, 23, 29, 24, 15, Фенерка 40, 46, 44, 48, 42, Цар Симеон Велики 27, 21, 25а, Яне Сандански 7, 1
На 21.11.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Дупница: Вардар 5 А, 7, 7а, 3, Ерусалим 4, 3, 5, 7, 11, 2, 3а, Места 2, 5, 1, 9, 7, Николаевска 35, 33, Охрид 9, 10, 7, 12, Преспа 9, Развесена Върба 4, 1, 1 1, 3, 4 4, 2, 3, 7, 5, 4, 5, 5, 6, 1, 2, 6, 3 3, 2 2, 52 2, Цар Освободител 17, 29, 12, 13, 11, 4, 20, 8, 6, 10, 15, 14, 9
На 24.11.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Дупница: Баба Тонка 25, 29, 10, 27, 35, 11, 23, 8, 7, 15, 6, 33, 9, 31, 19, 21, 20, 13, 4, 16, 14, 17, 12, 3, 2, 1, 5, Бабуна Планина 26, 32, 6, 51, 18, 33, 10, 14, 30, 21, 18а, 23, 29, 22а, 53, 50, 28, 39, 12, 27, 8, 22, 49, 43, 31, 45, 14а, 55, 37, 57, 20, 16, 25, 34, 35, 24, 41, 3, 2, 1, 19, 11, 13, 15, 17, 4, 11а, 5, 9, 20, 5а, Балкан 2, Бенковски 2, Брегалница 6, 5, 4, 1, 2, 8, 7, 3, Бричи Бор 28, 27, 23, 21, 16, 18, 31, 20, 36, 38, 29, 17 А, 34, 24, 32, 22, 17, 25, 33, 31, Вардар 4, 1, Васил Разсолков 4, 2, 1, Верила 1, 9, 15, 3, 6, 8, 10, 5, 3 А, 18, 2, 1, 7, 17, 13, 11, 4, 14, 12, Генерал Георги Тодоров 31, 20, 29, 23а, 21, 23, 15, 17, 21 А, 25, 19, Горица 3, 10, 7, 5, 1, 9, 8, 2, 6, 4, 4, 22, 4 4, Гоце Делчев 2, Дамка 1, Драгой Болярин 3, 42, 32, 30, 34, 28, 40, 38, 36, 31, 4, 41, 8, 18, 37, 33, 6, 10, 43, 21, 25, 26, 35, 23, 39, 20, 22, 23а, 29, 24, 12, 14, 27, 16, 8 А, 2, 13, 5, 7, 1, 2, 3, 11, Дренски Рид 19, 10, 13, 23, 8, 15, 43, 45, 12, 6, 11, 7, 47, 37, 41, 31, 17, 29, 27, 21, 25, Вила, 39, 16, 14, 35, 4, 1, 3, 5, 2, Дупките 3, 2, 5, 7, 8, 4, 6, 1, Дупница 3, 18, 6, 2, 1, 12, 16, 8, 14, 4, Дъб 2, 4, 1, 5, 6, 3, Еделвайс 20, 13, 18, Захари Стоянов 2, Здравец 14, 12, 16, 20, 18, Ивайло 3, 1, 5, 7, 11, 2, 9, 7, Изгрев 1, 4, 9, 1, 16, 7 7, 10, 11, 8, 10, 15, 5 5, 33, 4 4, 20, 29, 6 6, 27, 13, 21, 37, 19, 6, 18, 22, 3, 4, 5, 7, 1, 24, 5, 31, 23, 2, 25, 2, 7, 17, 3, 35, 4, 14, 1, 2, Клисура 2, 8, 9, 1, 4, 7, 13, 3, 8, 5, 6, 15, 10, 11, Клокотница 15, 9, 12, 2, 10, 7, 11, 6, 8, 13, 3, 4, 5, 14, Кракра Пернишки 2, 5, 10, 6, 8, 4, Криволак 32, 21, 23, 17, 20, 42, 22, 30, 18, 12, 13, 34, 40, 14, 15, 26, 28, 36, 16, 38, 24, 19, 27, Кулата 1, Лакатица 2, 5, 8, 3, 6, 1, 4, Мадара 10, 8, 4, 9, 6, 3, 7, 1, 11, 5, Марков Камък 3, 2, 5, 1, 9, 7, 6, 6а, 4, местност Дренски Рид Механа, местност Подридна 3, 1, Метоха 6, 2, 1, 6 А, 1, Момина Сълза 15, Мусала 2, 4, 2, Невена Коканова 15, 17, 24, 22, Николаевска 43, 42, 55, 50, 45, 46, 55 А, 44, 40, 49, 36, 53, 48, 38, 44, 51, 46, 52, 54, 41, 39, 98, 96, 76, 86, 45, 80, 56, 58, 78, 74, 88, 70, 92, 82, 90, 59, 84, 94, 52, 66, 68, 59 34, 34, 59, 72, 46, 64, 34, 22, 9, 23, 29, 31, 34 1, 34, 25, 35, 17, 21 А, 21, 27, 19, 24, 72, 26, 13, 15, Орлинска 34, 40, 32, 31 А, 31, 5, 15, 12, 8, 19, 29, 27, 36, 10, 16, 7, 44, 1, 24, 21, 10 35, 20, 25, 9, 42, 17, 10, 2, 30, 3, 26, 4, 46, 38, 36а, 11, 6, 34 А, 14, 1 1, 3, 4, 64, 29, 48, 54, 60, 62 3, 62 Марек, 62 А, 50, 62, 1, 52, 22, 35, 44, 40, Отец Атанасий Чолаков 2, 3, 5, 1, Отовица 28, 17, 7, 30, 22 Хфк, 9, 89, 21, 5, 22, 13, 26, 15, 3, 11, 24, 19, 21а, 1, 72, 77, 89, 80, 82, 76, 67, 91, 65, 73, 74, 88, 65а, 86, 69, 72б, 81, 76а, 84, 75, 70, 77а, 87, 79, 71, 85, 93, 78, 83, 70, 61, 37, 53, 47, 54, 38, 68, 34, 60, 41, 62, 46, 63, 56а, 29, 60а, 45, 68а, 55, 59, 27, 48, 66, 52, 44, 57, 25, 49, 40, 33, 50, 29а, 35, 45а, 43, 39, 31, 38 А, 36, 56, 47а, 42, 58, 1, 51, 64, Паничище 13, 19, 1, 9, 23, 28, 32, 15, 17, 30, 11, 7, 40, 3, 34, 21, 5, 44, 42, 26, 36, 38, 22, 28, Петрохан 2, Победа 3а, 2, 6, 6а, 4, Райна Княгина 21, 31, 24, 34, 29, 38, 36, 30, 23, 20, 27, 26, 25, 19, 32, 28, 22, 5, 9, 10, 6, 13, 18, 14, 17, 15, 8, 2, 1, 12, 4, 16, 11, 3, 19, Рупите 2, 4, 1, 3, 5, 6, Русалка 5, 2, 1, 8, 3, 4, 10, 7, 6, Саморанска 3, 20, 14, 24, 18, 52, 22, 1, 10, 4, 2, 6, 8а, 5, 26, 16, 9, 12, Свети Никола 13, 5, 3, 1, 2, 4, 9, 11, 7, 1, Свобода 1, 4, 5а, 2, 5, 7, 6, 1, 1, Солун 3, 1, Струга 7, 14, 4, 6, 2, 3, 16, 12, 8, 1, 10, 5, Стръмна 3, 6, 5, 11, 7, 17, 10, 31, 13, 9, 2, Теменуга 13, 6, 9, 4, 10, 3, 2, 5, 7, 8, Тодор Самодумов 1, 3, ул. Отовица УПИ IV и V кв. 268, УПИ 68789.606.1, Хан Омуртаг 3, 5, 6, 2, 1, 4, Химик 4, 10 10, 6, 2 2, 5, 1 1, 2, 1, 2, 1, 10, 3, 3, 9 2, 3 3, 5 5, 6 6, 9 9, 5, 12, 4 4, 4, 10, Хисара 6, Христаки Павлович 4, 3, 14, 10, 1, 2, 5, 6, 8, 12, 7, Цар Освободител 32, 30, 30, 46, Цар Самуил 16, Чайка 4, 2, 7, 6, 3, 12, 8, 5, 10
На 24.11.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:45 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска 80
На 24.11.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:45 ч./ - Яхиново: 87724.10.5, 87727.13.10, 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов 26, 3а, 4, 8, 6, 9, 12, 2, 7, 13а, 20, 1, 5а, 14, 5, 18, 8а, 13, 3, 11а, 24, 16, 22, 11, 35, 28, 31, 30, 17, 46, 23, 15, 38, 30а, 40а, 29, 36, 33, 37, 25, 42, 32, 21, 44, 34, 40, 11, 27а, Ангел Кънчев 13, 5, 7, 11, 15, 17, 6, 9, 4а, 4, 2, Бузлуджа 30, 8, 13, 14, 12, 1, 15, 10, 7, 18, 5, 16а, 6, 9, 7а, 3, 16, 4, 11, Васил Априлов 4, 6а, 5, 10, 1, 3, 2, 8, 6, Васил Демиревски 11, 17, 5, 3а, 4, 18, 10, 1, 19, 13, 3, 7, 6, 2а, 14, 2, 9, 21, 8, 12, 15, Васил Левски 4а, 30, 11, 4, 18, 2а, 24, 21, 22, 8, 16, 2, 6, 1, 26, 12, 16а, 28, 10, 48, 31, 72, 21, 37, 62, 35, 29, 66, 50, 23, 19, 17, 54, 15, 74, 13, 58, 64, 52, 13а, 25, 25а, 27, 33, 56, 26, 56, 38, 3, 34, 5, 36, 48, 46, 7, 9а, 11, 40, 34а, 31, Генерал Гурко 41, 43, 19а, 5, 29, 27, 35, 29а, 33, 19, 13, 37, 11, 1, 9, 25, 21, 33а, 3, 23, 7, 81, 99, 91а, 93, 107, 103, 71, 109, 105, 97, 75, 113, 67, 65, 2, 61, 87, 79, 63, 85, 95, 89, 111, 101, 71, 2, 49, 49а, 47, 73, 53, 57, 51, 59, Генерал Скобелев 23, 1, 7, 15а, 16, 4а, 19, 12, 6а, 10, 4, 14, 2а, 3, 21, 13, 6, 11, 2, 9, 8, 5, 17, 22, 20, Генерал Столетов 22, 4а, 9а, 1, 2а, 14, 16, 16а, 22а, 6, 3, 20, 5, 8, 7, 14а, 11, 26, 10, 24, Георги Раковски 7а, 1, 11, 8а, 18, 12, 14, 9, 7 А, 4, 2, 13, 20, 15, 13а, 16, 3, 6, 7, 3а, 6а, 10, 21, 28, 32, 36, 24, 30, 26, 34, Девети Септември 5, 15, 32, 13, 11, 26, 22, 24, 16, 14, 22а, 30, 17, 19, 8, 20, 12, 28а, 9, 21, 18, 23, 7, 28, 10, 9, 2, 4, 6, 1, Димчо Дебелянов 5, 4, 3, 2, 1, 7, Доктор Петър Берон 1, 8а, 3, 4, 6а, 42а, 10, 12, 8, 2, 6, Иван Вазов 4, 12, 14, 8, 6, 7, 1, 15, 24, 13, 16, 22, 8а, 5, 12а, 10, 11, 18а, 22а, 18, 20, 16а, 38, 35, 23, 52, 50, 25, 29, 30, 47, 54, 30а, 17, 31, 34, 33, 28, 42а, 27, 45, 54а, 21, 19, 41, 37, 46, 43, 39, 49, 42, 44, 36, 38а, 48, 32, Иглика 7, 1, 5а, 15, 13, 5, 3, 11а, 11, 9а, 9, Йордан Йовков 2, 12, 4, 1а, 8, 6, 1, Йорданка Николова 2, 1а, 3, 5, 6, 1, 4, 8, Кокиче 4 А, 3, 4, 2, 1, Коста Петров 30а, 25, 28, 25а, 21, 24, 23, 26, 27, 30, 6, 22, 2, 7, 11а, 19, 20, 13, 16, 4, 18, 12, 11, 24, 8а, 5, 17, 9, 14, 1, Любен Каравелов 11, 16, 14, 12, 13, 9, 13а, 15, 12а, 5, 4, 8, 10, 2, 1, 7, 6, Марин Дринов 1 А, 6, 7, 5, 2, 4, 10, 6, 8, 11, 13, Марсилия 3, 1, 5, 2, местност Полето, Опълченска 15, 7, 19а, 12, 14, 8, 9, 17, 11, 13, 16, 17а, 6, 18, 2, 4, 3, 16а, 9а, 50, П Р Славейков 18а, 1, 16, 11, 4, 14, 17, 19, 6, 21, 5, 13, 3, 7, 12, 10, 2, 15, 25, 18, 8, 9, 20, 11, 25, 29, 22, 27, 23, Патриарх Евтимий 7, 11, 13, 5, 3, 9, 12, 6, 2, 1, 15, 8а, 15а, 17, Пейо Яворов 3, 6, 6а, 17, 10, 2, 7, 9, 4, 12, 13, 11, 8, Река Джубрена 16, 2, 9, 4 А, 12, 10, 8, 4, 6, 32, 32а, 18, 22, 24, 30, 38, 18а, 20, 28, 30а, 34, 26, 40, 42, Стефан Караджа 1, 7, 1, 4, 3, 9, 2, 5, 13, 12, 6, 11, 11а, 6а, 8, Стопански Двор Склад, Трети Март 4, 1, 2, Христо Ботев 69, 7, 6, 8, 1, 3, 1а, 2, 5, 7а, 60, 5, 26, 19, 25, 27, 29а, 22 А, 22, 13, 11, 12, 10, 15, 31, 29, 16, 17, 24, 22а, 21, 40, 15, 50, 57, 36, 41, 51, 35, 55, 56, 41а, 37, 39, 1, 49, 48, 28, 42, 34, 62, 59, 11, 30, 60, 32, 62а, 58, 52, 53, 33, 44, Черква, 43, 80а, 108а, 69, 90, 102, 91 Б, 104, 73, 89, 86, 61, 98, 72, 71, 91а, 89а, 70, 82, 92, 79, 95, 108, 91, 88, 87, 93, 78, 96, 76, 63, 67, 85, 100, 64, 97, 80, 65, 106, 75, 74, 66, 1, Яхинско Шосе 53
На 24.11.2019 г. /08:45 - 14:15 ч./ - Дупница: Драгой Болярин 2
Община Кочериново
На 19.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Боровец: УПИ XII-99q, УПИ XV-172, УПИ-І, къща, 244
Община Кюстендил
На 18.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир, Попова Ливада
На 18.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Кюстендил: Абоба Осоговска Планина, Белият Камък 32, местност Планина Осогово Лагер, Лифт/ Хижа Осогово, местност Ръжеве Вила, Вила, местност Самали Баир 384, 103, 90, Вила, 147, 134, 182, 72, 105, 106, 109, 153, 464, 73, 147, 137, 133, В148, 130, 123, 122, 128, 163, 175, 156, Вила 152, 238, 124, местност Хисарлъка 45, 11, 6, 5, 67, 87, 29, В-41, 10, 40, 36 Вила, 13, 184, 4, 176, 100, 75, Барака, 28, 21а, 44, 26, 101, Вила, В-17, 35, 24, 12, 15, Резиденция, Вила, 178, В-33, 22, 144, 120, 8, 155, 14, 151, 20а, 126, 10, 91, 139, 118, 35, Бунгало
На 18.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки
На 18.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Слокощица: 247, № 021067 местност Дупката, Александър Димитров 1, 18, 22, 12в, 19, 17, 16, 20, 6, 9, 12б, 15, Вила, 12, 3, 12а, 11, 14, 7, 5, 21, 8, 24, 1, 4, 12, Вила, 10, 2, Васил Левски 7, 3, Георги Кръстев 112, 108, 116, 87, 114, 85, 106, 110, 22, 25, 10, 27, 13, 15, 51, 16, 24, 33, 4, 28, 20, 18, 14, 32, 5, 1, 3, 42, 43, 47, 11, 9, 40, 23, 30, 45, 38, 21, 19, 41, 29, 26, 36, 6, 12, 7, 37, 31, 70, 71, 67, 76, 96а, 74, 75, 59, 94, 72, 57, 79, 84, 80, 81, 48, 60, 104, 64, 82, 96, 61, 65, 66, 92, 100, 78, 73, 88, 63, 62, 58, 102, 53, 86, 77, 50, 98, 69, 83, 90, 52, 68, 55, Георги С. Раковски 2, Димитър Канин 22, 28, 27, 4, 15, 2, 11, 20, 3, 23, 31, 37, 19, 21, 7, 16, 10, 9, 18, 2 Магазин, 25, 33, 35, 1, 6, 17, 26, 30, 14, 5, 24, 12, Ивайло 11, 15, 13, 6, 17, 9, 5, 4, 8, 3, 1, 19, 7, 2, Иглика 1, 5, 4, Вила, 2, 7, 3, Калоян 6, 5, 2, 3, 4, 8, 1, Кирил и Методий 1, 2, 4, 6, 8, Кубрат 2, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника 41, 25, 42, 37, местност Реката, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин 2, 1, 4, Мусала 2, Опълченска 4, 13, 3, 2, 6, 9, 15, 10, Осоговска 6, 8, 3, 10, 7, 5, Пролет 7, 4, 10, 1, 8, 9, 5, 12, 6, 2, 16, 3, Радецки 1, 2, Руен 2, 6, 4, Синчец 6, 13, 14, 15, 6, 2, 4, 3, 11, 7, 9, 1, Стефан Караджа 1, 2, 3, 6, Теменужка 14, 18, Вила, 7, 16, 15, 1, 20, 3, 17, 5, 10, 4, 13, 9, 11, 8, 23, 12, Хайдушка Ливада, Шипка 11, 26, 7, 12, 3, 22, 24, 13, 2, 16, 40, 5, 28, 18, 10, 20, 30, 8, 32, 1, 14, Хале, Работилница, Метален Цех, Сушилна, Уч.Стол, Стом.К-Т, Аптека, Детска Градина, Кафе, Черква, Поща, Училище, Бет.Възел
На 18.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Търсино
На 18.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ На 20.11.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Цървена Ябълка: Таскова Плевня
На 18.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Грамаждано: местност Гола Велика, местност Колушка Река
На 18.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: местност Гнила, местност Гола Велика 240, В23, Вила, Вила 34, Вила №33, Бунгало, Картинг Писта, Фургон, 4, Помпа, В-119, 1, 39, Вила 15а, 111, 143, Бунгало №285, Светамински Бор
На 19.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: местност Планина Осогово, Бунгало
На 19.11.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Кюстендил: Абоба Осоговска Планина, местност Планина Осогово Лифт/ Хижа Осогово
На 20.11.2019 г. /08:45 - 10:45 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Коняво
На 20.11.2019 г. /08:45 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Гърбино
На 20.11.2019 г. /08:45 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Копиловци, Общ. Кюстендил
На 20.11.2019 г. /08:45 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Склад
На 20.11.2019 г. /08:45 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Полска Скакавица
На 20.11.2019 г. /08:45 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Шишковци
На 20.11.2019 г. /08:45 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Ябълково, Общ. Кюстендил: VIII-250, кв.7, Бенковски 6, 7, 17, 29, 21, 25, 15, 5, 11, 4, 19, 14, 9, 27, 13, 23, 12, 3, 30, 2, 10, Георги Димитров 4, Девети Септември 8, 10, 19, 2, 6а, 4, 11, 5, 3, 1, Кадъница, Кирил и Методий 17, 26, Ленин 22, 29, 24, 26, 98, 25, 32, 28, 16, 3, 14, 19, 20, 38, 7, 13, 33, 15, 27, 10, 11, 30, 42, 12, 17, 35, 21, 1, 34, 36, 5, 40, 18, 23, 2, 4, 8, махала Бански Мост 2, Търговска Сграда, 6, 4, 5, 3, махала Славейкова 6, 1, 4, 3, 2, 8, 7, махала Софийско Шосе 5, 3, 2, 1, 4, махала Трънярска, местност Кантона, местност Соволска Река, местност Соволщица, Овощарска 7, 11, Пладнището, Първи Май 69, 73, 64, 65, 63, 61, 51, 57, 55, 62, 59, 67, 71, 53, 49, С. Ябълково, Община Кюстендил, Славейков 27, 10, Христо Ботев 12, 32, 13, 24, 17, 34, 11, 28, 19, 21, 20, 23, 36, 30, 16, 15, 14, 22, 10, 25, 18, 26, 14
На 20.11.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: 41112.503.4194, Асен Суичмезов 45, 5, Батак 53, 53а, 15, 20, 5, 11, 6, 15, 8, 1, 24, 21, 9, 25, 2, 22, 18, 17, 1б, 10, 23, 7, 19, 2а, 12, 3, 4, 16, 1а, 14, 13, Герена 4, 7 164, 164, 169, 156, 162, 171, 172, 173, 166, до Бл.162, 159, 171, 160, 161, 161, 166, 163, Бл.163, 165, 164, 76, 414, 188, 187, 190, 184, 189, 27, 185, 184, 186, 158, 155, 157, 156, 152, С/У Бл.154, 153, 154, 38, 25, 13, 16, 12а Вила, 1, 45, 41, 32, 18а, 12, 31, 28, Склад, 30, 20, 44, 15, 27, 29, 22, 24, 19, 17, 35, 37, 14, 34, 18, Гранички път 4, 2, 11, 3, 5, 8 2, 8 1, Ж.К. Герена, УПИ XxI, кв. 415, Запад 189, Кадин Мост 26, 25, 23, Кокиче 4, 8а, 5, 3а, Дезифекционна Станция, 3 А, 12а, 12, 3, 1, 8, 22, 21, 23, 19а, 20, 10, 19, 7, местност Турски Гробища, Морава 8, 8а, 5, 6, Пролет 1, 1а, 7, 17, 15, 12, 12а, 4, 11, 16, 21, 24, 5, 9, 20а, 23, 13, 18а, 20, 14, 9 А, 19, 18, 8, 6, 10а, 10, 3, 22, 13а, Рила 2 В, 5, 12, 2, 30, 36, 54, 31, 56, 7, 10, 58, 37, 20, 14а, 34, 7а, 18, 24, 51, 29, 52, 17, 33, 2б, 2в, 21а, 19, 4, 23, 16, 40, 32, 19а, 8, 50, 26, 48, 27, 11, 6, 22а, 39, 22, 28, 21, 2а, 14, 5а, 3, 9, 1а, 46, 44, 45, 53, 35, 43, 47, 4а, 25, 15, 60, 42, 13, 20а, 49, 41, 3 А, 1, Синчец 8, Училище, Общежитие, Детска Градина, Осн.Училище, 2, 6, 6 Магазин, 2 А, 6 Хранителни Стоки, Парно, Работилница, Кухня, 8 А, 4, 1, 6 Електронни Игри, 5, 3, 81, 38, 79, Бунгало, В-48, 40, 35, 37, 39, 43, 28, 9, Станкевско Шосе Цех За Паметници, Павилион, 2, Автосервиз, Цар Борис 1-ви 77, 86, 78, 55, 57, 72, 64, 76а, 74, 68, 63, 82, 76, 67, 51а, 79, 59а, 69, 66, 80, 73, 71, 86 Общ, 61, 84, 79а, Кафе, 65, 75, 59, 70, 51, Цар Освободител 261, 342, Работилница, 253, 1, 147, 1 Бензиностанция, 257 Автосервиз, 5 Бензиностанция
На 20.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ - Кюстендил: местност Планина Осогово
На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Герена 158, 155, 157, 156, Ж.К. Герена, УПИ XxI, кв. 415, Синчец 9
Община Невестино
На 18.11.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Раково, Общ. Невестино: махала Ковачка.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Ловеч в периода 18 ноември - 22 ноември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Ловеч в периода 18 ноември - 22 ноември

15 Ноември 2019 | 14:47 | Агенция "Фокус"
Ловеч. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 ноември - 22 ноември включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Ловеч
На 18.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Александрово, Общ. Ловеч: Гео Милев 24, 5, 15, 14, 17, 7, 18 УО ТП 12, 12, 13, 19, 20, 22, 9, 16, 26, 22а, 18, 11, 10, Ивайло 7, 2, 4, 1, 10, 6, 5, 12, 3, 8, Оборище 18, 13, 26, 24, 28, 10, 6, 19, 14, 21, 7, 16, 19, 15, 2, 3, 1, 4, 5, 12, 30, 8, 20, 22, Осъм 9, 11, 5, 7, 1, Павел Баев 2, 3, 1, Преслав 4, 3, 7, 6, 8, 5, 2, 10, Райко Даскалов 10, 9, 6, 1, 2, 3, 4, 8, 11, 5, 13, Родопа 1, Стара Планина 1, 6, 4, 2, 3, 5, Страцин 4, Съединение 1, 13, 15, 5, 3, 11, 9, 17, Хемус 1, Цар Калоян 16, 20, 18, Явор 3, 4, 6, 1, 2, 5, 7
На 18.11.2019 г. /08:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Ловеч: Акад.Иван Урумов 15, 23, 19, 27, 9, 2, 5, 13, 25, 21, 11, 7, 17, 3, 1, 5, Цех За Алуминиева и PVc Дограм, Ана Предич 4, 6, 16, 1, 3, 2, 14, 23, 5, 12, 11, 21, 15, 10, 19, 13, 7, 17, 8, 9, Граф Игнатиев 3, 31, 26 Съзвездие, 13, 10, 24, 19, 17, 20, 22, 29, 5, 27, 7, 11, 21, 23, 26, 25, 18, 9, 15, 4 Луна, 1, 8, 4, 6, 2, Доктор Никола Сяров 28, 17, 34, 36, 19, 32, 6, 30, 8, 1, 38, 20, 11, 9, 14, 21, 5, 22, 2, 12, 26, 24, 3, 4, 13, 10, 18, 16, 15, Доктор Съйко Съев 36, Младост УО на ТП Кацарски, Паркинг, Одрин 13, 17, 3, 9, 1, 5, 19, 11, 15, 7, Отец Климент 27, 31, 18, 37, 20, 35, 23, 22, 21, 24, 33, 25, 26, 29, 19, Пастор Стефан Генев 6, 1, 20, 22, 13, 7, 5, 16, 3, 14, 4, 12, 8, 11, 2, 10, 9, 18, Проф. Д-Р Стефан Ватев 13, 23, 18, 12, 11, 14, 8, 16, 2, 22, 3, 17, 10, 9, 5, 7, 6, 20, 21, 25, 15, 19, 4, 14 Терешкова, 14, Стара Планина 27, 17, 7, 1, 13, 21, 23, 3, 11, 19, 15, 5, 25, 9, 41, 14, 44, 16, 35, 17, УО Подлез ул. Стара Планина, 46, 18, 37, Склад Въглища, 12, 20, 10, 28, 52, 50, 26, Павилион, 20, 31, Пункт Вторични Суровини, 29, Пункт Изкупуване Вторични Суро, 8, 1, 4, Уста Колю Фичето 11, 2, 5 Иванка Дачева, 4, 6, 5, 5 Ив.Дачева, 14, 6, 7, 13, 8, 10, 16, 18, 12, 9, Хан Омуртаг 4, 19, 10, 18, 15, 5, 8, 6, 12, 3, 9, 1, 20, 24, 13, 26, 22, 11, 14, 16, 7, 17
На 18.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: Александър Стамболийски 2, Ангел Кънчев 5, 2, 3, 6, 4, 1, България 57, 53, 57, 55 Амбарица, 55, УО Касета Вежен, България 88, 86, 90, Георги С.Раковски 10, 12, 1, 8, 6, Двадесет и Втори Август 10, 9 Славей, 3, 2, 5, 8, 10 С, 1, 4, 7, Дунав 2, 1, 4, Дунав 27 Люлин, 25 Люлин, Здравец Кафе Аперитив, 5, 203, 1, 2, 7, 211, Магазин 10, 5, 4, 3, 17, Здравец Хранителен Магазин Ахат, Павилион, 50, 202, до Блок 202, 49, Между Блок 201 и 202, Магазин Промишлени Стоки, 34, Княз Имеретински 62, Мизия Ж.К. Здравец, УО Касета Бл. 203, 203, Мизия УО Касета до Бл. Жилища, УО Касета Бл. 24 и Бл. 25, 23, Осъмска 35, 31, 30, 32, 25, 36, 34, 29, 27, 33, 26, 28, Панайот Волов 21 Бенковски, 19, 21, Панайот Волов 11, 14, 5, 9, 13, 16, 7, 18, Тодор Каблешков 1 Рила, 1, УО Касета Пазара, Тодор Каблешков 11, 13, 12, 7, 16 Пирин, 11 А, 5, 14, 18 Пирин, 9, 10, Тодор Каблешков 26, 26 Вежен, 15, 17, 30 Мусала, 28 Родопи, Търговска 70, Търговска 58 Явор, 58, 73, 77, 60, 71, 56, 79, 75, Христо Ботев 42, 40, 55, Христо Ботев 42, 57, 46, УО ТП 209 Реконструкция и Модернизация, Цар Освободител 82, 45, 74, 86, 78, 80, Цар Освободител 33, 37, 58, 48, 50, 42, 44, 31, 46, 29, 35
На 18.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Ловеч: Алексей Куропаткин 2, 13, 4, 3, 5, 16, 18, 11, 20, 14, 6, 9, 15, 7, България 96, Васил Петлешков 2 Петлешков, 1, 6, 3, Панайот Волов 10, 12, 18, Търговска Касета Уо
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Марко Крачунов 10, 6, 12, 2, 4, 1, 3, 5, 8, Матея Кръстев 1, 8, 2, 4, 12, 10, 3, 14, 6, 5, 7, Петър Граматик 4, 2, 1, 10, 3, 5, 6, 8, 12, Пол.Жребков 25, 5, 4, 1, 32, 24, 3, 30, 8, Продимчец УО на ТП1, Здравен Пункт, Рила 3, 6, 1, 4, 2, Свобода 3, 8, 5, 1, 6, 4, Христо Русков 18, 10, 23, 24, 15, 30, 28, 3, 46, 6, 20, 21, 22, 42, 36, 19, 7, 16, 32, 48, 44, 9, 40, 17, 11, 1, 8, 13, 34, 5, 14, 26, 38, Чешмата 3, 2, 4
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Соколово, Общ. Ловеч: Васил Левски 14, 6, 9, 12, 10, 7, 3, 13, 4, 11, Еленджик 1, Иван Вазов 2, 9, 1, 3, Любен Каравелов 6, 2, Македония 4, 2, Незабравка 36, 3, къща, 34, 4, 1, Никола Вапцаров 2, 1, 5, 7, къща, 17, 9, 4, Отец Паисий ТП 2, Петко Войвода 6, 15, 29, 3, 4, 19, 16, 2, 5, 9, 7, 17, 1, 25, Под Липите 19, 3, 17, 14, 5, 16, 22, 12, 4, Сергей Румянцев 2а, 9, 3, 2, 5, 15, Духовен Храм, 11, 6, 7, 16, 22, 10, 1, 8, 14, 18, 17, 4, Тодор Каблешков 11, Трифон Кунев 7, 6, 4, 8, 9, 10, 2, 5, Христо Смирненски 6
На 18.11.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Радювене: Балчик 6, 10, 3, 1, Ботев Връх 3, 1, 5, 7, 8, 6, 4, 11, 9, 9а, Бузлуджа 8, 14, 7а, 12, 10, 9, 7, 6, Васил Левски 12, 2, 13, 21, 27, 25, 4, 17, 8, 9, 14, 6, 13а, 32, 24, 19, 15, 3, 11, 10, 22, 30, 10а, 1, 20, 18, 16, Веслец 5, 7, 32, 17, 19, 12, 13, 6, 8, 10, 30, 3, 25, 11, 15, Горномалянска 3, 1, Гробарска 3, 4, 5, 1, Драва 5, 2, 1, 8, Козл0дуй 1, 2, Перущица 7, 1, 4, 3, Първа 2, Тодор Маринов 10, 10б, 7, 5, 8, 11, 9, 14, 12, Христо Вълков 6, 7, 15, 13, УО ТП 7
На 19.11.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Ловеч: местност Липака Ново Сметище, местност Синан Тепе Вили Синан Тепе Линия 1, Вили Синан Тепе Линия 3, Стрелбище
На 19.11.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ На 20.11.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Гостиня: Алеко Константинов 9, 4, 7, 6, 1, 3, 5, Александър Стамболийски 3, 12, 6, 10, 8, 20, 1, 2, 5, Васил Левски 12, 7, 8, 4, 9, 2, 14, 3, 6, 10, 1, Георги Бенковски 1, 2, 5, Георги Иванов 8, 7, 1, 6, Иван Вазов 7, 6, 8, 11, 4, 5, 3, 10, 9, Иван Генов 5, 2, 3, 1, 4, Илия Симеонов 10, 12, 22, 6, 24, 18, 10, 16, 20, 8, 2, 26, 14, Кирил и Методий 2, 1, 3, Княз Борис 1 1, 3, 2, 4, Любен Каравелов 2, 1, 11, 3, Михо Нечев 7, 3, 6, 4, Никола Вапцаров 2, 1, 4, 3, Панайот Волов 2, Стефан Караджа 2, 3, 4, 1, 5, Тодор Каблешков 6, 4, Хаджи Димитър 2, 4, Хан Аспарух 37, 11, 8, 21, 6, 22, 35, 24, 16, 90, 41, 17, 19, 13, 28, 18, 33, 20, 23, 9, 1, 26, 2, 29, 4, УО ТП 1, 39, 15, 7, 27, УО ТП 3, 43, 34, 47, 40, 45, 30, 38, Христо Ботев 12, 15, 16, 17, 14, 11, 10, 8, 2, 6, 3, 9, 5, 4, 7, 1, Христо Смирненски 3, 2, 13, 7, 11, 9, 1, 17, 15, 5, Яким Груев 4, 5, 6, 10, 1, 3, 2
На 19.11.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ На 20.11.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Дойренци: Гарова Бивш Склад на Балкан
На 19.11.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ На 20.11.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Йоглав: Александър Стамболийски 2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Гъскокланица, Бенковски 1, 4, 3, Васил Левски 16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, 10, 8, Захари Стоянов 7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2, Иван Вазов 1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7, Кокиче 10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, 11, УО Мтп, 12, Латинка 10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, 2, Мелнишка 16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, УО ТП 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, 31, 43, Мусала 5, 1, 3, 2, Никола Василев 1, 2, 3, Опълченска 2, 11, 8, 4, 10, 1, 6, Осъм 10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13, Отец Паисий 6, 10, 7, 4, 3, 5, 2, Пирин 3, УО ТП 2, 5, 7, 1, 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9, Рила 1, 3, Соргоня 42, 5, Стара Планина 2, 1, 8, 6, 4, 12, 13, 5, 10, 7, 9, 18, 16, 14, 11, 3, Странджа 2, 3, 1, 4, 7, 5, Съединение 13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10, Трети Март 48, 2, 40, 25, Здравна Служба, 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, УО ТП 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17, Хан Аспарух 18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, 16, 12, 24, 15, 21, 23, 22, 14, 9, 34, 2а, 28, 30, 32, 18, УО ТП 4, 19, 26, 10, Хемус 6, 4, 1, 14, Христо Ботев 11, 17, 23, 11, 21, 13, 25, 19, 15, 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, 27, 6, Местн Долно Ливаде
На 19.11.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ На 20.11.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Пресяка: Александър Стамболийски 2, 21, 15, 26, 28, 7, 8, 2, 19, 4, 9, 15, 29, 20, 16, 23, 32, 11, 18, 17, 10, 6, 14, 13, 1, 12, 12, 53, 49, 32, 56, 47, 44, 45, 66, 33, 54, 43, 40, 57, 34, 59, 52, 70, 38, 55, 50, 37, 60, 41, 31, 51, 39, 68, Васил Левски 16, 4, 3, 14, 2, 8, 22, 1, 7,, 10, 9, 12, 5, Възрожденска 7, 6, 11, 2, 4, 17, 8, 13, 19, 5, 3, Габрака 10, 9, 1, 11, 7, 31, 6, 17, 15, 2, 13, 4, 11, Георги Бенковски 1, 21, 29, 13, 39,, 23, 27, 35, 41, 19, 12, улично Осветление ТП 5, 14, 25, 17, 37, 31, 8, 4, 2, 11, 5, 10, 6, 7, 3, 1, 15, 14, Дунав 18, 22, 10, 31, 14, 20, 25, 11, 33, 8, ТП 8, 29, 27, 12, 16, 15, 2 ТП9, 5, 7, 4, 3, 1, 6, 13, 11, 9, 6а, Иван Вазов 8, 3, 6, 4, 5, 10, 1, 6, 20, 5, 2, Калето 16, 18, 22, 14, 10, улично Осветление ТП6, 17, 6, 12, 31, 20, 12, 6, 5, 7, 13, 17, 16, Климент Охридски 6, 10, 3, 9, 7, 1, 8, 5, 4, Любен Каравелов 5, 10, 2 ТП1, 11, 4, 27, 15, 3, 8, 9, 13, 6, 24, 7, 25, 29, 26, 16, местност Стравиц Пс, местност Ялията Пс, Потока 2, 8, 1, 5, 24, 26, 32, 18, 28, 40, 9, Райко Даскалов 22, 3, 30, 18, 19, 3, 6, 14, 24, 9, 4, 17, 12, 8, 2, 16, 11, 26, 10, 20, 28, Свети Кирил и Методи 19, 13, 32, 21, 30, 9, 3, 7, 11, 28, 1, 15, 16, 5, 14, 17, 2, 9, 4, 5, 2, Стара Планина 40, 8, 22, 9, 5, 7, 20, 34а, 28,, 12, 11, 26, 34, 38, 50, 6, 47, 2, 4, 12, 3, 42, 45, 2, Стефан Караджа 7, 12, 14, 7, 31, 28, 3, 19, 11, 2, 29, 5, 35, 13, 21, 15, 8, 1, 33, 37, 6, 23, 5, Съби Даскалов 29, 27, 48, 10, 3, 1, 17, 5, 7, 16, 25, 31, Тодор Каблешков 24, 10, 12, 6, 1, 8, 2, 3, Христо Смирненски 13, 36,, 15, 8, 2, 1, 6, 9, 3, 7, 5, 11, 8, 4, 20, 29, 1, 15, 35, 14, 33, 26, 31, УО Мачтов ТП 12
На 19.11.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ На 20.11.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Смочан: Албанска 6, 1, 2, 4, Александър Стамболийски 2, 8, 7, 13, 4, 11, 9, Васил Левски 14, 9, ТП 4, 4, 10, 14, 12, 12а, 6, 8, 2, 3, Георги Бенковски 3, 5, Дунав 3, 1, 7, 15, 9, Иван Вазов 6, 4, 3, 2, 1, 2, Кирил и Методий 4, 11, 2, 6, 5, 15, 8, 19, 13, ТП 3, 7, 17, Любен Каравелов 3, 2, 1, местност Ялията Пс, Осъмска 3, 1, 5, Отец Паисий 8, 11, 13, 9, 10, 7, 15, 3, 4, 1, 7, 6, 5, 2, Панайот Волов 1, 5, 9, 13, 3, 2, 11, Рила 5, 3, 32, 24, 23, 31, 11, 7, 12, 4, 19, 25, 1, 10, 8, 17, 16, 14, 26, 22, 3, 9, 15, 2, Стара Планина 73, 53, 48, 36, 32, 42, 65, 55, 71, 54, 63, 38, 52, 44, 34, 61, 30, 46, 69, 57, 17, 5, 20, 25, 9, 12, 10, 24, 19, 11, 37, 13, 6, 22, 2, 21, 18, 15, 33, 4, 14, 29, 50, 7, 8, 16, 31, 15 А, 27, 23, Стефан Караджа 3, 1, 5, 1, 3, Странджа 1, Тодор Каблешков 6, 1, 6 ТП1, 4, 2, Трети Март 6, 14, 24, 18, 8, 10, 20, 13, 9, 7, 12, 22, 16, 4, 2, Ресторант С. Смочан, Детска Градина Смочан, Хаджи Димитър 1, Христо Ботев 16, 23, 9, 6, 2, 14, 8, 17, 13, 5, 19, 4, 7, 10
На 19.11.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ На 20.11.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Умаревци: Александър Македонски 2, 1, 4, 6, Балатон 10, 9, 7, 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, 13, 10, 14, Балкан 1, 4, 8, 6, 10, 2, 3, Васил Левски 16, 5, 7, 9, 3, 10, 4, 1, 2, 6, 22, 8, 12, 24, УО ТП1, 18, 20, Вежен 2, 6, 1, 4, Генерал Скобелев 1, 2, Георги С.Раковски 3, 7, 5, 9, 11, 15, 13, Десислава 11, 3, 9, 4, Драгоман 5, 9, 11, 3, 1, Дунав 11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10, Искра 2, Кокиче 4, 2, 6, 8, 1, Кракра 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, УО ТП5, Липа 1, 5, 4, 3, 6, 2, 8, Люлин 2, 1, 13, 14, 8, 10, Люляк 2, 12, 4, 6, 14, местност Чоловски Баир Пс, Никола Помов-Комитата 11, 15, 13, 9, 12, 7, 6, Здравна Служба, Канцелария, 8, 3, Произв Тестени Изделия, 4, 5, 10, 12, Пощенска Станция, Опълченска Жп Прелез, 5, 6, 8, 7, 2, Осъмска 2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, 15, 17, 32, 20, 11, 24, 28, 13, 30, 22, 26, Преспа Кафене, 8, 7, 1, 12, 3, 9, 20, 2, 10, 4, 16, 15, 6, 18, 11, 8, Проф.Асен Златаров 2, УО ТП2, 4, 3, Рила 1, 6, 9, 3, 2, 7, 5, Росица 11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12, Свети Кирил и Методий 10, Магазин За Хранителни Стоки, 9, 21, 4, 19, 13, 11, Училище, 1, 2, 5, Стара Планина 2, 7, 19, 5, 24, 14, 4, 6, 17, 12, 10, 22, 21, 9, 18, 20, 15, 16, 1, Трети Март 12, 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7, Христо Ботев 4, 6, 1, 3, 2, Черно Море 9, 7, 5, 3, 9, 1, Чукалска 2, 4, Шипка 22, 24, 26, 18, 13, 28, 3, 10, 1, 5, 9, 4, 7, 8, 2, 15, 12, 11, 14, 16, 24, 8, до Река Осъм
На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: Александър Стамболийски 2, Ангел Кънчев 5, 2, 3, 6, 4, 1, България 57, 53, 57, 55 Амбарица, 55, УО Касета Вежен, България 88, 86, 90, Георги С.Раковски 10, 12, 1, 8, 6, Двадесет и Втори Август 10, 9 Славей, 3, 2, 5, 8, 10 С, 1, 4, 7, Дунав 27 Люлин, 25 Люлин, Дунав 2, 1, 4, Княз Имеретински 62, Осъмска 35, 31, 30, 32, 25, 36, 34, 29, 27, 33, 26, 28, Панайот Волов 21 Бенковски, 19, 21, Панайот Волов 11, 14, 5, 9, 13, 16, 7, 18, Тодор Каблешков 1 Рила, 1, УО Касета Пазара, Тодор Каблешков 11, 13, 12, 7, 16 Пирин, 11 А, 5, 14, 18 Пирин, 9, 10, Тодор Каблешков 26, 26 Вежен, 15, 17, 30 Мусала, 28 Родопи, Търговска 70, Търговска 58 Явор, 58, 73, 77, 60, 71, 56, 79, 75, Христо Ботев 42, 40, 55, Христо Ботев 42, 57, 46, УО ТП 209 Реконструкция и Модернизация, Цар Освободител 82, 45, 74, 86, 78, 80, Цар Освободител 33, 37, 58, 48, 50, 42, 44, 31, 46, 29, 35
На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: България УО ТП Църква, Ген.Столетов 16, 13, 9, 7, 12, 18, 11, 20, 14, Инж. Петър Иванчев 17, 14, 15, 9, 16, 12, 5, 13, 18, 8, 2, 10, 6, 4, 7, 11, Княз Имеретински 59, 61, 58, 65, 56, 63, 67, Свети Свети Кирил и Методи 50, 56, 41, 40, 47, 54, 42, 50, 52, 45, 48, 46, 43, Харманска 33, 24, 22, 27, 31, 21, 23, 25, 29, Цар Асен Първи 25, 38, 42, 36, 40, 27, 34, 29, 31, Черковна 12, 12
На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Пресяка: местност Стравиц ПС
На 20.11.2019 г. /10:30 - 14:30 ч./ - Сливек: Минерален Извор 23, 29, 27
На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Лисец, Общ. Ловеч: Албания 10, 8, 2, 4, Алеко Константинов 8, 6, 4, 2, Алеко Константинов 8, Александър Стамболийски 3, 2, 5, 1, УО ТП1, Баховски път 1, 4, 6, 2, 3, 9, 7, 5, Васил Левски 4, 9, 15, 8, 3, 2, 10, 6, 1, 13, Врани Кладенец 6, 1, 7, 5, 3, 9, 4, 2, Генко Дерибеев 6, 3, 4, 1, 2, Гладен Рът 1, Дунав 8, 2, 1, 3, 10, 4, 6, Елин Пелин 7, 1, 5, 4, 9, 2, 6, 3, Йордан Йовков 6, 5, 14, 8, УО ТП6, 7, 11, 16, 13, 10, 12, 1, 4, 3, 2, Йордан Йовков 7, Кирил и Методий 8, 10, 1, 6, 2, 3, 4, Климент Охридски 2, 1, 3, Опълченска 47, 39, 84, 76, 90, 70, 80, 49, 82, 64, 74, 86, 72, 92, 68, 66, 43, 78, 41, 51, 45, Опълченска 5, 13, 36, 62, 29, 38, 37, 11, 44, 46, 7, 19, 40, 23, 17, 28, 20, 32, 54, 25, 34, 52, 27, 35, 31, 15, 1, 48, 18, 3, 21, 42, 56, Росна Могила 3, 6, 2, 4, 7, 5, Синчец 9, 7, Тодор Каблешков 16, 3, 11, 4, 10, 14, 22, 8, 20, 1, 5, 6, 12, 18, 2, Хаджи Димитър 61, 49, 51, Хаджи Димитър 10, 16, 39, 37, 31, 4, 33, 2, 1, 41, Христо Ботев 2, 1, 4, 6, Христо Ботев 7, Централна 93, 83, 96, 71, 98, 85, 68, 70, 72, 81, 86, 89, 76, 66, 67, 58, 59, 74, 100, 78, 79, 87, 80, 82, 77, 88, 73, 75, 94, 69, 91, 43, 84, 95, 61, 92, 90, 65, 63, Централна 51, 5, 49, 26, 25, 39, 19, 43, 35, 62, 48, 23, 36, 45, 55, 7, 34, 44, 33, 1a, 46, 17, 21, 42, 57, 3, 41, 28, 40, 27, 60, 50, 29, 64, 9, 56, 11, 30, 38, 47, 12, 54, 1, 32, 31, 53, 16, 20, 18, 22, 15, 14, 52, 24, 37, Шипка 3, 1, 5, 7, 336
На 22.11.2019 г. /13:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Баховица: Георги Димитров 105
На 22.11.2019 г. /13:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ловеч: Бул Мизия и Освобождение, Здравец УО Бл. 202, Освобождение 7, 5, 7, 9, 9, 7, 5, 4, УО Бул. Освобождение, УПИ III, кв. 277, 9
Община Луковит
На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бежаново, Общ. Луковит: Аско Махмудов 3, 14, 8, 4, 15, 7, 17, 2, 6, 5, 21, Бачо Киро 2, 1, 8, 3, Вежен 2, 8, 4, Георги С.Раковски 6, 8, 3, 5, 10, 4, 1, 2, Добри Комитата 16, 1, 25, 6, 27, 14, 10, 3, 12, 5, 23, 4, Дунав 22, 17, 10, 16, 7, 18, 14, 20, Искър 16, 17, 8, 14, 3, 4, 1, 22, 38, 28, 34, 11, 6, 21, 15, 26, 2, 20, 36, 40, Йордан Йовков 1, 3, Калето 5, 2, 1, 7, Опълченска 4, 2, 1, 7, Орелец 2, 1, Осогово 10, 1, 13, 12, 11, 3, 5, 2, 9, 16, 4, 6, 14, 7, Отец Паисий 1, Патриарх Евтимий 6, 4, 1, 3, 2, 7, 5, Плевен 55, Сини Вир 12, 14, 8, 11, 13, 15, 4, Стара Планина 11, 25, 34, 69, 47, 16, 63, 6, 1, 67, 22, 53, 58, 23, 15, 4, 49, 27, 33, 29, 41, 46, 10, 12, 3, 5, 39, 35, 13, 54, 31, 61, 9, 32, 8, 14, 26, 21, 38, 51, 71, 44, 65, 7, 56, 36, 30, 42, 28, 24, 75, 19, 37, 48, 59, 2, 60, Стефан Караджа 3, 6, 1, 2, 9, 4, 5, Христо Татарлийски 5, 17, 3, 15, 7, 19, 29, 8, 14, 11, 13, 16, 9, 10, 12, 8
На 18.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Дъбен: Вутевска 30, 14, 16, 9, 17, 23, 28, 22, 13, 19, 42, 24, 46, 12, 8, 29, 44, 2, 5, 48, 38, 25, 32, 26, 18, Иван Вазов 33, 29, 20, 72, 66, 54, 13, 64, 15, 11, 10, 3, 60, 78, 70, 39, 58, 8, 12, 68, 14, 9, Кральовска 2, 3, 1, Пейо Яворов 5, 14, 10, 7, 18, 12, 2, 4, 15, 8, 9, 13, 11, 20, ТП 1, 1, Петко Славейков 2, 1, 8, 10, Петър Берон 4, 2, 3, 10, 6, Поповска 25, 5, 1, 21, 11, 3, 7, 17, 19, 15, 4, 9, 23, Сергей Румянцев 24, 18, 1, 16, 21, 2, 8, 13, 17, 12, 32, 14, 35, 26, 30, Урушка 4, 12, Цоковска 4, 21, 2, 35, 24, 23, 26, 25, 17, 33, 30
На 18.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Луковит: Бор 1, 2, Кокиче 42, 25, 35, 21, 46, 19, 47, 39, 27а, 37, 22, 34, 41а, 17, 41, 24, 20, 48, 43а, 27, 29, 36а, 30, 28а, 18, 40, 16, 23, 26, 36, 32, 44, 28, 31, 33, 38, 50, Лале 39, 24, 33, 35, 43, 37, 47, 31, 25, 28, 26, 17, 8, 27, 22, 13, 19, 41, 30, 20, 38, 21, 11, 16, 24а, 14, 29, 10, 12, 15, 18, Лилия 2, 1, Лозарска 27, 35, 15, 25, 10, 4а, 22, 21, 14, 20, 28, 33, 31, 12, 36, 20а, 39, 8, 45, 23, 50, 19, 46, 6, 20б, 18, 42, 16, Мак 3а, 4, 6, 3, 2, 1, 59, местност Голия Връх, Начална 10, 43, 18, 37, 23, 42, 22, 17, 19, 32, 36, 30, 27, 28, 33, 24, 21, 38, 31, 16, 20, 41, 14, 26, 25, 35, 12, 29, Пролет 27, 25, 17, 15, 46, 38, 28, 36, 40, 21, 19, 13, 26, 42, 30, 44а, 23, 34, 32, Теменуга 23а, 29, 25, 10, 57, 18, 22, 41, 19, 4, 33, 8, 45, 14, 27, 23, 35, 6, 31, 16, 21, ТП57
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Торос: Васил Левски 6, 4, 24, 8, 1, Витска 12, 13, 15, 11, 19, 20, 16, 33, 10, 6, 15а, 9, 4, 29, 37, 8, 41, 21а, 43, 35, 25, 17, 23, 49, 18, 31, Вълчо Русковски 3, 5, 13, 11, 7, Върбан Йотов Теслов 1, 10, 12, 6, 7, 11, 5, 14, 9, 8, 4, 2, Дило Йотов 108, 130, 138, 126, 114, 115, 116, 112, 120, 129, 110, 127, 137, 132, 109, 124, 107, 128, 105, 135, 123, 117, 108а, 134, 141, 139, 121, 119, 113, Марин Табаков 1, 11, 9, 6, 7, 2, 4, 5, Младост 21, 29, 25, 19, 17, 13, 27, 23, 15, Никола Вапцаров 27, 24, 18, 4, 23, 29, 16, 28, 30, 20, 25, 26, 22, 31, Под.Тарасов 23, 9, 27, 3, 11, 19, 1, 15, 7, 5, 21, Равнището 13, 9, 5, 41, 25, 1, 17, 6, 14, 4, 21, 2, 16, 10, 8, 19, 23, 7, 15, Райна Княгиня 1, 1а, Речна 2, 3, 1, Хаджи Димитър 16, 19, 20а, 21, 17, 20, 18, 15, 13, Христо Смирненски 2, 7, 6, 1, 4, 5, 3, УО ТП 10
На 18.11.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ - Дерманци: 079051, Еледжиково Пи079016, Райкова Млака, Шивашки Цех, Фуражен Цех
На 20.11.2019 г. /10:15 - 13:30 ч./ - Луковит: 44327.80.25, Божур 6, 8, 1, 12, 4, 2, 11, 5, Бор 3, 1, 2, Възраждане 2а, Кирил и Методий 112, 94, 104, 100, 106, 92а, 98, 96, 108, 92, 102, Козлодуй 20, Кокиче 10, 3, 6, 15, 12, 4, 1, 8, 7, 2, 14, 13, 11, 9, 2а, 5, 42, 25, 35, 21, 46, 19, 47, 39, 27а, 37, 22, 34, 41а, 17, 41, 24, 20, 48, 43а, 27, 29, 36а, 30, 28а, 18, 40, 16, 23, 26, 36, 32, 44, 28, 31, 33, 38, 50, Лале 6, 9, 2, 7, 1, 5, 39, 24, 33, 35, 43, 37, 47, 31, 25, 28, 26, 17, 8, 27, 22, 13, 19, 41, 30, 20, 38, 21, 11, 16, 24а, 14, 29, 10, 12, 15, 18, Лилия 4, 6, 3, 2, 1, Лозарска 5, 13, 2, 2а, 3, 1, 11, 7, 9, 4, 27, 35, 15, 25, 10, 4а, 22, 21, 14, 20, 28, 33, 31, 12, 36, 20а, 39, 8, 45, 23, 50, 19, 46, 6, 20б, 18, 42, 16, Лютиче 14, 8, 10, 16, 7, 11, 7а, 3, 1, 2, 4, 13, 15, 6, 5, 12, Мак 3а, 4, 6, 3, 2, 1, 59, местност Голия Връх, Момина Сълза 8, 11, 1а, 30, 18, 3, 10, 28, 16, 6, 32, 1, 5, 26, 22, 22а, 4, 9, 19, 15а, 13, 14, 20, 17, 12, 17а, 7, 24, 2, Начална 9, 7, 13, 8, 15, 3, 6, 1, 11, 2, 2а, 6а, 4, 5, 10, 43, 18, 37, 23, 42, 22, 17, 19, 32, 36, 30, 27, 28, 33, 24, 21, 38, 31, 16, 20, 41, 14, 26, 25, 35, 12, 29, Пролет 6, 4, 22, 5, 18, 2, 1, 14, 11, 7, 9а, 8, 12, 9, 3, 20, 10, 16, 27, 25, 17, 15, 46, 38, 28, 36, 40, 21, 19, 13, 26, 42, 30, 44а, 23, 34, 32, Роза 20, 5, 9, 10, 7, 4, 11, 8, 2, 18, 14, 1, 6, 3, 16, Синчец 3, 22, 16, 18, 10, 11а, 2, 6, 20, 12, 14, 24, 1, 15, 7, 11, 4, 9, 8, 5, Теменуга 1, 17, 9, 2, 7, 15, 11, 6, 13, 5, 2а, 23а, 29, 25, 10, 57, 18, 22, 41, 19, 4, 33, 8, 45, 14, 27, 23, 35, 6, 31, 16, 21, ТП37, ТП57
На 21.11.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Ъглен: Александър Стамболийски 23, 43, 22, 38, 24, 17, 20, 47, 12, 3, 5, 16, 15, 51, 4, 40, 28, 27, 11, 14, 41, 49, 6, 30, 33, 39, 25, 21, 29, 7, 36, 8, 26, 9, 19, 35, Баба Тонка 4, 6, Бачо Киро 4, 1, 2, Белия Бряг 4, 3, 2, Витска 4, 14, 20, 9, 10, 8, 2, 3, 12, 22, 7, 28, 18, 24, 6, 1, 17, 26, Въло Войвода 2, Георги Бенковски 1, 5, 8, 6, 7, 4, Здравец 1, Ивайло 1, Иван Вазов 18, 20, 22, 13, 16, Иглен 38, 49, 47, 42, 39, 45, 51, 26, 43, 55, 24, 61, 32, 31, 29, 36, 33, 27, 35, 41, 42а, 34, 28, 23, 40, 37, Каменица 1, 3, 8, 10, 6, 2, 4, Капитан Петко Войвода 41, 50, 24, 49, 40, 31, 27, 42, 52, 44, 36, 33, 25, 20, 30, 43, 51, 46, 48, 22, 29, 32, 45, 38, 26, Кирил и Методий 2, 5, 4, 3, 8, 1, 6, Никола Вапцаров 4, 2, 3, 1, Освобождение 43, 68, 72, 41, 21, 70, 74, Панайот Волов 5, 1, 4, 2, 9, Панайот Хитов 6, 4, 8, 1, 2, Сергей Румянцев 1, 8, 7, 20, 5, 3, 14, 10, 12, 24, 16, 2, 22, Стефан Караджа 9, 17, 4, 6, 13, 15, Хан Аспарух 1, 18, 12, 16, 4, 3а, 5, 10, 6, 3, 8, 22, 20, 14, Цар Борис 1 47, 18, 22, 4, 1, 2, 11, 20, 6, 3, 14, 10, 16, УО ТП 5, УО ТП 10
Община Тетевен
На 19.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Галата: Васил Левски 30, 44, 36, 48, 1, 6, 47, 33, 53, 43, 57, 41, 24, 37, 46, 49, 56, 58, 52, 34, 42, 35, 51, 32, 29, 38, 40, 60, 39, 4, 50, 62, 45, Димитър Полянов 15, 10, Капитан Петко Войвода 11, 1, 3, 2, 9, 5, 7, 8, 4, Лиляна Димитрова 16, 20, 19, 23, 11, 21, 13, 6, 17, 15, 14, 22, 12, Малчика 14, 13, 10, 11, 2, 16, 4, 6, 22, 1, 20, 8, 18, 3, Митко Палаузов 4, 3, 6, 12, 8, 5, 2, Никола Вапцаров 8, 10, 1, 6, 2, 4, Пеньо Пенев 1, 5, 9, 2, 3, 7, Стефан Караджа 4, 5, 6, 1, 11, 3, Стоян Едрев 8, 9, 1, 3, 10, 12, 7, 14, 11, 5, 6, Христо Ботев 61, 55, 57
На 19.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 20.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 21.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 22.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Васильово: Георги Бенковски 1, 12, 10, 22, 16, 3, 7, 4, 14, 9, 24, 20, 5, 23, 15, 11, 27, 18, 29, Георги Димитров 241, 217, 237, 235, 251, 223, 207, 209, 229, 225, 98, 239, 215, 249, 213, 199, 205, 232, УО на ТП3, 247, 104, 231, 102, 255, 221, 219, 26, 90, 100, 211, 253, Христо Андреев 17, 15, 25, 21, 23, 27, Юрий А.Гагарин 2, 4, 10, 16, 8
На 19.11.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Галата: Александър Стамболийски 18, 6, 7, 9, 12, 2, 22, 10, 16, 26, 3, 5, 14, 1, 20, 4, 8, Антон Иванов 7, 15, 3, 1, 17, 11, 13, 5, Бялка 2, 6, 1, 3, Васил Левски 85, 68, 78, 51, 82, 64, 93, 70, 81, 79, 83, 98, 74, 71, 73, 63, 97, 69, 76, 96, 77, 92, 89, 94, 9, 104, 88, 87, 75, 62, 59, 65, 67, 99, 95, 91, 86, 102, 80, 72, Димитър Благоев 6, 9, 2, 21, 22, 4, 17, 20, 25, 5, 19, 7, 11, 13, 12, 16, 23, Капитан Петко Войвода 14, 12, 22, 15, 20, 10, 25, 23, Пеньо Пенев 3, Стефан Караджа 2, Хан Аспарух 13, 5, 11, 4, 6, 1, Христо Кърпачев 3, 9, 4, 18, 7, 37, 32, 29, 25, 28, 39, 23, 31, 22, 12, 21, 10, 19, 35, 5, 30, 2, 8, 15, 20, 24, 26, 27, Цар Самуил 1, 4, 2, Цар Симеон 1, 3, 2, 5
На 20.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Брязово 16, Георги Бенковски 17, 9, 3, 7, 6, 5, 14, 13, 4, 30, 15, 11, 18, 22, 10, 8, 20, 11а, Даковото 17, 59, 40, 49, 55, 14, 23, 53, 10, 73, 21, 84, 94, 27, 63, 46, 58, 5, 47, 64, 34, 86, 36, 44, 96, 75, 29, 11, 6, 80, 25, 16, 82, 69, 35, 90, 76, 38, 68, 78, 71, 2, 9, 18, 54, 41, 51, 22, 43, 52, 4, 13, 26, 67, 31, 39, 88, 1, 33, 42, 74, 32, 50, 37, 19, 8, 24, Никола Вапцаров 9, 6, 5, 2, 1-3, Студентска 2, 3, 7, 1, 6
На 20.11.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Градежница: Георги Бенковски 3, Градинките 20, 26, 24, 22, Здравец 4, 8, Иван Вазов 320, 349, 302, 353, 274, 314, 280, 20, 357, 276, 317, 305, 339, 335, 288, 306, 299, 318, 224, 351, 315, 347, 311, 313, 355, 345, 279, 337, 343, 331, 304, 284, 286, 301, 293, 312, 333, Хаджи Димитър 10, Христо Ботев 4, 2, Юрий А.Гагарин 17, 28, 19
На 21.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Голям Извор, Общ. Тетевен: Дълга Ливада 10, 6, 15, 19, 14, 20, 24, 11, 16, 21, 17, 1, 5, 26, 2, 28, 7, 9, 12, 13, 18, 25, 22, 3, 15а, Кривина 9, 18, 21, 2, 8, 5, 14, 22, 16, 3, 19, 26, 7, 24, 20, 10, 25, 15, 4, 6, 13, 1, 12, махала Кривина, махала Тулешевец къща Марин, къща Цветана, къща Димитър, къща Цочо, къща Танчо, Вила, къща Лако, 5 къща Йото, Магазин, къща Николай, къща Мирчо, къща Георги, къща Младен, местност Тулюшовец Пс
На 22.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Тетевен: 72343 500 5090, 72343.30.105, 72343.30.197, 72343.30.198, 72343.30.87, Алеко Константинов 8, 4, 2, 6, 10, Александър Стамболийски 27 УО на ТП12 Срещу №44, 42, 27 УО на ТП12, 31, 36, 30, 44, 40, 34, 48, 54, 29, 27, 38, 46, 32, 50, 52, Баньо Маринов 64, 5, 23, 29, 2, 51, 21, 59, 19, 17, 34, 28, 41, 47, 8, 22, 10, 60, 40, 35, 45, 4, 58, 20, 53, 78, 68, 36, 6, 1, 38a, 39, 30, 62, 88, 32, 42, 56, 27, 80, 25, 46, 57а, 31, 12, 14, 76, 18, 49, 74, 55, Гечовото 2, Димитър Благоев 60, 62, 58, 39, 41, Захари Стоянов 2, 4, Здравец 11, 19, 11 Ретранслатор, 28, 32, 34, 30, 24, 16, 20, 12, 25, 6а, 18, 10, 22, 23, 13, 21, 26, 9, 14, 15, 17, Калена Плоча 33, 27, 35, 19, 15, 37, 41, 11, 21, 17, 43, 23, 29, 1, 5, 13, 3, 45, 31, 7, 47, 25, 39, 49, 9, махала Гечовото 2, 1, 3, Тодор Михайлов 9, 5, 1, 7, 4, 3, 6, Трескавец 14, 9, 10, 12
Община Троян
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Вежен 71 къща-Пеньо, кв.Балкан 9, къща-радка, къща-Даниел, къща-минчо, къща-Станислав, 19, Вила, къща-Пенко, къща-Бранимир, къща-Христина, къща-Цена, къща-Анчо, къща-Пенка, къща-Данко, къща-Банко, къща-Георги, Помпена Станция, къща-Цветомир, къща-Борис, къща-маргарита, къща-вачо, къща-марияна, къща -Иван, къща-Недко, Строеж, къща-Надка, къща-мария, къща-Бойко, къща -Георгица, къща-мичо, къща-Ивелина, къща-Илия, къща-милко, къща-Стефана, къща-Дона, къща-Цветанка, къща-Дочо, къща-Пена, къща-Начо, ТП83, къща-Колю, къща-Богомил, къща-Павли, къща-мита, къща-Красимира, къща-Пенчо, къща-Тодорина, къща-Спаска, къща-Иван, къща-Боро, 21, къща -Власи, къща-Пламен, 22, къща-Добринка, къща-Власи
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Балкан 8, 12, 18, 20, 39, 27, 34, 22, 13, 15, 32, 30, 25, 2, 6, 19, 29, 14, 26, 33, 10, 11, 35, 41, 43, 31, 36, 17, Данчо Василешки 1, 5, Иван Павлов 128, 139, 165, 118, 129, 106, 94, 157, 122, 141, 126, 143, 104, 174, 169, 150, 115, 101, 91, 171, 93, 163, 102, 103, 127, 147, 144, 82б, 99, 123, 82, 162, 125, 173, 107, 86, 124, 168, 159, 96, 146, 155, 161, 109, 136, 164, 105, 130, 151, 156, 95, 112, 3, 121, 97, 138, 140, 134, 153, 152, 148, 142, Неофит Калчев 8
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Ген.Карцов 79, 96, 90, 77, 94, 88, 75, 92, Димитър Гимиджийски 22, 35, 37, 24, 33, 29, 31, Дъскотина 14, 12, 3, 10, 6, 5, 9, 2, 7, Кокиче 12, Криволак 3, 45, 41, 33, 35, 34, 27, Павилион, 44, 40, 28, 31, 38, 21, 4, 1, 20, 22, 19, 39, 26, 7, 24, 18, 2, 37, 9, 23, 10, 29, 8, 43, 6, 30, 25, 32, 42, 36, 5, Расташка, Стенето 6, 2, 4, Христо Ботев 290
На 18.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Амбарица 3, 1, 6, 2, Васил Левски 76, 64, 72, 68, 62, 70, 74, Вилна Зона Вила, Иван Лалев 62г, Кичура 18, 8, 4, 5, 17, 6, 1, 11, 16, 12, 13, 27, 3, 10, махалаКоевски Ливадки Вила, Първа 4, 8, 12, Раю Ганковски 12, 3, 16, 7, 1, 10, 6, 14, 2, Стара Планина 250, 158, 124, 92, 261, 246, 257, 259, 147, 90, 123, 252
На 18.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Голяма Желязна: махалаИспирско Вила, 8, махалаЛъките 12, Вила, 15, махалаТопля 18, 52, 55, 213, Вила, 51, махалаЧербин 42, 36, 41, 22, Вила, Цано Драголов 64 Вила
На 18.11.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Амбарица 49, 15, 45, 22, 19, 29, 32, 13, 6, 44, 36, 31, 18, 10, 35, 34, 11, 2, 4, 24, 43, 21, 51, 20, 28, 30, 16, 17, 37, 42, 25, 12, 38, 41, 33, 14, 38а, 47, 8, 39, 26, Ген.Карцов 466, 448, 494, 486, 347, 271б, 363, 339, 482, 468, 311, 470, 309, 480, 452, 359, 307, 355, 484, 327, 442, 365, 353, 313, 476, 333, 335, 472, 462, 349, 450, 474, 458, 331, 343, 361, 321, 456, 357, 490, 329, 496, 478, 464, 305, 337, 339а, 323, 460, 454, 498, 345, 446, 317, 319, 444
На 18.11.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Хан Аспарух 30, 23, 26, 16, 24, 28, 18, 22, 20, 14, 10, 12
На 19.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Белиш: VIII-45 Кв 16, Гадевска 1, Гадю Иванов 8, 6, 4, 1, 3, 5, Доктор Райко Радевски 1, Иван Ковачев 6, 1, 5, 3, Къню и Додю Докови 23, 3, 6, 24, 8, 19, 21, 10, 4, 18, 20, 1, 7, 5, 14, 9, 2, 17, 22, Марин Лазаров 2, 1, махалаМаргатина Марин-Къща, махалаМарковска 1, Нено Даракчиев 10, 8, 3, 12, 27, 21, Никола Панамски 1, 3, 5, 2, Пенчо Чавдаров 14, 12, 1, 8, 16, 5, 3, 20, Стара Планина 68, 118, 48, 63, 114, 90, 34, 96, 106, 18, 126, 24, 13, 81, 101, 97, 102, 16, 108, 66, 112, 57, 103, 93, 60, 88, 58, 2, 79, 20, 39, 6, 27, 41, 37, 33, 44, 70, 110, 107, 9, 51, 4, 1, 75, 29, 19, 85, 105, 116, 86, 43, 26, 45, 91, 47, 67, 8, 22, 52, 5, 14, 3, 30, 28, 17, 32, 12, 15, 122, 120, 21, 50, 49, 84, 55, 100, 7, 76, 36, 82, 71, Обор, 87, 40, 46, 62, 124, 104, 59, 74, 61, 244, 201, 173, 209, 193, 199, 161, 236, 191, 175, 203, 192, 169, 242, 232, 157, 194, 207, 167, 246, 159, 195, 218, 128, 130, 132, 3, 7, 141, 172, 137, 140, 158, 111, 134, 117, 168, 162, 136, 135, 149, 121, 107, 133, 115, 131, 170, 157, 119, 164, 155, 105, 174, 182, 178, 151, 152, 123, 150, 132, 156, 166, 154, 129, Стойчо Илевски 3, Тодор Радевски 3, 7, 5, Христо Герганов 1, 3, 2, 4, Цанко Иванов 2, 1
На 19.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Калейца: Анска 4, 21, 15, 19, 25, 17, 9, 5, 11, 13, 23, 3, 2, 1, Васил Ватев 121, 278, 10, 18, 1, 9, 12, 22, 11, 3, 5, 4, 20, 14, 7, 2, 16, 13, 8, 15, 40, 35, 73, 34, 63, 32, 42, 30, 41, 62, 54, 57, 38, 81, 24, 49, 26, 48, 37, 33, 31, 67, 60, 69, 51, 44, 79, 28, 47, 58, 36, 66, 27, 59, 56, 50, 46, 52, 75, 61, 29, 45, 22, 77, 80, 85, 86, 2, 74, 92, 90, 82, 79, 76, 14, 97, 84, 78, 138, 22, 12, 72, Дамян Банчев 6, 9, 7, 4, 5, 2, 3, 15, 11, 1, 13, 5, Дочо Чакъров 16, 4, 29, 17, 30, 3, 2, 1, 31, 8, 6, 12, 35, 21, 13, 41, 9, 11, 15, 20, 18, 19, 10, 27, 36, 23, 7, 28, 26, 34, Керимска 10, 12, 11, 1, 21, 31, 49, 3, 24, 6, 45, 14, 47, 15, 53, 28, 18, 16, 7, 20, 30, 2, 25, 23, 33, 26, 27, 17, 5, 19, 4, 29, 51, 8, 32, 9, Ламар 7, 3, 1, 5, 13, 15, 8, 20, 2, 29, 10, 18, 24, 4, 30, 22, 25, 11, 19, 14, 12, 28, 16, 23, 21, 9, 17, 26, местност Калейшко Ханче 17, 4, 72, Вила, 5, Селски Дол 10, 8, 2, 5, 13, 22, 18, 16, 6, 20, 15, 11, 1, 7, 3, Терзийска 13, 8, 12, 9, 6, 14, 7, 3, 11, 10, 5, 17, 19, 1, 15, 4, 25, Христо Ботев 146, 174, 144, 154, 175, 159, 120, 193, 189, 148, 179, 176, 167, 162, 153, 166, 181, 131, 147, 197, 156, 158, 195, 161, 168, 180, 178, 185, 140, 160, 129, 150, 151, 155, 138, 137, 149, 130, 133, 165, 157, 118, 152, 191, 141, 145, 135, 142, 143, 163, 182, 132, 187, 170, 184, 171, 122, 183, 172, 134, 111, 136, 126, 124, 186, 311, 117, 110, 100, 121, 70, 106, 108, 119, 68, 64, 88, 72, 125, 94, 61, 99, 76, 115, 113, 116, 103, 66, 86, 127, 111, 112, 78, 107, 104, 84, 15, 92, 109, 82, 80, 101, 102, 123, 105, 45, 54, 77, 69, 47, 49, 95, 62, 91, 10, 58, 24, 32, 50, 67, 79, 93, 33, 9, 39, 34, 42, 11, 17, 40, 85, 81, 75, 51, 14, 13, 36, 43, 5, 97, 20, 21, 59, 57, 55, 56, 83, 16, 18, 89, 63, 31, 73, 26, 37, 61, 71, 19, 52, 22, 3, 7, 60, 8, 4, 29, 2, 87, 1, 44, 48, 2
На 19.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Акад.Ангел Балевски 1, 3, 23, 5, Безименна 4, Васил Левски 459, 590, 569, 469, Дунав 2, 2 Дунав, 2 Магазин, 4, Разклон Калейца 5, Троянско Поле
На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Калейца: Анска 4, 21, 15, 19, 25, 17, 9, 5, 11, 13, 23, 3, 2, 1, Васил Ватев 121, 278, 10, 18, 1, 9, 12, 22, 11, 3, 5, 4, 20, 14, 7, 2, 16, 13, 8, 15, 40, 35, 73, 34, 63, 32, 42, 30, 41, 62, 54, 57, 38, 81, 24, 49, 26, 48, 37, 33, 31, 67, 60, 69, 51, 44, 79, 28, 47, 58, 36, 66, 27, 59, 56, 50, 46, 52, 75, 61, 29, 45, 22, 77, 80, 85, 86, 2, 74, 92, 90, 82, 79, 76, 14, 97, 84, 78, 138, 22, 12, 72, Дамян Банчев 6, 9, 7, 4, 5, 2, 3, 15, 11, 1, 13, 5, Дочо Чакъров 16, 4, 29, 17, 30, 3, 2, 1, 31, 8, 6, 12, 35, 21, 13, 41, 9, 11, 15, 20, 18, 19, 10, 27, 36, 23, 7, 28, 26, 34, Керимска 10, 12, 11, 1, 21, 31, 49, 3, 24, 6, 45, 14, 47, 15, 53, 28, 18, 16, 7, 20, 30, 2, 25, 23, 33, 26, 27, 17, 5, 19, 4, 29, 51, 8, 32, 9, Ламар 7, 3, 1, 5, 13, 15, 8, 20, 2, 29, 10, 18, 24, 4, 30, 22, 25, 11, 19, 14, 12, 28, 16, 23, 21, 9, 17, 26, местност Калейшко Ханче 17, 4, 72, Вила, Селски Дол 10, 8, 2, 5, 13, 22, 18, 16, 6, 20, 15, 11, 1, 7, 3, Терзийска 13, 8, 12, 9, 6, 14, 7, 3, 11, 10, 5, 17, 19, 1, 15, 4, 25, Христо Ботев 146, 174, 144, 154, 175, 159, 120, 193, 189, 148, 179, 176, 167, 162, 153, 166, 181, 131, 147, 197, 156, 158, 195, 161, 168, 180, 178, 185, 140, 160, 129, 150, 151, 155, 138, 137, 149, 130, 133, 165, 157, 118, 152, 191, 141, 145, 135, 142, 143, 163, 182, 132, 187, 170, 184, 171, 122, 183, 172, 134, 111, 136, 126, 124, 186, 311, 117, 110, 100, 121, 70, 106, 108, 119, 68, 64, 88, 72, 125, 94, 61, 99, 76, 115, 113, 116, 103, 66, 86, 127, 111, 112, 78, 107, 104, 84, 15, 92, 109, 82, 80, 101, 102, 123, 105, 45, 54, 77, 69, 47, 49, 95, 62, 91, 10, 58, 24, 32, 50, 67, 79, 93, 33, 9, 39, 34, 42, 11, 17, 40, 85, 81, 75, 51, 14, 13, 36, 43, 5, 97, 20, 21, 59, 57, 55, 56, 83, 16, 18, 89, 63, 31, 73, 26, 37, 61, 71, 19, 52, 22, 3, 7, 60, 8, 4, 29, 2, 87, 1, 44, 48, 2
На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски 569, 469, 590, Разклон Калейца, Троянско Поле
На 20.11.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски 33, 35, 39а, 31, 11, 45, 13, 17, 36, 37, 15, 32, 29, 18, 21, 3, 41, 43, 9, 23, 26, 5, 7, 47, 25, 27, 30, 1, 38, 34, 24, 40, 19, 16, 22, 28, 49, 39, 20, Възраждане 1, Любен Каравелов 71, 61, 65, 63, 73, 67, 69, Симеон Велики 6, 4, 2
На 20.11.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./ На 22.11.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк 2, 25а, 22, 31, 21, 27, 19, 23, 29, 33, 18, 20, 25, 18, 6, 3, 9, 13, 5, 11, 8, 1, 12, 17, 15, 14, 7, 4, 16, 10, Ангел Кънчев 4, 1, 5, 3, 2, 7, Васил Левски 33, 35, 39а, 31, 11, 45, 13, 17, 36, 37, 15, 32, 29, 18, 21, 3, 41, 43, 9, 23, 26, 5, 7, 47, 25, 27, 30, 1, 38, 34, 24, 40, 19, 16, 22, 28, 49, 39, 20, 3, 51, 53, 65, Възраждане 1, 1, Ген.Карцов 18, Д-Р Спас Бояджиев 5, 6, 8, 7, 2, 1, 4, 9, 10, 13, 15, 3, Дрянска Чешма 3, Захарий Зограф 30, 14, 28, 31, 26, 32, 18, 29, 24, 22, 23, 21, 27, 20, 11, 4, 5, 14, 19, 3, 17, 12, 13, 6, 2, 21, 7, 1, 15, 9, 8, 10, 16, Любен Каравелов 71, 61, 65, 63, 73, 67, 69, 58, 59, 64, 60, 62, 61, Панайот Волов 5, 5, 1, 3, Симеон Велики 27, 32, 28, 19, 5, 14, 26, 32, 16, 7, 18, 25, 1, 10, 20, 36, 17, 13, 11, 3, 22, 21, 23, 38, 34, 9, 8, 30, 40, 24, 15, 3, 6, 4, 2, Феликс Каниц 7, 7, 3, 19, 9, 2, 10, 8, 1, 17, 15, 6, 4, 5, 13, Христо Ботев 176 Г, 107, 176, 127, 192, 180, 127, 204, 198, 131, 133, 178, 186, 174, 176, 188, 194, 113, 164, 168, 196, 208, 184, 202, 137, 206, 139, 180а, 170, 129, 141, 200, 182, 166, 190, 172, Христо Смирненски 32, 4, 19, 28, 15, 20, 36, 11, 12, 5, 34, 25, 6, 9, 22, 8, 24, 29, 1, 23, 3, 30, 33, 16, 18, 14, 2, 7, 27, 26, 13, 21, 31, 10, 38, 17, 26, Черковна 2
На 21.11.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Балканец: Ангел Русков 4, Василево 447, Ген.Карцов 53, 170, 68, 66, 5, 28, 29, 54, 6, 4, 24, 56, 39, 17, 11, 60, 37, 7, 64, 26, 42, 15, 58, 19, 27, 2, 12, 25, 13, 1, 32, 23, 40, 3, 22, 8, 62, 36, 52, Жална, Идент. 73198.268.24, М. Бельово, Краю Колев 11, 2, 7, 36, 30, 1, 4, 4а, 38, 14, 8, 42, 44, 28, 5, 6, М. Жална, махалаЖална Водна Помпа, 1, Рибарник, махалаКараниколти Вила, Вила, 6, Вила, Вила, Пенчо Тодоров 10, 12, път № 35, Христо Петков 125, 33, 123, 25, 28, 50, 19, 9, 15, 109, 68, 14, 83, 47, 17, 52, 36, 12, 91, 127, 37, 81, 11, 77, 43, 121, 93, 99, 16, 34, 59, 119, 29, 49, 67, 79, 97, 26, 48, 13, 22, 51, 115, 40, 63, 117, 69, 71, 85, 44, 111, 89, 30, 27, 38, 113, 39, 87, 73, 31, 10, 46, 45, 21, 41, 105, 32, 42, 55, 57, 2, 145, 88, 90, 139, 102, 52, 155, 165, 74, 56, 108, 70, 157, 64, 62, 98, 146, 171, 82, 86, 66, 80, 141, 68, 76, 100, 131, 129, 60, 106, 72, 169, 151, 167, 78, 143, 104, 84, 96, 163, 135, 94, 173, 149, 92, 133, 153, 137, 161, 159, 209, 120, 201, 130, 110, 197, 114, 122, 175, 112, 138, 181, 203, 177, 191, 134, 179, 124, 193, 129, 213, 185, 189, 187, 132, 207, 195, 118, 116, 136, 8, 6, 4, 5, 2, Чучул 1, 3, 2, 4, 7, 16, 6, 5, 2, 6, 10, 7, 3, 13, 8, 4, 18, Янко Войвода 3, 5, 2, 6, 4
На 21.11.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бели Осъм: Балкан 19, 28, 18, 16, 3, 5, 22, 24, 10, 8, 30, 4, 20, 15, 14, 8, Дочо Чакъров 14, 12, 1, 8, 16, 30, 10, 6, 22, 20, 4, 120, 20, 44, 105, 75, 65, 87, 46, 40, 13, 85, 25, 19, 43, 58, 83, 95, 81, 38, 63, 52, 24, 36, 16, 35, 67, 101, 51, 27, 93, 41, 77, 48, 9, 59, 21, 17, 79, 39, 15, 53, 73, 107, 37, 91, 107а, 42, 89, 7, 57, 103, 55, 69, Еделвайс 19, 10, 2, 1, 7, 5, 14, 16, 18, 12, 17, Заря 3, 11, 1, 13, 9, Зеленика 55, 31, 71, 3, 75, 4, 22, 5, 33, 11, 41, 2, 29, 8, 18, 47, 51, 13, 65, 79, 57, 23, 14, 53, 73, 9, 49, 26, 1, 37, 27, 7, 17, 45, 63, 21, 30, 43, 19, 15, 61, 69, 6, 39, 120, 3, 167, 106, 165, 129, 135, 100, 102, 147, 94 Хлораторна Станция, 34, 157, 94, 50, 131, 175, 78, 97, 82, 155, 119, 88, 163, 96, 56, 133, 103, 121, 161, 111, 93, 86, 123, 139, 115, 76, 173, 117, 85, 137, 151, 36, 125, 52, 127, 105, 87, 107, 42, 38, 47, 149, 54, 30, 40, 171, 98, 48, 80, 104, 99, 159, Козя Стена 40, 37, 38, 39, 45, 41, 1, 5, 10, 6, 8, 33, 12, 7, 17, 16, 4, 39, 31, 2, 18, Кокиче 36, 9, 3, 31, 7, 5, 1, 19, 39, 13, 15, 40, 30, 37, 33, 41, Колю Бояджиев 8, 18, 46, 22, 12, 42, 36, 30, 26, 15, 9, 24, 3, 31, 44, 11, 10, 17, 6, 19, 37, 28, 38, 14, 23, 1, 13, 2, 33, 32, 49, 63, 70, 52, 51, 43, 37, 60, 53, 35, 58, 50, 68, 54, 41, 56, 61, 66, махалаГунешка Вила, махалаДоновска Вила, махалаКалчевска Вила, махалаКатилска Георги-Къща, Минко-Къща, Васил-Къща, Цветан -Къща, Цочо-Къща, махалаЦъровска Помпа, Римски път 25, Сава Пенев 5, 1, 3, 2, 15, 7, 21, 6, 17, Стоян Българенчето 279, 273, 206, 283, 216, 267, 186, 198, 285, 179, 204, 265, 275, 267а, 202, 189, 255, 210, 271, 62, 263, 261, 281а, 277, 200, 281, 105, 269, 3, 11, 46, 229, 176, 184, 146, 152, 107, 213, 191, 174, 219, 144, 168, 217, 270, 274, 190, 221, 205, 143, 249, 231, 158, 225, 150, 188, 193, 142, 114, 276, 166, 247, 134, 136, 272, 235, 223, 196, 245, 186, 198, 251, 132, 138, 241, 164, 189, 182, 154, 215, 148, 243, 96, 227, 260, 238, 224, 244, 250, 317, 254, 230, 256, 325, 323, 321, 305, 309, 385, 319, 307, 266, 191а, 311, 252, 286, 313, 258, 291, 236, 262, 268, 303, 264, 327, 226, 240, 297, 315а, 222, 301, 46, 479, 482, 466, 434, 468, 456, 409, 377, 381, 413, 417, 460, 462, 426, 401, 486, 480, 403, 436, 181, 484, 419, 383, 438, 405, 442, 375, 458, 446, 428, 470, 411, 371, 423, 432, 474, 385, 415, 472, 421, 476, 454, 464, 440, 444, 430, 450, 452, 379, 187, 357, 382, 346, 424, 358, 412, 344, 282, 312, 354, 353, 404, 355, 384, 276, 280, 274, 337, 340, 365, 359, 304, 406, 394, 366, 343, 332, 372, 350, 345, 326, 418, 298, 374, 306, 341, 422, 330, 338, 294, 362, 386, 356, 339, 320, 370, 342, 392, 348, 462, 302, 300, 360, 402, 396, 336, 335, 410, 310, 292, 296, 284, 351, 314, 316, 328, 347, 349, 272, 380, 278, 334, 361, 270, 398, 286, 145, 281, 99, 143, 137, 35, 114, 153, 58, 108, 8, 171, 79, 119, 57, 111, 110, 100, 121, 66, 68, 31, 2, 29, 125, 22, 165, 113, 49, 43, 91, 90, 18, 118, 48, 129, 105, 27, 157, 50, 20, 169, 126, 221, 163а, 97, 83, 128, 84, 139, 54, 41, 93, 141, 120, 98, 116, 32, 46, 179, 88, 103, 187, 109, 45, 96, 104, 117, 212, 81, 131, 181, 10, 159, 38, 56, 24, 70, 60, 37, 89, 36, 107, 47, 101, 82, 6, 12, 95, 224, 167, 16, 62, 78, 112, 28, 44, 4, 40, 52, 42, 72, 33, 127, 163, 124, 14, 39
На 21.11.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Амбарица 49, 15, 45, 22, 19, 29, 32, 13, 6, 44, 36, 31, 18, 10, 35, 34, 11, 2, 4, 24, 43, 21, 51, 20, 28, 30, 16, 17, 37, 42, 25, 12, 38, 41, 33, 14, 38а, 47, 8, 39, 26, Ген.Карцов ТП122, 508, 9, 502, 500, 377, 512, 514, 506, 510, 301, 391, 393, 497, 504, 377, 371, 373, 379, 385, 500, 420, 381, 502, 383, 466, 448, 494, 486, 347, 271б, 363, 339, 482, 468, 311, 470, 309, 480, 452, 359, 307, 355, 484, 327, 442, 365, 353, 313, 476, 333, 335, 472, 462, 349, 450, 474, 458, 331, 343, 361, 321, 456, 357, 490, 329, 496, 478, 464, 305, 337, 339а, 323, 460, 454, 498, 345, 446, 317, 319, 444, махалаГоляма Рибна 36, Цонка-Къща, 35, Бранислав-Къща, Дочо-Къща, 29, 12, ТП31, Марин-Къща, Станчо-Къща, 25 Васил-Къща, Вила, Христо-Къща, Стою-Къща, Цанко-Къща, Минко-Къща, 20, Георги-Къща, 33, 21, Ангел-Къща, 18, 14, Павлин-Къща, Милка-Къща, 27 Минко-Къща, Лалка-Къща, 32, 31, Овчарник, махалаКамен Мост къща Панайот, къща Мария, къща Найден, 46 къща Иван, къща Димитрина, къща Цветомир, къща Петко, къща Нана, къща Кольо, къща Васка, къща Красимир, 50 къща Невена, къща Бочо, къща Веселин, къща Минко, къща Величка, къща Петър, къща Стоян, къща Дочо, къща Драгна, къща Георги, къща Колю, 7, къща Елена, къща Йордан, 40, къща Василка, ТП10, 11 къща Минко, къща Николай, къща Цветослав, местност Беклемето 5, Поща, Почивна Станция, Вила, Хотел, Хижа, Магазин, Хотел-Ресторант, Станция 3643, Павилион, 1 Хижа, ТП6, Заслон Скиори, Вила, Хижа, ТП7, Почивен Дом Беклеме, Стою Комитата 1, 48, 28, 17, 8, 35, 52, 25, 20, Мах, 7, 46, Богомил-вила, 23, 33, 54, 27, 29, 38, 21, 4, 15, 22, 30, 57, 5, 40, 14, 24, 51, 50, 18, 19, 9, 32, 42, 3, 55, 36, 34, 12, 31, 45, 2, 11, 58, 26, 49
На 21.11.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Чифлик, Общ. Троян: Алашка 3, 22, 16, 32, 19, 12, 2, 18, 8, 30, 10, 26, 20, 6, 1, 14, 24, 34, 28, Бончевска 6, 12, 16, 3, 20, 26, 22, 13, 8, 4, 15, 11, 18, 24, 10, 14, Вилна Зона 26, 30, 18, 29, 31, 18 А, 16, 15, 7, 24, 19, 20, 21, 22, 125, 6, 17, 32, Вила, 3, 9, 28, 2, 13, 6, Вила, 1, Местн Лъжето, 3, 4, 8, 1, Вила, 2, 5, 1, 37, 75, Вила, 11, 38, Вила, 44, 8, 2, Зюмбюл 4, 3, 10, 2, 6, 7, 8, 5, 9, Калчевска 28, 26, 30, 18, 2, 62, 5, 23, 21, 7, 10, 4, 19, 9, 17, 12, 15, Козарката 81476.801, Кокиче 1, 9, 2, 5, 10, 3, 7, 4, Кьосовска 8, 3, 34, 20, 23, 14, 18, 32, 16, 12, 24, 4, 2, 1, 17, 9, 26, 10, 7, махалаТроянска 85, 61, 12, 17, 51, 45, 55, 53, 81, 15, 33, 13, 75, 65, 79, Вила, Вила, махалаЦанковска Вила, 16, 6, 14, 22, Вила, 24, 2, 18, 4, 20, местност Лъжето, Никола Войновски 33, 38, 69, 61, 202, 67, 36, 63, 35, 47, 13, 23, 8, 57, 31, 14, 29, 18, 34, 30, 22, 20, 42, 21, 15, 26, 40, 28, 49, 53, 59, 44, 24, 65, 16, 32, 43, 51, 10, 20, 121, 123, 117, 119, 104, 85, 95, 103, 58, 80, 50, 84, 78, 133, 64, 75, 105, 44, 92, 113, 89, 60, 82, 88, 104, 79, 97, 46, 81, 93, 87, 86, 62, 65, 115, 111, 56, 48, 109, 101, 68, 70, 121, 91, 52, 72, 83, 69, 99, 77, 66, 74, 73, 96, 117, 107, 4, 11, 9, 7, 3, 2, 5, 1, 200, 204, 206, 30, Тодор Каблешков 70, 98, 94, 66, 64, 80, 53а, 63, 68, 92, 72, 61, 62, 78, 82, 86, 96, 76, 84, 88, 57, 51, 53, 40, 3, 13, 21, 23, 43, 15, 26, 32, 17, 8, 28, 5, 20, 45, 16, 9, 42, 7, 24, 6, 4, 1, 33, 27, 29, 38, 12, 10, 34, 44, 18, 14, 35, 2, 37, 28, Хаджийска 4, 1, 2, 8, Цановска 12
На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Балканец: Ангел Русков 4, Василево 447, Жална, Идент. 73198.268.24, М. Бельово, Краю Колев 11, 2, 7, 36, 30, 1, 4, 4а, 38, 14, 8, 42, 44, 28, 5, 6, М. Жална, махалаЖална Водна Помпа, 1, Рибарник, махалаКараниколти Вила, Вила, 6, Вила, Вила, Пенчо Тодоров 10, 12, Христо Петков 209, 120, 201, 130, 110, 197, 114, 122, 175, 112, 138, 181, 203, 177, 191, 134, 179, 124, 193, 129, 213, 185, 189, 187, 132, 207, 195, 118, 116, 136, 145, 88, 90, 139, 102, 52, 155, 165, 74, 56, 108, 70, 157, 64, 62, 98, 146, 171, 82, 86, 66, 80, 141, 68, 76, 100, 131, 129, 60, 106, 72, 169, 151, 167, 78, 143, 104, 84, 96, 163, 135, 94, 173, 149, 92, 133, 153, 137, 161, 159, Чучул 1, 3, 2, 4, 7, 16, 6, 5, 2, 6, 10, 7, 3, 13, 8, 4, 18, Янко Войвода 3, 5, 2, 6, 4
На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: местност Беклемето 5, Поща, Почивна Станция, Вила, Хотел, Хижа, Магазин, Хотел-Ресторант, Станция 3643, Павилион, 1 Хижа, ТП6, Заслон Скиори, Вила, Хижа, ТП7, Почивен Дом Беклеме
На 22.11.2019 г. /09:45 - 12:15 ч./ - Врабево: Георги Димитров 5, 16, 18, 15, 2, 3, 7, 22, 12, 1, 6, 20, Иван Вазов 3, Каля-Черква 2, 6, 10, 12, 14, М. Держика, Маршал Толбухин 39, 38, 40, 37, 44, 34, Христо Ботев 60, 87, 62, 64, 58, 77, 56, 93, 54, 83, 89, 81, 95, 97, 91, 85, 50, 52, 54а, Цар Калоян 22, 7, 9, 11, 24, 20, 13, Черно Море 2, 1, 7, 5, ТП-4
На 23.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк 2, Захарий Зограф 30, 14, 28, 31, 26, 32, 18, 29, 24, 22, 23, 21, 27, 20, Симеон Велики 27, Христо Смирненски 32, 4, 19, 28, 15, 20, 36, 11, 12, 5, 34, 25, 6, 9, 22, 8, 24, 29, 1, 23, 3, 30, 33, 16, 18, 14, 2, 7, 27, 26, 13, 21, 31, 10, 38, 17
Община Угърчин
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Угърчин: Бачо Киро 2, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Витоша 2, 1, Георги С.Раковски 12, 13, 14, 11, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Каменка 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Климент Охридски 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, Марица 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Свобода 7, 5, 6, Христо Ботев 22, 14, 21, 33, 27, 10, 30, 25, 24, 35, 28, 15а, 17, 12, 31, 29, 26, 20, 39, 15, 32, 18, 016
Община Ябланица
На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Ален Мак 5, 2, 4, 3, Ген.Гурко 106 ТП6 Стопански Двор, 100, 92, 98, 98 до Бензиностанцията, 88, 72, 94, 90, 108, 96, 106, Мизия 1, 4, 9, 2, 5, 10, 6, Младост 21, 27, 15, 19, 25, 17, 13, 29, 23, 31, 11, Панайот Волов 3, 1, Ратица 3, 1, 5, 4, Рила 4, Хаджи Димитър 2, 12, 1, 3, 14, 6, 4, Шипка 2
На 18.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Добревци, Общ. Ябланица: 113013, Александър Стамболийски 25, 19, 46, 31, 37, 44, 48, 30, 42, 29, 41, 36, 21, 34, 27, 14, 12, 3, 18, 7, 6, 10, 11, 24, 5, 22, 8, 20, Бреза 43, 8, 30, 37, Буревец 1, 1, 10, 8, 6, Васил Левски 24, 34, 26, 41, 54, 48, 37, 23, 32, 20, 6, 46, 29, 15, 1, 8, 2, 48, 5, 9, 52, 4, 6, 16, 11, 3, 13, 18, 7, Възраждане 2, 4, 3, 1, Георги Бенковски 42, 26, 50, 11, 44, 8, 10, 14, 28, 17, 21, 9, 3, 25, 1, 36, 7, 4, 6, 40, 13, 19, 30, 15, 2, 23, 32, 27, 34, Георги Петров 3, 41, 40, 46, 15, 9, 13, 25, 48, 10, 50, 11, 39, 36, 58, 33, 52, 14, 5, 35, 22, 21, 28, 30, 6, 12, 16, 42, 23, 44, 56, 1, 49, 53, 57, 45, 61, 47, 51, 55, 59, Драгойца 12, 2, 5, 6, 10, Еделвайс 29, 6, 11, 19, 20, 33, 4, 9, 2, 27, Захари Стоянов 2, 14, 6, 9, 1, 3, 4, 12, 17, 15, 11, 10, 16, 5, Здравец 57, 51, 44, 69, 31, 42, 30, 38, 26, 20, 11, 33, 61, 23, 5, 36, 27, 29, 32, 10, 4, 19, 22, 55, 2, 8, 28, 34, 39, 41, 59, 13, 9, 40, 25, 7, 18, 46, 37, 53, 24, 65, 12, 63, 6, 3, 21, 48, 47, 1, 16, Калето 18, 12, 2, 16, 5, 35, 10, 6, 8, 1, 27, 13, 19, 37, 23, 15, 21, 9, 29, 7, 14, 43, 33, 4, 31, 41, 25, 17, Кокиче 6, Лале 4, 20, Лаловска 2, 1, 4, 6, 11, 54, 50, 5, 48, 22, 32, 38, 20, 18, Люляк 16, 14, Опълченска 9, 2, 3, 1, 6, 5, 4, 7, Паисий Хилендарски 3, 5, 1, Ратица 2, 5, 4, 3, 1, 7, 9, Стара Планина 1, 4, 2, Трети Март 18, 21, 4, 25, 6, 2, 1, 10, 9, Христо Ботев 8, 11, 31, 33, 37, 35, 19, 7, 9, 2, 39, 8, 172, 3, 1, 2, 4, Централна 35, 37, 29, 20, 40, 50, 55, 34, 44 Срещу Училището, 26, 1, 41, 33, 31, 22, 39, 45, 49, 47, 38, 23, 42, 46, 24, 43, 52, 48, 32, 21, 30, 3, 53, 51, 54, 81, 72, 94, 109, 89, 74, 59, 88, 105, 63, 106, 83, 68, 111, 90, 113, 100, 58, 101, 107, 61, 91, 73, 93, 80, 103, 85, 57, 65, 95, 60, 87, 62, 92, 76, 97, 84, 86, 99, 78, 98, 104, 70, 56, 102, 79, 64, 67, 77, 2, 10, 8, 5, 11, 6, 5а, 16, 13, 3, 9, 14, 15, 12, 7, 17, 4, Явор 16, 18, Ягода 2
На 18.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Златна Панега: Александър Стамболийски 6, 5, 10, 8, 1 път София, 3, 17, Бачо Киро 1, 4, Васил Левски 3, 7, 5, 4, 2, 1, Витоша 6, 20, 1, 22, 18, 16, 11, 15, 5, 2, Георги Иванов 3, 4, 1, Димитър Грънчаров 30, 9, 29, 15, 32, 22, Димчо Дебелянов 2, Златановци 21, УПИ I-415 кв.39, 15, 8, 2, 16, 9, 17, 12, 6, 1, 24, 3, 11, 7, 14, 26, Извор Златна Панега 7, 3, 1, Йордан Йовков 3, 7, 5, Кап.Петко Войвода 2, 4, Любен Каравелов 7, 1, 12, 10, 8, местност Драганина Могила Пс, Митко Палаузов 9, 7, 15, 8, 14, 13, 28, 17, 1, 20, 11, 30, 3, Никола Вапцаров 2, 1, 4, Опълченска 31, 14, 37, 13, 59, 3, 9, 47, 60, 4, 30, 28, 26, 15, 34, 51, 36, 25, 68, 43, 64, 18, 19, 32, 16, 11, 35, 49, 7, 50, 29, 10, 22, 39, 44, 58, 62, 141, 48, 17, 46, 67, 21, 47, път №103, Райко Даскалов 2, 6, 4, 1, Сергей Румянцев 2, Стара Планина 22, 27, 33, 32, 35, 24, 17, 19, 43, 10, 40, 8, 38, 20, 29, 41, 36, 26, 28, 39, 15, 25, 30, 42, 16, 12, 5, 45, 47, 46, 52, 45, 54, 53, 59, 49, 48, Стефан Караджа 1, УПИ V-243, Kb.9, Хан Аспарух 21, 19,, УПИ II-318, кв.28, Христо Ботев 6, 8, Шипка 1, 3, 3 3, 4, 2, 1 3, 10, 6, 4 4, 6, 5 5, 3, 2 2, 7 4, 5, 7, 1, 4, 37, 43, 45, 39, 47, 49, 34, 41, 30, 18, 12 до Блоковете, 17, 23, 35, 19, 22, 24, 31, 14, 25, 15, 20, 2012
На 18.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски 17, 7, 43, 4, 10, 15, 23, 9, 6, 1, 21, 3, 12, 14, 5, 41, 25, 33а, 11, 37, 39, 2, 18, 51, 26, 45, 55, 47, 22, 49, 24, Ангел Кънчев 7, 3, 1, 2, 5, 4, Априлско Въстание 1, 3, 2, Арменска 1, Богданка 2, Богой 8, 5, 6, Васил Априлов 7, 1, 5, 4, 2, Васил Левски 12, 1, 4, 8, 10, 3, 6, 34, 16, 15, 7, 21, 26, 9, 11, 17, 30, 13, 18, 22, 5, 14, 26а, 24, Васил Петлешков 7, 6, 5, 15, 2, 9, 4, Владайско Въстание 4, 1, 2, Ген.Столетов 1, 2, 7, 6, 8, 4, Георги Бенковски 2, 1, 5, 3, 4, Георги Раковски 2, 17, 3, Грозданка 6, 8, 4, 4, Захари Стоянов 2, Здравец 2, Иглика 4, 14, Кокиче 1, 4, 3, Латинка 4, 2, 1, Любен Каравелов 1, Оборище 16, 2, 8, 6, 3, 1, Панайот Волов 3, 6, 5, Панайот Хитов 1, Петър Берон 2, Присоето 2, 3, 5, 8, 6, 4, Първи Май 3, 8, 6, 4, 10, 5, 7, 6, Софроний Врачански 2, 5, Съединение 4, 6, 8, Тодор Каблешков 1, 5, 2, Трети Март 26, 16, 32, 49, 18, 73, 31, 44 къща, 53, 46, 63, 10, 40, 41, 12, 45, 70, 14, 4, 8, 67, 43, 38, 77, 75, 71, 65, 22, 25, 39, 36, 28, 6, 20, 1, 15, 19, 17, 13, 2, 9, 3, 7, 11, Филип-Тотю 1, Хаджи Димитър 6, 10, 2, 1, 7а, 3, 7, 5, Христо Ботев 4, 12, 6, 2, 8, 10, Цанко Церковски 4, 7, 27а, 9, 21, 14, 12, 17, 25, 23, 13, 19, 8, 6, 15, 10, Цар Иван Шишман 1, 2, Шипка 1, 2, 5, 3
На 18.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Драгойца 1, махалаДрагойца ПИ 070139
На 18.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски 17, 7, 43, 4, 10, 15, 23, 9, 6, 1, 21, 3, 12, 14, 5, 41, 25, 33а, 11, 37, 39, 2, 18, Ангел Кънчев 7, 3, 1, 2, 5, 4, Априлско Въстание 1, 3, 2, Арменска 1, Васил Априлов 7, 1, 5, 4, 2, Васил Левски 12, 1, 4, 8, 10, 3, 6, Владайско Въстание 4, 1, 2, Ген.Столетов 1, 2, 7, 6, 8, 4, Георги Бенковски 2, 1, Грозданка 6, 8, 4, Захари Стоянов 2, Здравец 2, Латинка 4, 2, 1, Оборище 16, 2, 8, 6, 3, 1, Панайот Волов 3, 6, 5, Панайот Хитов 1, Първи Май 3, 8, 6, 4, 10, 5, Софроний Врачански 2, 5, Съединение 4, 6, 8, Трети Март 26, 16, 32, 49, 18, 73, 31, 44 къща, 53, 46, 63, 10, 40, 41, 12, 45, 70, 14, 4, 8, 67, 43, 38, 77, 75, 71, 65, 22, 25, 39, 36, 28, 6, 20, 1, 15, 19, 17, 13, 2, 9, 3, 7, 11, Филип-Тотю 1, Шипка 1, 2, 5, 3
На 18.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Батулци: Ангел Кънчев 10, 4, 8, 5, 7, 11, 6, Бачо Киро 5, 3, 1, Васил Левски 30, 37, 26, 35, 57, 8, 21, 46, 16, 28, 39, 31, 64, 50, 38, 36, 40, 6, 41, 1, 68, 32, 9, 19, 33, 48, 4, 15, 3, 24, 65, 55, Гео Милев 4, 6, 3, 5, 1, 2, Георги Диков 4, 7 ТП4, 7, 1, 6, 5, Здравец 1, Иван Вазов 22, 16, 6, 24, 10, 58, Йото Диков 1, 2, местност Мечовец Пс, местност Сух Дол Пс, Мишкарете 8, 6, 4, 5, 9, 1, 3, 11, 13, 2, 14, ТП3, 10, Панайот Волов 3, 9, 16, 10, 4, 7, 6, 2, Пею Яворов 4, 3, 1, Присоето 35, 34, 36, 37, 2, 16, 24, 32, 12, 3, 8, 10, 30, 4, 1, Първи Май 1, 3, 5, Свети Кирил и Методи 99, 64 до Читалището, 62, 100, 84, 107, 103, 115, 78, 58, 75, 114, 61, 116, 110, 120, 55, 82, 95, 126, 94, 79, 125, 86, 119, 53, 73, 122, 81, 85, 66, 108, 64, 65, 80, 98, 117, 70, 60, 96, 87, 112, 90, 102, 101, 111, 105, 96 ТП1, 89, 72, 67, 74, 91, 71, 118, 88, 77, 104, 17, 9, 20, 14, 8, 51, 1, 15, 40, 37, 47, 23, 42, 54, 30, 178, 36, 16, 7, 46, 4, 48, 12, 10, 25, 11, 56, 49, 18, 39, 22, 38, 45, 6, Слатина 20, 12, Стефан Караджа 21, 43, 2, 29,, 13, Стоян Панов 62, 60, 34, 32, 3, 5, 22, 28, 24, 26, 4, 10, 20, 12, Христо Ботев 3, 1, 59, 4, 15, 2, 5, 24, 7, 9, 13, 12, 18, 10, 8, 17, 11, 18а, 16, 32, 40, 42, 27, 23, 26, 35, 21, 36, 29, 41, 33, 37, 28, 25, 38, 34, 43, 39, 45, 31, Христо Смирненски 14, 10 ТП5, 3, 5, 6
На 18.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Дъбравата: Александър Стамболийски 21, 14, 16, 18, 10, 17, 11, 22, 29, 3, Буджовци 2, 4, 3, Витоша 26, 5, 4, 19, 15, 14, 9, 7, Вътювци 5, 3, 1, 4, Георги Бенковски 1, 6, 8, Драгойца 5, 3, Златна Панега 15, 18, 23, Йотковци 1, 19, 6, 3, 18, 16, 8, 5, Калето 1, 51, 57, 2, 25, 16, 6, 44, 26, 32, 12, 19, ТП2, 30, 38, 53, 21, 29, 43, 8, 40, 33, 20, 39, 59, 27, 31, 35, 42, 14, 28, 24, Нинковци 3, 2, Нишовци 1, 7, 4 къща, 6, 10, 2, 8, 5, Стара Планина 11, 8, 3, 7, 9, 13, 12, Стефан Караджа 5, 11, 15, 4, Христо Ботев 15, 12, 7, 14, 20, 4, 6, 16, 5, 14, Цано Вълчев 24, 6, 14
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Васил Левски 51, Ген.Гурко 69, 18, 7, 13, 11, 9, Гео Милев 6, 9, 4, 3, 5, 2, 7, Драгойца 6, 11, 2, 10, Здравец 14, 12, 15, Иван Вазов 10, 12, 3, 8, 12 ТП14, Изгрев 10, 1, 18, 16, 14, 8, 6, 4, Кирил и Методий 24, 19, 26, 18, 22, 9
На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Баба Мария 6, 11, 4, Васил Левски 17, 9, 25, 22, 6, 19, 18, 3, 33, 14, 27, 20, 51, 4, 21, 31, 47, 29, 13, 16, 37, 115, 7, 41, 35, 11, 45, 5, 39, 142, 49, 23, 43, 1, 2, Възраждане 1 Балканскал, Ген.Гурко 11, 8, 33, 15, 31, 3, 6, 49, 13, 17, Доктор Иван Божинов 1, Доктор Ради Цанов 8, 2, 9, 11, 10, 6, Дядо Ковач 8, 10, 9, 7, 5, Здравец 4, Кирил и Методий 17, 8, 3, 1, 2, 6, 15, 10, 11, 5, 16, 4, 13, 14, 12, Радост 1а, 1 ТП21, 3, 1, Рила 16, 6, 3, 11, 15, 17, 14, 13, 10, 12, 5, Сергей Румяецев 3, 1, Скобелев 12, 13, 14, 11, Стара Планина 1, 9, 17, 3, Христо Ботев 4, 3, 10, 8, 6, 1, 2
На 21.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Байкал 2, Възраждане 5, 1, 3, Ген.Гурко 18, Доктор Иван Божинов 4, 8, 3, 6, 14, 1, 12, 2, 10, Хан Аспарух 2
На 21.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев 7, Вежен 2, 4, 1, Възраждане 3 Касета, до Площада, 3, 5, 2, 1, 2 А, Ген.Гурко 9, 24, 10, 21, 31, 12, 19, 34, 6, 28, 3, 30, 7, 32, 36, 14, 29, 5, 4, 27, 8, 1, 23, 22, 22 А, 20, Георги Бенковски 1, 5, 2, 3, Георги Раковски 5, Дунав 12, 1, 4, 14, 6, 1б, Здравец 14, Искър 1, кв.54 Пл.Възраждане, Лисец 2, 4, Мико Петков 21, 5, 13, 9, 17, 19, 26, 18, 2, 8, 15, 4, 1, 14, 10, 11, 22, 16, 1-3, 7, 6, 24, 12, Оборище 4, 14, Рила 2, Скобелев 2, 6, Средна Гора 6, 2, 4, 1, Хан Аспарух 3, 11, 7, 4, 15, 5, 13, 9, 15б, Христо Ботев 3
На 22.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Ален Мак 2, Бачо Киро 3, 4, 2, 12, 9, 10, 1, 6, 11, 5, 8, 7, Ген.Гурко 84, 51, 86, 72, 78, 74, 38, 67, 61, 52, 31а, 68, 58, 64, 63, 35, 62, 60, 40, 59, 76, 37, 43, 53, 82, 55, 54, 57, 46, 48, 66, 45, 33, 80, 47, 56, Даскал Иван Цоков 2, Доктор Иван Божинов 22, 9, 18, 20, 26, Дядо Ковач 4, 7, 1, Здравец 1, Ивайло 4, 1, 2, Иван Вазов 3, 4, 2, 5, 7, 6, 1, Кирил и Методий 2 Касета, Никола Николов 10, 7, 3, 4, 5, 8, Нов Ден 12, 10, 6, 24, 16, 4, 28, 20, 8, 2, 14, 30, 22, 26, Освобождение 5, 4, 15, ТП15, 3, 1, Ратица 7, Стефан Караджа 3, 5, 11, 15, 1, 21, 7, 19, 9, 60, 13, 17, Столетов 1, 6, Тодор Каблешков 8, 10, 4, 2, Шипка 18, 13, 40, 16, 38, 6, 3, 12, 9, 8, 4, 22, 23.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Монтана в периода 18 ноември - 22 ноември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Монтана в периода 18 ноември - 22 ноември

15 Ноември 2019 | 14:43 | Агенция "Фокус"
Монтана. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 ноември - 22 ноември включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Берковица
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Берковица: 03928, 32, 3, 23 Септември 16, 4, 3, 27, 7, 9, 8, 11, 19, 5, 21, 17, 23, 10, 1, 15, 6, 18, 13, 25, 14, 12, 2, Акация 1, Антим Крунев 1, 12, 2, 4, 3, 10, 8, 6, Асен Златарев 9, 6, 8, 7, 10, Ашиклар 20, 19, 15, 17, 13, 18, Вяра 2, Генерал Скобелев 27, 42, 29, 44, 46, Живовци 2, 3, 5, 1, Извън Регулацията Вила, Кочо Честименски 17, местност Асан Спахийски Връх, Панайот Волов 7, Патриарх Евтимий 6, 3, Стефан Стамболов 18, 28, 16, 8, 1, 14, 30, 6, 22, 4, 26, 10, 19, 3, 13, 12, Тракия 8, 10, 6, 2, 4, 5, 3, 1
Община Брусарци
За периода 18-22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брусарци: 23-ти Септември 32, 21, 18, 36, 25, 31, 26, 38, 28, 34, 23, 27, 24, 22, 30, 23-ти Септември 41, 23-ти Септември 41, 23-ти Септември 16, 4, 1, 6, 7, 5, 13, 14, 8, 12, 17, 2, 11, 3, 15, 9, 20, Ал.Стамболийски 22, 5, 20, 9, 7, Ал.Стамболийски 22, 5, 20, 9, 7, Асен Златаров 3, 5, 12, 8, 10, 2, 6, Борис Рангелов 2, 10, 12, 8, 4, 6, Волга 14, 7, 6, 18, 16, 4, 1, 13, 2, 3, 12, Гаговишна 1, 2, Георги Димитров 20, Георги Димитров 84, 92, 55, 75, 78, 69, 74, 98, 73, 76, 67, 65, 82, 104, 61, 102, 72, 70, 86, 77, 83, 106, 81, 85, 96, 79, 100, 53, 90, 59, 51, 71, 57, 94, 88, 63, Георги Димитров 84, 92, 55, 75, 78, 69, 74, 98, 73, 76, 67, 65, 82, 104, 61, 102, 72, 70, 86, 77, 83, 106, 81, 85, 96, 79, 100, 53, 90, 59, 51, 71, 57, 94, 88, 63, Георги Димитров 50, 29, 47, 20, 26, 32, 60, 31, 21, 16, 66, 62, 39, 12, 18, 56, 40, 58, 41, 17, 35, 38, 30, 27, 6, 68, 5, 46, 36, 1, 34, 43, 3, 37, 54, 22, 49, 8, 45, 42, 52, 2, 33, 24, 7, 14, 10, 4, 15, Георги Трайков 74, 58, 11, 62, 13, 64, 54, 68, 76, 70, 66, 72, 60, 48, 15, 52, Георги Трайков 5, 26, 28, 46, 36, 22, 18, 30, 40, 24, 32, 44, 6, 20, 12, 38, 16, 4, 14, Девети Септември 6, 8, 10, 9, 11, 4, 1, 7, 5, 3, Димитър Благоев 26, 29, 30, 36, 38, 27, 23, 40, 28, 34, 25, 32, Димитър Благоев 14, 11, 15, 13, 6, 16, 9, 12, 3, 17, 7, 1, 21, 22, 18, 4, 20, 10, 5, 19, Дунав 4, 5, 8, 2, 3, 6, Дунав 4, 5, 8, 2, 3, 6, Здравец 2, 4, 6, Иван Вазов 18, Иван Вазов 43, 35, 39, 44, 45, 46, Иван Вазов 43, 35, 39, 44, 45, 46, Иван Вазов 14, 2, 38, 36, 24, 28, 31, 27, 8, 13, 3, 34, 15, 4, 6, 22, 26, 32, 21, 9, 29, 5, 10, 23, 42, 11, 19, 1, 33, 30, 25, 12, Иван Козарев 2, 4, Иван Козарев 2, 4, Извън Регулацията 5, Индустриална 5, 1, 3, 2, Караджа 7, 5, 3, Ком 1, 2, Комсомолска 16, 8, 18, 7, 13, 14, 3, 20, 6, 2, 12, 10, 4, 1, Кремиковска 19, 12, 9, 11, 15, 6, 21, 4, 18, 10, 13, 7, 17, 8, 23, 14, Кремиковска 19, 12, 9, 11, 15, 6, 21, 4, 18, 10, 13, 7, 17, 8, 23, 14, Левски 2, 4, 5, 7, 1, 3, Ленин 14, 13, 15, Ленин 14, 13, 15, Митко Палаузов 4, 1, 3, 2, 6, Митко Палаузов 4, 1, 3, 2, 6, Нечинска 4, 6, 8, 7, 5, 3, 2, Падинска 4, 6, 3, 8, 1, 10, 2, Падинска 4, 6, 3, 8, 1, 10, 2, Пазарска 26, 34, 24, 16, 36, 18, 20, 10, 14, 30, 8, 32, 22, Поп Андрей 2, 1, 3, Пролетарска 6, 3, 7, 8, 13, 5, 9, 11, Раковска 23, 34, 30, 8, 11, 26, 12, 21, 31, 19, 16, 5, 13, 29, 2, 9, 14, 15, 27, 6, 28, 3, 25, 18, 20, 17, 4, 22, Спортист 1, 6, 3, 2, 4, 5, Стара Планина 23, 19, Стара Планина 23, 19, Тодор Кънчев 15, 11, 23, 41, 34, 26, 28, 13, 38, 22, 19, 40, 30, 32, Трайчо Костов 1, 2, 10, 4, 3, 5, 8, 6, Търговска 15, 6, 26, 13, 12, 30, 22, 3, 9, 37, 23, 14, 10, 8, 25, 11, 24, 21, 33, 5, 29, 28, 20, 1, 16, 31, 27, 7, 35, Търговска 1, Хайдушка 12, 10, 4, 6, 16, 2, 8, Христо Ботев 1, 10, 5, 3, Христо Ботев 11, 13, Чавдар 4, 2, Червено Знаме 1, Черковна 3, 5, 8, 12, 6, 10, 1, 4, 2
За периода 18-22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Лом: Лодовико Миланези(К-Ска), Лодовико Миланези(К-Ска)
За периода 18-22.11.2019 г. /09:00 - 19:00 ч./ - Брусарци: 23-ти Септември 4, 38, 33, 35, 37, 40, 42, Ал.Стамболийски 8, 6, 14, 4, 10, 3, 16, 12, 2, Георги Димитров 105, 112, 109, 93, 134, 108, 122, 132, 89, 111, 120, 114, 110, 138, 87, 85, 97, 95, 124, 128, 117, 106, 136, 101, 121, 118, 107, 130, 91, 113, 119, 103, Заводска 3, 2, 1, Митко Палаузов 10, 12, 7, 8, 5, Пирин 6, 4, 1, 5, 3, 2, Стадион 7, 3, 2, 4, 1
За периода 19-21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Смирненски, Общ. Брусарци: Асен Симов 8, 19, 4, 7, 6, 10, 9, 5, 1, 15, 12, 23, 17, Борис Рангелов 14, 6, 25, 9, 16, 29, 4, 13, 20, 7, 21, 10, 17, 1, 15, 19, Боян Чонос 4, 9, 8, 3, 6, 5, 1, Бузлуджа 16, 12, 18, 9, 11, 10, 8, 5, 14, 6, Витоша 5, 2, 3, 4, 16, 1, 13, 11, 6, 15, 17, 7, 10, Георги Бенковски 16, 14, 3, 2, 12, Георги Трайков 17, 21, 2 Площада, 1, 19, 27, Извън Регулацията Казан За Ракия, Ленин 3, 2, Мургаш 8, 4, 16, 2, 1, 6, Мусала 5, 4, 3, 2, 1, Нечинска 12, 14, 11, 2, 10, 9, 8, 3, 5, път III-112, Рила 6, 8, 4, 6а, Стара Планина 1, 8, 4, 12, 6, 11, 13, 5, 9, 3, 15, 2, 10, Стефан Караджа 2, Хаджи Димитър 4, 8, 9, 7, 6, 11, 1, 5, 13, Христо Ботев 12, Уо-1
На 21.11.2019 г. /13:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брусарци: 23-ти Септември 16, 4, 1, 6, 7, 5, 13, 14, 8, 12, 17, 2, 11, 3, 15, 9, 20, 32, 21, 18, 36, 25, 31, 26, 38, 28, 34, 23, 27, 24, 22, 30, Асен Златаров 3, 5, 12, 8, 10, 2, 6, Борис Рангелов 2, 10, 12, 8, 4, 6, Волга 14, 7, 6, 18, 16, 4, 1, 13, 2, 3, 12, Гаговишна 1, 2, Георги Димитров 20, 50, 29, 47, 20, 26, 32, 60, 31, 21, 16, 66, 62, 39, 12, 18, 56, 40, 58, 41, 17, 35, 38, 30, 27, 6, 68, 5, 46, 36, 1, 34, 43, 3, 37, 54, 22, 49, 8, 45, 42, 52, 2, 33, 24, 7, 14, 10, 4, 15, Георги Трайков 5, 26, 28, 46, 36, 22, 18, 30, 40, 24, 32, 44, 6, 20, 12, 38, 16, 4, 14, 74, 58, 11, 62, 13, 64, 54, 68, 76, 70, 66, 72, 60, 48, 15, 52, Девети Септември 6, 8, 10, 9, 11, 4, 1, 7, 5, 3, Димитър Благоев 14, 11, 15, 13, 6, 16, 9, 12, 3, 17, 7, 1, 21, 22, 18, 4, 20, 10, 5, 19, 26, 29, 30, 36, 38, 27, 23, 40, 28, 34, 25, 32, Здравец 2, 4, 6, Иван Вазов 18, 14, 2, 38, 36, 24, 28, 31, 27, 8, 13, 3, 34, 15, 4, 6, 22, 26, 32, 21, 9, 29, 5, 10, 23, 42, 11, 19, 1, 33, 30, 25, 12, Извън Регулацията 1, 7, 5, Индустриална 5, 1, 3, 2, Караджа 7, 5, 3, Ком 1, 2, Комсомолска 16, 8, 18, 7, 13, 14, 3, 20, 6, 2, 12, 10, 4, 1, Левски 2, 4, 5, 7, 1, 3, Нечинска 4, 6, 8, 7, 5, 3, 2, Пазарска 26, 34, 24, 16, 36, 18, 20, 10, 14, 30, 8, 32, 22, Поп Андрей 2, 1, 3, Пролетарска 6, 3, 7, 8, 13, 5, 9, 11, Раковска 23, 34, 30, 8, 11, 26, 12, 21, 31, 19, 16, 5, 13, 29, 2, 9, 14, 15, 27, 6, 28, 3, 25, 18, 20, 17, 4, 22, Спортист 1, 6, 3, 2, 4, 5, Тодор Кънчев 15, 11, 23, 41, 34, 26, 28, 13, 38, 22, 19, 40, 30, 32, Трайчо Костов 1, 2, 10, 4, 3, 5, 8, 6, Търговска 1, 15, 6, 26, 13, 12, 30, 22, 3, 9, 37, 23, 14, 10, 8, 25, 11, 24, 21, 33, 5, 29, 28, 20, 1, 16, 31, 27, 7, 35, Хайдушка 12, 10, 4, 6, 16, 2, 8, Христо Ботев 11, 13, 1, 10, 5, 3, Чавдар 4, 2, Червено Знаме 1, Черковна 3, 5, 8, 12, 6, 10, 1, 4, 2
На 21.11.2019 г. /13:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Буковец, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски 1, 9, 4, 5, 7, 2, 3, 6, Антон Иванов 14, 12, 16, 3, 2, 1, 10, 5, 6, 8, Васил Коларов 23, 5, 13, 14, 31, 17, 8, 15, 29, 2, 6, 10, 21, 19, 27, 33, 25, 11, 7, 4, 16, Васил Левски 4, 24, 10, 11, 28, 26, 15, 17, 23, 25, 21, 2, 22, 3, 29, 1а, 5, 9, 7, 16, 6, 8, 12, 14, 13, 19, Гаврил Генов 1а, 5, 3, 6, 4, 7, Георги Бенковски 4, 6, 1, 2, 3, Георги Дамянов 7, 9, 3, 5, 1, Георги Димитров 23, 21, 27, 7, 33, 12, 25, 37, 19, 16, 10, 21, 7, 11а, 2, 6, 4, 9, 15, 11, 1, 13, Георги Раковски 21, 15, 19, 12, 3, 7, 2, 17, 13, 4, 1, Димитър Благоев 6, 3, 4, 1, 8, 3, 12, 5, 14, Живко Кръчмарски 8, 5, 3, 18, 16, 12, 10, 2, 6, 1, 14, Кирил и Методи 12, 5, 10, 7, 3, 8, 6, 9, 22, 11, 24, 17, 9, 18, 13, Любен Каравелов 1, 2, 4, 8, 6, 10, Маршал Толбухин 2, 7, 14, 6, 1, 9, 8, 16, Никола Вапцаров 2, 6, 14, 7, 3, 8, 10, 1, Поп Андрей 1, 7, 4а, 14, 4, 12, 3, 6, 10, 7а, Стефан Караджа 7, 3, 5, 2, 1, Тодор Каблешков 5, 3, 10, 7, 2, 6, 1, Христо Ботев 3, 1, 4, 11, 6, Христо Михайлов 8, 2, 3, 12, 5, 1, 4, Христо Смирненски 9, 7, 13, 11, 8, 6, 10, 15, 2, 13а, 1, Юри Гагарин 7, 6, 5, 4, 11, 13, 3, 9, 1, 2
На 21.11.2019 г. /13:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Одоровци: Атанас Иванов 4а, 7, 14, 4, 11, 5, 1, 9, 9а, 2, Георги Димитров 11а, 31, 27, 7, 10, 16, 33, 8, 6, 17, 4, 14, 3, 13, 24, Двадесет и Трети Септемвр 21, 12, 31, 3, 20, 22, 6, 5, 23, 4, 11, 4а, 27, Иван Вазов 3а, 3, Кънчо Маринов 5, 6, 7, 2, 4, 1, 3а, 10, 3, Христо Ботев 2
На 21.11.2019 г. /13:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Смирненски, Общ. Брусарци: Александър Гаврилов 4, Александър Стамболийски 33, 37, 1, 39, 40, 43, 19, 24, 4, 8, 20, 23, 18, 30, 25, 14, 26, 6, 29, 12, 16, 51, 22, 10, 31, 11, 17, 3, 7, 1, 15, 14, Асен Симов 8, 19, 4, 7, 6, 10, 9, 5, 1, 15, 12, 23, 17, Борис Рангелов 14, 6, 25, 9, 16, 29, 4, 13, 20, 7, 21, 10, 17, 1, 15, 19, Боян Чонос 4, 9, 8, 3, 6, 5, 1, Бузлуджа 16, 12, 18, 9, 11, 10, 8, 5, 14, 6, Васил Левски 4, 5, 3, 2, 1, Витоша 5, 2, 3, 4, 16, 1, 13, 11, 6, 15, 17, 7, 10, Георги Бенковски 12, 16, 14, 3, 2, 12, Георги Димитров 81, 66, 39, 99, 34, 103, 41, 32, 58, 49, 107, 24, 60, 63, 54, 75, 57, 85, 46, 97, 28, 77, 59, 70а, 45, 44, 83, 52, 47, 64, 30, 78, 51, 62, 88, 95, 71, 40, 53, 74, 38, 101, 76, 43, 48, 69, 91, 36, 89, 5, 27, 21, 9, 20, 6, 1, 19, 14, 37, 29, 35, 17, 26, 10, 16, 15, 3, 24, 11, 22, 8, 18, 13, 12, 25, 4, 31, 33, Георги Трайков 3, 18, 16, 12, 11, 22, 14, 9, 6, 20, 24, 1, 7, 5, 10, 8, 15, 4, 13, 17, 21, 2 Площада, 1, 19, 27, 9, Градина 10, 8, 4, 6, Девети Септември 4, 3, 1, 13, 16, 34, 5, 10, 2, 14, 37, 3а, 8, 6, 12, 9, Димитър Благоев 1, 3, 5, 4, Дунав 7, 9, 8, 5, Иван Вазов 1, 2, Извън Регулацията Казан За Ракия, 1, Искър 1, 4, 3, 2, 6, 5, Ленин 7, 5, 3, 2, 1, 6, 4, 8, 3, 2, Лиляна Димитрова 4, 2, 2а, Любен Каравелов 4, 1, 3, 2, Малина 4, 6, 2, Малчика 2, 1, Мургаш 8, 4, 16, 2, 1, 6, Мусала 5, 4, 3, 2, 1, Нечинска 12, 14, 11, 2, 10, 9, 8, 3, 5, Пирин 6, 1, 4, 2, път III-112, Раковски 2, 1, 4, Рила 6, 8, 4, 6а, Росица 1, 7, 4, 2, 5, Стара Планина 1, 8, 4, 12, 6, 11, 13, 5, 9, 3, 15, 2, 10, Стефан Караджа 47, 9, 27, 39, 17, 45, 8, 11, 13, 41, 2, 6, 14, 37, 40, 19, 12, 4, 29, 1, 22, 18, 25, 7, 21, 35, 33, 3, 10, 15, 2, Трифон Каймакански 93, 71, 61, 79, 83, 75, 81, 16, 18, 95, 97, 59, 77, 47, 9, 8, 6, 35, 27, 14, 25, 7, 37, 10, 17, 43, 53, 31, 49, 11, 29, 41, 13, 55, 21, 33, 23, 15, 4, 55, 3, 1, Хаджи Димитър 4, 8, 9, 7, 6, 11, 1, 5, 13, Христо Ботев 6, 5, 4, 12, 7, 16, 9, 3, 20, 6, 18, 8, Христо Кюстендилеца 1, Чавдар 8, 1, 6, 2, 10, 4, Янтра 16, 21, 10, 23, 9, 25, 1, 11, 12, 13, 14, 36, 46, 44, 34, 26, 40, 22, 24, Уо-2, Уо-1
На 22.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 12:45 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ - Крива Бара, Общ. Брусарци: 000090, 23 Ти Септември 7, 1, 4, 2, 5, 9 Ти Септември 5, 4, 1, 8, 9, 7, 2, 11, 14, 18, 12, 6, 10, 13, 15, Александър Стамболийски 1, 3, 2, 5, 6, 9, 14, 15, 7, 16, 11, 12, 10, 8, 13, Бозвели 4, 6, 2, Васил Коларов 5, 10, 2, 4, 8, 6, 3, 12, 13, 7, 1, 18, 11, 15, 17, 32, 14, 16, 5, 30, 20, Васил Левски 4, 2, 5, 10, 1, 3, 7, 6, Веслец 1, Владимир Максимов 3, 1, Гео Милев 7, 10, 5, 2, 1, 3, Георги Бенковски 4, 2, 1, Георги Димитров 9, 4, 47, 15, 40, 50, 16, 31, 3, 29, 41, 14, 54, 6, 34, 32, 10, 45, 48, 17, 11, 20, 8, 18, 43, 28, 26, 1, 52, 23, 33, 24, 38, 39, 21, 44, 51, 19, 37, 25, 36, 5, 22, 35, 58, 46, 27, 7, 13, 42, 3, 7, Гробарска 3, 1, 8, 7, 5, 9, 2, 4, Гьолска 2, 8, 11, 6, 7, 4, 9, 11, Димитър Благоев 1, 5, 4, 16, 6, 22, 12, 15, 20, 10, 8, 14, 9, 19, 13, 17, 3, 11, 5, 36, 28, 24, 32, 25, 27, 30, 21, 33, 26, 31, 34, Емил Марков 5, 1, 4, 3, 2, 6, Заря 3, Иван Вазов 6, 5, 3, 8, 2, 1, 12, 9, 10, 7, 4, 14, Иван Тодорин 13а, 10, 18, 9, 17, 6, 12, 20, 7, 8, 4, 22, 15, 11, 14, 16, 13, 19, Иглика 20, 22, 16, 12, 10, 2, 7, Извън Регулацията 3, 1, 1, Искър 2, 12, 9, 4, 1, 7, 10, 5, 16, 6, 3, 14, Кирил Рунчев 3, 1, 5 къща, 2, 4, 6, 8, Лиляна Димитрова 11, 2, 1, 7, 5, 13, Любен Каравелов 3, 9, 1, 4, 2, 13, Людмила Живкова 4, 1, 11, 23, 14, 19, 17, 5, 27, 16, 2 къща, 15, 12, 13, 20, 8, 25, 29, 7, 10, 3, 6, 9, Митко Палаузов 2, 4, 1, Младост 4, 2, 6, 12, Никола Парапунов 1, 7, 1, 3, 2, 9, 5, Овчарска 5, 2, Огоста 4, 1, 6, 2, Панайот Волов 4, 2, Партизанска Среща 7, 4, 1, 2, 3, Река Лом 4, Родопа 3, 2, 4, 7, 9, 5, 1, Сини Вир 4, 2, 8, 5, 1, Кошара-Помпа, 9, 10, 11, 17, 15, 13, 3, Станке Димитров 4, 2, Трайчо Костов 5, 16, 8, 10, 6, 12, 3, 18, 14, 2, 1, 20, Физкултурна 6, 12, 9, 17, 3, 15, 1, 11, 7, 4, 13, 16, 5, 20, 24, 10, 14, Хаджи Димитър 5, 3, Хан Аспарух 13, 11, 14, 15, Христо Ботев 14, 9, 12, 16, 1, 2, 6, 4, 10, 3, Христо Смирненски 2, 7, 9, 11, 15, 14, 17, 3, 13, 19
На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 12:45 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ - Василовци, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски 10, 6, 14, 9, 4, Бузлуджа 3, 4, 1, 2, Васил Друмев 10, 1, 5, 6, 3, 9, 2, 7, 8, Васил Левски 1, 4, 6, 10, 3, 2, 8, 5, Витоша 7, 2, 21, 18, 16, 5, 9, 8, 1, 3, 12, 15, 4, 20, 11, 10, 6, 14, 13, 17, Гаврил Генов 11, 5, 1, 6, 3, 7, 2, 13, 10, 9, 4, 8, Девети Септември 17, Димитър Благоев 134, 136, 130, 138, 93, 108, 103, 98, 84, 94, 104, 57, 61, 92, 87, 86, 88, 71, 96, 66, 83, 85, 55, 79, 78, 68, 102, 70, 91, 77, 76, 90, 53, 81, 74, 67, 72, 69, 65, 80, 63, 100, 82, 21, 14, 42, 29, 50, 45 А, 31, 15, 7, 40, 27, 10, 58, 48, 18, 62, 11, 44, 23, 37, 52, 54, 16, 25, 56, 20, 28, 33, 45, 60, 24, 46, 9, 39, 30, 32, 51, 34, 47, 22, 41, 49, 26, 17, Екзарх Йосиф 8, 4, 6, 2, 3, 1, 5, Извън Регулайията, Клокотница 8, 6, 2, 4, 1, Криволак 5, 1, 3, Ленин 15, 9, 19, 21, 17, Милин Камък 2, 5, 4, 9, 3, 7, Орион 3, Пейо Яворов 1, 4, 6, 2, Плиска 2, 1, Площада 14, 16, 6, 4, 2, Синчец 3, 1, Славянска 5, Сливница 14, 8, 2, 12, 6, 4, 10, Цар Асен 6, 10, 18, 3, 14, 4, 12, 16, 8, Цар Крум 2, 4, 6, 1, Цар Петър 1, 3, 7, Цар Самуил 2, 6, 10, 1, 4, 8, Шейново 5, 12, 3, 10, 4, 11, 2, 1, 9, 6, 7, Юндола 3, 5, 9, 1
На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 12:45 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ - Дондуково: Александър Киров 24, 14, 8, 20, 12, 1, 16, 6, 26, 5, 2, 28, 15, 9, 13, 18, 4, 7, 3, 11, Белоградчишка 7, 5, 3, 1, 19, 9, 23, 11, 14, 8, 24, 21, 25, 4, 6, 18, 15, 10, 12, 17, 22, 16, Бузлуджа 2, 8, 12, 4, 6, Васил Коларов 5, 3, 6, 9, 1, 10, 2, 4, Васил Левски 5, 25, 12, 8, 18, 10, 7, 14, 1, 19, 16, 17, 4, 3, 21, 6, 9, 23, 11, 2, 15, 13, Георги Бенковски 8, 17, 2, 15, 7, 3, 4, 5, 19, 1, 13, 9, 6, Георги Димитров 13, 21, 6, 9, 17, 11, 3, 23, 7, 19, 16, 1, 10, 15, 30, 33, 29, 20, 39, 24, 43, 53, 32, 49, 36, 35, 31, 55, 51, 28, 27, 26, 18, 41, 25, 57, Девети Септември 27, 9, 19, 7, 5, 13, 29, 8, 3, 11, 17, 6, 12, 14, 4, 15, 1, 25, 21, 23, 30, 53, 49, 24, 31, 37, 33, 47, 22, 51, 20, 18, 35, 41, 16, 39, 26, Иван Вазов 1, 4, Имот ПИ 102002, Кокиче 7, 4, 5, 11, 9, 2, 3, Ломска 3, 1, 2, 4, 10, 16, 8, 5, 9, 14, 18, 15, 12, 13, 7, 19, 17, 11, Любен Каравелов 3, 4, 7, 6, 2, 5, 8, 10, Неразделна 1, 3, Опълченска 9, 8, 2, 5, 10, 6, 1, 3, 11, 7, Раковски 1, 4, Синчец 2, 1, Странджа 6, 10, 2, 8, 4, Хаджи Димитър 1, 3, 8, 4, 7, 5, 1, 6, 2, 9, 11, Христо Ботев 7, 3, 5, 9, 1, 2, 11, 8, 4, 12, 19, 15, 31, 27, 23, 18, 26, 10, 16, 13, 24, 6, 17, 21, 25, 14, Цано Рачкин 21, 12, 19, 9, 16, 14, 11, 18, 8, 23, 17, 3, 1, 5, 4, 10, 7, 20, 27, 22, 31, 29, Чавдар Воевода 1, 3, 2, 5, Юндола 1, 2, 6, 4, 2, Разсадник, УО -разсадник, Стоп.Двор
На 22.11.2019 г. /12:45 - 17:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брусарци: 23-ти Септември 41, 4, 38, 33, 35, 37, 40, 42, Ал.Стамболийски 22, 5, 20, 9, 7, 8, 6, 14, 4, 10, 3, 16, 12, 2, Бенковска 3, 12, 6, 1, 8, 14, 4, 10, 2, Георги Димитров 140, 140, 105, 112, 109, 93, 134, 108, 122, 132, 89, 111, 120, 114, 110, 138, 87, 85, 97, 95, 124, 128, 117, 106, 136, 101, 121, 118, 107, 130, 91, 113, 119, 103, 84, 92, 55, 75, 78, 69, 74, 98, 73, 76, 67, 65, 82, 104, 61, 102, 72, 70, 86, 77, 83, 106, 81, 85, 96, 79, 100, 53, 90, 59, 51, 71, 57, 94, 88, 63, 53, Дунав 4, 5, 8, 2, 3, 6, Заводска 3, 2, 1, Иван Бобанов 6, 8, 5, 9, 12, 10, 2, 13, 7, 15, 17, 19, 1, 4, 3, 11, Иван Вазов 43, 35, 39, 44, 45, 46, Иван Козарев 2, 4, Извън Регулацията 1, Искър 9, 10, 13, 7, 17, 15, Карл Маркс 6, 1, 11, 12, 13, 8, 10, 4, 2, 7, 9, 3, Кремиковска 19, 12, 9, 11, 15, 6, 21, 4, 18, 10, 13, 7, 17, 8, 23, 14, Ленин 1, 6, 7, 4, 2, 9, 10, 8, 5, 11, 12, 14, 13, 15, Мересиев 2, 16, 1, Митко Палаузов 4, 1, 3, 2, 6, 10, 12, 7, 8, 5, Московска 1, 4, 6, 2, Никола Й.Вапцаров 18, 3, 9, 4, 16, 1, 10, 2, 13, 20, 5, 11, 14, 8, 6, Падинска 11, 34, 21, 17, 14, 16, 18, 26, 24, 12, 20, 22, 13, 30, 5, 9, 36, 7, 23, 15, 28, 4, 6, 3, 8, 1, 10, 2, Пирин 6, 4, 1, 5, 3, 2, Пролет 5, 20, 2, 3, 16, 7, 24, 1, 14, 10, 6, 4, 8, 18, Стадион 7, 3, 2, 4, 1, Стара Планина 9, 3, 15, 14, 16, 11, 12, 5, 2, 8, 10, 1, 17, 7, 6, 13, 23, 19, Тодор Кънчев 3, 22, 16, 10, 7, 14, 9, 24, 6, 8, 2, 12, 5
На 22.11.2019 г. /12:45 - 17:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дъбова махала: Александър Стамболийски 9, 21, 16, 29, 1, 3, 4, 5, 12, 25, 17, 30, 28, 18, 38, 23, 6, 14, 27, 8, 34, 24, 19, 40, 31, 7, 13, 15, 2, 11, 20, Васил Левски 4, 2, Волга 1, 1, Гео Милев 4, Георги Димитров 10, 9, 17, 34, 43, 25, 19, 13, 3, 52, 45, 50, 31, 53, 27, 18, 58, 49, 4, 29, 51, 46, 42, 16, 14, 23, 37, 64, 30, 41, 15, 8, 32, 60, 5, 28, 56, 11, 40, 55, 26, 48, 21, 35, 39, 44, 7, Георги Трайков 3, 1, 2, Добруджа 1, Иван Вазов 5, 3, 4, Каравелов 4, 1, 3, 5, Комсомолска 4, 2, Ленин 18, 8, 6, 12, 4, 7, 13, 5, 11, 3, 2, 14, Методи Григоров 1, Методи Маджаров 3, 2, 1, 4, 8, 6, Никола Й.Вапцаров 1, Христо Ботев 4, 2, 14, 12, 1, Чешмата 2, Извън Регулация
На 22.11.2019 г. /12:45 - 17:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Киселево: Александър Стамболийски 2, 6, Борис Горанов 3, 2, 5, 1, Ботев 8, 14, 6, 1, 4, Бузлуджа 1, Валентина Терешкова 12, 3, 5, 1, 8, Васил Коларов 26, 7, 10, 40, 14, 58, 33, 46, 30, 22, 24, 44, 60, 16, 12, 8, 74, 19, 78, 17, 70, 33, 50, 21, 76, 66, 13, 64, 82, 80, 60, 84, 72, 11, 62, 68, 56, 46, Георги Димитров 18, 24, 33, 12, 13, 8, 17, 11, 30, 34, 4, 2, 27, 16, 7, 38, 35, 9, 5, 23, 6, 21, 19, 3, 20, 25, 29, 22, 14, 46, 57, 45, 77, 49, 48, 42, 65, 69, 41, 43, 71, 52, 60, 63, 39, 61, 44, 75, 50, 67, 64, 53, 83, 51, 81, 40, 55, 59, 73, 58, 37, 47, Димитър Костов 11, 7, 14, 9, 5, 1, 6, 3, 17, 23, 25, 15, 4, 2, 8, 10, 16, Иван Вазов 1, Илия Луканов 10, 7, 3, 4, 2, 5, 1, 8, 6, Левски 1, 3, 4, 5, 2, Ленин 9, 12, 22, 14, 5, 19, 21, 15, 1, 25, 20, 3, 18, 10, 16, Любен Каравелов 4, Мито Цоцин 13, 1, Михаил Илиев 4, 5, 8, 7, 2, 6, 1, 16, 9, 11, Никола Й.Вапцаров 1, Симеон Тошев 1, Трайко Кънев 8, 3, 2, 1, Трифон Павлов 5, 2, Христо Смирненски 2, Юрий Гагарин 3, 1, 2, 10
На 22.11.2019 г. /12:45 - 17:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Княжева махала: Васил Левски 5, 1, 12, 16, 23, 14, 20, 9, 25, 3, 26, 30, 32, 19, 21, 6, 13, 10, 7, 11, 24, 34, 2, 28, Вела Пеева 7, 8, 3, 12, 6, 5, 1, 2, 9, 4, 10, Георги Бенковски 9, 4, 6, 11, 7, 3, 10, 12, 8, 5, 17, 13, 1, 15, 2, Георги Димитров 5, 2, 11, 9, 15, 13, 4, 3, 7, 1, Кочо Честименски 7, 5, 3, Н.Й.Вапцаров 1, 7, 5, 2, 3, Панайот Волов 16, 14, 6, 20, 2, 12, 13, 4, 17, 8, 9, 18, 11, 10, 15, Тодор Каблешков 9, 3, 1, 11, 4, 7, 5, 6, 13, Христо Ботев 9, 19, 10, 35, 5, 4, 17, 2, 13, 3, 7, 8, 21, 23, 11, 6, 16, 33, 1, 12, 25, 29, 15
На 22.11.2019 г. /12:45 - 17:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Крива Бара, Общ. Брусарци: Георги Димитров 60 0889255176, 55, 53, 60а, 62, Георги Кирков 14, 5, 4, 1, 30, 9, 16, 34, 10, 24, 32, 8, 6, 40, 13, 2, 26, 38, 23, 17, 12, 20, 7, 21, 28, 3, 18, 15, 36, 22, Иван Тодорин 1, 5, Извън Регулацията 1, Кравеферма, 5, Кв 68 УПИ, Кокиче 2, 4, 1, Минзухар 1, Никола Йонков Вапцаров 2, 10, 15, 14, 5, 20, 18, 9, 7, 13, 8, 6, 11, 17, 16, 12, 4, 3, 19, 1, Панайот Волов 8, 14, 12, 5, 1, 10, 6, 3, Петко Напетов 16, 5, 10, 14, 1, 6, 2, 4, 3, 20, 8, 9, 12, 18, Пирин 15, 23, 25, 29, 10, 31, 5, 17, 3, 27, 19, 33, 11, 8, 1, 13, 12, Рибарска 2, 1, Станке Димитров 8, 7, 12, 3, 16, 6, 5, 14, Тимок 6, 4, 1, 2, 3, Хан Аспарух 9, 2, 12, 16, 10, 3, 8, 4, 5, 6, 7, 1, Христо Ботев 20, 26, 15, 13, 32, 19, 23, 30, 24, 17, 22, 28, 34, 18
На 22.11.2019 г. /12:45 - 17:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Лом: Лодовико Миланези(К-Ска)
Община Лом
За периода 18-22.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Васил Левски 4, Дунавска(Д Благоев) 32, Дядо Цеко Войвода 45, 47 3, 34, 47, 34, 34, 51, 45, Камчия 26, 17, 14, 8, 9, 10, 22, 2, 6, 20, 24, 13, 18, 4, 5, 12, 11, 19, 3, 16, 1, 15, Ломски Казарми 52, Люляк(Петър Калчев) 16, 5, 12, 18, 20, 3, 14, 22, 7, Огоста 15, 16, 15, 6, 3, 18, 12, 14, 13, 8, 9, 4, 1, 11, 10, 5, 7, Пелистър 18, 15 4-1, 26, 28, 15 4, 15 4, 24, 14, 11, 22, 15 4, 16, 12, Пирот 5, 9, 7, Призрен(Неофит Ломски) 12, 27, 28, 24, 30, 14, 25, 20, 26, 18, 16, 22, Тунджа 42, 40, 28, 50, 46, 32, 44, 36, 30, 34, 7, 38, 21, Хаджи Димитър 19, 40, 25, 38, 35, 30, 32, 39, 41, 23, Цибрица 5, 11, 6, 8, 2, 4, 7, 9, 3, 1, 15, Янтра 9, 22, 3, 10, 8, 19, 11, 21, 17, 6, 20, 7, 5, 30, 12, 15, 2, 4, 18, 24, 1, 14, улично ТП 179
Община Монтана
На 18.11.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Монтана: 48489, 26, 791, 48489.22.438, Извън Регулацията ТП Лоз.Комитет С/У Язовира, ТП Свети Илия, ТП-2 Язовира, Стоп. Сграда, ТП За Лозята, местност Расника Рибарник, Пс, Вила, Расника, Извън Регулация
На 18.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Извън Регулацията ТП Лоз.Комитет С/У Язовира, Стоп. Сграда, ТП За Лозята, местност Расника Пс
На 18.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Горно Церовене: Втора 3, 1, 5, 4, Главна 16, 69, 49, 47, 71, 61, 67, 65, 64, 74, 68, 50, 63, 55, 58, 70, 60, 57, 59, 51, 79, 1, 62, 52, 31, 1, 46, 48, 20, 35, 46, 11, 8, 2, 1, 26, 22, 21, 10, 12, 30, 19, 32, 25, 34, 29, 39, 17, 36, 41, 23, 24, 33, 28, 13, 37, 5, 27, 18, 3, 45, 15, 16, 38, 6, Двадесет и Втора 9, 17, 21, 3, 5, 11, 7, 1, 13, 15, Двадесет и Девета 15, 6, 4, 2, 12, 1, 11, 13, Двадесет и Осма 11, 5, 1, 17, 9, 7, 15, Двадесет и Пета 4, 1, 3, 2, Двадесет и Първа 4, 1, Двадесет и Седма 21, 6, 9, 11, 4, 13, 22, 3, 17, 8, 1, 5, 15, 19, 20, 7, Двадесет и Трета 2, 4, 3, 8, 19, 12, 11, 10, 13, 7, 15, 14, 6, 9, 20, 17, 16, 5, 18, Двадесет и Четвърта 3, 16, 4, 18, 6, 20, 2, 10, 14, 8, 26, 5, 7, 9, 24-Б, 24-А, 1, 12, Двадесет и Шеста 1, 9, 15, 13, 22, 6, 18, 16, 7, 20, 29, 31, 8, 12, ТП-2 Уо, 5, 4, 27, 17, 25, 23, 3, 19, 14, 1, Двадесета 9, 23, 36, 14, 22, 27, 28, 2, 26, 30, 6, 4, 25, 20, 7, 21, 1, 17, 11, 8, 32, 19, 16, 29, 15, 12, 18, 10, 34, Дванадесета 5, 6, 20, 16, 8, 18, 15, 24, 11, 22, 4, ТП-3 Уо, 12, 13, 9, 10, 14, Девета 1, 4, 2, 3, 1, Деветнадесета 1, 5, 2, 4, 8, 3, 10, Десета 5, 1, 3, 7, Единадесета 7, 5, 4, 3, 7, 2, Осемнадесета 3, 1, Осма 3, 1, 2, Пета 5, 2, 3, 10, 1, Петнадесета 4, 2, Първа 6, 27, 39, 15, 14, 19, 33, 29, 4, 1, 12, 13, 35, 2, 20, 7, 10, 25, 17, 9, 8, 24, 11, 41, 18, 21, 44, 43, 45, 40, 42, 36, 49, 32, 34, 55, 51, 47, 46, 26, 30, 28, Седемнадесета 2, 3, 10, 16, 13, 4, 20, 26, 6, 27, 9, 22, 17, 12, 14, 8, 30, 24, 15, Гп-4 Уо, 21, 25, 18, 7, 29, 19, 23, 11, 28, 1, Седма 3, 7, 6, 5, 3, 4, Трета 4, 12, 5, 11, 8, 1, 9, 10, 6, 3, 7, Тридесет и Втора 4, 2, 6, 3, Тридесет и Първа 1, 11, 9, 13, 6, 8, Тридесет и Трета 2, 6, 4, 8, Тридесет и Четвърта 1, Тридесета 2, 1, 5, 3, 4, 12, Тринадесета 2, 1, УПИ Ix, кв.1, Четвърта 1, 14, 8, 10, 6, 7, 2, 9, 4, 37, 3, 2, 12, Четиринадесета 4, 2, 23, 19, 13, 14, 16, 18, 27, 17, 24, 1, 11, 15, 12, 25, 3, 9, 8, 20, 6, 7, 22, 5, 10, Шеста 6, 3, 7, 12, 1, 5, 10, 8, 27, Шестнадесета 2, 1, 5, 3, 7
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Видлица: Извън Регулация ТП до Видлишки Мост, Вила
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Гаврил Геново: Извън Регулацията Гостоприемница, Помпи
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Георги Дамяново: Извън Регулацията Битова Сграда
На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Монтана: Стефан Караджа
На 20.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Монтана: Монтана
На 22.11.2019 г. /08:00 - 10:00 ч./ - Монтана: Извън Регулацията, Вилите, ТП В Двора на Плитери №6, Кошарhик ПИ 48489.16.528, местност Палековото Вилите до База Мвр, Пс, местност Палековото, кв.Кошарник
На 22.11.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Винище: 23 Ти Септември 2, 6, 12, 15, 9, 4, 3, 14, 11, 7, 5, 13, 10, 1, Александър Стамболийски 2, 1, 5, 4, 1 А, 3, Бенковски 4, 3, 1, 6, 2, Богдан Чукар 1, Боян Чонос 1, 2, Бузлуджа 1, 4, 5 А, 5, 3, Валентина Терешкова 13, 3, 5, 7, 11, 1, 9, Васил Левски 6, 4, 2, Гергана 3, 1, 2, Девети Септември 1, 4, 14, 8, 12, 10, 3, 1, 2, Димитър Благоев 1, 6, 2, 4, Димитър Русинов 2, 6, 8, Еделвайс 3, 5, 1, Иван Вазов 3, 2, 3, 4, 1, 6, Извън Регулацията Църква, Стопански Двор 2, Цех За Месо, Йордан Цеков 36, 69, 55, 53, 48, 31, 46, 35, 40, 73, 39, 29, 67, 37, 59, 47, 28, 57, 75, 33, 41, 38, 32, 44, 50, 42, 43, 45, 23, 25, 49, 51, 61, 63, 65, 52, 71, 26, 8, 10, 31, 20, 19, 16, 15, 24, 11, 18, 12, 1, 14, 10, 21, 13, 6 А, 17, 8, 4, 6, 3, Йорданка Чанкова 3, 4, 1, Калугерица 1, 6, 4, 8, Кирил и Методий 2 А, 6, 4, 8, 2, Лиляна Димитрова 1, Малчика 1, 2, 6, 5, 3, 4, местност Лъките Пс, Митко Палаузов 3, 1, Младост 2, 4, 1, Песъка 2, Петър Берон 3, Петър Трендафилов 17, 15, 11, 21, 13, 14, 18, 19 А, 19, 5, 4, 3, 18, Синчец 7, 3 А, 9 А, 11, 5, 6, 1, 3, Славейко Първанов 41, 19, 23, 53, 43, ТП-1 Уо, 21, 49, 45, 25, 28, 25, 32, 24, 37а, 24 Часовникова Кула, ТП 3 Уо, 27, 29, 35, 26, 37, 18, 8, 31, 6, 7, 4, 20, ТП-2 Уо, 10, 17, 9, 13, 2, 5, 4 Б, 11, 3, 4а, 16, 14, 14а, Тодор Трифонов 4, 6, 5, 1, 3, 4, Христо Ботев 14, 4, 10, 1, 12, 5, 6, 8, 4, 3, 18, Червен Бряг 6, 2, 8, 1, 2 А, 7, Шести Септември 9, 3, 11, 9 А, 5, 3, 12, 2, 14, Юри Гагарин 4, 7, 6, 9, 5, 3
На 22.11.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Горна Вереница: 01386, Вацинска 8, 7, 17, 15, 14, 2, 13, 12, 6, 10, Витоша 16, 6, 1, 5, 13, 8, 17, 4, 15, 18, 9, 2, 14, 19, 11, 12, Връбовчец 14, 4, 1, 15, 13а, 21, 25, 13, 23, 6, 5, 12, 16, 8, 3, 19, Главна 40, 64, 57, 36, 52, 56, 49, 39, 51, 63, 38, 60, 65, 61, 59, 37, 58, 55, 44, 34, 67, 41, 62, 53, 42, ТП-1 улично Осветление, 43, 46, 54, 7, 16, 19, 27, 15, 12, 28, 31, 18, 8, 13, 23, 6, 3, 11, 2, 10, 14, 21, ТП-2 улично Осветление, 25, 22, 29, 24, 26, 35, 17, 30, 20, Гробарска 9, 7, 16, 8, 10, 3, 5, 1, 2, 4, Дванадесета 1, 6, Девета 8, 2, 1, 6, Десета 1, Единадесета 2, 4, Индустриална Стопански Двор, Млекосъбирателен Пункт, 4, Помпена Станция, 8, 2, Копривска 1, 2, 3, 4, Мърфи 1, 2, 8, 4, 7, 6, 3, Осма 1, 2, 9, 8, 4, Панорама 20, 8, 22, 3, 40, 14, 7, 34, 1, 30, 13, 13а, 36, 26, 18, 12, 24, 10, 28а, 5, 32, 28, 42, 38, 17, 4, 6, 16, 2а, 62, 33, 66, 64, 48, 21, 56, 50, 58, 48а, Паньовска 6, 2, 4, 1, Пета 11, 3, 2, Петнадесета 2, Пладнище 4, 5, 2, 11, 26, 10, 24, 6, 28а, 3, 14, 1, 8, 12, 7, Първа 2, Седемнадесета 2, 1, Седма 2, 4, 3, 6, Трета 1, 7, 3, 2, Тринадесета 1, 6, Филинска 2, 4, 3, Цолинска 26, 13, 24, 11, 18, 5, 7, 2, 3, 1, 6, 4, 8, Четвърта 2, 7 А, 4, 7, 9, 3, Четиринадесета 4, 6, 8, Шеста 2, 5, 3, Шестнадесета 3, Помпена Станция Сондаж
На 22.11.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долна Вереница: 283014, 283017, 329200, Втора 9, 13, 36, 17, 19, 11, 15, 46, 40, 21, 23, 50, 25, 48, 1, 12, 26, 7, 3, 8, 24, 14, 2, 16, 6, 22, 10, 30, 4, 32, 20, 1, 34, 18, 5, 34, Двадесет и Втора 4, 4а, 2, 1, 6, Двадесет и Девета 3, 4, 10, 8, 7, 12, Двадесет и Осма 3, 5, 1, 5, Двадесет и Пета 6, 3, 4, 1, 14, 8, 5, 9, 2, Двадесет и Първа 4, Двадесет и Седма 4, 2, 6, Двадесет и Трета 1, 2, Двадесет и Четвърта 4, 2, 6, 1, 8, 5, 3, Двадесет и Шеста 4, 3, 2, 1, Двадесета 3, 2, 5, 1, 14, Дванадесета 1, 2, 3, 13, 3, Деветнадесета 3, 4, 6, 8, 1, 11, 9, 7, 5, Единадесета 10, 2, 8, 6, 6, Извън Регулацията Стопански Двор, Бензиностанция, Вила, Вила, Осемнадесета 4, 5 А, 5, Осма 1, 4, 2, 6, 5, Пета 8, 27, 13, 4, 7, 21, 18, 1, 28, 10, 16, 17, 24, 22, 59, 11, 12, 26, 6, 5, 15, Петнадесета 9, 15, 13, 8, 6, 7, 11, 17, 4, 2, 5, Първа 42, 46, 30, 57, 63, 61, 40, 38, 36, 34, 32, 44, 48, 20, 39, 49, 16, 25, 35, 30, 23, 26, 47, 33, 11, 28, 3, 21, 8, 37, 31 А, 12, 41, 31, 29 А, 18, 13, 17, 22, 43, 51, 4, 13 А, 9, 6, 24, 14, 3 А, 15, 27, 29, 2, 1, 19, Седемнадесета 2, 4, Седма 3 А, 3, 4, 1, Трета 13, 28, 20, 1, 38, 24, 36, 10, 3, 9 А, 26, 22, 5, 15, 9, 18, 11, 19, 21, 44, 40, 12, 46, 25, 7, Тридесет и Втора 12, 3, 1, 10, 14, 8, 6, Тридесет и Девета 1, 4, Тридесет и Пета 5, 9, 7, 1, 3, 2, Тридесет и Първа 2, 3, 1, Тридесет и Трета 6, 5, 8, 7, 3, Тридесет и Четвърта 6, 6а, 2а, 2, 4, Тридесет и Шеста 10, 6, 4, Тридесета 11, 9, 17, 8, 15, 4, 1, 3, 5, 2, Тринадесета 6, 3, 1, 4, 5, 6, Четвърта 4, 5, 2, 1, 6, 3, Четиридесет и Първа 5, Четиридесета 5, 17, 3, 4, 2, 7, Четиринадесета 7, 2, 5, 15, 11, 9, 4, 3, Шеста 17, 4, 16, 19, 11, 3, 5, 1, 7, 17, 25, 18, 2, 15, 8, 6, Шестнадесета 6, 4, 10, 8, 12
На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Винище: 23 Ти Септември 1, Александър Стамболийски 2, 1, 5, 4, 1 А, 3, Бенковски 4, 3, 1, 6, 2, Боян Чонос 1, 2, Девети Септември 1, 2, Димитър Благоев 1, 6, 2, 4, Димитър Русинов 2, 6, 8, Еделвайс 3, 5, 1, Иван Вазов 3, 2, 3, 4, 1, 6, Извън Регулацията Цех За Месо, Стопански Двор 2, Йордан Цеков 20, 19, 16, 15, 24, 11, 18, 12, 1, 14, 10, 21, 13, 6 А, 17, 8, 4, 6, 3, 8, 10, 31, Калугерица 1, 6, 4, 8, Кирил и Методий 2 А, 6, 4, 8, 2, Лиляна Димитрова 1, местност Лъките Пс, Митко Палаузов 3, 1, Песъка 2, Петър Берон 3, Петър Трендафилов 5, 4, 3, 18, Славейко Първанов 18, 8, 31, 6, 7, 4, 20, ТП-2 Уо, 10, 17, 9, 13, 2, 5, 4 Б, 11, 3, 4а, 16, 14, 14а, 28, 25, 32, 24, 37а, 24 Часовникова Кула, ТП 3 Уо, 27, 29, 35, 26, 37, Тодор Трифонов 5, 1, 3, 4, Христо Ботев 4, 3, 18, Червен Бряг 6, 2, 8, 1, 2 А, 7, Шести Септември 3, 12, 2, 14
На 22.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Монтана: 48489.26.2850, 48489.26.821 местност Над Село, 48489.27.691, Андрей Попов(Й.Николова) 13, 9, 12, 5, 11, 3, 6, 1, 8, 10, Болярска(Г.Батора) 16, 6 А, 38, 8, 31, 2, 19, 20, 9, 23, 37, 13, 12, 6, 4, 10, 17, 14, 18, Бързия 4а, 6, 9, 5, 7, 10, 4, 3, 1, 8, 12, Васил Петлешков 7, 13, 8, 5, 4, 9, 11, Вихрен 12, 20, 16, 6, 24, 8, 18, 10, 22, 14, Детелина 14, Диана Суаб Сба, Дунав 5, 3, 8, 10, 4, 2, 6, Еделвайс М Кутловица 4, 1, 2, Елтепе 4, 9, 13, 10, 11, 8, 7, 12, 3, 6, 2, 15, 5, Жельо Войвода 52, 5, 4, 2, 20, 21, 14, 12, 10, 29, 16, 23, 18, Захари Зограф 2, 5, 19, 14, 10, 13, 23, 12, 11, 17, 8, 15, 4, 21, 18, Здравец 6, 9, 7, 11, 8, 5, 10, 3, 12, 4, Иван Козарев 2, 5, 1, 3, Иван Павлов 5, 4, 8, 6, 2, Иглика 6, 4, 2, 8, Извън Регулацията Спортно Атрактивен Комплекс, Лозарско Дружество, Лоз.Дружество Язовира, Индже Войвода(Л.Димитрова 5, 2, 6, 4, Капитан Дядо Никола(Л.Ст. 4, 2, Кочо Честименски 8, 16, 2, 6, 18, 12, 4, 3, 1, 20, 10, Крайна(П.Харитон) 8, 4, 2, 3, 1, 6, 5, 9, 5, 7, Лацията 4, Лъката 1, 11, 7, 9, 5, 3, 2, Люлякова 21, Мала Кутловица Водоем, Хотел, Вила, местност Пръчов Дол 717, Митко Палаузов 1, 3, Младен Томов 3, 7, 11, 4, 2, 18, 5, 9, 10, 13, 6, Никола Вапцаров 16, 211, 177, 130, 217, 134, 174, 158, 209, 126, 172, 183, 162, 148, 170, 219, 185, 156, 140, 136, 146, 199, 213, 122, 175, Стопански Двор, 124, 166, 173, 179, 205, 221, 154, 152, 201, 138, 160, 181, 193, 130а, 197, 203, 164, 189, 191, 207, 171, 169, 214, 187, 142, 195, 132, 144, 135, 149, 163, 100, 106, 96, 159, 157, 112, 104, 167, 147, 141, 118, 120, 137, 153, 139, 165, 143, 116, 102, 114, 145, 161, 151, 133, 110, 98, 155, 108, 52, 133, 105, 117, 91, 56, 80, 94, 74, 95, 54, 62, 115, 111, 84, 93, 89, 78, 68, 50, 76, 103, 113, 99, 60, 101, 86, 58, 92, 129, 83, 109, 119, 70, 64, 131, 121, 97, 72, 44, 48, 87, 90, 66, 79, 46, 76а, 107, 88, 82, 28, 59, 40, 53, 77, 22, 65, 57, 73, 55, 26, 32, 42, 38, 71, 75, 34, 24, 67, 61, Никола Обретенов 1, 3, 4, 27, Панайот Волов 2, 15, 6, 18, 13, 9, 14, 11, 36, ПИ 48489.26.671, Пирин М Кутловица 2, 4, 3, Свети Наум Охридски 8, 10, 6, 4, 2, Синчец 7, 16, 4, 18, 14, Стара Планина 13, 12, 6, 14, 8, 2, 12а, 17, 19, 15, 4, 10, 7, 26, 29, 24, 18, 31, Теменуга 1, 2, 6, Тодорини Кукли 10, 6, Христо Ясенов 10, 1, 8, 6, 3, 4, Чайка 9, 18, 16, 11, 14, Червен Бряг 6, 4, 8, 9, 3, 11, Чернила 22, 7, 8, 24, 10, 19, 11, 3, 13, 4, 6, 12, 20, 2, 14, 16, 1, 21, 5, 9, 26, 15, 17, Яница(Ямите-М.Кутловица) 5, 4, 7, 6, 8, 1, 3, местност Пръчов Връх
На 22.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски 6, 2, 24, 9, 28, 16, 12, 20, 11, 1, 5, 10, 22, 3, 4, 34, 26, 18, 7, 8, 36, Аспарух 6, 2, 5, 8, 4, 1, 3, Бенковска 4, 3, Берковска 1, 25, 21, 7, 16, 23, 15, 2, 12, 4, 14, 6, 5, 22, 13, 17, 3, 8, 10, Бързия 16, 6, 3, 2, 5, 7, 1, 9, 4, 8, Васил Левски 10, 5, 4, 2, 3, 1, 6, 8, Вълчова 6, 2, Георги Дамянов 11, 4, 13, 3, 9, 1, 6, 2, 15, Георги Димитров 3, 8, 5а, 11, 1, 21, Георги Томов 29, 27, 3, 21, 14, 12, 22, 34, 26, 16, 32, 7, 36, 13, 8, 18, 17, 20, 11, 28, 23, 4, 6, 30, 25, 38, 2, 9, 5, 10, 19, Говедарника 13, 9, 21, 1, 17, Гората 2, 9, 1, 3, Замфир Попов 20, 16, 37, 15, 27, 30, 14, 12, 24, 10, 1, 11, 23, 19, 22, 4, 35, 5, 33, 13, 9, 25, 7, 18, 39, 6, 31, 26, 28, 49, 21, 17, 43, 3, 47, 32, Извън Регулацията Пилетарник-Борис Иванов, Пилетарник-милчо Замфиров, Пилетарник, Пилетарник-Иван Ангелов, Пилетарник-Асен Аврамов, 1 Помпа, Йосиф Иванов 5, 2, 16, 3, 8, 6, 10, 14, 7, 4, 12, Кирил и Методий 4, 3, 16, 2, 8, 6, 10, 14, Клисура 3, 8, 7, 14, 6, 11, 5, 16, 4, 2, 12, 10, Трафо 3 улично, Лозенец 5, 7, 4, 1, 2, Любен Каравелов 1, 3, 8, 4, Мато Матев 3, 4, 6, 2, Мито Матев 1, Михайловград 8, 3, 1, 4, Морава 2, 1, 5, 3, Никола Йонков Вапцаров 5, 6, 3, 2, 1, 4, 11, 8, 7, 9, 10, 13, 17, 15, 14, 19, Нова Победа 8, 1, 9, 7, 3, Охрид 7, 5, 3, 1, Паисий 1, Пирот 2, Победа 2, 1, 3, Първи Май 1, 5, Софийска 3, 9, 5, 11, 25, 11, 7, Стара Планина 2, 6, 6а, Трафо -2 улично, 4, Хаджи Димитър 28, 1, 21, 32, 9, 15, 18, 22, 24, 10, 7, 12, 4, 11, 2, 26, 6, 1, 13, 3, 5, 14, 16, 8, Христо Ботев 23, 22, 47, 31, 48, 38, 31а, 35, 32, 52, 46, 33, 54, 28, 36, 39, 27, 26, 24, 30, 42, 41, 29, 25, 50, 44, 40, 34, 56, 37, 10, 1, 15, 14, 18, 9, 23, 8, 12, 4, 11, 19, 3, 13, 5, 16, Цар Самуил 1, 7, 6, 9, 3, 5, 2, 4, ъгъла на ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин 1, 5, Явор 1, 3, Вила, ПИ №058018
На 22.11.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Боровци: 1 Ви Май 9, 7, Ангел Кънчев 4, 3, 10, 6, 2, 7, 1, Баловска 7, 1, 4, 3, Бенковски 8, 6, 7, 5, 3, 4, 1, Васил Коларов 7, 8, 10, 6, 2, 4, 3, 5, 12, Васил Левски 9, 21, 16, 5, 3, 19, 13, 20, 15, 6, 11, 8, 7, 18, 10, 12, 1, 2, 17, 14, Гаганишка 3, Генерал Стойчев 9, 6, 4, 10, 21, 14, 2, 13, 3, 19, 8, 11, 12, Георги Димитров 5, 2, 1, 4, 3, 6, Замфир Попов 1, Иван Бонов 2, 4, 1, 3, Иван Вазов 7, 2, 6, 5, 3, 8, 1, 10, 4, 9, Извън Регулацията Дърводелски Цех, Мобилна Пресевна, Кланица, Консервна Фабрика, Производствена База, Любен Каравелов 21, 32, 41, 23, 22, 35, 25, 28, 26, 37, 29, 30, 24, Матеев Брег 9, 4, 8, 2, 5, 7, 6, 3, Паисий 12, 22, 10, 5, 14, 8, 6, 1, 2, 18, 7, 4, 16, Раковски 11, 7, 12, 16, 13, 2, 3, 23, 1, 4, 21, 15, 10, 5, 9, 8, Сергей Румянцев 5, 1, Тодор Младенов 13, 14, 15, Христо Ботев 16, 21, 29, 27, 31, 9, 6, 35, 17, 25, 7, 18, 15, 12, 4, 5, 20, 14, 19, 10, 11, 33, 2, Христо Смирненски 5, 9, 12, 3, 8, 2, 4, 6, 1, 10, 16, Черковна 4, 7, Шосе - Лом - София 16,,, 8, 14, 3, 1, 2, 4, 6, 9, 10, 13, 5, Помпена, ъгъла на ул. Хр. Ботев и В. Левски
На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благово, Общ. Монтана: Вълчова 6, 2, Георги Дамянов 2, 15, Гората 2, 9, 1, 3, Клисура 3, 8, 7, 14, 6, 11, 5, 16, 4, 2, 12, 10, Трафо 3 улично, Лозенец 5, 7, 4, 1, 2, Мато Матев 3, 4, 6, 2, Мито Матев 1, Михайловград 8, 3, 1, 4, Победа 2, 1, 3, Хаджи Димитър 9, 15, 18, 22, 24, 10, 7, 12, 4, 11, 2, 26, 6, 1, 13, 3, 5, 14, 16, 8, Христо Ботев 47, 31, 48, 38, 31а, 35, 32, 52, 46, 33, 54, 28, 36, 39, 27, 26, 24, 30, 42, 41, 29, 25, 50, 44, 40, 34, 56, 37, Юрий Гагарин 5, ПИ №058018
На 22.11.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Монтана: 48489.26.2850, 48489.26.821 местност Над Село, 48489.27.691, Андрей Попов(Й.Николова) 13, 9, 12, 5, 11, 3, 6, 1, 8, 10, Болярска(Г.Батора) 16, 6 А, 38, 8, 31, 2, 19, 20, 9, 23, 37, 13, 12, 6, 4, 10, 17, 14, 18, Бързия 4а, 6, 9, 5, 7, 10, 4, 3, 1, 8, 12, Васил Петлешков 7, 13, 8, 5, 4, 9, 11, Вихрен 12, 20, 16, 6, 24, 8, 18, 10, 22, 14, Детелина 14, Диана Суаб Сба, Дунав 5, 3, 8, 10, 4, 2, 6, Еделвайс М Кутловица 4, 1, 2, Елтепе 4, 9, 13, 10, 11, 8, 7, 12, 3, 6, 2, 15, 5, Жельо Войвода 52, 5, 4, 2, 20, 21, 14, 12, 10, 29, 16, 23, 18, Захари Зограф 2, 5, 19, 14, 10, 13, 23, 12, 11, 17, 8, 15, 4, 21, 18, Здравец 6, 9, 7, 11, 8, 5, 10, 3, 12, 4, Иван Козарев 2, 5, 1, 3, Иван Павлов 5, 4, 8, 6, 2, Иглика 6, 4, 2, 8, Извън Регулацията Спортно Атрактивен Комплекс, Лозарско Дружество, Лоз.Дружество Язовира, Извън Регулацията, Вилите, ТП В Двора на Плитери №6, Индже Войвода(Л.Димитрова 5, 2, 6, 4, Капитан Дядо Никола(Л.Ст. 4, 2, Кочо Честименски 8, 16, 2, 6, 18, 12, 4, 3, 1, 20, 10, Кошарhик ПИ 48489.16.528, Крайна(П.Харитон) 8, 4, 2, 3, 1, 6, 5, 9, 5, 7, Лацията 4, Лъката 1, 11, 7, 9, 5, 3, 2, Люлякова 21, Мала Кутловица Водоем, Хотел, Вила, местност Палековото Вилите до База Мвр, Пс, местност Пръчов Дол 717, Митко Палаузов 1, 3, Младен Томов 3, 7, 11, 4, 2, 18, 5, 9, 10, 13, 6, Никола Вапцаров 16, 211, 177, 130, 217, 134, 174, 158, 209, 126, 172, 183, 162, 148, 170, 219, 185, 156, 140, 136, 146, 199, 213, 122, 175, Стопански Двор, 124, 166, 173, 179, 205, 221, 154, 152, 201, 138, 160, 181, 193, 130а, 197, 203, 164, 189, 191, 207, 171, 169, 214, 187, 142, 195, 132, 144, 135, 149, 163, 100, 106, 96, 159, 157, 112, 104, 167, 147, 141, 118, 120, 137, 153, 139, 165, 143, 116, 102, 114, 145, 161, 151, 133, 110, 98, 155, 108, 52, 133, 105, 117, 91, 56, 80, 94, 74, 95, 54, 62, 115, 111, 84, 93, 89, 78, 68, 50, 76, 103, 113, 99, 60, 101, 86, 58, 92, 129, 83, 109, 119, 70, 64, 131, 121, 97, 72, 44, 48, 87, 90, 66, 79, 46, 76а, 107, 88, 82, 28, 59, 40, 53, 77, 22, 65, 57, 73, 55, 26, 32, 42, 38, 71, 75, 34, 24, 67, 61, Никола Обретенов 1, 3, 4, 27, Панайот Волов 2, 15, 6, 18, 13, 9, 14, 11, 36, ПИ 48489.26.671, Пирин М Кутловица 2, 4, 3, Свети Наум Охридски 8, 10, 6, 4, 2, Синчец 7, 16, 4, 18, 14, Стара Планина 13, 12, 6, 14, 8, 2, 12а, 17, 19, 15, 4, 10, 7, 26, 29, 24, 18, 31, Теменуга 1, 2, 6, Тодорини Кукли 10, 6, Христо Ясенов 10, 1, 8, 6, 3, 4, Чайка 9, 18, 16, 11, 14, Червен Бряг 6, 4, 8, 9, 3, 11, Чернила 22, 7, 8, 24, 10, 19, 11, 3, 13, 4, 6, 12, 20, 2, 14, 16, 1, 21, 5, 9, 26, 15, 17, Яница(Ямите-М.Кутловица) 5, 4, 7, 6, 8, 1, 3, местност Пръчов Връх, местност Палековото, кв.Кошарник
На 24.11.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Александър Стамболийски 84, 90, 88, 86, 90, 45, Бул. А. Стамболийски - ул. Д. Подвързагов, Елин Пелин(Жданов) 24, местност Лазарова Воденица Осветление За Автокъща, Пъстрина 31, Здравец, Хранителен Магазин, 31, 28, 28, 31, 31, 28, 28, Бреза 2, Бреза 2, Сирма Войвода(С.Димитров) 4, Филип Станиславов 4, 2, Христо Смирненски 21 43.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Перник в периода 18 ноември - 22 ноември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Перник в периода 18 ноември - 22 ноември

15 Ноември 2019 | 14:40 | Агенция "Фокус"
Перник. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 ноември - 22 ноември включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Брезник
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Брезник: Александър Тинков Изход За Трън, Георги Ив Бунджулов 73, 75, Извън Регулацията Навес, Равна Шума 2, 4, Трън 6, Мтс, Бивше Мтс
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Велковци, Общ. Брезник
На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Брезник
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Озърновци
На 22.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Конска: IV-310, 311, Месност Райкова Страна
На 22.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лялинци: I-259 кв.13, УПИ VII-115 кв.26, Вила, къща, УПИ X-244, кв.15, УПИ Іі-94, кв. 25
На 22.11.2019 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Глоговица
На 22.11.2019 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Трън: Имот 000697 Стопански Двор, махала Ахчийски Кошари, махала Кошарите 7, 9, 2, 13, 6, 8
На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Брусник: къща
На 22.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Завала
Община Земен
На 21.11.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Земен: Албена 13, 30а, 27, 31, 9, 22, 15, 2, 12, 36а, 3, 23, 28, 34, 5, 33, 14, 29, 16, 20, 17, 7, 40, 29а, 18, 30, 1, 32, 38, 10, 21, 24, 6, 4, 25, 19, 11, 36, 8, Асен Златарев 31, 10, 15, 33, 19, 17, 11, 16, 8, 29, 23, 2, 12, 13, Гео Милев 9, 1, 7, 3, 5, Димитър Благоев 3, 13, 10, 8, 7, 2, 7, 9, 5, 4, 6, Евтим Арсов 21, 19, 24, Никола Петков 3, 8, 6, 7, 4, 5, 10, 2, Пейо Яворов 1, 3, Петър Берон 30, 24, 16, 32, 34, 26, Райко Даскалов 26, 28, 24, 9, 22, 11, 5, 7, Хаджи Димитър 22, 1, 7, 5, 12, 6, 4, 10, 11, 15, 9, 3, 19, 13, 8, 18, 2, 17, Яне Сандански 9, 17, 25, 27
Община Ковачевци
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Косача: къща, махалаМалинова
На 21.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Ковачевци: махала Калайджийска, Нупи 17а, С. Ковачевци, къща, МахКаладжийска
Община Перник
На 18.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 22.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Даскалово: Втора
За периода 23-24.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник: Владайско Въстание 1
На 18.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 22.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Драгичево: Байкал 2, Възраждане 23, 21, 27, 19, 22, 25, 8, 14, 39, 3, 15, 11, 6, 1, 5, 13, 17, 33, 35, 20, 7, 22, 10, 4, 16, 15, 1, 18, 29, 2, 12, 9, 6а, Георги Бенковски 7, 8а, 9, 3, 2, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 5, 16, 1, Кракра 28, 43, 45, 26, 30, 47, 46, 44, 42, 49, 30, 51, .30, 40, 53, 36, 45, 49, 38, 70, 61, 77, 69, 3, 54, 63, 75, 59, 81, 52, 65, 45, 79, 110, 62, 46, 48, 83, 58, 60, 66, 101, 56, Магистрала Гл.Път Е79, 1, Гл.Път Е79, 1, Автокъща, Мария Луиза 2, Пирин 53, 51, 53а, Първа 6, 18, Райна Княгиня 14, 4, 7, 19, 16а, 5, 17, 6, 12, 8, 25, 27, .9, 23, 21, 13, 11, 15, 9, 16, 18, 22, 31, 39, 29, 20, Рила 1, 7, 3, Рударска 39, 25, 27, 12, 8, Казан, 5, 15, 37, 19, 43, 39, 16, 17, 9, 11, 35, 3, 33, 10, 13, 7, 4, 41, 6, 23, 29, 14, 21, Магист.Е-79 АвтоборсаВики, Павилион, Стара Планина 5, 1, 3, 2, 5, Стефан Караджа 2, 1а, 1, 3, Струма 7, 13, 9, 1, 8, 2, 5, 16, 11, 4, 13, 6, Тинтява 6, 3, 9, 2, 1, 5, Христо Ботев 12, 14, 4, 8, 13, 3, 6, 12, 1, 5, 7, 16, 2, 8, 11, Цар Симеон 3, 16, 29, 20, 24, 27, 19, 11, 14, 4, 30, 13, 31, 21, 26, 25, 33, 17, 8, 28, 7, 12, 9, 10, 23, 34, 22, 36, 1, 32, 18, Явор 11, 9, 1, 2, 5, 7, 6, 3, 4, Янтра 4, С/У Склад Строителни М-Ли, 13, Магистрала, Тир-Паркинг, Е-79, .1
На 18.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 22.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път 4, Цар Симеон I/Кост.Темелков/ 156
На 18.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 22.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Перник: Владайско Въстание 83, 89, 87, 24а, 36, 73, 54, 46, 26, 61, 63, 26а, 42, 22, Началото, 1, 67, 30, 20, 34, 75, 28, 36, 24, 59, 40, 6а, .75, 61а, 48, 56, 71а, 55, 71, 71, 50, 22а, 57, 32, 38, 44, 53, Владимир Комаров 4, 3, 7, 5, Волга 28, 51, 30, 43, 37, 53, 44, 33, 49, 29, 56, 34, 47, 55, 52, 31, 50, 32, 48, 57, 39, 42, 31, 41, 27, 54, Възход 23, 3, 7, 22, 9а, 4, 12, 24, 21, 14, 9, 17, 2, 11, 4а, 18, 15, 5, 20, 10, 6, 8, 19, 15, 10, 13, Ганьовец 5, Грамаге 45, 44, 47, 22, 65, 77, 26, 40, 71, 51, 49, 79, 61, 75, 52, 57, 32, 24, 81, 73, 85, 53, 36, 55, 63, 56, 69, 51а, 48, 28, 83, 42, 30, 38, 50, 46, 54, 67, 34, Димитър Благоев 125, 181, 177, 179, Добри Миланов 40, Дунав 3, 15, 6, 17, 16, 4, 13, 9, 14, 11, 10, Дъбрава 52, 45, 53, 38, 38, 48, 49, 63, 35, 37, 42а, 33, 39, 41, 47, 36, 42, 59, 34, 43, 40, 57, 60, 55, 51, Евгении Ачанов 11, 13, Йордан Лютибродски 61, 60, 63, кв. Старата Църква, Климент Охридски 20, 12, 5, 3, 16, 8, 16, 18, Костенец 12, 13, 18, 16, 15, 17, 21, 22, 11, 14, 19, 10, Кралевски път, Лиляна Димитрова 51а, 55, махалаГорна Църква 15, 11, махалаТутулова 25, 22, 27, 1, 14, 24, 12, 7, 21, 9, 29, 16, 28, 10, 3, 8, 30, 23, Момин Проход 3, 2, 1, 9, 27, 6, 31, 23, 11, 10, 22, 13, 31а, 16, 4, 14, 21, 12, 5, 29, 15, 20 А, 8, 20, 17, Никола Вапцаров 5, Никола Парапунов 2, 1, 4, 3, Рилски Езера 13, 23, 23, Стара Църква, Танчовица 5, 7, 2, 10, 4, 8, 42, 6, 3, Трайко Живков 58, 2, 37, 50, 29, 48, 23, 47, 25, 1, 49, 39, 7, 62, 18, 54, 36, 27, 21, 35, 53, 57, 60, 55, 15, 9, 42, 10, 43, 30, 46, 17, 8, 13, 40, 14, 38, 6, 33, 28, 20, 3, 45, 26, 52, 59, 61, 31, 19, 4, 11, Хемус 1, Църква Вила, 28, 42, Кв Църква, къща, Чуйпетлово 9, 5, 7, 8
На 18.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 22.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Баба Тонка 2, 1, Бачо Киро 7, 11, 9, 3, Блато 7а, 13, 14, 21, 15, 9, 11, 16, 3, 17, 12, 23, 4, 6, 5, 1, Божур 4, 2, Бурковица 21, 12, 6, 1, 11, 13, 3, 19, 15, 4, 8, 2, 14, 16, Бързатица 1, Васил Левски 4, 3, 3, 1, 2, Вит 1, Витоша 3, Георги Бенковски 2, 4, 3, 6, Георги Раковски 1, 5, Горска Поляна 8, 1, 2, 4, 9, 6, 7, 3, 5, Градище 5, 6, 1, 7, 3, 1, 6, 9, Дома, Дъбрава 23, 18, 9, 3, 7, 15, 15а, 1, Еверест 11, Еделвайс 6, 5, 13, 17, 7, 9, 11, 16, 1, 14, 3, 12, 4, Иван Вазов, Иглика 7, 13, 9, 2, 1, Извор 3, 8, 9, 12, 7, 14, 11, 10, 6, 11, 13, 2, 5, 1, 4, Вила, Искър 4, 15, 1, 2, 5, 10, 3, Йордан Корчев 2, 18, 10, 12, 7, 9, 5, 8, 16, 1, 14, Калоян 3, 4, 2а, 1, 2, 2, Капитан Петко Войвода 39, 3, 2, 1, 1, 4, 11, 21, 20, 2, 13, 22, 23, 27, 33, 18, Кирил Богданов 14, 4, 5, 1, 10, 12, 8, Кокиче 2, 6, 8, Кольо Фичето 4, 3, 10, 6, 1, 16, 8, 12, 2, 7, 14, Крайречна 3, Лебед 2, 5, 1а, 3, 1, 6, 2а, 4, 24, Леденика 3, 9, 5, 7, 13, 11, Лилия 7, 1, 3, 5, Лъката 15, 27, 7, 37, 11, 45, 9, 114, 21, 17, 25 А, 33, 35, 13, 23, 25, 29, 5, Люлин 8, 10, 5, 3, 4, махалаБугьовец, махалаКаназирова 2, 3, 1, махалаКюлова 7, 1, 3, 5, 4, 6, 8, махалаОпашиница 1, 9, 26, Вила, Барака, 30 Вила, 8, къща, 12а, махалаШестакова 2, махалаЯзовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./ 3, 7, къща, 11, Местн.Шумнатица 5, Вила, 6, Могилата 9, 5, 7, 2, 5, Незабравка 6, 2, 1, 9, 3, 7, 10, 11, Оборище 8, 13, 20, 18, 22, 4, 10, 11, 17, 14, 2, 5, 1, 16, 3, 19, 7, Одеса 1, Панайот Волов 1, 3, 4, 6, Панайот Хитов 3, 5, Перуника 3, 4, 1, 6, Пороя 4, 1, 5, 3, 7, 2, Първи Май 21, 3, 23, 1, 6, 11, 8, 15, 17, 13, 19, 10, 2, Разсадника 5, Райна Княгина 4, Рибарица 16а, 4, 13, 11, 1, 9, 100, Самуил 1, 11, 13, 4, 3, 5, 7, 12, 9, 14, 6, Слатина 4, 2, 6, Спортист 4, 1, 2, 6, 8, Стадионна 5, 9, 7, 3, 11, Стефан Караджа 5, 7, 3, 6, 2, Струма 16, 14, 12, 8, 24, 10, Съединение 2, Теменуга 12, 5, 14, 4, 7, 9, 2, 13, 1, 3, Тодор Каблешков 4, УПИ II-456 кв.39, Хаджи Димитър 3, 8, 6, 2, 1, 4, Хан Крум 43, 14, 1, 51, 37, 23, 2, 8, 27, 33, 34, 47, 40, 11, 36, 45, 15, 24, 32, 5, 12, 31, 7, 4, 6, 20, 13, 10, 26, 30, 3, 41, 21, Христо Ботев 63, 40, 28, 47, 65, 60, 52, 59а, 43, 56, 64, 54, 25, 61, 59, Сп.Превалец, 68, 70, 50, 36, 69, 32, 30, 45, 34, 77, 46, 41, 51, 71, 48, 72, 23, 39, 57, 45, 73, 52, 49, 42, 31, 62, 35, 44, 37, 58, 26, 75, 38, 67, 66, 153, 176, 180, 157, 159, 182, 178, 151, 155, 203, 228, 244, 197, 199, 224, 214, 242, 185, 230, 232, 248, 204, 220, 218, 236, 246, 234, 244, 191, 206, 183, Площада, 226, 222, 210, 238, 181, 201, 189, 195, 240, 175б, 177, 175 В, 234, 196, 90, 192, 169, 165, 186, 188, 163, 200, 167, 194, 198, 171, 175б, 202, 179, на Площада, 175, 184, 161, 166, 145, 150, 136, 134, 127, 158, 135, 140, 115, 164, 168, 126, 143, 154, 122, 130, 152, 126, 124, 131, 148, 144, 133, 150а, 128, 121, 129, 139, 117, 160, 149, 147, 162, 146, 132, 123, 170, 137, 106, 111, 108, 88, 86, 122, 83, 89, 78, 94, 103, 92, 74, 95, 82, 105, 109, 78, 99, 76, 84, 76, 102, 85, 118, 80, 100, 98, 96, 81, 112, 79, 110, 113, 97, 204, 104, 90, 93, 116, 9, Христо Проданов 3, 1, Цар Иван Асен I 10, Чифлик 8, 23, 18, 4, 11, 28, 2, 3, 20, 6, 21, 25, 7, 19, 1, 25а, 22, 15, 26, 13, 12, 9, 24, 9а, 23, 5, 18а, Шийница 46, 38, 132, 28, 26, 20, 34, 42, 43, 39, 37, 2, 42, 31, 23, 33, 25, 36, 35, 4, 17, 10, 12, 2, 1, 15, 8, 11, 13, 6, Юрий Гагарин 24, 18, 9, 11, 34, 8, 27, 13, 10, 32, 29, 16, 22, 14, 26, 21, 19, 4, 3, 7, 6, 15, 28, 23, 12, Явор 6, 3, 4, 1, 2, Янтра 4, 1, 45, Автосервиз, Вила, къща, Автосервиз
На 18.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 22.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Студено Буче: Стефан Караджа 2
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Перник: Банско 3, 5, 1, 4, 2, Ботевград 1, 6, 7, 3, 4, 5, 9, 6, 2, Граово 1а, Казанлък 2, Красно Село 45, Нов Безистен 52 45, 33, 23, 6, 51, 41, 37, 1, 39, 8, 59, 35, 55, 34, 47, 57, 38, 11, 30, 18, 45, 10, 14, 45, 26, 9, 13, 20, 42, 28, 24, 2, 48, 25, Нови Пазар 54, 54а, Пирдоп 37, 43, 5, 14, 3, 31, 12, 17, 9, 39, 1, 19, 18, 15, 11, 33, 4, 21, 41, 2, 6, 8, 29, 10, 25, 16, 27, 15, 13, Пловдив 84, 111, 76, 88, 103, 105, 107, 90, 93, 80, 99, 78, 92, 95, 82, 86, 109, 101, 97, 99, 92, Радомир 1, Разлог 1, Самоков Нов Безистен 45, 10, 7, 1, до Мвр, 4, 1, Физкултурна 1 Павилион
На 19.11.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.11.2019 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Люлин, Общ. Перник: С. Люлин, М. Чокладиновец
На 19.11.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.11.2019 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник: Атанас Буров 10, 11, Благой Гебрев, Варшава 1, 3, 71, Владимир Комаров 4, 6, 2, 12, 7, 50, 1а, Жк. Тева, ПИ 725.25, Зоя Космодемянская 7а, 4, 2, 7, 6, 5, 7б, 1, 3, Иван Земнухов 4, Изток 2 Мошино, Павилион, 2 Мошино, 2, Крали Марко 2, 24, 18, 26, 20, 22, Лев Толстой 4а, 11, 6, 13, 10, 1, 16, 4, 8, 10, 3, 10в, 2, 7, 14, 12, 10а, 5а, 9, 5, 10б, 17, Луганск 3, 11, 27, 18, 13, 21, 22, 10, 9, 5, 17, 8, 3а, 7, 15, 20, Максим Горки 2, 6 Партер, 6, 4, 11, 10, 22, 20а, 20, 24, 30б, 38а, 17, 37, 28, 40, 30а, 42, 34, 36, 13, 32, 17б, 44, 30в, махалаЛалова 484, 71, Младен Стоянов Тото Пункт, 5, 5а, 7, 1, 29, 5, 25, 13 То У-Ще Св.Кирил и Методий, 27, 3, 3, 5, 7а, 11, 14, 14, 23, 33, 45, 54, 55, 39, 57, 36, 41, 54а, 15б, 49, 20, 14, 47, 51, 48, 52, 37, 15 къща, 53, 43, 38, 50, 28, 34, 11, 11, 15а, 13, 13, Мошино 317, кв.Кутела, ПИ С Индентификатор 55871.515 9895, 371, Огнян Станков 51, 47, 29в, 29, 43, 39а, 31, 45, 37, 39, Олег Кошевой 119а, 121, 119б, 105, 111, 72, 88, 97, 74, 99, 85а, 85, 103, 95, 90а, 113, 123, 125, 80, 81, 96, 89а, 76, 96в, 83, 78, 96б, 109, 117, 79, 89, 113а, 101, 93а, 87, 87б, 107, 90, 87а, 66, 77, 93, 78а, 70, 48, 38, 21, 30, 14, 27, 46, 75, 49, 42, 58а, 41, 41а, 7, 47, 18, 75а, 12а, 10, 50, 75б, 8, 73, 36, 7а, 11, 35, 41б, 63, 65, 53, 15, 64, 57, 26, 44, 4, 19, 52, 58, 3, 9, Павилион, 71, 33, 51, 54, 53, 17, 61, 25, 12, 45, 35а, 29, 31, 34, 38а, 6, 2а, 40, 20, Пушкин 4, 2а, 1, 7, 2, 4а, Пхенян 7, Рашо Димитров 101, Сергей Есенин 4, 3, 1а, 1, Силистра 67, Сини Вир 24, 27, 24, 1, 1а, 10, 26, 16, 1в, 29, Съединение 11, 26, 31, 24, 17, 25, 9, 27, 21, 13, 7, 15, 29, 22, 8, 19, 23, 12, 16, Тева 38, 38, 39, 99, 95, 94, 100, 97, 98, 96, С/У Демо, 74, 72, 15 72, 67, 71, 66, 75, 68, 65, 70, 69, 78, 73, 76, 77, 63, Тева /Къщи/ 10а, Трети Март 10, 16, 11, 5, 13, улан Батор 7, УПИ V-7050 кв.118, Урса 4, 5, 16, Хавана 20, 24, 22, 30, 32, 40, 28, Ханой 6, 10, 4, 16, 9, Хемус 1, Цоф Бараки, Чернишевски 1б, 19в, 9, 4, 2, 13, 17, 7, 17а, 19, 15, 10, 1а, 11, 19б, 8, Юрий Гагарин 1, 159, 165, 1, 1, 1, 15, 1, кв.Мошино
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Перник: Ален Мак 48, 57, 67, 38, 42, 63, 65, 36, 103в, 32, 69, 44, 34, 59, 40, 46, Буная 3, 2, 1, 2а, 4, 6, Верила 31, 37, 35, 33, 18, 9, 7, 22, 12, 37, 11, 4, 30, 19, 25, 16, 27, 3, 5, 29, 32, 26, 20, 14, 6, 28, 24, 15, 10, 21, 17, 23, 15а, 34, 8, 2, 1, 36, 13, Люлин 76, 75, 72, 83, 99, 101, 80, 105а, 73, 105, 84, 81, 105 А, 97, 74, 103, 107, 103а, 66, 56, 78, 93, 75а, 64, 60, 79, 68, 85, 89, 62, 117, 91, 58, 54а, 95, 70, 77, Миджур 10, 11, 9, 13, 1, 7, 12, 4, 8, 2, 5, 6
На 20.11.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Друган: УПИ ХV-407 кв.49
На 20.11.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Перник: Арчар 23, 21а, Васил Левски 31, 17, 1, 16, 4а, 26, 11, 19, 17 Кв, 10, 30, 25, 24, 1, 16, Кв, 28, 23, 9, 1, Железни Заводи 90б, 15а, 36, 27, 58, 43, 87, 45, 61, 73, 8, 76, 67, 29, 50, 59, 37, 79, 33, 52, 55, 44, Кафе-Аперитив, 82, 42, .61, 65, 66, 9, 74, 70, 81, 46, 75, 62, 78, 34, 40, 68, 28, 84, 30, 9а, 89, 14, 43, 35, 31, 53, 31а, 86, 80, 77, 71, Захари Зограф 143, Калкас до Кат, Караманица 104, 15, 87, Куциян 13, 10, 8, 12, 9
На 20.11.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Стефаново, Общ. Радомир: махалаЕгреците
На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Перник: Васил Левски 31, 17, 1, 16, 4а, 26, 11, 19, 17 Кв, 10, 30, 25, 24, 1, 16, Кв, 28, 23, 9, Калкас
На 20.11.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Перник: Алеко Константинов 11, 13, 8, 4, 12, 15, 6, 10, 13 Гар, 16, 2, 20, 17, Бродо до 5-То Оу, 7, Бунтовник 5, 4, 2, 3, 7, 6, 1, 4а, Васил Априлов 8, 1, 2, 7, 5, 3, 4, Гео Милев 5, 3, 2, 1, 4, Георги Мамарчев М/У Бл.13 и 14, 15, 1, до Бл.14, 2, 14, 14, 26, 26, 26, 9, 16, 21, Димова махала 19, до Супера, Павилион, 17, Кв, 1, Магазин, 16, 75, до Бл.13, 14, 12, 13, 13, Димчо Дебелянов 9, 8, 11, 1, Добруджа 27, 29, 21, 35, 31, 36, 28, 29, 33, 36г, 30, 25, 31, 34, 32, 38, 3 31, 35а, 37, Дойран 8, 2, 9, 6, 12, 1, 7, 11, 4, 5, 3, Захари Стоянов 14а, 12б, 13, 15, Зюмбюл 8, 26, 6, 16, 32, 30, 4, 7, 12, 3, 28, 10, 22, 2, 36, 38, Ивайло 2, 3, 5, 6, 2, 4, 1, Иван Вазов Под Моста, 5, 15 5, 3, 8, 7, 8 5, 3, 9, 5, Капитан Векилски 1, 4, 6, 3, 2, Клисура 1, 5, 3, 4, 11, 7, 2, 9, 6, Кокиче 5, 7, 6а, 12, 2, 8, 8а, 6, Любен Каравелов 8, 8, 6, 12, Люлин 24, 17а, 7а, 7, 3, 15, 12, 2, 18, 27, 20е, 10, 6, 13, 16, 19, 12а, 17, 21, 31, 1, 29, 8, 14, 21, 23, 2, 11, 4, 90, 25, 4, 22, 12, 15а, 6а, 5, Миньор 13, 15, Мургаш 2, 9, 3, 7, 1, 7, 5, Мусала 7, 3а, 3, 1, 4, 10, 8, 5, 12, 2, 6, Найден Геров 5, 8, 2, 10, 1, 3, 9, 1, 12, 11, 7, Никола Козлев 13, 9, 12, 2, 4, 10, 18, 11, 17, 19, 3, 21а, 7, 14, 8, 20, 6, 1, 1, 16, 15, 21, 25, 5, 5, Оборище 1, 1, Пейо Яворов 6, 25, 26, 37а, 28, 39, 42, 37, 24, 22, 32, 25, Пенчо Славейков 20, 20, 20, 34, 36, 38, 32, 40, Перелик 6, Протожерица 1, Родопи 1, Сан Стефано 14, 4, 2, 8, 16, 6, 3, 6, Св.Св.Кирил и Методий, Селимица 3, 8, 2, 4, 1, 6, 1а, 5, Силистра 6, 5, 4, 5, 6, Синчец 1, Софийско Шосе 60, 58, 50, 60, 46, 54, 50, 76, 72, 40, 62, 68, Автогара, 56, 74, С/У Стара Планина, 42, 64, 66, 70, 54, 40, 74, 42а, 44, Павилион, 62, 52, 72, 58, 46, 126, 124, 136, 138, 132, 130, 61, 124, 59, 134, 128, 63, 140, 142, 89, 71, 83, 79, 95, 87, 65, 93, 91, 81, 69, 67, 89, 85, 73, 77, 31, 49, 47, 49, 35, 35, 110, 94, 45, 106, 37, 43, 94, 41, 110, 98, 100, 96, 116, 104, 39, 33, 114, 102, 92, 37, 96, 106, 7, 90, 80, 80, Магазин, 1, 88, Тотопункт, 7, 84, 86, до Бл.21, 90, 21а, 15, 15, 7, Автогара, 21, 82, 15, 84, 78, 78, 88, Станционна 6, Стара Планина 13б, 15, 21, 13 А, 11, 11, 15, 13, 6, 11а, 10, 23, 1, 9, 13б, 11а, 8, 6б, 25, 5, 12, 7, 4, 6а, 5, Стефан Караджа 2, 1, 2а, 22, 21, 7а, 10, 13, 19, 24, 20, 19а, 17, 14, 3, 11, 5, 9, 20а, 15, 12, 16, 20, 13, 18, 15а, 7, 10а, Теменуга 2, 6, 3, 4, 8, 9, 5, 11, 1, 14, 7, 13, 10, Тодор Каблешков 11, 4, 5, 6, 3, 1, 5а, 2, 8а, 9, 10, 8, 12, Тутракан 19, 13, 16, 28, 10д, 14, 18, 10в, 17, 11, 20, 15, 10, 22, Христо Ботев 93, 91, 89, Хумни Дол Магазин, 17, 4, 15, 2, 3, 5, 1, 7, 13, 10, 25, 8, 12, 11, 27, 27, 16, 14, Шибой 12, 20, 11, 16, 13а, 18, 9, 15, 4, 13, до Теменуга, Автогара, Тец
На 20.11.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Перник: Бели Брег Тото Пункт, Ресторант Радар, до Радар, Битов Комбинат, Куциян, Миньор 53, Мърквичка 38, Първи Май 51, 31, 18, 21, 28, 17, 20, Св.Св.Кирил и Методий 21, 21 УПИ VIII, кв.Проучване, кв.160, УПИ Ііі, кв.9165, кв. Твърди Ливади, 1, Зад Минен Гараж, 14, 16, 15, 12, 21, 21, 31, 17, 17, 23, Твърди Ливади 10, до Бл.60, 20, 40, Магазин до Бл.60, 37, на Пазара, 36, 38, до Бл. 60, Магазин, 38, 16, 27, 20, 33, 22, Училище, 35, 28, 60, 25, 32, 36, 17, 34, 26, 32, 23, 24, 21, 18, 52, 51, 50, 44, Пред Бл.56, 29, 25, 31, 41, 47, 27, 56, 30, 49, 55, до Бл.55, 26, 45, Миньор №53, Миньор 53, Миньор №53, 53, Миньор №53, Миньор 53, 9, 7, 4, 2, 159, 5, 8, 6, 1, Трети Март 3, Хумни Дол Тото Пункт
На 20.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Перник
На 21.11.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 22.11.2019 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник: 603 12, 609 3, 12, 616-та 1, Балканджи Йово 19, 28, 25б, 23а, 20, 29, 14, 17, 25, 23, 22, 12, 18, 21, 27, Блокове на Р-К Тева 42, Велчова Завера 4, 7, 2, 11, 5, 9, 1, кв. Тева 43 и 44, кв. Тева, УПИ XI, кв.193, Крали Марко 16, Крушовска Република 14, Освобождение 3, 13, 1, 1, 8, 11, 28, 12, 5, 2, 9, 11, 6, 10, 4, 14, 23, Парижка Комуна 2, Петко Ефтимов 7, 9, 11, 31, 23, 21, 29, 3, 17, 15а, 27, 19, 25, 15, 5, 1, 13, Радомирска Република 12, Разпределителна 152, 146, 153, 147, 154, 156, 148, 150, Република 20, 4, 44, 28, 12, 15, 18, 36, 48, 14, 40, 30, 13, 34, 38, 42, 16, 7, 10, 7г, 1, 8, 20, 11, 22, 3, 46, 24, 24, 17, 32, 1, 3, 25, 9, 26, Сини Вир 6а, 4, 5а, 5, Газостанция, 144, 151, 157, 156, УПИ Vі-2610 Кв 601, 155, 1, Тева 79, 107, 27, 80, Пред Бл.77, 60, 61, на Колелото, 62, до Бл.40, Магазин 82, 194, 30, 101, 31, 16, 18, 102 С/У Пощата на Спирката, 17, 89, 85, 92, 90, 87, 88, 93, 86, 91, 52, 59, 55, 54, 56, 49, М/У Бл.46 и 42, 48, 50, 53, 47, 45, 46, 51, 19, 13, 22, 24, 27, 189, до Бл.1, до Училището, 23, 11, С/У Фламинго, Магазин, 40 40, до Бл.22, Пазара, 25, Магазин и Фото, 105, 26, 110, 29, 12, 10, 103 С/У Блок 10, Училище, 28, 1, 6, до Бл.8, Зад Бл.2, 5, 4, 7, 9, 8, 2, 3, 37, 36, Кафе, 19, 1, 35, 42, Пред Бл.18, 40 40, 43, 41, 40, 44, 59, 83, 82, 57, С/У Рест.Фламинго, 84, 80, 58, 108, 81, Урса 6, 14, Чипровско Въстание 2, 1, 3а, до Винпром
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Перник: Ален Мак 5, 14, 14б, 3, 4, 31, 21, 33, 6, 23, 2, 7, 11, 13, 14в, 29, 19, 8, 12, 27, 1, 35, 15, 25, 9, 10, 14а, 17, Васил Априлов 10, Захари Стоянов 2, 5, 1, 6, 10, 12, 3, 4, 9, 7, 8, 11, Ивайло 15, 14, 5, 5, 16, 13, 18, 7, 10, 20, 17, 17, 8, 9, 11, 12, Капитан Векилски 10, 5, 7, 10, 9, 8, 14, 12, 11, 12, 13, 14, 18, Лилия 10, 5, 12а, 2, 3, 4, 11, 12, 7, 8, 13, 6, 5, 9, 14, 11, Люлин 9, 15, Мургаш 6, Оборище 17, 2, 37, 8, 38, 53а, 27, 51, 3, 12, 7, 25, 30, 39, 9, 4, 51, 28, 20, 42, 41, 34, 34, 51а, 19, 24, 40, 7, 12а, 16, 31, 15, 49, 53, 10, 21, 29, 45, 43, 36, 26, 22, 35, 14, 11, 5, 23, Палма 15, 12а, 11, 16, 2а, 10, 14, 8, 13, 19, 6, 2, 7, 9, 3, 5, 12, 17, 1, 18, 4, Панайот Волов 2, 12, 1, 8, 6, 11, 17, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 7, Панайот Хитов 12, 1, 14, 8, 7, 2, 10, 9, 4, 6, 5, Света Петка 34, 31, 21, 54, 47, 42, 35, 12, 25, 41, 27, 2, 37, 47, 16, 10, 29, 21, 19, 46, 49, 54а, 39, 33, 57, 14, 55, 37, 4, 59а, 32, 13, 44, 26, 22, 23, 50, 30а, 17, 59, 37, 43, 44, 48, 52, 57, 49, 28, 51, 36, 45, 7, 3, 38, 15, 4, 8, 30, 59, 9, 18, 5, 53, 3, 40, Селимица 8, Синчец 9, 12, 1, 11, 20, 24, 22, 7, 8, 15, 10, 28а, 15, 13, 3, 6, 2, 5, 26, 16, 17, 18, 30, 28, 4, Софийско Шосе 118, 112, 51, 57, 108, 120, 55, 114, 110, 53, 57, 122, Стефан Караджа 24а, Стоян Заимов 37, 12, 17, 4а, 10, 18, 11, 35, 14, 16, 4, 13, 16, 30а, 33, 24, 21, 7, 29, 8, 19, 9, 30, 28, 28б, 27, 15, 6, 27, 31, 5, 26, 22, 6а, 20, 23, 25, Тодор Каблешков 31, 35а, 29, 27, 22, 17 А, 35, 25, 49, 28, 32, 30, 19а, 33, 24, 39, 47, 36, 13, 18, 14, 41, 25, 16, 34, 23, 25а, 37, 31, 19, 17, 47, 43, 38, 21, 45, 15, 26, Хаджи Димитър 4, 1б, 3
Община Радомир
На 18.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ На 19.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Кондофрей: Общ.Радомир, къща
На 19.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Радомир: Райко Даскалов, Алеко Константинов 1, 1, Александър Ботев 1, 5, 14, 10, 2, 6, 12, 7, 22, 20, 4, 18, 3, 16, 8, Александър Стамболийски 8, 6, 4, 2, 12, 1, 3, 10, Арката, Батенберг 17, Павилион, 6, 19, 2, 4, 4а, 15, 3, 49, Коопазар, 4 3, 19, 6, 8, 41, 43, 3, 9, 13, 13, 25, 21, 23, 25, 17, Бенковска 8, 7, 3, 5, 8, 9, 6, 2, 4, Блок Ное - 2 Ное - 2, Вардар 9, 7, 3, 1, 5, 11, Васил Левски 6, 7, 5, 9, 3, 4, 9, 1, Войнишко Въстание 1, 1, 4, 2 4, 4, 1 5, 1, Павилион, Върба Газстанция, Генерал Кантарджиев 11, 10, 2, 1, 17, 7, 6, 4, 9, 3, 16, 12, 5, 20, 8, 22, 15, 19, 13, 18, 14, 24, Деян Гебрев 7, 3, 2, 8, 1, 16, 10, 12, 4, 13, 5, 6, 11, 9, Дупнишка 12, 4, 18, 2, 8, 1, 7, 6, 1, 41, 6, 13, 12, 10, 43, 23, 20, 21, 17, 27, 25, 22, 24, 19, 26, 9, 5, Евтим Рангелов 12, 5, 13, 11, Иван Асен II 22, 24, 11, 18, 4, 1, 36, 35, 25, 20, 12, 38, 10, 6, 32, 13, 9, 16, 15, 8, Кирил и Методи 3, 5, 21, 15, 9, 12, 11, 17, 1, 14, Кубрат 6, 4, 2, 3, 7, 5, Кюстендилска 6, Люлякова 24, 26, 27, 30, 28, 115, 74, 33, 35, 20, 39, 22, Майор Чиляев 18, 5, 6, 11, 3, 16, 14, 1, 10, 8, 12, 13, 4, 9, Мирчо Христов 27, 17, 1, 4, 20, 5, 11, 15, 19, 14, 13, 31, 9, 2, 23, 3, 21, 16, 25, 7, 26, 6, 29, 12, Ное Магазин, 1, 2, 2, 2, Павилион, 1, Оборище 9, 22, 7, 24, 1, 3, 5, 17, 11, 12, 20, 4, 6, 14, 13, 8, 15, 10, 16, 2, 28, 26, 18, 30, Пирин 14, 20, 8, 7, 16, 2, 26, 3, 10а, 19, 5, 15, 21, 12, 18, 6, 9, 1, 4, 9, 13, 10, 22, 11, 23, Подпор. Константин Цанков 12, 14, 7, 10, 6, 9, 2, 3, 8, 16, 18, 4, 5, 1, 38, 15, 35, 44, 54, 60, 46, 62, 29, 25, 52а, 68, 21, 36, 28, 23, 25а, 64, 50, 32, 17, 56, 11, 33, 31, 37, 72, 22, 58, 6, 27, 20, 70, 40, 42, 19, 58а, 13, 34, 48, 26, Полк. Митрев 5, 1, 9, 13, 15, 19, 23, 11, 17, 1а, 3, 7, Преспа 1, Райко Даскалов 79, 70, 73, 81, 65, 67, 69, 64, 66, 71, 75, 83, 63, 1, Сервиз За Гуми и Кафе, 38, Павилион, 37, 46а, 50, 46б, 46, 14, 10, 26, 12, 4, 6, 8, 38, 16, 31 У-Ще Св.Св.Кирил и Методий, 23, 25, 42, 37, 28, 20, 31, 35, 23, 33, 24, 22, 44, 21, 30, 36, 40, 18, 32, 26, 41, 45, 47, 49, 51, Свилен Русев 9, 19, 1, 18, 12, 3, 14, 7, 21, 2, 5, 6, 8, 17, 10, 4, 15, 13, 16, 23, 11, 25, Свобода 1, 5, 7, 10, 8, 14, 3, 8, 1, 19, 15, 17, 12, 10, Магазин, Парцел 34-989, 16, 19, 11, 20, 4, 1, 1, 2, 7, Стефан Пергелов 5, 19, 9, 15, 17, 7, 11, 6, 13, 21, Търново 10, 12, 4, 2, Христо Ботев 3, 7, 11, 9, 20, 5, 24, 14, 8, 10, 22, 16, 1, 6, Христо Смирненски 2, 9, Цар Освободител 5, 5, 7, 3, 2, 1, Шар 11, 1, 20, 2, 27, 24, 8, 3, 9, 15, 14, 19, 26, 12, 6, 18, 13, 5, 4, 10, 28, 23, 29, 22, 7, 21, 25, 16, Шейново 8, 2, 1, 10, 4, 6, Автогара, Толбухин 13, Кооперативен Пазар, на Кооп.Пазар, Павилион на Пазара, Павилион
На 19.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Радомир: Преспа 1, Райко Даскалов 38, 16, 31 У-Ще Св.Св.Кирил и Методий, 23, 25, 42, 37, 28, 20, 31, 35, 23, 33, 24, 22, 44, 21, 30, 36, 40, 18, 32, 26, Свобода 3, 8, 1, 19, 15, 17, 12, 10, Магазин, Парцел 34-989, 16, 19, 11, 20, Цар Освободител 2, 1
На 20.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Радомир: I-1259 кв.117, Алеко Константинов 6, 10, 16, 4, 8, 2, 14, 12, Батенберг 99, Братя Миленкови 29, 23, 12, 5, 17, 35, 24, 26, 14, 13, 19, 7б, 29а, 22, 8, 9, 6, 11, 15, 10, 33, 20, 33, 21, 31, 27, Войнишко Въстание Павилион, Гърляница 32, 30, 25, 29, 27, 28, 26, 21, 32 32, 20, 25, 24, 39, 22, 27, 14, 17, 12, 13, 16, 19, 18, 15, 10, 11, Добруджа 5, 3, 9, 2, 7, 1, 3, 1, 2а, Дупнишка 32, 32, 45, 41, 47, 39, Бензиностанция, Евлоги Георгиев 12, 14, 8, 14, 13, 9, 10, 6, 7, 5, 12, 11, 18, Люлякова 34, 32, 34, 34 2, 16, 5г, 16, 5, 11, 17, 1, 17, Марица 5, 2, 3, 4, 6, 7, 1, 8, Раковска 7, 15, 14, 8, 9, 13, 12, 11, 5, 10, 16, 2, 3, 18, 20, 4, Рилска 5, 24, 20, 7, 14, 28, 26, 6, 18, 17, 2, 15, 19, 94, 22, 13, 11, 4, 16, 10, 9, 12, 8, 3, Родопа 4, 2, 3, 1, 4, Павилион, Училищна 23, 22, 27, 19, 20, 21, 25, 21а, 6, 1, 17, 4, 9, 7, 8, 10, 5, 12, 18, 15, 13, Хаджи Димитър 1, Христо Ботев 15, 1, 15, 1, 3
На 20.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Радомир: Гърляница 14, 17, 12, 13, 16, 19, 18, 15
На 20.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Кондофрей: Общ.Радомир, УПИ I Кв 43а, къща
На 20.11.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Радомир: Априлско Въстание 47, Божур 5, Върба Сграда, 12, къща, 37, УПИ II, кв.7, 17, Детелина 4, Драва 6, Здравец 9, Иван Георгиев 14, Иван Соколов 38, Ильо Войвода 36, 13, Кокиче 1 Фургон, Коста Миланов 11 къща, Райко Даскалов 107 кв.Върба, 111, 3, 100, Роза 26, 3, Соболч 5, 7
На 21.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Кондофрей: УПИ I Кв 43а
Община Трън
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Глоговица
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Забел: къща
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бохова: УПИ-ХI-148, къща, Вила
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бусинци: махалаТрап, къща
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Видрар: къща
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Вукан: УПИ III-130 кв.12
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Горна Мелна: 87, махала Пейчиновци
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Горочевци: Над МтпРакитов Дол
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Докьовци
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долна Мелна: Нупи 12
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дълга Лука: УПИ IV-71, кв.17
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Еловица, Общ. Трън: къща
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Костуринци
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Къшле
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лева Река
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Пенкьовци
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Радово
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Стайчовци: 000621, къща
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Шипковица: 400053, Бивш Стопански Двор
На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Врабча: УПИ VІІ-62, 61, кв.12, К63
На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Трън: Бор 1, Денчо Знеполски 96, 100, 77, Газо-Бензиностанция, 74, 90, Десета 1, махалаКошарите 8, 6, 5, 15, 4, къща, махала Кошаре 3
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Шипковица: Бивш Стопански Двор.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Плевен в периода 18 ноември - 22 ноември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Плевен в периода 18 ноември - 22 ноември

15 Ноември 2019 | 14:36 | Агенция "Фокус"
Плевен. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 ноември - 22 ноември включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Плевен
На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Бохот: 1-ви Май 3, Ал. Стамболийски 31, Васил Левски 6, 4, 3, 2, Вит 3, 2, 4, 1, 6, 1а, Иван Вазов 4, Любен Каравелов 14, 3, 5, 24, 4, 18, 30, 34, 36, 28, 32, 8, 20, 10, 16, 22, 6, 7б, 12, Мусала 1, 6, 4, 2, 1а, 8, Осъм 18, 16, 5, 1, 4, 10, 6, 8, 7, 3, 12, 2, 14, Рила 4, 2, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 4, 5а, 3, 2, 1, Стамболийски 31, Струма 7, 5, 4, 14, 13, 12, 8, 1, 11, 2, 15а, 3, 10, 6, Трайчо Костов 18, 5, 2, 9, 6, 8, 4, 16, 3, 14, 10, Христо Ботев 13, 48, 58, 21, 44, 60, 17, 40, 32, 21а, 50, 28, 15, 19, 38, 34, 25, 42, 30, 23, 46, 36, 54, 11, 36а, 52, 26
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Генерал Гурко 5, 6, 7, 2, 8, 1, 13, 3, 9, Гълъбец 5, 7, 7а, 3а, 10а, 3, 10, 8, 2, Емил Димитров/Марица/ 25, 29, 31, 32, 23, 33, 27, Кавала 4, 14, 16, 12, 6, 2, 10, 2а, 8, Тунджа/Б.Станчев/ 4, 8, 6, 2, Хаджи Димитър 62, Цар Самуил/В.Топалски/ 129, 115, 133, 125, 42, 123, 135
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Дружба, Местн.Витска Равнина Петролна База, Редута 2, Сторгозия до 193
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин 1, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, Васил Левски 37, 38, 34, 32, 31, 27, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 40, 54, Волга 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Иван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Латинка 2, Места 2, 4, Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Одеса 2, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, Отец Паисий 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, Панайот Волов 4, 1, 2, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, Полтава 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тимок 1, Тунджа 6, 2, 1, Хаджи Димитър 3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, М-Ст Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44, Хан.Аспарух 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Христо Ботев 3, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, Чернялка 32, 24, 26, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю.А.Гагарин 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 44, 37, 29, 45, 46, 40, Янтра 2, 4, 6
На 18.11.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ - Плевен: Васил Априлов 48, 31, Морава 7, 3, 5а, П.Р.Славейков 45, 53, 40, 46а, 51, 46, 52, 46 А, 49а, 48, Парашкев Цветков 13, Тимок 8, 3, 5-7, 9
На 18.11.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Гена Димитрова 16, 16-18, Иван Вазов 53, 59 Гж8, 55, 51, 49, 61, 43, 59, 45, 47, 57, Миладинови Братя 1, Цоню Матев 27, 22, 25, 24
На 19.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен: Дойран/Толбухин К.Златарев/ 46, 40, 48, 42, 32, 50, 36, 38, 44, 36а, Панега 38, 36, 32а, 32, 42а, 42, 19, 40
На 19.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Ал.Стамболийски 12, 31, 27, 7, 18, 14, 6, 21, 1, 23, 16, 10, 22, 11, 13, 4, 29, 33, 25, 19, 8, 2, 15, Батак 2, 11, 6, 3, 7, 1, 5, 4, Беласица 4, 1, 2, Васил Левски 19, 26, 21, 15, 2, 22, 14, 17, 25, 4, 24, 10, 28 Края на Селото, 18, 1, 6, 27, 16, 23, УО ТП 1, 20, 13, Витоша 4, 6, 3, 7, 2, 9, Георги Бенковски 1, Дунав 9, Иван Вазов 7, 10, 3, Център, 1, 13, 11, 16, 5, 9, 14, 8, Камен Христов 3, 5, 6, 4, Кирил и Методий 6, 13, 14, 20, 1, 9, 3, 10, 15, 2, 5, 8, 11, 7, 4, 12, 18, Крали Марко 8, 1, Оборище 5, 1, 3, Панайот Волов 3, 5, 8, 1, 2, 4, 7, 6, Петко Костов 8, 1, 3, 2, 4, 12, 10, 6, Пирин 2, Стефан Караджа 2, 9, 1, 3, 4, 5, 6, 7, Сторгозия 28, Хаджи Димитър 4, 3, 1, Шар Планина 2, 3, 4, 1, 5, 6, 8, Шейново 11, 10
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брестовец: Александър Петров, Априлов 3, 2, 5, Бенковски 5, 1, 2, 7, 4, 3, 6, Ген Тотлебен 9, 13, 8, 1, 11, 17, 2, 16, 14, 3, 10, 5, 7, 12, Лазар Генов 5, 4, 10, 6, 16, 13, 12, 3, 8, 7, 14а, 11, 1, 9, 14, 2, 15, Маршал Толбухин 1, 2, Митко Палаузов 11, 3, 17, 5, 1, 9, 15, 21, 19, 7, Освобождение 5, 38, 23, 6, 17, 40, 11, 4, 20, 13, 36, 7, 25а, 24а, 19, 12, 3, 25, 2, 22, 24, 8, 14, 21, 32, 30, 27, 10, 34, 9, 26, 18, 16, 1, 15, 28а, Петко Р Славейков 6, Скобелев 13, 30, 28, 36, 18, 20, 12, 10, 17, 24, 38, 2, 9, 34, 16, 21, 15, 26, 32, 5, 7, 14, 11, 4, 22, 19, 1, 3, 8, Съединение 8, 3, 2, 4, 9, 10, 7, 7а, 6, 5, Тодор Първанов 28, 13, 32, 16, 18, 38, 25, 23, 24, 34, 22, 20, 44, 26, 36, 30, 27, 40
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Акд.Й.Трифонов 43, 49, 36, 39, Генерал Гурко 5, 6, 7, 2, 8, 1, 13, 3, 9, Гълъбец 5, 7, 7а, 3а, 10а, 3, 10, 8, 2, Десети Декември 106, Ем.Васкидович/Аврора/ 40а, 46, 50а, 64, 68, 37, 47, 65, 73а, 50, 76, 69, 39, 67, 63, 42, 70а, 59, 80, 52а, 41, 75, 66, 72, 73, 52, 55а, 37а, 49, 43, 58, 51, 74, 57, 56, 71, 48, 40, 44, 54, 42а, 70, 45, 61, 78, 53, Емил Димитров/Марица/ 25, 29, 31, 32, 23, 33, 27, К.Охридски/Карл Маркс/ 48, 27а, 40, 36, 29а, 42а, 39, 40а, 42, 33, 29, 31а, 31, 38, 44, 35, Кавала 4, 14, 16, 12, 6, 2, 10, 2а, 8, Стоян Михайловски 72, 90, 68, 96, 60а, 91, 66, 93а, 70, 103, 101, 78, 90а, 65, 93, 92, 71а, 89, 95а, 102а, 89а, 87, 62, 73, 97, 71, 60, 85, 77, 106, 64, 79, 62а, 107, 99, 74, 87а, 61, 76, 67, 82, 76а, 86, 98, 80а, 85а, 83, 95, 63, 81, 102, 97а, 75, 61а, 80, 104, 69, 84, 94, 77а, 88, Тунджа/Б.Станчев/ 4, 8, 6, 2, Хаджи Димитър 62, Цар Самуил/В.Топалски/ 129, 115, 133, 125, 42, 123, 135
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пелишат: 17 Партизани 2, 12, 8, 1а, 10, 6, VIII кв. 5, Бенковски 18, 11, 17, 20, 12, 22, 15, 13, 10, 14, 19, Васил Левски 2, 4, 6, 8, 5, 3, 10, 1, Димитър Благоев 8, 4, 1, 2, 22, 3, 15, 18, Любен Вешков 8а, 6, 9, 12, 8, 21, 13, 17, 4, 15, 14, 11, 2, 16, 10, 5, 19, 20, 18, 7, Малчика 14, 8, 6, 2, 16, 10, 12, 4, Мусала 19, 8, 6, 13, 10, 17, 12, 15, Одеса 13, 10, 6, 9, 19, 7, 19б, 3, 8, 2, 19а, 17, 11, 1, 4, 5, 15, Отец Паисий 3, 1, Охрид 7, 5, 6, 2, 1, 3, Панайот Волов 2, Раковски 5, 10, 6, 3, 8, 4, Ресен 3, 2, 1, Трифон Гърчев 11, 6, 2, 4, 7, 9, 3, 1, 17, 15, 5, 8, 13, Христо Кънчев 3, 2, 6, 7, 12, 1, 9, 4, 8, 5, 10, Цветан Спасов 1, Шипка 14, 11, 5, 13, 3, 6, 4, 1, 8, Ю.А.Гагарин 6, 4, 7, 5, 1, 8, 10, 3, 2
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пордим: Базова Станция 3582
На 19.11.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Плевен: 999 Изход София, улично Осветление, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/ Изба на Лви, Индустриална Зона, Сторгозия 224, 203, 193, 26, Текийски Орман, Тду
На 19.11.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Горталово: 078002, Александър Стамболийски 5а, 15, 4, 5, 13, 17, 9, 13а, 11, 17а, 7, 3, Бинка Парашкевова 19, 47б, 52, 42, 28, 62, 34, 17а, 32, 58, 60, 24, 41, 23, 13, 16, 44, 50, 47, 14, 30а, 18, 29, 22а, 15, 17, 54а, 33, 35, 38, 20, 54, 45, 37, 36, 26, 48, 11, 30, 40, 27, 39а, 21, 37а, 39, 43, 22, Витоша 56, 1, 7а, 54а, 58, 19, 13, 10, 8, 49, 15, 17, 11, 2, 7, 5, 4, 8а, 6, 47в, 47а, 3, 9, 1а, Райко Даскалов 2а, 1, 7, 2, 5, 3, Рила 3, 4, 2, Христо Ботев УО ТП 2, Шипка 5, 1, 2, 4
На 19.11.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Ралево: Бачо Киро 2, 3, 5, Бинка Парашкевова 24, 66, 13, 17, 9, 11, 15, 36, 3, 52, 18, 19, 58, 2, 12, 20, 1, 68, 38, Васил Левски УО ТП1, 2, Фурна, 6, 8, 5, 4, 1, 3, Витоша 4, 6, Георги Бенковски 15, 4, 9, 13, 5, 6, 13а, 11, 17, 7, Георги Димитров 7, 2, 1, 5, Драва 4, 2, Кирил и Методий 3, Здравна Служба, 1, Канцелария, 6, Клисура 10, 22, 28, 27, 21, 4, 32, 20, 3, 16, 29, 15, 30, 25, 24, 9, 12, 26, 14, 23, Мадан 7, 5, 5а, 9, 1, 4, Одрин 8, 6, 2, 3, 4, Партизанска 7, 5, 6, 16, 8, 10, 2, 12, 14, 3, 9, Пирин 2, 4, Плевен 6, 32, 18, 1, 10, 26, 2а, 30, 20, 24, 7, 11, 28, 12, 22, 4, 9, 8, Преслав 4, 2, Рила 5, 7, 2, 9, 3, 4, Родопи 5, 2, София 25, 11, Стара Планина 4, 3, Тумба 2, 4, 2а, 5, 1, 3, Тутракан 1, 3, 2, Хаджи Димитър 12, 11, 17, 19, 23, 2, 5, 7, 4, 1, 16, 21, 9, 15, 8, 13, 6, 14, Христо Ботев 23, 8а, 21, 15, 8, 1а, 13, 11а, 28, 24, 16, 22, 1, 11, 10, 19, 7, 6, 20, 14, 26, 30, 9, 17, 18, 27, 9а, 12
На 20.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Адил Дервишев 1, Бяло Море 1, 16, 18, 14, 12, 7, 5, Васил Петлешков 8, 6, 2, 5, 14, 9, 1, 11, 10, 4, 3, 12, 7, Г Димитров 39, 32, 35, 31, 36, 33, 41, 49, 37, 47, 30, 28, 43, 45, 34, Милин Камък 3, 17, 13, 12, 16, 2, 7, 8, 14, 11, 9, 5, 4, 18, 10, 15, 1, 6, Мусала 1, 11, 5, 3, 8, 9, 2, 7, 6, 10, Първа Гробищен Парк, Радецки 17, 11, 2, 14, 12, 9, 5, 15, 7, 8, 19, 13, 10, 3, 4, 21, 6, Сергей Румянцев 7, 10, 8, 4, 1, 12, 6, 3, 2, Цанко Бакалов 6, 15, 1, 7, 3, 5, 11, 8, 2, 4, 13, Чепеларе 4, 5, 2, 3, Шейново 25, Ямбол 12, 10, 3, 7, 8, 4, 9, 1, 5, 6
На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Акд.Й.Трифонов 43, 49, 36, 39, Десети Декември 106, Ем.Васкидович/Аврора/ 40а, 46, 50а, 64, 68, 37, 47, 65, 73а, 50, 76, 69, 39, 67, 63, 42, 70а, 59, 80, 52а, 41, 75, 66, 72, 73, 52, 55а, 37а, 49, 43, 58, 51, 74, 57, 56, 71, 48, 40, 44, 54, 42а, 70, 45, 61, 78, 53, К.Охридски/Карл Маркс/ 48, 27а, 40, 36, 29а, 42а, 39, 40а, 42, 33, 29, 31а, 31, 38, 44, 35, Стоян Михайловски 72, 90, 68, 96, 60а, 91, 66, 93а, 70, 103, 101, 78, 90а, 65, 93, 92, 71а, 89, 95а, 102а, 89а, 87, 62, 73, 97, 71, 60, 85, 77, 106, 64, 79, 62а, 107, 99, 74, 87а, 61, 76, 67, 82, 76а, 86, 98, 80а, 85а, 83, 95, 63, 81, 102, 97а, 75, 61а, 80, 104, 69, 84, 94, 77а, 88
На 20.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Плевен: Антим Първи 10 А, 11 Гж17, 11, 11 Гж4, 11 Козметичен Салон, 11 Сутерен, 11 Гж15, 11 Гж16, 10, Вардар/П.Пеловски/ 17, Гаражи, Вежен 12, 14, 2, Екзарх Йосиф 11 Абонатна Станция, 11, 15, 13, 4, 1, 7, 1, 5, 9, 19, 17, Сан Стефано 17, 9 А, 11, 30, 15, 11, 9, 26, Стара Планина 15, Орион
На 20.11.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Гео Милев 25, 2, 1, 3а, 3, 7, 5, 9, 4, Девети Септември 16, 31, 27, 43, 29, 57, 51, 45, 33, 47, 49, Димитър Грънчаров 20, 8, 9, 18, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 23, 19, 12, 14, 4, 7, 8а, 21, 13, 6, Димитър Дачев 31, 46, 25, 38, 42, 17, 27, 36, 44, 32, 40, 30, 15, 19, 28, 33, 34, 13, 21, 15а, Елин Пелин 20, 11, 6, 9, 3, 19, 12, 4, 17, 14, 2, 1, 15, 7, 8, 18, 16, 10, Иван Вазов 1, 7, 5, 13, 3, 8, 4, 10а, 11, 6, 10, 9, Маршал Толбухин 30, Пункт За Мляко, П К Яворов 15, 17, 13, 4, 19, Петрини 12, 12а, Райко Даскалов 2, 10а, 8, 4, 10, 12, 14, 6, 16, Христо Ясенов 6, 2, 3, 8, 4
На 20.11.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Генерал Бирюзов 6, 32, 10, 26, 8, Генерал Гурко 12, 14, 5, 6, 17, Д.Д.Баучър 6, 7, Девети Септември 157, 7, 159, 137, 133, 147, 145, 155, 123, 119, 58, 151, 139, 135, 60, 127, 125, 56, 131, 121, 62, 143, 129, 153, 149, Димитър Благоев 58б, 54, 77, 52, 62, 64, 69, 73, 70, 60, 71, 66, 58, 81, 56, 67, 75, 79, Изгрев 1, 3, 2, 5, 6, Лиляна Димитрова 17, 21, 2, 33, 15, 27, 24, 23, 19, 35, 28, Яворец 8, 11, 12, 9, 10, 4, 6, 7, 29, 5, 58, 3, 2, 141
На 20.11.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев 10, 8, 14, 16, 1, 4, 17, 18, 11, 13, 2, 6, 3, 20, 12, 5, 7, 9, Асен Златаров 28, 30, 13, 26, 19, 6, 15, 15а, Волов 2а, 5, 2, 9, 4, 11, 13, Георги Димитров 54, Георги Маринов 30, 25, 16, 27, 22, 26, 20, 23, 36, 32, 21, 28, 18, 34, 24, Дамян Пачев 6, Иван Вазов 5, 20, 14, 7, 26, 11, 9, 24, 12, 3, 10, 13, 30, 16, 17, 15, 22, 18, 8, 28, Иван Стойчев 1, 4, 14, 22, 9, 13, 5б, 20, 10, 7, 12, 11, 7а, 15, 2, 5, 8, 3, 16, 6, 18, Митко Палаузов 10, 4, 7, 8, 3, 5, 1, 6, 2, Недю Личев 1, 3, Трети Март 8, 6, 2, 1, 5, 4, 3, УПИ II-678 кв.36, УПИ IV-660, Хаджи Димитър 8а, 4, 3, 14, 12, 1, 8, 2, 6, 7, 5, 10, Ю.А.Гагарин 27, 26а, 39, 20, 23, 33, 37, 35, 26, 22, 29, 24, 28а, 18, 25, 31
На 20.11.2019 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Ал Стамболийски 66, 68, 35, 37, 41, 45, 47, 55, 43, 49, Бяло Море 38, 28, 9, Варна 3, 4, Васил Левски 21, 20, 19, 23, 22, Васил Петлешков 13, Ген Скобелев 2, 11, 3, 5, 9, 4, 1, 7, Нова Загора 4, 8, 15, 11, 6, 13, 5, 7, 1, 9, Осъм 13, Петко Петков 4, 10, 2, 8, 12, 6, 3, 1, Петър Берон 3, 2, 5, 4, 8, 10, 6, 1, Сергей Румянцев 16, 14, 11, Тополница 15, 2, 13, 1, 7, 11, 5, 9, Троян 7, 8, 12, 10, 11, 14, Хемус 3, 4, 5, Цанко Бакалов 3, Янко Сакъзов 5, 2, 4, 8, 13, 17, 10, 1, 12, 3, 15
На 21.11.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Д.Константинов/Ц.Спасо/ 21 Кръстовище Община, 23а, 23 А, 25, 11, 23, 19, 23 Офис 6, 21, Ресен 4, 6, 11, 4а, 6 Оф1, 2, 9, 8, 13, Съдебна Палата, Св.Св.Кирил и Методий 6, 7, 8, 10, Цар Симеон/Т.Луканов/ 22а, 22 А, 20, 13, 22, 23, 22б, 19, 15, 18
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Акд.Й.Трифонов 43, 49, 36, 39, Асен Златаров 1, 7, 18, 13, 21, 19, 3, 9, 20, 11, 17, 5, 6, 22, 13, Генерал Ганецки 11, 7, 21, 8, 10а, 15, 1, 9а, 29, 3, 22, 19, 31, 20, 26, 10, 9, 6, 13, 25, 23, 17, 15а, 12, 4, 5, 24, 20а, 27, Гривица 5, 9, 13, 6, 8, 7, 10, 3, 4, Десети Декември 106, Ем.Васкидович/Аврора/ 40а, 46, 50а, 64, 68, 37, 47, 65, 73а, 50, 76, 69, 39, 67, 63, 42, 70а, 59, 80, 52а, 41, 75, 66, 72, 73, 52, 55а, 37а, 49, 43, 58, 51, 74, 57, 56, 71, 48, 40, 44, 54, 42а, 70, 45, 61, 78, 53, К.Охридски/Карл Маркс/ 48, 27а, 40, 36, 29а, 42а, 39, 40а, 42, 33, 29, 31а, 31, 38, 44, 35, К.Охридски/Карл Маркс/ 2, 5, 3, 4, 7, Осогово 3, 14, 7, 10, 6, 12, 8, 4, 1, 1 А, 9, 11, 1а, 2, 5, 13, Републиканска 27, 32, 38, 24, 31, 36, 29, 29, 35, 30, 33, 26, 37, 24а, 28, 34, Рила/Ю.Гагарин/ 15, 12, 9, 7а, 3, 11, 5, 7, Двуфамилна Жилищна Сграда, 4, 2, 14, 8, 11а, 10, 16, 13, 1, 6, Стоян Михайловски 72, 90, 68, 96, 60а, 91, 66, 93а, 70, 103, 101, 78, 90а, 65, 93, 92, 71а, 89, 95а, 102а, 89а, 87, 62, 73, 97, 71, 60, 85, 77, 106, 64, 79, 62а, 107, 99, 74, 87а, 61, 76, 67, 82, 76а, 86, 98, 80а, 85а, 83, 95, 63, 81, 102, 97а, 75, 61а, 80, 104, 69, 84, 94, 77а, 88, Фридрих Енгелс 5, 5, 4а, 3, Христо Ботев 49, 51, Христо Ясенов 22
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Радишево: I - 280, XIII- 89 кв. 34, Григор Пърличев 27, 3, 6, 11, 9, 18, 29, 23, 16, 7, 10, 4, 19, 22, 17, 1, 25, 13, 5, 8, Ивайло 14, 10в, 28, 17, 24, 5, 27, 21, 5а, 8, 34, 16, 40, 23, 29, 12, 13, 26, 30, 10б, 38, 18, 11, 20, 22, 10а, 15, 9, 25, 7, 10, 31, 6, Кирил и Методий 31а, 12, 31, 23, 8, 35, 29, 37, 27, 21, 10, 14, 31б, 19, 25, Китка 3, 5, 7, 10, 14, 6, 13, 9, 11, 8, Климент Охридски УО ТП 3, Мадан 8, 6, Марибор 12, 22, 18, 3, 27, 24, 17а, 4, 21, 25, 28, 14, 9, 23, 19, 26, 8, 7, 1, 10, 6, 2, 13, 11, Мир 3, 5, 2, 1, Пероника 7, 6, 1, 4, 10, 11, 9, 3, 8, 9а, Рила 1, 2, УПИ -XxV-283 Стр Кв 1, ХIх-573
На 22.11.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бохот
На 22.11.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ласкар: Алеко Константинов 4, 9, 6, 5, 7, 1, 3, 2, Ангел Кънчев 5, 7, 9, 13, 11, Васил Коларов 11, 6, 9, 8, 4, Васил Левски 4, 7, УО ТП2, 5, 9, 3, 2, 1, 8, Георги Бенковски 3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7, Гоце Делчев 7, 9, 5, Иван Вазов 7, 3, 8, 5, 3а, 1а, Кратово 6, 4, 3, 5, 2, 1, Н.Й.Вапцаров 6, 8, 12, 10, Под Село, Рила 3, 5, Стоп Двор, Стоян Едрев 16, 29, 20, 22, 18, 7, 24, 20а, 1, 4, 23, 19, 25, 9а, 27, 8, 35, 13, 2, 21, 3, 15, 33, 9, 11, Христо Ботев 39, УО ТП1, 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 53, 3, 38, 6, 49, Христо Смирненски 6, 8, 2, 4, 10, 4а, 1, Чернялка 3, 7, 1, 3а, 5, 9, 17, 11, Шипка 5, 1, 3, 2
На 22.11.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин 1, 11, 5, 10, 14, 22, 2, 12, 19, 21, 23, 7, 18, 4, 15, 9, 17, 27, 16, 8, 20, 31, 3, 25, 29, 13, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, 37, 38, 34, 32, 31, 27, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 40, 54, 10, 62, 57, 78, 5, 65, 51, 53, 49, 63, 64, 68, 74, 59, 61, 55, 66, Вит 1, 7, 8, 9, 3, 5, 2, Волга 10, 7, 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 5, 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Дунав 3, 8, 2, 6, 7, 5, 4, 9, 1, Елин Пелин 6, 10, 4, 2, 8, Иван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Исперих 16, 7, 1, 4, 2, 12, 3, 5, 8, 11, 9, 10, Кирил и Методий 14, 26, 6, 18, 19, 17, 21, 12, 7, 30, 20, 24, 9, 1, 2, 13, 4, 3, 22, 32, 10, 5, 11, 16, 8, Краварник, Латинка 2, Любен Каравелов 2, 3, 7, 1, Марица 2, 6, 8, 4, 1, Месност Коджакър, Места 2, 4, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Огоста 1, 3, Одеса 2, Осъм 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, 2, П.Хитов 4, 2, Панайот Волов 4, 1, 2, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Раковски 3, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, Сливница 3, 1, 7, 5, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тимок 1, Тунджа 6, 2, 1, Хаджи Димитър 3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, М-Ст Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44, Хан Омуртаг 8, 2, 1, 4, Хан.Аспарух 2, 5, 20, 24, 22, 6, 28, 7, 13, 3, 26, 9, 19, 17, 8, 1, 12, 10, 15, 16, 11, 18, 14, 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Христо Ботев 3, 4, 15, 13, 20, 9, 17, 18, 34, 32, 12, 24, 22, 29, 19, 16, 23, 6, 11, Христо Смирненски 3, 1, 2, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, 32, 24, 26, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю.А.Гагарин 6, 9, 5, 16, 14, 17, 28, 12, 1, 2, 26, 15, 10, 20, 19, 8, 4, 3, 18, 30, 21, 24, 22, 23, 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 44, 37, 29, 45, 46, 40, Янтра 2, 4, 6
На 22.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Ласкар: Ангел Кънчев 5, 7, 9, 13, 11, Васил Коларов 11, 6, 9, 8, 4, Васил Левски 4, 7, УО ТП2, 5, 9, 3, 2, 1, 8, Георги Бенковски 3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7, Гоце Делчев 7, 9, 5, Иван Вазов 7, 3, 8, 5, 3а, 1а, Н.Й.Вапцаров 6, 8, 12, 10, Под Село, Рила 3, 5, Стоп Двор, Христо Ботев 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 53, 3, 38, 6, 49, Христо Смирненски 1
На 22.11.2019 г. /09:00 - 10:15 ч./ - Плевен: Вардар/П.Пеловски/ 50, 48, 52, 54, 46, 40, Генерал Атанас Стефанов 34, Драган Цанков 9, 5, 7, 11, 3, Къкрина 8, 10, Мара Денчева 2, 68, 10, 7, 8, 9, 10, 11, 7а, 5, 6, Петко Каравелов 10, 8 А, 8, 22, 9, 11, 6, Проф.Христо Бръмбаров 40, 48а, 54, 62, 52, 50, 60, 44, 56, 42, Сан Стефано 76 2, 133, 76, 76 1, 47, 68, 74, 72, 70, 135, Сторгозия 53, Хемус 36, 34, Христо Ботев
На 22.11.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Плевен: Акд.Й.Трифонов 49, Изток 27, 23, 20, 16а, 21, 15, 6, 12, 14, 22, 17, 25, 10, 24, Молдавия 28, 30, 25а, 22, 29, 27, 21, 25, 20, Момин Кладенец 7, Русе/Д-Р Бешев/ 88, Стоян Михайловски 129, 119, 114, 112а, 113, 150а, 152, 110, 116а, 139а, 145, 114а, 127, 150, 132, 131а, 121, 112, 116, 120, 137а, 109, 108, 111, 131, 148, 108а, 137, 115, 139, 143, 118, 117, 123, 141, 125, 127а, 128
На 22.11.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Дружба 332
На 22.11.2019 г. /11:15 - 13:15 ч./ - Плевен: Акд.Й.Трифонов 8, 16, 35, 19, 21, 20, 22, 19а, 29, 18, 34, 30, 37, 33, 23, 24, 14, 28, 25, 26, 10, 12, 32, 13, 19а, 17, 31, Десети Декември 65, 142, 71, 75, 134, 140а, 67, 138, 140, 73, 69, 144, 136, 146, Ем.Васкидович/Аврора/ 83, 108а, 100, 84, 98, 87, 95а, 104, 102, 94, 93а, 87а, 96, 108, 106, 89, 98а, 99, 77, 94а, 90, 91, 95, 82, 93, 79, 85, 97, 99а, 92, 91а, 102а, 96а, 100а, Йордан Йовков 23, Русе/Д-Р Бешев/ 64
На 22.11.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Дружба Задбл.312, 333, 314, ТПд 30, Доинтелекта, Месност Момин Геран
На 22.11.2019 г. /13:15 - 15:15 ч./ - Плевен: Велико Търново 7, Георги Кочев 23, Клисура 12, 16, 14, Мургаш 9
Община Червен бряг
На 18.11.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ - Глава: 14934, Александър Стамболийски 26, 20, 13, 24, 30, 28, 22, 15, 9, 16, 11, 16а, 18, Вола 4, 6, 2, 9, 6а, 11, Гео Милев 16а, 15, 18а, 8, 11, 1, 14, 17, 9, 4а, 3, 12, 4, 5, 7, 10, 13, 16, 6, 3а, 17а, Дунав 7а, 2, 2а, 4, 1, 7, 5а, 5, 3, Пи-222001 Екатте-14934 М.Греда, Пролет 9, 7а, 3, 15, 11, 13, 5, 5а, 1, 7, Ст Планина 18, 11, 7, 15, 10, 4, 8, 20а, 22а, 2, 22, 5, 13, 6, 1, 16, 12, 3, 9, 14, 4а, Сторгозия 3, 2, 1, Странджа 2, 20, 6, 21, 21а, 23, 4а, 15а, 10, 4, 19, 15, 22, 14, 8, Стоп.Двор, 17, 12, Цар Самуил 24, 18, 14, 21, 22, 11, 7, 9, 12, 10, 26, 4, 19а, 8, 2, 17, 21а, 5, 15а, 12а, 19, 16, 20, 15, 13
На 18.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Радомирци: 507017, Веслец 4, 6, 2, 1, 3, Г Димитров 140, 112, 144, 143, 106, 147, 102, 127, 110, 125, 151, 117, 111, 142, 132, 115, 108, 145, 134, 104, 120, 137, 123, 109, 122, 126, 97, 118, 128, 119, 150, 138, 129, 133, 116, 131, 100, 149, 135, 113, 136, 141, 121, 130, 98, Ел Пелин 2, 1, 4, Иван Бунданов 2, К Златарев 4, 9, 1, 6, 7, 2, 8, Кирил и Методий 4, 7, 5, 8, 3, 6, 2, 1, Ком 3, Мусала 4, 3, 2, 1, 6, Н. Бозвели 7, 6, 5, Плиска 5, Радецки 2, 4, 3, Ракитска 44, 53, 42, 56, 57, 63, 40, 51, 59, 69, 50, 46, 52, 38, 67, 55, Родопи 1, 7, 9, 3, 11, 2, 4, 6, 5, С Димитров 10, 12, 5, 3, С Румянцев 3, 14, 6, 7, 11, 10, 8, 9, 12, 2, 4, 13, 2а, Хан Крум 6, 1, 2, 7, 8а, 10, 8, 5, 3, Цар Калоян 5, 2, 4, 3, Шар Планина 5, 3
На 18.11.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ - Рупци, Общ. Червен Бряг: Ал Момчилов 13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 16, 29а, 26, 24, 19, 38, 18, 28, Ал Стамболийски 3, 2, 1, Асен Златаров 2, 1, 1а, 6, 4, 3, Витоша 9, 1, 7, 2, 3, 6, 4, Д Благоев 2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4, Девети Май 29, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 31, Девети Септември 4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9, Дядо Иван Комитата 14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7, Зл Панега 1, 5, 3, 9, 2, 7, Ив Вазов 2, 4, 1, 3, Ст Планина 2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5, Странджа 13
На 18.11.2019 г. /10:30 - 13:30 ч./ - Телиш: Ал Стамболийски 33, 57, 44, 40, 56, 38, 48, 36, 47, 25, 43, 42, 53, 29, 59, 49, 35, 46, 30, 45, 34, 28, Ракетна Площадка, 32, 41, 39, 51, 55, В Друмев 1, Вежен 7, 3, 4, 4а, 6, 1, 5, Витоша 4, 9, 6, 5, 3, 8, Иван Вазов 13, 17, 19, 23, 15, Марица 5, 22, 8, 2, 6, 7, 14, 26, 1, 12, 18, 16, Маршал Толбухин 10, 8, 14, 9, 12, 5, 27а, 7, 16, 3, 6, Никола Вапцаров 15, 37, 17, 18, 19, 9, 16, 27, 22, 21, 6, 24, 11, 2, 23, 7, 13, 12, 4, 10, 14, 3, 25, 8, 5, 1, Р Даскалов 3, 4, 2, 7, 1, Странджа 1, 2, 6, Х.Витков 3, 13, 8, 15, 1, 2, 10, 6, 4, 9, Христо Ботев 11, 9, 22, 8, 17, 15, 4, 16, 21, 19, 13, Христо Кърпачев 16, 8, 14, Шипка 8, 6, 3, 2
На 18.11.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Рупци, Общ. Червен Бряг: 095059, Г Димитров 15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22, Пирин 10, 8, 12, 14, Т.Йорданов 2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, Хаджи Димитър 2 19, 2 1, 2, 19, 19, улично Осветление
На 18.11.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Радомирци: Александър Стамболийски 15, 20, Васил Коларов 9, 19, 21, 6, 23, 15, 17, 11, Г Димитров 93, Г С Раковски 13, 3, 6, 23, 7, 4, 4а, 8, 14, 2, 19, 5, 17, 11, 21, 12, 9, Гурко 6, 10, 4, 8, 2, 12, Д Благоев 11, 3, 1, 7, 4, 9, Иван Бунданов 3, 14, 14а, 5, 7, Иван Вазов 5, 16, 13, 14, 7, 12, 8, 3, 10, Л Каравелов 6, 1, 4, 3, 2, Н Тодоров 11, 4, 7, 9, П Доцов 15, 19, 23, 5, 11, 14, 1, 18, 8, 12, 1а, 17, 9, 16, 2, 7, 13, 6, 3, 10, 21, 20, П Каравелов 4, 3, 1, 6, 8, 2, Ракитска 2, 17, 7, 6, 3, 11, 19, 15, 9, 13, 8, Скобелев 4, Славейков 2, 6, 3, Шипка 3, 2, 1, 9, 5, 7
На 18.11.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Телиш: Гео Милев 12, 15, 14, 17, 7, 19, 33, 10, 6, Георги Дамянов 31, 28б, 24, 22, 36, 59, 38, 53, 40, 35, 28а, 52, 51, 46, 49, 29, 65, 34, 67, 32, 41, 43, 45, 63, 55, 57, 48, 47, 18, 44, 20, 50, 37, 17, Любен Каравелов 40, 12, 4, 48, 21, 10, 22, 14, 9, 1а, 8, 31, 32, 18, 30, 29, 38, 13а, 5, 50, 19, 7, 35, 35а, 11, 37, 39, 28, 20, 15, 27, 44, 24, 13, 25, 17, 36, 33, Пело Пеловски 1, 2, Тодор Луканов 3, 2, 1, Хаджи Димитър 4, 57, 49, 55, 25, 35, 43б, 51, 27, 61, 45, 33, 41, 39, 6, 47, 29, 37, Цанко Церковски 5, 16, 22, 3, 20, 12, 14, 2, 1, 10
На 19.11.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Глава: Александър Стамболийски 26, 23, 30, 32, 17, 36, 19, 34, 21, 38, 42, 30а, 25, В Коларов 3, 2, 6, 5, 8, 1, 10, 4, Вит 7, 3, 1, 9, 8, 5, 2, 6, 13, 11, 4, Г Димитров 35, 34, 20, 46, 24, 22, 44, 23а, 10, 26, 27, 42, 18, 19, 28, 37, 38, 33, 29, 36, 16, 23, 39, 25, 32, Гео Милев 2, Ивайло 2, 2а, Л Каравелов 13, 14, 8, 3, 12, 7, 4, 10, 2, 9, 1, 6, 11, Леденика 4, 2, 15, 13, 6, 7, 8, 9, 11, 1, Ленин 3а, 21, 15, 19, 11, 2, 25, 12, 7а, 8, 14, 9, 5, 17, 18, 3, 13, 10, 23, 16, 4, 6, 20, М Палаузов 11, 19, 15, 2, 17, 12, 3, 6, 5, 4, 7, 1, 8, 9, 2а, 10, Марица 10, 14, 7, 7а, 1, 3, 8, 6, 5, 12, Покрайна 3, 1, 5, 1а, 2, Рила 1, 2, Странджа 11, 5, 1, 13, 9, 3, 7, Христо Ботев 11, 14, 7, 6, 3, 9, 4, 1, 2, 22, 10, 18, 12, 20, 5, 8, Цар Калоян 3, 7, 2, 1, 5, Цар Самуил 23, 27, 25
На 19.11.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Рупци, Общ. Червен Бряг: 095059, 206034, Ал Момчилов 7, 4, 1, 9, 10, 2, 3, 6, 8, 11, 12, 5, 13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 16, 29а, 26, 24, 19, 38, 18, 28, Ал Стамболийски 6, 5, 4, 3, 2, 1, Асен Златаров 10, 5, 6, 2, 1, 1а, 6, 4, 3, В Левски 5, 4, 3, 1, 6, Витоша 9, 1, 7, 2, 3, 6, 4, Вл Заимов 12, 10, 6, 8, 4, 1, Г Бенковски 6, 2, 8, 12, 7, 5, 10, Г Димитров 49, 51, 33, 41а, 36, 28, 34, 53, 44, 52, 41, 58, 27, 43, 38, 32, 50, 56, 45, 35, 48, 47, 25, 31, 46, 29, 54, 15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22, 66, 64, 70, 55, 57, 61, 62, 63, 68, 53, 60, 59, 99, 82, 103, 104, 79, 72, 97, 86, 67, 76, 89, 69, 102, 93, 91, 92, 65, 77, 80, 107, 75, 101, 90, 74, 78, 84, 88, 73, 85, 94, 95, Г Милев 25, 1, 21, 7, 12, 17, 6, 10, 23, 14, 4, 8, 29, 26, 19, 16, 24, 2, 11, 13, 18, 20а, 27, 9, 15, Г Стойчев 3, 2, 7, 1, 5, 4, 6, 11, 8, 13, 9, 55, 41а, 31, 15, 49, 51, 28, 53, 24, 18а, 41, 33, 18, 20, 29, 19, 25, 17, 27, 26, 12, 21, 23, 14, 47, 22, 30, Д Благоев 2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4, Д-Р П Берон 1а, 2, 3, 1, 4, Девети Май 3, 8, 46, 25, 22, 26, 20, 18, 50, 44, 15, 48, 24, 52, 29, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 31, Девети Септември 2, 13, 6, 1, 5, 10, 7, 8, 12, 16, 23, 4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9, Дружба 6, 9, 5, 8, Дядо Иван Комитата 14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7, 4, 6, 3, 1, Зл Панега 1, 5, 3, 9, 2, 7, Ив Вазов 2, 4, 1, 3, К и Методий 1, 3, 6, 5, 4, 10, 8, 2, М Палаузов 1, 4, 5, 7, 9, 2, 6, 8, 3, 13, 15, Малчика 4, 1, 3, 2, 7, Млада Гвардия 7, 2, 12, 5, 1, 10, 14, 6, 3, 8, 4, Пирин 10, 8, 12, 14, 4 Къщичка, 3 Къщичка, 4 Къщичка-Стълби, 1, 2 Къщичка, 1 Къщичка, Рила 6, 1а, 2, 5, 3, Ст Планина 2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5, Странджа 5, 3, 13, Т.Йорданов 2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, 9, Хаджи Димитър 6, 7, 5, 1, 8, 9, 3, 2 19, 2 1, 2, 19, 19, Христо Ботев 6, 5, 9, 15, 2, 4, 3, 7, 1, 13, 11, Христо Смирненски 4, 3, 6, 1, 2, Ю.А.Гагарин 10, 14, 20, 4, 12, 6, 1, Жижа, Обор, 4 Къщичка, улично Осветление
На 19.11.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Червен Бряг: 510001, V кв., Ал Стамболийски 1а, 29, 12а, 23, 24, 16, 21, 6, 25, 18, 10, 4, 2, 11, 17, 21а, 15, 19, 13, 12, 9, 5, 1, 22, 13а, 12б, Барбарати 6, 5, 4, Бено Вълчев 12, 43, 26, 27, 29, 32, 28, 2, 45, 12а, 31, 5а, 19, 21, 13, 11, 17, 18, 24, 41, 8, 20, 1, 3, 30, 3а, 6, 5, 42, 37, Братя Миладинови 4, 37, 7, 13, 25а, 26, 5, 6, 9, 19, 46, 2, 1, 21, 3, 11, 24, 35, Бузлуджа 2, 9, 4, 5, 11, 7, 1, 15, Гоце Делчев 10, 15, 16, 18, 13, Гурко 17, 12, 7, 20, 11, 19, 8, 9, 18, 4, 13, Жил.Сграда, 14, 6, Ивайло 40, 30, 18, 24, 32, 36, 26, 34, 16, 6, 38, Илю Войвода 30, 36, 34, 25, 26, 32, 15, 7, 19, 23, 9, 12, 10а, 23а, 20, 5, 27, 18, 22, 17, 21а, 24, 21, 3, 10, Княз Александър Батенберг 5, Лазар Ръжанов 17, 10, 2, 13, 9, 16, 5, 3, 14, Лалка Батова 6, 15, 5, 9, 1а, 7, 17, 8, 4, 3, 1, 10, 2, 13, Марица 15, 13, 11, 5, 15а, 7, Сава Младенов 36, 42, 34, 30, 27, 14, 32, 35, Странджа 9, 9а, 11а, 5, 7, 17, 15, 19, 1, 10, 2, 8, 11б, Чавдар Войвода 2, 1, Яворов Изток 17, 15, 7, 9, 1а, 5, 13, 11а, 2, 12, 1, 8, 10, 3, 11, 4, 14, 13а, 9а
На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Рупци, Общ. Червен Бряг: 095059, Ал Момчилов 13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 16, 29а, 26, 24, 19, 38, 18, 28, Ал Стамболийски 3, 2, 1, Асен Златаров 2, 1, 1а, 6, 4, 3, Витоша 9, 1, 7, 2, 3, 6, 4, Г Димитров 15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22, Д Благоев 2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4, Д-Р П Берон 1а, 2, 3, 1, 4, Девети Май 29, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 31, 46, 25, 22, 26, 20, 18, 50, 44, 15, 48, 24, 52, Девети Септември 4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9, 23, Дядо Иван Комитата 14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7, Зл Панега 1, 5, 3, 9, 2, 7, Ив Вазов 2, 4, 1, 3, Пирин 10, 8, 12, 14, 4 Къщичка, 3 Къщичка, 4 Къщичка-Стълби, 1, 2 Къщичка, 1 Къщичка, Рила 6, 1а, 2, 5, 3, Ст Планина 2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5, Странджа 13, Т.Йорданов 2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, 9, Хаджи Димитър 2 19, 2 1, 2, 19, 19, улично Осветление, Обор, 4 Къщичка
На 19.11.2019 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Глава: В Коларов 11, 7, 10, 22, 14, 13, 20, 24, 9, 16, 18, 12, Г Димитров 17а, 21, 17, Ивайло 21, 3, 13, 18, 9, 17, 20, 21а, 10, 11, 8, 6, 5, 12, 4, 15, 16, 14, 1, Искър 19, 13, 16, 13а, 11, 15, 7, 10, 8, 8а, 14, 6, 12, 5, 17, 4, 9, 10а, 3, 2, 1, Момина Сълза 8, 11, 13, 2, 5, 1, 13а, 6, 9, 3, 17, 7, 4, Надежда 16, 14, 10, 12, Първи Май 1, 3, 10, 5, 9а, 14, 2, 6, 4, 12, 8, Тунджа 9, 7, Янтра 1а, 6, 2, 1, 5, 3
На 20.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Радомирци: Александър Македонски 3, 5, Асен Златаров 4, 1, Г Димитров 57, 42, 36, 46, 53, 48, 61, 34, 32, 38, 40, 30, 28, 44, 55, 63, 34а, Г С Раковски 21, Д Благоев 14, 17, 16, 19, 25, 27, 23, 12, 33, 15, 29, 21, 8, 37, 13, 10, Дебелобръдска 4, 1, 2, 3, Захари Стоянов 11, 13, 15, 10, Н Вапцаров 10, 12, 4, 1, 24, 16, 3, 20, 14, 8, 5, 6, 18, 22, Н Тодоров 5, 3, 1, Сл Алексиев 6а, 24, 6б, 20, 12, 26, 2, 16, 14, 18а, 18б, 8, Стара Планина 3, 18, 5, 1, 12, Хаджи Димитър 10а, Хан Кубрат 4, 1, 3, 2, 5, 6, Христо Ботев 24, 3, 1, 10, 2, 19, 15, 9, 4, 7, 13, 17, 8, 6, 5, 22, 11
На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Радомирци: Александър Македонски 1, Александър Стамболийски 12, 15, 20а, 20, 11, 4, 14, 8, 10, 3, 9, 18, 13, 4а, 7, 1, 16, 6, 2, Антим Първи 4, 6, 4а, 2, Антон Иванов 6, 4, 10, В.Априлов 5, 10, 6, 3, 1, 15, 8, 7, Витоша 2, 5, 4, 6, 3, Екзарх Йосиф 1, 3, Иван Бунданов 10, 1, Иван Вазов 20, 19, Княз Александър Батенберг 5, 2, 3, 13, Л Станев 2, 4, 6, 8, Н Рилски 2, 6, 14, 8, 4, Плиска 6, 2, 8, 10, 12, 4, 7, Радецки 1, Ракитска 58, 20, 23а, 26, 29, 25, 49, 71, 24, 32, 30, 39, 34, 14, 37, 18, 27, 12, 36, 33, 31, 23, 21, 10, 28, 43, 16, Родопи 13, 8, С Димитров 4, 2, 8, 6, 3, Цар Асен Първи 8, 6, 4, 2
На 21.11.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ - Червен Бряг: Яне Сандански 61.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Плевен в периода 18 ноември - 22 ноември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Плевен в периода 18 ноември - 22 ноември

15 Ноември 2019 | 14:33 | Агенция "Фокус"
Плевен. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 ноември - 22 ноември включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Белене
На 18.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бяла Вода, Общ. Белене: Александър Стамболийски 9, 6, 1, 26, 19, 28, 3, 13, 21, 15, 24, 8, 32, 23, 36, 40, 16, 2, 18, 17, 10, 40а, 38, 12, 30, 31, 22, 14, 27, 11, 20, 25, 29, 34, 5, Безименна 1, Васил Левски 44, 14, 52, 42, 60, 62, 46, 48, 40, 17, 50, 15, 38, Георги Бенковски 3, 4, 22, 18, 10, 16, 2, 6, 12, 7, 14, 20, 9, 8, 1, Георги Гатев 8, 2, 4, 10, 3, 2а, 5, 1, 3а, 7, 6, 11, 9, 12, Н.Й.Вапцаров 1, 2, 4, 8, 6, Хаджи Димитър 8, 2, 6, 4, Христо Ботев 17, 7, 11, 10, 5, 2, 4, 21, 6, 23, 19, 8, 10а, 12, 13, 3, 1, Христо Смирненски 1, Шипка 9, 4, 7, 8, 3, 1, 10, 5, 13
На 18.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Деков: Васил Коларов 22, 1, 2, 7, 5, 8, 21, 11, 14, 9а, 13, 20, 3а, 15, 9, 18, 12, 6, 4, 3, 19, 16, Димитър Благоев 52, 39, 19, 33а, 41, 24, 37, 43, 25, 26, 23, 44, 18, 50, 36, 21, 47, 46, 41, 23а, 20, 31, 33, 49, Дунав 10, 16, 18, 12, 8, 13, 15, 9, 11, 6, 24, 17, Еделвайс 5, 3, 1, 2, Любен Каравелов 8, 10, Неделчо Георгиев 26, 22, 34, 25, 23, 20, 30, 17, 21, 24, 32, 28, 36, Цвятко Въбленски 16, Чаталджа 2, 4, 5, 3
На 18.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Кулина Вода: Алесандър Стамболийски 12, 7, 10, 14, 6, Васил Левски 10, 4, 22, 14, 3, 8, 1, 26, 20, Георги Димитров 86, 135, 83, 30, 95, 36, 107, 111, 67, 51, 105, 70, 133, 56, 72, 44, 49, 121, 84, 88, 29, 101, 115, 93, 131, 80, 42, 60, 40, 123, 53, 39, 77, 69, 54, 57, 62, 61, 137, 35, 90, 55, 81, 59, 33, 31, 63, 99, 139, 127, 64, 119, 89, 27, 97, 48, 117, 58, 52, Кирил и Методий 7, Люлин 6, 4, 3, 2, 13, 1, 11, 9, Пирин 1, 3, 5, Плиска 1, 3, Тодор Луканов 7, 3, Христо Смирненски 2, 34, 4, 18а, 14, 16, 9, 28, 12, 24, 18, 7, 13, 5, 26, 11, 21, 3, 19, 1
Община Долна Митрополия
На 19.11.2019 г. /09:00 - 09:10 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 14:50 - 15:00 ч./ - Брегаре: Димитър Благоев 15
На 18.11.2019 г. /08:45 - 09:10 ч.; 08:45 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски 39, 15, 21, Анастасия Димитрова 3, 23, 11, 18, 28, 24, 16, 17, 25, 14, 9, 12, 7, 19, 8, 13, 1, 5, 15, 26, 21, 4, 2, Ангел Кънчев 2, 1, Асен Златаров 2, 1, 3, 9, 7, 5, Баба Тонка 6, 17, 11, 15, 24, 4, 19, 12, 1, 22, 13, 14, 9, 21, 20, 10, 28, 31, 26, 3, 25, 7, 5, 2, 23, 8, 18, 16, Бачо Киро 2, 12, 7, 18, 3, 16, 4, 15, 11, 6, 9, 14, 5, 1, 13, 8, Васил Петлешков 1, 3, Вежен 11, Вела Благоева 23, 1, 3, 14, 29, 15, 16, 21, 11, 18, 7, 25, 12, 27, 9, 17, 19, 22, 6, 13, 20, 2, 5, 36, 8, 4, 10, Виктор Юго 1, 2, 8, 6, 4, Вихрен 2, 18, 17, 7, 15, 1, 6, 14, 5, 9, 11, 16, 8, 21, 10, 3, 12, 4, 15, Владимир Заимов 6, 4, 5, 2, 3, Вола 35, 20, 9, 51, 41, 23, 47, 15, 43, 36, 26, 45, 24, 18, 22, 6, 13, 31, 27, 29, 37, 8, 4, 28, 33, 11, 49, 25, 19, 21, 32, 39, Волга 6, 4, 1, 2, 8, 5, 3, 13, 10, Възраждане 2, Ганецки 8, 10, 6, 9, 1, 7, 3, 5, 2, Ген Столетов 8, 12, 18, 10, 16, 5, 1, 2, 4, Георги Кочев 18, 27, 10, 4, 22, 14, 13, 12, 3, 5, 1, 6, 11, 24, 16, 15, 17, 20, 8, 9, 7, Гоце Делчев 18, Димитър Благоев 17, 21, 11, 1 А, 4, 6, 3, 2, 19, 8, 1, 10, 23, 1а, 15, 5, 25, 13, Димчо Дебелянов 14, 3, 30, 4, 15, 27, 5, 16, 18, 8, 31, 17, 35, 22, 11, 33, 13, 12, 9, 25, 7, 28, 19, 6, 2, 20, 1, 10, 23, 24, Зайчар 8, 4, 6, 2, 3, 5, 7, 10, 1, Здравец 7, 9, Ивайло 3, 2, 1, 4, 6, 8, Изгрев 3, 4, 2, 1, 6, Илинден 7, 1, 3, Кирил и Методий 28, 22, 30, 47, 35, 51, 20, 27, 26, 33, 37, 31, 18, 41, 29, 22а, 17, 8, 14, Й, 14 А, 16, 23, 25, Места 8, Митко Палаузов 16, 2, 12, 24, 8, 6, 14, 20, 28, 30, 18, 4, 22, 10, 26, Мургаш 4, 7, 6, 2, 5, 3, 1, Никола Доровски 39, 42, 15, 26, 37, 44, 14, 21, 20, 40, 43, 16, 18, 23, 17, 38, 3, 24, 30, 34, 33, 25, 36, 41, 29, 19, 27, 31, 45, 32, 35, 22, Одрин 1, 3, 4, 2, 5, 7, 6, Пенчо Славейков 13, 2, 5, 11, 6, 9, 7а, 4, 8, 3, 7, 1, Победа 6, 1, 4, 3, 8, Райна Княгиня 12, 7, 5, 11, 9, 1, 16, 17, 14, 3, 18, 13, Родопи 5, 3, 13, 17, 10, 15, 26, 32, 30, 2, 20, 28, 24, 19, 6, 1, 8а, 14, 18, 4, 22, 8, 12, 11, 21, 7, 16, Сергей Румянцев 2, 9, 4, 14, 8, 12, 11, 5, 6, 10, 7, 5, Сливница 23, 7, 32, 3, 10, 22, 27, 21, 1, 18, 20, 14, 15, 17, 19, 9, 11, 13, Средец 4, 14, 1, Стара Планина 9, 8, 7, 4, 2, 1 А, 1, 3, 13, 11, 5, 6, Тракия 10, 6, 1, 7, 14, 5, 20, 15, 4, 13, 8, 16, 18, 3, 9, 2, 11, Фердинанд Александров 26, 28, 38, 24, 30, 34, 32, 36, Хаджи Димитър 4, 3, 18, 2, 1, 8, 9, 11, 12, 5, 17, 10, 15, 6, 16, Шипка 1
На 19.11.2019 г. /09:00 - 09:10 ч.; 14:50 - 15:00 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски 65, 62, 33, 44, 55, 42, 64, 37, 43, 46, 59, 35, 63, 51, 56, 54, 47, 61, 52, 70, 45, 53, 50, 66, 60, 58, 48, 57, 49, 41, 13, 24, 12, 23, 28, 19, 29, 31, 4, 11, 17, 38, 25, 7, 36, 1, 3, 6, 8, 18, 16, 5, 10, 20, 34, 26, 9, 22, 40, 14, 27, 32, 15, 21, 39, Анастасия Димитрова 3, 23, 11, 18, 28, 24, 16, 17, 25, 14, 9, 12, 7, 19, 8, 13, 1, 5, 15, 26, 21, 4, 2, Ангел Кънчев 2, 2, 1, Асен Златаров 2, 1, 3, 9, 7, 5, Асен Халачев 5, 1, 4, 3, 2, 7, Баба Тонка 6, 17, 11, 15, 24, 4, 19, 12, 1, 22, 13, 14, 9, 21, 20, 10, 28, 31, 26, 3, 25, 7, 5, 2, 23, 8, 18, 16, Бачо Киро 2, 12, 7, 18, 3, 16, 4, 15, 11, 6, 9, 14, 5, 1, 13, 8, България 1, Васил Левски 15, 4, 12, 10, 11, 5, 7, 13, 20, 1, 6, 3, 18, 16, 14, 22, 8, 9, Васил Петлешков 1, 3, Вежен 11, Вела Благоева 23, 1, 3, 14, 29, 15, 16, 21, 11, 18, 7, 25, 12, 27, 9, 17, 19, 22, 6, 13, 20, 2, 5, 36, 8, 4, 10, Виктор Юго 1, 2, 8, 6, 4, Вит 11, 3, 1, 5, Вихрен 2, 18, 17, 7, 15, 1, 6, 14, 5, 9, 11, 16, 8, 21, 10, 3, 12, 4, 15, Владимир Заимов 6, 4, 1, 5, 2, 3, Вола 35, 20, 9, 51, 41, 23, 47, 15, 43, 36, 26, 45, 24, 18, 22, 6, 13, 31, 27, 29, 37, 8, 4, 28, 33, 11, 49, 25, 19, 21, 32, 39, 3, 1, 5, 4, 7, 2, Волга 6, 4, 1, 2, 8, 5, 3, 13, 10, Възраждане 2, Ганецки 8, 10, 6, 9, 1, 7, 3, 5, 2, 9, Ген Столетов 8, 12, 18, 10, 16, 5, 1, 2, 4, Георги Кирков 4, 3, 5, 2, 1, 7, Георги Кочев 18, 27, 10, 4, 22, 14, 13, 12, 3, 5, 1, 6, 11, 24, 16, 15, 17, 20, 8, 9, 7, Горталов 3, 2, 4, 1, Гоце Делчев 18, 7, 5, 4, 2, 10, 16, 14, 8, 12, 3, 9, 6, 1, Гурко 6, 3, 9, 20, 14, 2, 15, 11, 5, 12, 4, 8, 10, 1, 7, 13, Димитър Благоев 17, 21, 11, 1 А, 4, 6, 3, 2, 19, 8, 1, 10, 23, 1а, 15, 5, 25, 13, Димчо Дебелянов 14, 3, 30, 4, 15, 27, 5, 16, 18, 8, 31, 17, 35, 22, 11, 33, 13, 12, 9, 25, 7, 28, 19, 6, 2, 20, 1, 10, 23, 24, Добрич 6, 1, 5, 2, 8, 10, 12, 9, 7, 3, 11, 4, Дон 3, 2, 1, Дунав 1, 5, 3, 2, Зайчар 8, 4, 6, 2, 3, 5, 7, 10, 1, Захари Стоянов 1, 3, 4, 2, Здравец 3, 1, 7, 9, Ивайло 3, 2, 1, 4, 6, 8, Иван Вазов 10, 3, 13, 6, 9, 2, 1, 5, 8, 7, 4, Изгрев 3, 4, 2, 1, 6, Илинден 7, 1, 3, Искър 6, 4, 8, 1, 3, 2, Калиакра 2, 8, 4, 6, Кирил и Методий 28, 22, 30, 47, 35, 51, 20, 27, 26, 33, 37, 31, 18, 41, 29, 22а, 8, 19, 7, 5, 1, 4, 12, 11, 7 А, 3, 9, 10, 15, 17, 13, 2б, 21, 6, 17, 8, 14, Й, 14 А, 16, 23, 25, Копривщица 10, 14, 7, 16, 18, 21, 5, 23, 13, 17, 1, 11, 4, 8, 3, 19, 9, 15, 25, 6, 2, 27, 12, 20, Люлин 2, 1, Малчика 2, 1, Месност Пасището, Места 8, Милин Камък 5, 2, 4, Митко Палаузов 16, 2, 12, 24, 8, 6, 14, 20, 28, 30, 18, 4, 22, 10, 26, 1, Мургаш 4, 7, 6, 2, 5, 3, 1, Мусала 1, Никола Вапцаров 3, 6, 1, 19, 4, 1 А, Никола Доровски 39, 42, 15, 26, 37, 44, 14, 21, 20, 40, 43, 16, 18, 23, 17, 38, 3, 24, 30, 34, 33, 25, 36, 41, 29, 19, 27, 31, 45, 32, 35, 22, 7, 5, 4, 6, 2, 3, 11, 13, 1, 9, 12, 10, 8, Одрин 1, 3, 4, 2, 5, 7, 6, Пасището, Пенчо Славейков 13, 2, 5, 11, 6, 9, 7а, 4, 8, 3, 7, 1, Пеньо Пенев 5, 3, 1, 4, Петър Берон 2, 1, 6, 4, Победа 6, 1, 4, 3, 8, Райна Княгиня 12, 7, 5, 11, 9, 1, 16, 17, 14, 3, 18, 13, Родопи 5, 3, 13, 17, 10, 15, 26, 32, 30, 2, 20, 28, 24, 19, 6, 1, 8а, 14, 18, 4, 22, 8, 12, 11, 21, 7, 16, Росица 2, Сан Стефано 17, 7, 13, 3, 15, 5, 9, 1, Сергей Румянцев 2, 9, 4, 14, 8, 12, 11, 5, 6, 10, 7, 3, 1, 5, Скобелев 13, 6, 9, 23, 11, 4, 8, 17, 10, 19, 15, 21, 14, Славянска 3, 4, 1, 2, Сливница 23, 7, 32, 3, 10, 22, 27, 21, 1, 18, 20, 14, 15, 17, 19, 9, 11, 13, Средец 4, 14, 1, Стара Планина 9, 8, 7, 4, 2, 1 А, 1, 3, 13, 11, 5, 6, Сторгозия 5, 3, 8, 10, 4, 9, 2, 7, 6, 12, 14, Съединение 1, Тодор Каблешков 4, 1, 2, 2а, 6, 3, 7, 5, Тракия 10, 6, 1, 7, 14, 5, 20, 15, 4, 13, 8, 16, 18, 3, 9, 2, 11, Фердинанд Александров 5, 9, 15, 27, 7, 11, 13, 22, 1, 20, 15, 8, 10, 3, 2, 18, 4, 6, 16, 26, 28, 38, 24, 30, 34, 32, 36, Хаджи Димитър 4, 3, 18, 2, 1, 8, 9, 11, 12, 5, 17, 10, 15, 6, 16, Христо Смирненски 14, 18, 8, 16, 2, 4, 12, 3, 6, 5, Царевец 10, 12, 8, 14, 7, 3, 6, 9, 4, 5, 11, 13, 2, Цветан Спасов 26, Шипка 1, Ю.А.Гагарин 5, 2, 9, 19, 17, 13, 7, 1, 11, 15
На 19.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски 65, 62, 33, 44, 55, 42, 64, 37, 43, 46, 59, 35, 63, 51, 56, 54, 47, 61, 52, 70, 45, 53, 50, 66, 60, 58, 48, 57, 49, 41, Ангел Кънчев 2, Васил Левски 15, 4, 12, 10, 11, 5, 7, 13, 20, 1, 6, 3, 18, 16, 14, 22, 8, 9, Георги Кирков 4, 3, 5, 2, 1, 7, Горталов 3, 2, 4, 1, Гурко 6, 3, 9, 20, 14, 2, 15, 11, 5, 12, 4, 8, 10, 1, 7, 13, Добрич 6, 1, 5, 2, 8, 10, 12, 9, 7, 3, 11, 4, Дунав 1, 5, 3, 2, Захари Стоянов 1, 3, 4, 2, Здравец 3, 1, Иван Вазов 10, 3, 13, 6, 9, 2, 1, 5, 8, 7, 4, Искър 6, 4, 8, 1, 3, 2, Копривщица 10, 14, 7, 16, 18, 21, 5, 23, 13, 17, 1, 11, 4, 8, 3, 19, 9, 15, 25, 6, 2, 27, 12, 20, Люлин 2, 1, Малчика 2, 1, Месност Пасището, Милин Камък 5, 2, 4, Мусала 1, Никола Вапцаров 3, 6, 1, 19, 4, 1 А, Пасището, Пеньо Пенев 5, 3, 1, 4, Петър Берон 2, 1, 6, 4, Росица 2, Сан Стефано 17, 7, 13, 3, 15, 5, 9, 1, Скобелев 13, 6, 9, 23, 11, 4, 8, 17, 10, 19, 15, 21, 14, Славянска 3, 4, 1, 2, Сторгозия 5, 3, 8, 10, 4, 9, 2, 7, 6, 12, 14, Съединение 1, Фердинанд Александров 5, 9, 15, 27, 7, 11, 13, Христо Смирненски 14, 18, 8, 16, 2, 4, 12, 3, 6, 5, Царевец 10, 12, 8, 14, 7, 3, 6, 9, 4, 5, 11, 13, 2, Ю.А.Гагарин 5, 2, 9, 19, 17, 13, 7, 1, 11, 15
На 21.11.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ - Ставерци: Беласица 4, 1, 3, 6, В Иванов 25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21, Гаврил Генов 5, 2, Иван Вазов 2, 23, 27, Калето 5, 11, .19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1, Кирил и Методий 12, Кочо Честименски 4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32, Лев Толстой 4, 3, Максим Горки 12, 15, 8, 17, Неофит Рилски 11, Отец Паисий 13, 11, 15, 12, 10, Славянска 2, Хан Аспарух 1, 3, Цветан Гевезовски 10
На 21.11.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Ставерци: Александър Димитров 11, 4, 8, 1, 14, 12, 10, 7, 5, 9, 13, 16, 3, 2, Александър Стамболийски 81, 85, 67, 69, 75, 65, 58, 83, 93, 89, 87, 79, 21, 71, 77, 56, Байкал 9, 14, 2, 7, 18, 8, 20, 12, 4, 11, 16, 22, 10, 5, Братя Рулински 19, 13, 29, 1, 17, 11, Волга 15, 13, 11, 3, 9, 21, 4, 1, 2, Гено Грънчарски 1, 2, Гео Милев 7, 40, 5, 8, 1, 3, 2, 4, 6, Георги Кирков 1, 9, 3, 11, 5, 7, Драва 3, 6, 2, 5, 4, Йордан Йовков 4, 1, 2, Петрини 8, 12, 2, 3, 1, 10, 5, 6, Райко Даскалов 4, 13, 26, 24, 18, 8, 19, 23, 22, 6, 28, 15, 17, 20, Сергей Румянцев 17, 11, 13, 12, 5, 16, 9, 6, 21, 8, 14, 1, 29, 10, 7, 25, 4, Спас Дупаринов 7, 3, 14, 12, 1, 2, 5, 4, 10, Христо Ботев 42, 20, 14, 28, 34, 21, 4, 18, 32, 22, 44, 10, 7а, 13, 12, 1, 24, 8, 15, 19, 17, 2, 6, 11, 3, 5, 26, 35, 30, Цанко Церковски 63, 55, 59, 18, 67, 14, 24, 26, 16, 22, 20, 57, Яворов 3, 5, 7, 1
Община Долни Дъбник
На 18.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Градина, Общ. Долни Дъбник: Бачо Киро 13, 2, 17, 21, 14, 5, 20, 19, 7, 23, В.Левски 1, Вит 33, 2, 31, 9, 29, 21, 15, 28, 19, 20, 30, 39, 22, 24, 27, 11, 14, 16, 32, 23, 4, 10, 25, 6, 8, 37, 3, 34, 1, 17, 12, 13, Витоша 10, 2, 4, 15, 19, 18, 14, 11, 3, 7, 5, 8, 21, 6, 9, 1, 13, 20, 16, 12, Кирил и Методий 16, 18, 27, 25, Колю Фичето 3, 6, 8, 9, 7, 5, 1, Марица 14, 24, 9, 12, 34, 1, 10, 8, 30, 3, 5, 11, 26, 7, 28, Мусала 6, Осогова 7, 6, 5, 8, 3, 2, 4, 10, 9, Прага 2, 4, 3, 1, Рила 16, 6, 8, 3, 10, 12, 14, 1, 5, 2, 7, 9, Симеон Василев 11, 6, 10, 13, 7, 9, 12, 8, Стара Планина 6, 4, 10, 14, 17, 7, 15, 5, 19, 12, 2, 18, 11, 8, 1, 16, 3, 9, Странджа 15, 18, 1, 20, 8, 22, 7, 12, 14, 4, 17, 13, 21, 11, 5, 2, 6, 3, 19, Христо Ботев 2, 1, 5, 7, 3, 11, Шар Планина 8, 2
На 18.11.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Градина, Общ. Долни Дъбник: V-297, кв. 68/Стопански Двор/, Васил Априлов 5, 3, 10, 12, 8, 7, 2, 16, 1, 6, Вихрен 7, 4, 1, 5, 9, 2, Георги Бенковски 2, 5, 7, 1, 4, 9, 6, Георги С Раковски 11, 13, 4, 17, 15, 9, 19, 1, 2, 3, Иван Вазов 1, 3, 6, 4, 5, 2, Кирил и Методий 21, 7, 5, 19, 10, 8, 12, 4, 3, 6, 11, 15, 1, 17, 13, 9, Любен Каравелов 5, 2, 8, 12, 7, 10, 11, 6, 9, 1, Морава 7, 4, 5, 8, 6, 3, 1, 10, 9, 2, Мусала 2, 3, 7, 1, 5, 4, Неофит Рилски 5, 2, 3, Опълченска 3, 1, Отец Паисий 2, 3, 1, 4, Панайот Волов 8, 4, 2, 1, 6, Първи Май 24, 79, 34, 47, 71, 15, 63, 56, 28, 55, 52, 16, 9, 73, 48, 33, 65, 29, 22, 4, 1, 6, 41, 54, 31, 46, 36, 13, 27, 23, 49, 39, 57, 20, 2, 58, 75, 11, 3, 25, 61, 35, 64, 5, 42, 21, 69, 14, 38, 53, 45, 10, 50, 59, 67, 44, 40, 30, 8, 7, 18, 51, 77, Симеон Василев 5, 3, 1, Тодор Каблешков 26, 18, 15, 5, 2, 8, 16, 6, 40, 32, 4, 1, 9, 7, Хаджи Димитър 9, 6, 1, 2, 7, 4, 5, 8, 3, 11, Шипка 1, 3
На 18.11.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Бъркач: В.И.Ленин 10, 35, 11, 21, 47, 43, 37, 29, 15, 18, 31, 25, 45, 9, 33, 41, 16, 7, 8, 26, 39, 27, 53, 4, 19, 22, 23, 51, 14, 17, 12, 49, 13, В.Коларов 1, 26, 2, 24, 6, 20, 14, 18, 4, 16, 10, 22, 12, 28, 8, Васил Тодоров 17, 29, 27, 32, 8, 22, 18, 14, 12, 5, 2, 16, 28, 7, 25, 31, 10, 11, 15, 6, 1, 19, 20, 23, 24, 9, 3, 30, 21, 26, 4, Въло Йотов 4, 6, 10, 2, 14, 12, 8, Георги Димитров 26, 16, Иван Вазов 3, 6, 8, 4, 10, 1, Край Село, местност Край Село, Механизатор 2, 1, 3, Мусала 1, 3, 2, 5, Найден Американски 14, 7, 16, 2, 4, 9, 10, 18, 8, 5, 3, 6, 12, Околовръстна 8, 15, 13, 2, 4, 11, 17, 14, 6, 25, 12, 23, 16, 10, 1, 3, 21, Партизанска 5, 2, 3, 1, 4, Пирин 3, 15, 4, 1, 2, 13, 7, 5, 6, 8, 9, 11, Руски път 5, 1, Стара Планина 17, 12, 9, 10, 4, 1, 6, 3, 13, 5, 19, 15, 8, 2, Цветан Спасов 10, 11, 1, 3, 6, 8, 2, 12, 5, 4, 7, 9
На 20.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Долни Дъбник: Ген Скобелев 14, 2, 10, 4, 9, 1, 8, 12, 5, 6, Д.Дебелянов 1, 8, 5, 3, 2, 4, 6, Мургаш 11, 13, 13б, 14, 13а, Назъм Хикмет 24, 16, 14, 28, 26, 12, 22, 20, 19, 17, 15, 18, Осогово 13, 1, 20, 8, 3, 12, 11, 5, 19, 2, 6, 9, 15, 4, Христо Ботев 55, 53, Христо Янчев 144, 154, 156, Шипка 11а, 2, 1, 6, 11
На 20.11.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Долни Дъбник: В Левски 40б, 5, 7, 13, 25, 42, 39, 35, 21, 40а, 36, 32, 50б, 9, 32а, 34, 19, 11, 50а, 30, 31, 54, 52, 44, 17, 23, 3, 15, 32б, 29, 27, 38, 40, 50, Ген Скобелев 39, 68б, 68, 68а, 70а, 70г, 66, 68в, 70в, 41, УПИ 11, 70б, 70, 68г, 70а, Гео Милев 5, 12, 2а, 13, 4, 2, 11, 8, 1, 9, 3, 7, 8а, 10, Захари Стоянов 19, 27, 15, 2, 17, 29, 4, 10, 6, 12, 21а, 31, 8, 21, 25, 10а, Общ.Пд Нефт и Газ, П Волов 16, 15, 10, 20, 5, 12, 14, 12а, 7, 4, 22, 17, 3, 18, Радецки 2, 12, 10, 8, 19
Община Искър
На 18.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Староселци: Васил Левски Сонда Пднг, Сонда Пднг
На 20.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: местност Корея
На 20.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Долни Луковит: Алеко Константинов 1, Братя Миладинови 9, 15, 10, 29, 21, 7, 13, 19, 25, 4, 20, 27, 11, 1, 8, 3, 18, 12, 5, 6, Веслец 12, 8, 20, 2, 18, 7, 14, 5, 16, 10, 4, 1, 6, 3, Георги Димитров 2, 10, 6, 5, 12, 8, 14, Извън Регулация, Кирил и Методий 29, 30, 22, 23, 27, 21, 34, 22а, 24, 26, 28, Климент Охридски 4, 1, 9, 5, 3, 6, 8, 10, 2, 7, 11, Пирин 3, Раковски 5, 12, 7, 13, 1, 3, 2, 15, 10, 19, 9, 19а, 18, 6, 16, 17, 14, 21, 11, 4, 8, Софроний Врачански 4, 10, 11, 6, 8, 1, 7, 12, 5, 2, 3, 9, Стара Планина 13, 7, 9, 15, 8, 6, 3, 5, 14, 2, 4, 17, 1, 11, 10, Хаджи Димитър 24, 50, 41, Хан Крум 32, Хан Кубрат 8, 7, 6, 9, Цар Симеон 23, 34, 19, 4, 30, 17, 28, 20, 24, 18, 21, 2, 26, 13, 9, 16, 15, 7, 12, 22, 14
На 21.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Староселци: Васил Коларов 6, 4, 11, 8, 9, 2, Васил Левски 3, 18, 15, 24, 21, 2, 22, 5, 25, 20, 7, 27, 9, 1, 16, 4, 23, 14, 17, Г Димитров 30а, 43, 30, 18, 32, 24, 61, 51, 26, 41, 20, 45, 49, 37, 59, 47, 39, 22, 36, 63, 34, 35, 53, 55, 28, Гачо Митков 8, 5, 3, 2, 4, 1, Карл Маркс 8, 4, 2, 6, 10, 22, 9, 3, Ленин 3, Митка Гръбчева 1, 20, 4, 19, 2, 6, 8, Нинко Тодоров 6, 2, 4, П Р Славейков 21, 27, 23а, 16, 25, 23, 22, 2, 29, 18, 30, 19, 20, Пеловска 4, 2, 5, 1, 8, 6, Стапански Двор, Стоян Даскалов 10, 1, 3, 7, 2, 8, 12, 9, 5, Христо Ботев 21, 23, 34, 53, 51, 45, 39, 49, 24, 33, 31, 25, 37, 27, 35, 32, 29, 18, 26
На 21.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Долни Луковит: Димчо Дебелянов 10, 9, Клокотница 23, 7, 4, 25, 5, Тулча 2, Тутракан 3, 9, 19, 17, 18, 15, 1, 16, 6, 2, 7, 11, 4, 13, 5, Хайдушка Поляна 7, 3, 9, 5, Цар Асен Първи 17, 14, 8, 13, 15, 27, 20, 10, 16, 19, 12, 24, 29, УО ТП2, 21, 18, Цар Освободител 11
На 21.11.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Староселци: Антон Иванов 12, 10, 8, Асен Халачев 21, 23, 3, 2, 11, 17, 13, 7, 6, 19, 25, 4, 1, 5, Димитър Благоев 44, 23, 36, 46, 25, 27, 33, 17, 24, 26, 34, 42, 29, 21, 40, 48, 32 къща, 52, 19, 30, 22, 31, 37, 15, Доровски 9, 7, 3, 4, 6, 5, Митко Палаузов 1, 3, П Р Славейков 4, 7, 6, 3, 8, 2, 10, П.К.Яворов 11, 7, 5, 9, Раковски 1, 4, 7, 3, 5, 13, Сергей Румянцев 2, 6, 1, 5, 8, 3а, Стефан Караджа 9, 11, 1, 2, Стоян Едрев 2, Хан Крум 2, 6, 4, Христо Стоянов 7, 15, 2, 3, 9а, 9, 6, 10, 8, 11, 4, 13, 1, 5
На 21.11.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Долни Луковит: Ангел Кънчев 6, 7, 1, 5, 2, Босилеградска, Гео Милев 1, 7, 2, 9, Георги Димитров 22, 13, 30, 45, 31, 36, 39, 56, 57, 59, 26, 54, 28, 43, 53, 66, 21, 55, 52, 62, 33, 35, 11, 64, 18, 23, 49, 27, 37, 60, 15, 9, 47, 69, 25, 42, 40, 7, 67, 51, 50, 24, 58, 34, 17, 71, 63, 44, 65, 46, 16, 32, 48, 38, 29, Димитър Спасов 1, 2, Кирил и Методий 19, 14, 2, 20, 16, 3, 7, 18, 8, 17, 11, 10, 9, 5, 4, 1, Нов Квартал 7, 3, Хаджи Димитър 9, 16, 12, 14, 8, 13, 18, Хан Аспарух 9, 11, 13, 6, 3, 1, 7, 4, 12, 8, 10, 15, Хан Крум 5, 10, 3, 11, 8, 7, 2, 9, 7а, 4, 13, Хан Кубрат 4, 2, 1, Цар Симеон 39, 48, 38, 27, 44, 31, 29, 33, 40, 56, 35, 36, 41, 50, 46, 52, 37, 25
На 22.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Долни Луковит: Босилеградска 85, 20, 31, 12, 10, 22, 33, 17, 19, 5, 13, 8, 38, 25, 24, 14, 16, 9, 32, 34, 7, 26, 11, 18, 36, 27, Братя Миладинови 23, 43, 32, 38, 10, 39, 33, 37, 26, 30, 29, 28, 24, 22, Гео Милев 15, 13, 6, Георги Димитров 89, 95, 74, 66, 80, 75, 83, 77, 81, 70, 68, 93, 91, 84, 82, 79, 78, 76, Гоце Делчев 30, 1, 13, 5, 34, 20, 6, 28, 12, 8, 14, 3, 22, 18, 7, 17, 32, Димитър Спасов 10, 7, 6, 9, 5, 21, 14, 17, 20, 16, 22, 18, 13, 12, 8, 19, 15, 11, Иван Вазов 4, 3, 5 къща, 1, Любен Каравелов 37, 27, Отец Паисий 7, 35, 27, 21, 8, 31, 3, 17, 18, 13, 5, 14, 1, 19, 9, 11, 26, 39, 15, 22, 33, 16, 23, Пирин 18, Хаджи Димитър 30, 42, 26, 22, 38, 17, 19, 32, 35, 15, 34, 31, 28, 24, 40, 39, 23, 25, 36, 27, 46, 37, 44, Цар Симеон 51, 64, 38, 49, 30, 60, 43, 45, 1
Община Кнежа
На 18.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Кнежа: 23-ти Септември 6, 4, 12, 8, 10, 2, Бузлуджа 11, 3, 2, 4, 7, 1, 9, 5, 4а, 6, Вит 2, 1, 17, 6, 21, 8, 3, 15, 6а, 23, 10, 7, 9, 19, 4, 5, 12, 13, 11, Гостиля 50, 42, 52, 44, 46, 46а, Кирил и Методий 9, Марин Боев 80, 7o, 89, 109, 76а, 101, 84, 76, 103, 78, 72 Втърговскиядом, 70 Ц, 70, 107, 79, 97а, 68, 97, 87, Рила 1, 82, 105, 76 А, 86, 81, 74, 72а, 85, 70 Е, 75, 107а, 81а, Презвитер Кузма 4, 3, Стефан Цанов 40, 38, 48, Черноризец Храбър 14, 9, 5, 12, 7, 1, 16, 6, 3, 10, 2, 8
Община Левски
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ - Борислав: Васил Априлов 8, 3, 2, 5, 11, 13, 12, 15, Васил Левски 3, 5, 10, 7, 6, 13, 9, 12, 15, 11, 17, 8, Г.С.Раковски 8, 15, 1, 13, 5, 14, 19, 16, 9, 7, 3, 2, 20, 18, 22, Георги Бенковски 4, 1, 2, 6, 8, 10, 12, 9, 7, Георги Димитров 2, 4, 25, 8, 6, 33, 16, 13, 5, 4, 27, 14, 23, 29, 35, 19, 21, 32, 3, 12, 7, 28, 17, 37, 11, 20, 26, 15, 24, 31, 10, 22, 18, Димчо Дебелянов 4, Захари Стоянов 15, 4а, 13, 4, 9, 6, 3, 5, 11, Иван Вазов 9, 5, 4, 7, 12, 2, 8, 3, Любен Каравелов 1, 5, 6, 8, 2, 7, 9, 3, 4, Максим Горки 2, 4, 1, Н.Й.Вапцаров 5, 9, 11, 7, 6, 2, Неофит Рилски 3, 5, 9, П.К.Яворов 5, 9, 14, 20, 16, 18, 7, 1, П.Р.Славейков 10, 14, 8, 12, 1, 3, 5, 6, 3а, 4, 2, Петър Берон 5, 9, 3, 2, Пирин 1, 10, 5, 4, 3, 8, 6, 2, Ракитин 1, 2, 3, Рила 4, 6, 2, Св.Св.Кирил и Методий 1, 6, Средна Гора 9, 7, 2, 3, Хаджи Димитър 2, 1, Христо Ботев 6, 3, 1, 9, 8, 5, 7, 2, 4, 12, 10, Христо Кърпачев 13, 11, 2, 17, 3, 1, 6, 5, 4, 19, 9, 15, Ю.А.Гагарин 1, 3, 4, 2
На 18.11.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Малчика: Ал.Стамболийски 10, 8, 12, 19, 13, 6, 4, 3, 9, 7, 11, 2, 1, 5, 14, 13, 15, Бачо Киро 2, 7, 4, 1, 5, 3, 32, 6, 20, 9, 12, 18, 17, 26, 19, 21, 14, 23, 25, 30, 15, 13, 10, 8, 9а, 28, Вапцаров 2, 3, 5, 11, 8, 1, 20, 13, 17, 15, 10, 14, 18, 9, 12, 6, 4, 16, 7, Васил Левски 17, 33а, O, 16, 33, 14, 23, 69, 25, 20, 29, 27, 18, 24, 31, 23а, 28, 22, 26, 21, 32, 15, 30, 13, 66, 7, 10, 4, 8, 5, 12, 2, 6, 1, 9, 3, 11, 69, 59, 74, 70, 55, 57, 65, 72, 67, 62, 64, 53, 68, 66, 63, O, Дружба 8, 3, 4, 1, 6, 2, 14, 12, 16, 10, 36, 7, 26, 40, 17, 13, 30, 22, 15, 20, 32, 28, 11, 19, 9, 34, 24, 18, Евгени Босилков 6, 4, 33, 30а, 12, 6, 5, 14, 26, 3, 24, 4, 16, 7, 10, 30, 29, 28, 9, 1, 31, 27, 33а, 34, 13, 17, 11, 15, 20, 21, 22, Заря 3, 2, 6, 5, 1, 4, 8, 7, 10, Ив.Вазов 3, 5, 2, 5а, 29, 7, 9, 23, 15, 4, 19, 17, 11, 13, 21, 6, 25, 14, 29, 27, 24, 35, 16, 37, 33, 10, 26, 22, 18, 20, 12, Мир 7, 8, 5, 9, 11, 2, 15, 3, 1, 13, 6, 4, 10, 33, 21, 29, 23, 35, 37, 26, 31, 24, 27, 32, 32а, 25, 28, 30, 22, 17, 14, 16, 20, 18, 12, 19, Осъм 8, 13, 2, 7, 4, 11, 1, 5, 9, 6, 3, 31, 15, Панайот Хитов 37, 3, 33, 29, 31, 18, 9, 16, 27, 22а, 12, 5, 14, 1, 10, 20, 35, 7, 22, 39, 20а, 23, 13, 15, 25, 47, 41а, 6, 17, 43, 49, 21, 11, 24, 8, 20, 19, 25а, 2, 4, Петър Берон 14, 28, 2, 12, 22, 3а, 9, 11, 10, 26, 3, 15, 18, 24, 8, 21, 17, 13, 20, 5, 19, 6, 7, 4, Стара Планина 1, 10, 22, 13, 30, 16, 23, 28, 32, 19, 4, 18, 21, 24, 6, 2, 11, 17, 20, 30а, 25, 15, 6а, 27, 34, 8, 3, 9, 7, 26, 14, 12, Столетов 5, 9, 17, 11, 13, 3, 1, 22, 30, 63, 36, 24, 28, 71, 65, 53, 49, 34, 43, 57, 32, 51, 45, 61, 67, 47, 26, 55, 20, 69, Хан Аспарух 8, 15, 13, 13а, 5, 28, 22, 32, 4, 1, 12, 7, 14а, 29, 9, 11, 3, 24, 10, 6, 18, 2, 20а, 14, 30, 16, 20, 19, 26, 34, 14, 54, 40, 50, 58, 21, 25, 46б, 42, 38, 35, 39, 37, 27, 36, 31, 29, 52, 44, 48, 23, 33, 56, Христо Ботев 9, 11, 2, 3, 1, 7, 8, 4, 6, 13, 15, 10, 14, 16, 12, 18, Христо Смирненски 2, 11, 26, 17, 22, 15, 28, 30, 18, 16, 9, 20, 32, 13, 24, 10, 8, 7, 6, 14, 1б, 4, 3, 12, 5, 1а, 10, 1, 34, Цветан Спасов 16, 12, 14, 22, 24, 28, 26, 13, 2, 23, 7, 3, 11, 15, 10, 4, 35, 29, 33, 19, 21, 9, 31, 27, 37, 5, 17, 6, 1, Шипка 9, 8, 6, 5а, 5, 14, 12, 18, 3, 16, 4, 20, 7, 10, 11, 2, 4, Ю.А.Гагарин 1, 6а, 5, 8, 2, 4, 6, 3, 7, 9, 11, 5а, 13, 31, 29, 17, 27, 21, 10, 25, 12, 23, 15, 33, 19, 35, 1
На 18.11.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Обнова: 9-ти Септември 25, 56а, 4, 2, 56а, 1, 17, 21, 29, 27, 31а, 9, 16, 14, 24а, 31в, 12, 15, 13, 19, 7, 24, 8а, 22, 31, 31г, 23, 20, 11, 10, 6, 5, 9 А, 46, 41, 56, 52, 45, 54, 32а, 36, 33, 44, 32, 30б, 40, 50, 37, 39, 31в, 43, 47, 30, 42, 35, 51в, 38, 26, 31б, 25, 48, 63, 58, 55, 57, 57а, 51, 49, 65, 53, 59, 1, 67, 71, 69, 73, XV-438, Kb. 125, Ал.Стамболийски 2, 4, 1, 24, 10, 8, 3, 12, 6, Арда 2, 3, 6, 4, 5, 1, 8, Б.Анастасов 10, 29, 22, 23, 13, 14, 5, 27, 28, 18, 1а, 9, 8, 14а, 20, 26, 19, 4, 3, 17а, 11, 17, 6, 30, 16, 7, 12, 21, 58, 32, 46, 42, 44, 54, 36, 50, 7, 25, 34, 26, 52, 38, 40, 1, Безименна Мелница Дечков, 2, Ванчо Цачев 4, 1, 3, 2, Васил Левски 26, 28, 30, 22, 20, 24, 6, 5, 13, 7, 1, 18, 16, 9, 11, 8, 4, 14, 12, 3, 15, 10, 2, Васил Петлешков 2, 3, 1, 6, 10, 13, 12, Вежен 4, 3, 6, 2, 1, Вела Пеева 18, 7, 10, 14, 16, 4, 5, 3, 2, 1, 8, Вит 3, 34, 5, 18, 40, 22, 8, 15, 12, 16, 46, 20, 4, 9, 6, 13, 2, 10, 42, 14, 1, 11, 7, 36, 28, 38, 32, 30, Витоша 1, 2, 4, 6, 3, 29, 7, 8, 9, 5, 12, 1а, Волга 3, 15, 11, 1, 5, 8, 9, 6, 7, 4, 17, 16, 24, 23, 10, 14, 20, 22, 12, 19, 21, Възраждане 21, 14б, 19, 12, 15в, 17, 14а, 14, 2в, 10, 5, 4, 15, 7, 6, 9, 11, 2б, 15а, 3, 13, Г Бенковски 3, 5, 4, 58, 2, 45, 60, 56, 9, 6, 11, 15, 13, 14, 10, 12, 17, 8, Гео Милев 6, 13, 7, 2, 3, 4, 1, 8, 9, 11, Гробарска 3, Д.Дебелянов 7, 3, 9, 16, 12, 1, 14, 10, Дунав 9, 11, 10, 6, 7, 13, 1, 2, 4, Еделвайс 28, 26, 9, 22, 14, 34, 38, 36, 7, 3, 1, 5, 18, 32, 24, 30, 8, 12, 4, 6, 10, 2, Заря 18, 30, 57, 14, 36, 55, 55а, 49, 28, 16, 43, 32а, 59, 47, 45, 63, 53, 24, 32, 20, 51, 42, 22, 39, 2в, 23, 15, 35, 2а, 6, 12, 19, 33, 29, 14, 21, 8, 27, 31, 25, 2, 2б, 23а, 37, 4, 13, 41, 50, 79, 89, 87, 54, 65, 85, 44, 56, 73, 69, 75, 77, 46, 52, 81, 71, 3, 1, 7, 5, 11, 99, 93, 101, 58, 97, 91, 103, 62, 95, 60, 18, Ив.Вазов 29, 33, 31, 4, 2, 5а, 5, 1, 3, 6, 10а, 27, 23, 12, 10б, 10в, 10, 25, 21, 13, 14, 13, 8, 10, 7, 11, 9, Кирил и Методий 3, 22, 26, 15, 2, 4, 34, 18, 13, 5, 20, 6, 7, 28, 38, 10, 16, 30, 1, 32, 11, 17, 44, 19, 8, 9, 25, Клисура 14, 10, 12, 6, 2, Козлодуй 33, 29, 37, 22, 35, 25, 27, 4, 11, 10, 14, 9, 13а, 1, 2, 6, 3, 8, 12, 13, 7, 5, 16, 17, 21, 23, 19, 18, 1, Л.Каравелов 5, 29, 23, 9, 19, 33, 13, 25, 7, 11, 15, 31, 21, 17, 27, 1, 3, 3а, Люляк 4, 2, Малчика 20, 16, 18, 13, 5, 12, 4, 7, 3, 8, 9, 14, 2, 11, Марица 1, 13, 4а, 6, 5, 12, 10, 8, 11, 12а, 2, 15, 14, 16, местност Гюнето, Мусала 6, 7, 1, 8, 4, 5, 3, 9, 2, Н.Й.Вапцаров 16, 11, 14а, 4, 9, 12а, 5, 6, 8, 7, 10, 14, 12, 1, 3, 1а, 50, 21, 48, 36, 24, 25, 15, 30, 18, 19, 27, 23, 20, 40, 32, 15а, 38, 22, 28, 42, 13, 17, 46, 30а, 34, 26а, 26, 44, Н.Рилски 3, 5, 1, 1, 10, 12, 13, 11, 21а, 18, 2, 16, 6, 21, 9, 25, 15, 7, 29, 23, 14, 27, 20, 17, 4, 8, 19, 24, Нов Живот 2, 7, 5, Осми Март 10, 8, 12, 4, 5, 7, 9, 3, 1, 15а, Осъм 4, 1, 3, 6, 2, 5, 7, П.Р.Славейков 2, 1а, 6, 4, 3, 30, 12, 3, 6, 24, 16, 10, 5, 4, 22, 8, 15, 2, 13, 26, 20, Пионерска 8, 14, 2, 3, 4, 1, 12, 16, 6, 10, 4а, 29а, 32, 31, 25, 33, 35, 38, 29, 27, 34, 40, 36, 30, 28, 26, 15, 21, 13, 20, 22, 23, 18а, 19, 7, 5, 17, 49, 41, 62, 47, 45а, 42, 48, 52, 66, 61, 43, 53, 46, 51, 55, 50, 54, 39, 44, Плиска 17, 5, 15, 3, 11, 2, 1, 7, 4, Победа 29, 33, 36, 31, 2, 8, 4, 7, 12б, 5, 1, 12а, 10, 14, 16, 6, 3, 12, 23, 17а, 11, 32, 15, 19, 18, 9, 26, 21, 27, 17, 20, 22, 28, 13, 30, 24, 25, 34, 7а, Преслав 11, 5, 13, 1, 9, 1а, 3, 7, Първи Май 27, 26, 35, 17, 20, 15, 33, 24, 23, 21, 13, 31, 11, 19, 32, 8, 5, 18, 6, 4, 14, 9, 1, 16, 12, 3, 10, 2, 14а, 7, Радецки 4, 7, 1, 10, 6, 16, 8, 14, 12, 2, 3, Ракета 64а, 21, 13, 63, 19, 4, 7, 59, 63а, 15, 11, 9, 64, 15а, 57, 5, 1, 2, Раковски 10, 6, 8, 3, 1, 3, 4а, 2, 4, 26, 24, 13, 16, 12, 22, 5, 11, 28, 4, 17, 18, 9, 21, 7, 19, Рила 9, 7, 13, 2, 5, 3, 10, 6, 4, 17, 15, 11, 1, Родопи 5, 4, 2, 9а, 7, 7в, 6, 7б, 14а, 15, 9, 12, 9б, 13, 9в, 8, 14, 10, 21, 19, 25, 51, 27а, 67, 45, 53, 49, 41, 27, 65, 47, 31, 26а, 18, 32, 30а, 37а, 28а, 28, 20, 47а, 61, 63, 32а, 33, 29б, 26б, 30, 43, 35, 16, 22, 17, 12, 59, 24, 39а, 26, 37, 55, 29 А, 23, С.Румянцев 15, 12, 8, 17, 10, 6, 3, 1, 5, 7, 2, Сакар 1, 5, 3, София 11, 12, 6, 14, 5, 4, 7, 1, 10, 9, Ст.Караджа 15, 10, 13, 8, 18, 7, 6, 4, 9, 16, 14, 12, 4а, 1, Ст.Планина 2, 7, 3, 10, 11, 5, 8, 4, 9, 6, 12, Странджа 11, 3, 8, 10, 2, 1, 4, 6, 5, Тодор Каблешков 2а, 3, 1, 2, Трети Март 8, 3, 9, 1, 4, 2, 7, 5, 6, 11, 5а, 10, 14, 19, 12, Тръпката 20, Тунджа 13, 17, 11, 7, 25, 1, 3, 5, 15, 21, 23, 4, 39, 35, 2, 43, 41, 33, 31, Христо Ботев 2, 7, 4, 5, 69, 10, 1, 8, 6, 3, 10, Христо Смирненски 2, 1, 4, 3, 6, 18, 8, 21, 11, 17, 23, 12, 5, 19, 23а, 15, 16, 9, 7, 10, 13, Чавдар 3, Червенобрежка 1, 3, Ю.А.Гагарин 19, 17, 22, 23, 21, 26, 30, 28, 32, 10, 11, 13, 15, 1, 9, 20, 18, 12, 14, 2, 8, 7, 3, 5, 4, 6, Янтра 6, 9, 3, 2, 7, 4, 1
На 18.11.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Обнова: 9-ти Септември 9 А, 4, 2, 1, 17, 21, 29, 27, 31а, 9, 16, 14, 24а, 31в, 12, 15, 13, 19, 7, 24, 8а, 22, 31, 31г, 23, 20, 11, 10, 6, 5, XV-438, Kb. 125, Арда 8, Б.Анастасов 58, 32, 46, 42, 44, 54, 36, 50, 7, 25, 34, 26, 52, 38, 40, Безименна Мелница Дечков, Васил Левски 6, 5, 13, 7, 1, 18, 16, 9, 11, 8, 4, 14, 12, 3, 15, 10, 2, Вежен 4, 3, 6, 2, 1, Вит 3, 34, 5, 18, 40, 22, 8, 15, 12, 16, 46, 20, 4, 9, 6, 13, 2, 10, 42, 14, 1, 11, 7, 36, 28, 38, 32, 30, Витоша 1, 2, 4, 6, 3, 29, 7, 8, 9, 5, 12, 1а, Възраждане 2в, Г Бенковски 3, 5, 4, 58, 2, 45, 60, 56, 9, 6, 11, 15, 13, 14, 10, 12, 17, 8, Д.Дебелянов 7, 3, 9, 16, 12, 1, 14, 10, Дунав 9, 11, 10, 6, 7, 13, Еделвайс 28, 26, 9, 22, 14, 34, 38, 36, 7, 3, 1, 5, 18, 32, 24, 30, 8, 12, 4, 6, 10, 2, Заря 18, 39, 2в, 23, 15, 35, 2а, 6, 12, 19, 33, 29, 14, 21, 8, 27, 31, 25, 2, 2б, 23а, 37, 4, 13, 41, 3, 1, 7, 5, 11, Ив.Вазов 4, 2, 5а, 5, 1, 3, 6, Кирил и Методий 25, Клисура 14, 10, 12, 6, 2, Козлодуй 16, 17, 21, 23, 19, 18, Л.Каравелов 5, 29, 23, 9, 19, 33, 13, 25, 7, 11, 15, 31, 21, 17, 27, Марица 16, 13, 4а, 6, 5, 12, 10, 8, 11, 12а, 2, 15, 14, местност Гюнето, Н.Й.Вапцаров 50, 21, 48, 36, 24, 25, 15, 30, 18, 19, 27, 23, 20, 40, 32, 15а, 38, 22, 28, 42, 13, 17, 46, 30а, 34, 26а, 26, 44, Н.Рилски 10, 12, 13, 11, 21а, 18, 2, 16, 6, 21, 9, 25, 15, 7, 29, 23, 14, 27, 20, 17, 4, 8, 19, 24, 1, Нов Живот 2, П.Р.Славейков 2, 1а, 6, 4, 3, 30, 12, 3, 6, 24, 16, 10, 5, 4, 22, 8, 15, 2, 13, 26, 20, Пионерска 49, 41, 62, 47, 45а, 42, 48, 52, 66, 61, 43, 53, 46, 51, 55, 50, 54, 39, 44, 29а, 32, 31, 25, 33, 35, 38, 29, 27, 34, 40, 36, 30, Победа 2, 8, 4, 7, 12б, 5, 1, 12а, 10, 14, 16, 6, 3, 12, Преслав 11, 5, 13, 1, 9, 1а, 3, 7, Радецки 4, 7, 1, 10, 6, 16, 8, 14, 12, 2, 3, Ракета 64а, 21, 13, 63, 19, 4, 7, 59, 63а, 15, 11, 9, 64, 15а, 57, 5, 1, 2, Раковски 10, 6, 8, 3, 1, 3, 4а, 2, 4, 26, 24, 13, 16, 12, 22, 5, 11, 28, 4, 17, 18, 9, 21, 7, 19, Родопи 21, 19, 25, 51, 27а, 67, 45, 53, 49, 41, 27, 65, 47, 31, 26а, 18, 32, 30а, 37а, 28а, 28, 20, 47а, 61, 63, 32а, 33, 29б, 26б, 30, 43, 35, 16, 22, 17, 12, 59, 24, 39а, 26, 37, 55, 29 А, 23, 9а, 7, 7в, 6, 7б, 14а, 15, 9, 12, 9б, 13, 9в, 8, 14, 10, Сакар 1, 5, 3, Тръпката 20, Христо Ботев 10, Христо Смирненски 18, 8, 21, 11, 17, 23, 12, 5, 19, 23а, 15, 16, 9, 7, 10, 13, Янтра 6, 9, 3, 2, 7, 4, 1
На 18.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Стежерово: Асен Халачев 9, 5, 2, 11, 3, 7, Борко 2, 1, 6, 4, 3, Васил Левски 6, Вл.Тричков 11, 7, 9, 17, 13, 4, 15, Гатю Коларов 6, 8, 12, 10, 16, 2, 14, 4, Гоце Делчев 6, 25, 9, 11, 13, 15, 18, 3, 19, 1, 4, 7, 21, 17, 12, 5, 8, Димо Хаджидимов 4, Жданов 10, Люляк 2, 1, 3, Николай Корнев 34, 17, 14, 4, 16, 20а, 3, 30, 24, 13, 32, 18, 5, 15, 18а, 12, 13б, 9, 7, 22, 38, 10, Ропотамо 1
На 19.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Санадиново: Александър Стамболийски 17, 7, 9, 8, Асен Халачев 8, 13, 15, 21, 10, 3, 7, 5, Васил Левски 26, 32, 38, 34, 21, 35, 28, 30, 25, 31, 40, 29, 17, Вежен 6, Вела Пеева 15, 1, 2, 8, 3, 11, 10, 13, 14, 9, 12, 5, 4, 6, 17, Витоша 10, 11, 4, 13, 2, 1, 9, 6, 8, Георги Димитров 17, 19, 7, 6, 15, Георги Кирков 16, 4, 1, 6, 5, 18, 2, 3, 7, 12, 14, 8, 10, 9, Димитър Благоев 6, 3, 14, 27, 31, 20, 29, 25, Любен Каравелов 23, 38, 15, 43, 19, 37, 28, 40, 36, 34, Москва 6, 2, 3, 7, 8, 4, 5, 9, Осъмски 10, 15, 4, 1, 3, 13, 8, 2, 9, 11, Свобода 1, Христо Ботев 20, 24, 27, 18, 13, 23, 21, 15, 14, 8, 4, 7, 9, 11, 19, 5, 12, 6, Шипка 9, 14, 13, 12, 4, 5, 18, 11, 2, 6, Янтра 4, 3, 5, 1, 8, 6
На 20.11.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Изгрев, Общ. Левски: Игнат Величков 1
На 20.11.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Санадиново: Александър Стамболийски 3, 6, 4, 2, Асен Халачев 21, Васил Левски 6, 8, 11, 13, 20, 12, 1, 16, 22, 3, 18, 14, Гоце Делчев 13, 6, 5, 4, 9, 2, Д-Р Петър Берон 2, 1, 4, 6, Димитър Благоев 2, 8, 11, 3, Иван Вазов 11, 1, 9, 5, 3, 2, 4, 13, 12, 11, 10, Кирил и Методий 11, 19, 17, 13, 15, 16, 18, 21, 31, 22, 29, 33, 37, 20, 14, 24, 25, 2, 10, 5, 4, 8, Любен Каравелов 36, 4, 13, 14, 8, 16, 10, 22, 12, 20, 7, 9, 15, 11, Марица 6, 4, Панайот Волов 19, 15, 13, 21, 29, 25, 23, 17, 6, 9, 5, 7, 27, 3, 31, 17, Рила 4, 1, 3, 2, 7, 11, Свобода 6, 3, 5, 1, Христо Ботев 5, 3, 1, 12, 11, 9, 16, Христо Смирненски 2, 10, 6, 4, 8, Ю.А.Гагарин 2, 6, 1, 3, Янтра 1, 5
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ - Вълчитрън: Любен Каравелов
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ - Катерица: Беласица 2, Божин Чулев 1, 2, 6, 11, 5, 4, 7, Васил Коларов 10, 7, 1, 9, 21, 5, 8, 23, 2, 19, 11, 15, 6, 13, Васил Левски 4, 5, 2, 3, Витоша 1, 3, Георги Бенковски 2, Георги Димитров 26, 19, 6, 23, 30, 3, 17, 8, 10, 7, 12, 14, 2, 4, 1, 5, 24, 16, 21, Димитър Благоев 1, 2, Лиляна Бърдарова 4, 2, 1, 3, 6, 9, 5, 13, 8, 11, 7, Любен Вешков 6, 4, 2, 3, 1, Рила 4, 1, 6, 5, 3, Стара Планина 1, Стефан Караджа 3, 5, 7, 1, Хаджи Димитър 5, Христо Ботев 2, 8, 1, 6, 4, 3, Цветан Спасов 10, 8, 1, 12, 3, 4, 6
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ - Каменец, Общ. Пордим: Априлов 44, 18, 14, 20, 10, 7, 13, 4, 2, 5, 14, 12, 11, 1, 8, 3, Атанас Митев 23, 21, 30, 27, 25, 19, 24, 17, 28, 15, 14, 10, 20, 22, 7, 6, 13, 16, 1, 8, 12, 5, 18, 2, 11, 3, 9, 33, 38, 29, 35, 31, 36, 40, 34, Бачо Киро 7, 2, 9, 4, 5, 11, 3, 19, 21, 20, 14, 25, 16, 23, 22, 27, 31, 12, 13, 17, 8, 29, Бузлуджа 8, 3, 4, 15, 11, 6, 7, 1, 5, 13, 2, 12, Васил Друмев 8, 6, 10, 4, 5, 7, 3, 11, 9, 2, 13, Васил Левски 3, 7, 2а, 12а, 14, 1, 4, 10, 9, 6, 12, 2, 8, 5а, 16, 10 А, 5, Васил Петлешков 1, 4, 7, 3, 5, 2, Витоша 3, 7, 4, 2, 1, 5, Възраждане 20, 8, 2, 4, 6, 24, 22, 10, 14, 12, 16, 26, 28, 18, Гео Милев 4, 6, 10, 7, 10, 12, 1, 4, 5, 3, Георги Бенковски 3, 1, 8, 12, 10, 2, 6, 4, 40, 34, 13, 30, 17, 21а, 15, 21, 38, 11, 42, 25, 36, 32, 7, 5, 22, 20, 28, 18, 9, Дунав 11, 9, 7, 5, 6, 1, 3, 2, 17, 12, 19, 13, 13а, 21, 15, Ивайло 8, 6, 10, 7, 9, 4, 5, 1, Иван Вазов 6, 4, 3, 2, 1, 5, Индустриална 2, Искър 8, 3, 4, 1, 10, 2, 6, Кирил и Методий 5, 2, 6, 1, 7, 3, 9, 4, 10, 8, 18, 25, 17, 23, 19, 21, 20, 15, 14, 13, 12, Люлин 2, 10, 6, 8, Неофит Рилски 2, 4, 1, 3, 10, 19, 17, 25, 6, 7, 23, 5, 9, 21, 8, 13, 11, 27, Оборище 10, 4, 3, 8, 5, 6, 1, 2, 9, Опълченска 14, 12, 9, 18, 28, 20, 13, 33а, 16, 29, 1, 22, 31, 21, 25, 33, 19, 6, 3, 30, 4, 15, 26, 11, 24, 17, 10, 27, 23, 38, 45, 40, 43, 47, 34, 32, 49, 36, 41, 39, 37, 51, 35, Освобождение 2, 3, 1, 5, 4, Осъм 2, 19, 1, 7, 21, 11, 9, 17, 3, Отец Паисий 5, 4, 13, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 1, 3, 11, П.К.Яворов 4, 3, 6, 2, 5, 8, 1, Панайот Волов 7, 3, 8, 11, 4, 13, 1, 15, 5, 2, 6, Панайот Хитов 5, 2, 7, 3, 1, 1а, Пирин 3, 1, 2, 4, Радецки 16, 25, 19а, 23, 18, 27, 10, 15, 12, 19, 17, 8, 21, 14, 7, 13, 3, 11, 4, 5, 1, Рила 1, 3, 2, 4, Ропотамо 1, 7, 6, 4, 3, 5, Сергей Румянцев 10, 4, 16, 14, 8, 12, 13, 6, 11, 2, 9, 3, 7, 1, 5, Средна Гора 3, 7, 5, 9, Стара Планина 18, 12, 1, 22, 16, 5, 7, 4, 6, 2, 9, 8, 26, Стефан Караджа 3, 1, 2, 45, 43, 34, 19, 35, 25, 21, 30, 15, 41, 27, 24, 37, 18, 39, 29, 31, 32, 17, 12, 11, 4, 5, 14, 7, 10, 8, 6, 9, 13, Странджа 5, 6, 4, 7, Трети Март 10, 9, 8, 3, 9, 13, 7, 5, 11, 1, 30, 23, 2, 17, 13, 15, 19, Хаджи Димитър 10, 1, 3, 8, 6, 2, Хан Аспарух 9а, 1, 4, 10, 2, 5, 6, 9, 3, 8, 15, 24, 14а, 30, 25, 17, 22, 14, 31, 23, 11, 16, 21, 26, 19, 29, 13, 18, Хан Крум 14, 8, 10, 20, 2, 3, 22, 13, 6, 11, 18, 4, 17, 12, 9, Христо Ботев 7, 17, 18, 14, 6, 10, 5, 8, 13, 11, 3, 15, 20, 12, 16, 9, 4, 2, 28, 22, 21, 44, 34, 27, 35, 30, 29, 42, 24, 26, 38, 19, 40, 25, 32, 46, 36, 23, Черно Море 18, 20, 2, 14, 4, 7, 16, 12, 5, 22, 11, 1, 10, 3, Шипка 3, 5, 2, 1, Янтра 1, 2, ПИ 000205, Стопанскидвор2
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ - Одърне: 9-ти Септември 3, 32, 36, 23, 21, 40, 15, 11, 17, 19, 22, 34, 13, 5, 1, Адил Дервишев 20, 18, 15, 10, 12, 6, 8, 11, 7, 23, 3, 17, 16, 5, 13, 9, 4, 21, 22, 19, 14, 2, Александър Стамболийски 2, 12, 21, 16, 8, 10, 17, 14, 1, 5, 4, 9, 3, 23, 6, 15, 19, 13, 11, Али Шарифов 10, 18, 20, 26, 32, 16, 22, 4, 28, 2, 34, 12, 8, 6, Безименна 2, 1, 4, Божин Чулев 9, 2, 3, 7, 6, 4, 1, Вапцаров 3, 6, 1, Васил Левски 2, 21, 7, 19, 6, 3, 15, 13, 10, 11, 9, 5, 17, 8, Витоша 8, 9, 15, 16, 12, 14, 4, 13, 11, 2, 30, 7, 3, 18, 5, 10, 28, 24, 32, 20, 26, Владимир Ангелов 10, 18, 4, 11, 9, 14, 12, 1, 5, 3, 6, 7, 8, 2а, 22, 20, Възраждане 8, 26, 14, 15, 19, 9а, 20, 7, 2, 24, 17, 18, 16, 1, 13, 5, 21, 10, 6, 12, 4, 22, 11, 3, Георги Бенковски 4, 6, 7, 2, 9, 3, Димитър Благоев 8, 6, 18, 10, 16, 20, 4, 30, 3, 22, 12, 34, 32, 28, 14, 54, 40, 17, 44, 9, 5, 48, 38, 21, 15, 50, 25, 46, 23, 13, 19, 42, 11, 7, 52, Добри Чинтулов 1, 19, 13, 12, 14, 11, 23, 16, 17, 10, 15, 18, 21, 25, 29, 3, 1, 8, 6, 9, 2, 4, 5, Едно 3, 1, Захари Стоянов 3, 2, 1, Любен Вешков 10, 9, 5, 12, 6, 2, 11, 13, 7, 15, 8, 3, Н В Грамовски 12а, 22, 20, 16, 43, 18, 41, 24, 31, 39, 69, 79, 32, 51, 57, 65, 63, 61, 73, 77, 28, 67, 75, 71, 55, 34, 59, 73а, 26, 53, 47, 45, 49, 30, 38, 10, 23, 17, 25, 114, 1, 9, 21, 6в, 5, 27, 6б, 23а, 11, 13, 19, 8, 15, 29, Назъм Хикмет 3, 9, 13, 15, 1, 11, 5, 19, 7, Пенчо Славейков 8, 10, 1, 3, 6, Пирин 1, 4, 10, 6, Райко Даскалов 1, 18, 4, 5, 14, 3, 7, 16, 8, 11, 12, 20, 10, 2, Рила 7, 5, 1, Сергей Румянцев 3, 2, 1, 7, Слави Алексиев 2, 6, 5, 9, 8, 3, 4, 1, 11, 7, 13, 15, Стара Планина 11, 1, 6, 5, 3а, 3, 4, 8, 14, 2, 12, 10, 7, Тодор Каблешков 3, Трети Март 2, 3, 11, 4, 13, 5, 8, 21, 6, 17, 9, 19, Хаджи Димитър 4, 12, 2, 10, 5, 3, 14, 24, 18, 1, 16, 20, 7, 22, 11, 3а, 13, 15, 21, 17, 19, 23, 9, Христо Ботев 8, 4, 13, 13а, 6, 1, 7, 3, 15, 17, 2, 10, 9, 5, 14, 19, 23, 21, 12, 16, 25, 18, Христо Смирненски 6, 13, 7, 14, 4, 9, 16, 12, 10, 5, 3, 11, 8, Цанко Церковски 11, 13, 7, 10, 4, 2, 8, 1, 9, 6, 5, 3, 12, Цветан Спасов 6, 9, 10, 19, 7, 25, 17, 15, 12, 8, 21, 13, 23, 31, 18, 24, 59, 33, 31, 53, 51, 61, 39, 35, 43, 12, 37, 45, 57, 14
На 21.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ - Летница, Общ. Летница: Александър Димитров 94
На 22.11.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ - Каменец, Общ. Пордим: Атанас Митев 14, 10, 20, 22, 7, 6, 13, 16, 1, 8, 12, 5, 18, 2, 11, 3, 9, Васил Друмев 8, 6, 10, 4, 5, 7, 3, 11, 9, 2, 13, Васил Петлешков 1, 4, 7, 3, 5, 2, Георги Бенковски 3, 1, 8, 12, 10, 2, 6, 4, Дунав 7, 5, 6, 1, 3, 2, Кирил и Методий 5, 2, 6, 1, 7, 3, 9, 4, 10, 8, Опълченска 14, 12, 9, 18, 28, 20, 13, 33а, 16, 29, 1, 22, 31, 21, 25, 33, 19, 6, 3, 30, 4, 15, 26, 11, 24, 17, 10, 27, 23, 38, 45, 40, 43, 47, 34, 32, 49, 36, 41, 39, Освобождение 4, Панайот Хитов 5, 2, 7, 3, 1, 1а, Сергей Румянцев 10, 4, 16, 14, 8, 12, 13, 6, 11, 2, 9, 3, 7, 1, 5, Трети Март 10, 9, 8, 3, 9, 13, 7, 5, 11, 1, Хаджи Димитър 10, 1, 3, 8, 6, 2, Черно Море 18, 20, 2, 14, 4, 7, 16, 12, 5, 22, 11, 1, 10, 3, Янтра 1, 2, ПИ 000205, Стопански двор 2
На 22.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Каменец, Общ. Пордим: Трети Март 10, 9, 8, ПИ 000205, Стопански двор 2.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на Софийска област в периода 18 ноември - 22 ноември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на Софийска област в периода 18 ноември - 22 ноември

15 Ноември 2019 | 14:28 | Агенция "Фокус"
София. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 ноември - 22 ноември включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Копривщица
На 19.11.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Антон: Александър Стамболийски 14, 27, 20, 5, 9, 19, 12, 22а, 25, 31, 29, 23, 11, 17, 13, 36, 34, 22, 54, 1, 43, 6, 7, 8, 3, 18, 41, 43, 49, 35, 36, 34, 50, 54, 42, 94, 24, 31, Бачо Киро 6, 4, България 7, 17а, 12, 11, 5, 1, 13, 9, 1 А, 6, 4, 3, 8, 47, 87, 86, 104, 90, 84, 85, 96, 89, 102, 108, 81, 94, 110, 98, 100, 92, 57, 51, 80, 62, 77, 53, 59, 73, 75, 50, 74, 78, 76, 84, 48, 71, 63а, 69, 54, 92, 58, 67, 63, 65, 90, 82, 56, 86, 88, 66, 23, 43, 38, 25, 41, 16, 29, 26, 39, 21, 24, 77, 45, 46, 33, 30, 31, 35, 40, 20, 22, 44, 32, 15а, 2, 42, 27, 28, 47, 15, 18, Васил Боримечков 11, 13, 5, 7 А, 17, 7, 3, 5, Васил Левски 7 А, 6, 9, 5, 8, 3, 2, 1, 6а, 12, Вежен 8, 10, 2, 6, 4, Въртопа 20, 4, 14, 22, 10, 3, 1а, 6, 8, 7, 28, 18, 24, 12, А1, Георги Бенковски 1, 3, 6, 13, 11, 7, 2, 22, 26, 25, 14, 33, 18, 28, 20, 6, 12, 30, 15, 29, Георги С.Раковски 12, 2, 9, 19, 8, 6, 11, 15, 4, 17, 3, 20, Граничар 4, 2, Двадесет и Четвърти Май 2, 4, 8, Джемина 13, 25, 19, 3, 15, 12, 10, 4, 2, 1а, 17, 23, 28, 5, 1, 29, 14, 16, Дойранска Епопея 7, 3, 4, 1, 8, 6, 9, 2, Дружба 17, 21, 6, 23, 15, 10, 10, 2, 4, 17, 11а, 3, 11, 9, 8, Европа 18, 8, 15, 16, 6, 29, 4, 14, 31, 17, 12, 25, 12 А, 10, 27, 13, 19, 23, 39, 49, 35, 24, 31, 37, 22, 41, 16 А, 45, 33, 43, 47, 73, 87, 81, 38, 39, 79, 48, 61, 91, 32, 59, 55, 30, 44, 34, 42, 63, 46, 65, 26, 69, 36, 57, 35, 71, 40, 50, Еделвайс 4, 6, 1, Елин Пелин 10, 3, 31, 15, 21, 9, 5, 13, 11, 19, 17, 7, 12, Зорница 1, 2, 4, 6, 10, 3, Иван Вазов 5, 1, 7, Извън Регулация 1, Работилница и Мостови Кантар, Стопанска Сграда, Склад, Изгрев 15, 7, 19, 4, 21, 13, 5, 6, 3, 14, 9, 11, 8, 10, Лайка 2, 8, 7, 3, 9, 4, 12, 6, Липа 1, 3, Лиска 12, 16, 2, 7, 5, 15, 6, 4, 3, 8, 14, 13, 9, Лъджене 7, 5, 9, 3, 6, 8, 11, 4, 1, 13, 2, Любен Каравелов 8, 11, 10, 4, 2, 13, 16, 5, 3, 1, 14, 5 А, 9, 18, Местн.Козница Вила, 1, местност Тифула, Мир 9, 7, 10, 2, 1, 3, 12, 8, 5, Никола Вапцаров 5, Паисий Хилендарски 3, 5, 9, 12, 7, 1, 10, 2, Панайот Волов 7, 5, 8, 2, Планински Извори 6, 5, 13, 4, 2, 7, 1, 3, 8, 9, 12, 11, 13, 16, Победа 5, 7, 3, 4, 1, Сердика 9, 7, 4, 1, 6, 2, Средна Гора 15, 26, 22, 24, 17, 28, 16, 55, 40 А, 44, 51, 38, 47, 34, 49, 42, 36, 57, 53, 3, 47, 32, 43, Стара Планина 14, 7, 9, 8 А, 10, 6, 4, 12, 5, 2, 3, 1, 60, 57, 35, 49, 42, 5, 59, 46, 36, 37, 41, 52, 32, 43, 53, 56 А, 38, 50, 61, 48, 34, 30, 44, 79, 81, 80, 74, 75, 69, 70, 68, 82, 85, 72, 73, 84, 77, 83, 78, 65, 66, 56, 69, 64а, 27, 18, 11, 22, 23, 29, 22а, 10, 25, 19, 24, 20, 13, Стефан Караджа 11, 6, 9, 5, 3, 8, Стефан Стамболов 23, 19, 17, 14, 7, 22, 16, 13, 19, 5, 3, 1, 10, 11, 4, 20, 9, 21, 2, 15, Съединение 9, 1а, 8, 1, 6, 45, Топола 1, 6, 5, 3, Хаджи Димитър 8, 7, 6, 2, 10, 9, 5, 12, Хан Аспарух 5, 3, 2, 10, 1, 11, 13, 4, 9, 19, 11, 19 А, 17, 12, 6, 15, 21, 10, Христо Ботев 8, 7, 9, 12, 11, 3, 10, 1, 2, 4, 5, 14, Цар Борис Ііі 1, Цар Симеон 3, 6, 1, 4, 2, 8, Шипка 11, 4, 5, 2, 3, 7, 1, 24, 25, 22, 27, 26, 28, 29, 32, 19, 20, Юрий Гагарин 4, 6, 3, 13, 14, 7, 10, 9, 26, 15, 17, 19, 32, 23, 24, 28, 30, 20080701, 20080706, 20080705, 20080704, 20080703, 20080702
На 19.11.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Душанци: М. Долна махала В УПИ 018050
На 19.11.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Копривщица: Барикадите 1, 1, Баркаш 1, Богдан Войвода 4, 1, 2, Бор 7, Борис Захов 16, 14, 8, 4, 10, 12, 6, 2, 20, Брайко Енев 28, 17, 9, 16, 20, 23, 38, 21, 15, 13, 22, 26, 25, 12, 11, 29, 19, 30, 24, 2, 2 A, 4, 8, 24 A, 29, 6, 5, 7, 10, 18, 1, 10 A, 3, 12, 21, Бунтовна 3, 1, 7, 5, Васил Икономов 6, 8, 4, Векилова 3, 11, 18, 4, 22, 12, 9, 8, 10, 20, 7, 2, 6, 1, 5, Вельо Врачев 6, 7, 2, 7а, 1, 4, 5, 1а, Гара Копривщица, Генерилото 18, 3, 8а, 1, 7, 12, 14, 8, 4, 5, 2, Георги Бенковски 8, 15, 5, 21а, 29, 3, 1, 7, 27 А, 24, 23, 35, 33 A, 19 A, 12, 26, 25, 27, 13, 16, 22, 33, 11, 17, 20, 18, 9, 10, 21 A, 31a, 31, 45, 63, 71, 73, 55, 64, 30, 61, 57, 41, 38, 69 A, 34 A, 40, 48, 46, 44, 49, 38 A, 59, 67, 47, 39, 36, 34, 28, 32а, 53, 15, 38, 115, 85, 83, 65, 81 A, 101, 127, 95 A, 56, 81, 62, 55, 89, 125, 109, 54, 113, 99, 58, 26, 91, 64, 60, 111, 79, 75, 87, 121, 103, 52, 119, 117, 97, 1а, 77, 105, 123, 107, Георги Салчев 1, 8, 6, 11, 3, 7, 13, 2, 9, 4, 5, Георги Тиханек 13, 15, 11, 9, 3, Голомяхова 3, 5, 8, 2, 1, 4, 5 А, Груйо Ценов 3, 2, 1, 6, 4, Двадесет и Четвърти Март 9, 3, 7, 1, 5, Двадесети Април 8, 6, 1, 2, 20, 4, Детелин Войвода 5, 4, 3, 2, 8, 1, 7, Димо Пиринджиев 1, 5, Димчо Дебелянов 22, 10, 11, 5, 12, 28, 30, 18а, 1, 7, 20, 13, 6, 9, 14, 8, 2, 26а, 24, 18, 16, Дончо Ватах Войвода 3, 5, 1, 27, 41, 55, 23, 37, 30, 39, 43, 61, 53, 19, 11, 59 A, 9, 33, 25, 51, 57, 59, 21, 7, 31, 15, 47, 35, 12, 45, Дончо Плачков 6, 4, 2, 3, 8, Душко Цаков 8, 18, 31, 15, 35, 29, 2, 23, 10, 4, 13, 12, 6, 7, 27, 2 А, 21, 22, 16, 17, 1, 33, 37, 9, 14, 20, 25, 3, 5, Дядо Либен 32, 42, 22 А, 50, 16, 30, 38, 28, 44, 18, 40, 2, 20, 13, 26, 46, 48, 13 A, 24, 22 А, 9, 2, 14, 5, 7, 4, 12, 3, 9, 7 A, 10, 17, 8, Здравец 1, 7, 9, 5, 15, 13, 11, 3, Иван Бората 7, 12, 21, 9, 19, 15, 17, 13, 11, 10, 6, 4, 8, 9, 7, 1а, 2, 1, 5, 27, Иван Джартазанов 7, 1, 11, 4, 9, 4 А, 2, 11 A, 4 A, 5, 8, 6, 3, 6, Иван Келчев 7а, 10, 9, 2, 12, 8, 50, 14, 6, 1, 15, 7, 4, 11, Иван Кривиралчев 8, 3, 1, 18 А, 10, 4, 9, 14, 5, 16, 12, 2, 6, 11, 7, Извън Регулация, Имот С Идент. 38558.3.85 Спортно Игрище, кв.122 УПИ V-1983, Кирил Бояджиев 2, 2 A, 10, 4, 2 A, 8, 3, 6, 7, 1, 12, Коста Малказанов 9, 5, 6, 3, 1, 2, 13, 7, Костадин Доганов 15, 6, 4, 12, 1, 3, 2, 8, 17, 5, 9, 19, 13, 14, 7, 11, 10, Любен Каравелов 4, 76, 70а, 62, 57, 74, 55, 76 2, 59, 42, 53, 70, 56, 33, 52, 45, 41, 25, 27, 31, 48, 13, 35, 68, 28, 50, 38, 20а, 39, 54, 24, 46, 44, 32 А, 49, 22, 36, 26, 62, 43, 30, 66, 37, 51, 21, 34, 60, 96, 47, 32, 4, 41 А, 21а, 40, 29, 20, 12, 76, 17, 8, 15, 11, 10, 21 А, 16, 13, 25, 11 А, 14, 6а, 5, 4, 57, 16, 6, 7, 3, 2, 1, Мангър Войвода 15, Мандулова 6, 2, 4, Матея Кривиралчев 7, местност Войводенец, местност Попадия, Михаил Маджаров 8, 11, Михаил Цицелков 6, 2, 19, 5, 7, Найден Геров 2, 1а, 15, 17, 4, 1, 11, 3, 15 А, 7, 17а, 5, Найден Попстоянов 20, 6, 10, 14, 18, 22, 4, 2, 7, 24, Нешо Попбрайков 22, 8, 23, 7, 14, 2, 13, 19, 1, 39, 17, 25, 9, 15, 3, 4, 5, 31, 35, 37, 6, 33, 41, 10, 29, 12, Нешо Шабанов 52, 9, 6, 20, 8, 12, 1, 10, 18, 14, 16, 2, 3, Никола Беловеждов 16, 6, 184, 10, 10а, 4, 14, 2, 5, 1, 3, 9, 8, Никола Белчев 14а, 14, 8, 12, 4, 16, 1, 10, 3, 2, 5, 4, Никола Герджиков 6, 7, 9, 2, 3, 7, 1, Панчо Мрънков 8, 3, 24, 10, 22, 7, 16, 5 5, 12, 3 3, 18, 3 2, 6, 4, 5, 3 4, 2, 3 6, 3 5, 1, 4 3, 3 1, 20, Патьо Млъчков 4, 2, 3, 1, Пенчо Видин 16, 10 А, 10, 3, 14, 2, 1, 4, Петко Кълев 1, 3, 15, 2, 3a, 8, 13, 6, 4, 11, 9, 7, 10, 17, Петко Шипочинов 3, 2, 1, Петровден 1, Петър Жилков 11, 12, 1, 9, 6, 2, 7, 8, 4, 5, Попска Река 1, Първа Пушка 3, 1а, 2, 10, 18, 12, 9, 5, 8, 4, 7, 18 А, 6, Радомирова 6, 4 4, 18, 14, 10, 2, 16, 3 6, 12, 8, Райново Дере 2, 12, 10, 4, 6, 14, Рашко Брайков 6, 4, 2, 1, 16, 14, 12, 10, Рашко Х.Стойчев 4, 2, Салчо Василев 5, 1, 3, 7, Тодор Душанцалията 4, 3, Тодор Каблешков 4, 2, 1, 5, 6, 8, 3, Тороманова 27, 20, 30, 22, 32, 21, 31, 40, 26, 29, 35, 24, 23, 37, 25, 34, 28, 33, 38, 36, 40, Тумангелова Чета 15, 19, 8, 20, 23, 29, 13, 31, 4, 22, 25, 12, 10, 11, 5, 14, 17, 24 А, 16, 23а, 9, 27, 33, 21, 18, 26, 24, 7, 3, 2, 5, 1, 6, УПИ XXIII-1270, кв.79, Фръго Доев 4, 1, 3, 2, Хаджи Генчо 2, 11, 1, 13, 9, 5, 14, 12, 8, 3, 7, Хаджи Ненчо Палавеев 14, 28, 12, 3, 7, 11, 5, 30, 16, 25, 137, 112, 137, 103, 117, 123, 100, 105, 94, 99, 95, 96, 104, 121, 91, 107, 115, 111, 106, 93, 89, 97, 82, 86 А, 62, 92, 87, 96, 65, 66, 63, 96а, 74, 52, 88, 59, 75, 77, 85, 90, 60, 78, 68, 76, 84, 70, 110, 54, 56, 58, 72, 48, 83, 71, 81, 73, 79, 69, 80, 50, 125, 127, 131, 139 1, 139 2, 139, 133а, 129, 29, 55, 61, 57, 59, 117а, 42, 42а, 36а, 44, 28, 19, 27, 33, 21 A, 20, 31, 26, 14б, 17, 15, 24, 11, 51а, 39, 64, 49, 45, 21, 48, 13, 23, 18, 42, 28, 22, 36, 40, 36а, 38, 77, 25, 37, 41, 34, 32, 17 A, 35, 43, 51, 16а, 53, Христо Тороманов 19, 21, 15, 7, 9, 1, 13, 17, 1а, 13 A, 5, Цоко Будин 1, 3, 5, 4, 7, 11, 6, 9, 25, 10
На 19.11.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Пирдоп: Александър Стамболийски 19, 25, 30, 17, 27, 31, 15, 29, 28, 23, 24, Борис Темков 11, 14, 26, 19, 24, 22, 16, 20, 15, 12, 18, Братя Х. Димитрови 5, 2, 7, 8, 9, 4, Бузола 8, 11, 18, 6, 16, 22, 9, 13, Димитър Ночев 6, 22, 23, 18, 7, 27, 16, 2б, 11, 15, 3, 5, 14, 31, 1, 19, 29, 12, 33, 10, 21, 25, 2м, 20, 9, 2, 4, Еделвайс 27, 12, 24, 8, 42, 21, 5, 13, 30, 7, 9, 3, 28, 29, 26, 14, 40, 36, 15, 4, 11, 2, 19, 22, 34, 10, 17, 25, 23, 6, 38, 16, 30а, Еленско 1, Хижа, 1, Здравец 10, 30, 35, 9, 29, 1, 30а, 33, 15, 24, 14, 11, 19, 17, 2, 12, 22, 28, 34, 3, 4, 25, 20, 31, 23, 5, 6, 13, 32, 21, 27, 16, 26, Илчо Димов 1, Имот 000564, Местн. Еленско Извън Регулация, Методи Стоянов 10, 5, 18, 13, 28, 34, 14, 3, 1, 12, 15, 4, 2, 6, 22, 26, 8, 7, 16, 20, 11, Отец Иван Гайдаров 1, 6, 8, 5, Рорач 6, 10, 3, 13, 5, 4, Рошава Могила, Сергей Румянцев 51, 45, 50, 53, 52, 47, 43, 54, Славци 74а, 66, 70, 78, 74, 76, 68, Стефан Стамболов 19, 29, 27, 23, 33, 25, 21, 35, Харалампи Златанов 19, Цено Евтимов 4, 3, 1, Шеста 3
На 19.11.2019 г. /10:15 - 15:30 ч./ - Антон: Местн.Козница Вила, 1
Община Костенец
На 21.11.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ - Гуцал: 134017, IV Вк.3а, къща
На 18.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Белмекен 2, ПИ 1928, 1935 От УПИ XI, кв.90, Търговска Люлки, 1, Тото Пункт, 9 Рум, 9, 11, УО ТП Рум, 2, Цариградско Шосе 3
На 18.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Езерище, Кръстите 10, Македония 20, 29, 9, 14, 1, 25, 22, 17, 33, 26, 4, 31, 32, 3, 7, 24, 5, 6, 13, 18, 2, 12, 15, 21, 19, 8, Миликини Ниви 2, 6, 7, 8, 10, 9, №8, 1, 3, Оборище 24, 18, 21, Отец Паисий 16, 6, 19, 24, 9, 11, 28, 10, 3, 12, 20, 17, 14, 15, 8, 18, Родопи 18, 25, 17, 11, 13, 15 А, 33, 9, 19, 15, 20, 14, 35, 15а, 23, 29, 27, 31, 10, 7, 12, Свети Георги Победоносец 46, 32, 40, 35, 33, 42, 36, 26, 27, 38, 22, 30, 29, 28, 37, №48, 23, 44, 25, 31, 34, 50, 19,,, 48, Средна Гора 14, 11, 7, 18, 12, 10, 9, 16, Стара Планина 2, 9, 7, 13, 6, 3, 4, 1, 8, 5, 11, Топола 10, 8, 14, 5, 3, 6, 2, 16, 4, 12
На 18.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Освобождение 21, 16, 42, 20, 26, 17, 19, 18, 15, 14, 30, 38, 36, 32, 34, 24, 40, 12, Панайот Волов 2, 12, Патриарх Евтимий 56, 62, 69, 60, 52, 67, 58, Гатерен Цех, 54, 65, 63, Цех Металообработка, 62 Търговски Обект, Цех, Стругарски Цех, Сакарджа 15, 26, 13, 12, 24, 20, 18, 19, 17, 23, 30, 21, 14, 22, Тунджа 10, 2, 12, 8, 6, 4, 7, 1, Черни Връх 2, 6, 8, 4
На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада 3, Извън Регулация Ферма, Овчарник, Стоп.Сграда, Инчовица 16, 16, Курорт Вили Костенец УО ТП Баня, Хотел Ресторант Момина Сълза, Балнеолечебница, Гараж, Храм, Търг.Обект, Гараж, Почивен Дом, Хотел-Ресторант, Бунгала, Търг.Обект, Миликини Ниви 4 Вила, Почивна База, Хижа, Кантон Рибница Чаира, Самуил 18, 39, 45
На 20.11.2019 г. /08:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: IV-314 кв.2, VII-95, кв.17, Вилна Зона Вила, 10, Вила, Вила, Вила, Пионерски Лагер, Хотел, Хижа, Ресторант, Деница 22, Екзар Йосиф 9, 5, 7, 3, 2, 4, 6, 1, Курорт Долна Баня Хотел, С.Свети Спас, УПИ III-105, кв.7, Люляк 1, 4, 10, 6, Момина Сълза 12, 14, 8, 19, 21, 7, 4, 5, 6, 13, 9, 10, 16, 2, 3, 11, 1, Райко Даскалов 9, 15, 10, 17, 11, 12, 4, 13, 14, 6, 8, 7, Търговска 3 Сушилна, 4, 2, 1, Стопански Двор, 119 6, 3, 7, 16, 4, 40, 48, 30, 46, 6, 11, 44, 56, 54, 9, 12а, 5, 62, 14, 26, 38, 7, 50, 42, 24, 28, 34, 2, 36, 13, 58, 18, 12, 60, 52, 8, 15, 1, Цанко Церковски 1, Цех За Мебели, 6, 4, 5, 3, 2, УО ТП Венетица, Явор 6, Яне Сандански 8, 14, 9, 6, 2, 3, 4, 12, 7, 16, 10, 1, 3, Строителен Обект
На 20.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Екзар Йосиф 9, 5, 7, 3, 2, 4, 6, 1, Люляк 1, 4, 10, 6, Момина Сълза 12, 14, 8, 19, 21, 7, 4, 5, 6, 13, 9, 10, 16, 2, 3, 11, 1, Райко Даскалов 9, 15, 10, 17, 11, 12, 4, 13, 14, 6, 8, 7, Търговска 16, 4, 40, 48, 30, 46, 6, 11, 44, 56, 54, 9, 12а, 5, 62, 14, 26, 38, 7, 50, 42, 24, 28, 34, 2, 36, 13, 58, 18, 12, 60, 52, 8, 15, Цанко Церковски 1, Цех За Мебели, 6, 4, 5, 3, 2, УО ТП Венетица, Яне Сандански 8, 14, 9, 6, 2, 3, 4, 12, 7, 16, 10, 1, 3
На 21.11.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ - Долна Баня: X-125, кв.11, Александър Стамболийски 33, 42, 38, УО ТП Циганска махала, 34, 43, 41, 40, 44а, 45, 39, 44, 36, 35, 37, Магазин, 24, 28, 20, 22, 8, 6, 23, 29, 27, 25, 18, 13, 12, 15, 30, 21, 4, 10, 32, 16, 26, 17, 31, 19, 14, 1, 5, 11, 3, 7, 9, 2, Белмекенска 24, 19, 14, 15, 23, 12, 16, 18, 26, 4, 10, 2, 20, 21, 9, 6, 3, 13, 5, 7, 17, 22, 1, 8, Бистришка 21, 36, 7, 46, 5, 3, 11, 40, 32, 28, 19, 44, 38, 9, 34, 48, 30, 15, 42, 4, 8, 16, 10, 14, 2, 54, 21, 31, 37, 62, 35, 82, 56, 58, 86, 70, 60, 47, 27, 49, 74, 33, 39, 29, 90, 72, 25, 76, 84, 23, 57, 53, 78, 55, 80, 64, 88, 41, 45, 51, Божур 3, 8, 20, 12, 6, 5, 22, 9, Бор 18, 4, 20, 17, 30, 9, 3, 12, 25, 21, 34, 19, 24, 8, 1, 13, 5, 14, 23, 27, 7, 15, 29, 32, 28, 2, 11, 6, Бреза 5, 9, 7, 12, 13, 4, 8, 11, 14, Бук 1, Васил Левски 16, 24, 26, 10, 13, 18, 15, 11, 22, 12, 20, 7а, 14, 19, 9, 2, 8, 6, 5, 1, 4, 3, 7, Ведрина 8, 6, 1, 6, Витан Витанов 2, 7, 4, 20, 10, Георги Бенковски 40, 9, 1, 7, 40 Б, 6, 15, 21, 24, 11, 14, 8, 34, 10, 38, 20, 12, 32, 23, 22, 19, 36, 18, 4, 5, 2, 19, Георги Кирков 3, 6, 2, 8, 22, 7, 12, 16, 20, 14, 5, 4, 1, 10, 18, Георги С.Раковски 19, 2, 12, 13, 7, 9, 14, 34, 24, 21, 8, 23, 20, 17, 1, 16, 22, 28, 26, 11, 18, 5, 32, 30, 15, 6, 10, 4, 14, Деница 19, 23, 20, 22, 28, 21, 25, 24, 26, 27, 15, 12, 11, 13, 18, 14, 10, 16, 3, 2, 6, 7, 8, 5, 1, 4, Детелина 6, 15, 5, 9, 3, 4, УО Мтп Очушки Квартал, 13, 7, 17, 1, Димитър Благоев 111, 115, 113, 83, 70, 87, 48, 76, 91, 82, 52, 80, 62, 77, 55, 68, 105, 46, 75, 101, 63, 99, 66, 73, 71, 72, 53, 64, 74, 59, 78, 97, 95, 67, 84, 93, 65, 57, 69, 54, 89, 85, 56, 60, 79, 44, 103, 61, 40, 58, 51, 50, 81, 42, 7, 36, 19, 38, 22, 17, 13, 43, 12, 39, 16, 41, 25, 49, 20, 34, 2, 11, 24, 14, 4, 35, 26, 23, 33, 28, 31, 37, 10, 18, 32, 9, 5, 6, 3, 15, 45, 21, 30, Димчо Дебелянов 5, 13, 12, 9, 4а, 15, 10, 1, 2, 14, 8, 17, 3, 7, 16, 4б, 20, 18, 21, 30, 17, 22, 19, 29, 26, 28, 24, Дружба 3, 3, УО ТП Дружба, 5, Дъб 5, 2, 7, 1, 3, Елин Пелин 8, 3, 5, 4, 7, 1, 10, 2, Захари Стоянов 2, 8, 1, 4, 3, 5, 7, 6, 10, Здравец 12, 1, 4, 8, 11, 9, 10, 7, 23, 6, 3, 2, 5, 19, 17, 21, Ибър 62, 55, 78, 81, 79, 57, 67, 70, 65, 51, 69, 68, 61, 83, 64, 88, 82, 77, 66, 59, 84, 86, 85, 53, 47, 71, 75, 74, 87, 76, 72, 73, 49, 63, 52, 50, 27, 7, 37, 5, 48, 10, 9, 39, 38, 47, 40, 26, 44, 33, 31, 56, 11, 24, 29, 2, 25, 20, 14, 15, 45, 13, 3, 34, 46, 54, 22, 19, 8, 60, 58, 41, 16, 4, 43, 6, 23, 42, 32, 21, 28, 36, 15а, 12, Иван Вазов 2, 5, 9, 7, 3, 20, 8, 1, 23, 21, 18, 25, 12, 14, 16, 4, 10, 6, 15, Иглика 23, 13, 19, 2, 24, 15, 3, 4, 36, 28, 20, 7, 18, 11, 14, 26, 3а, 1, 12, 8, Илинденско Въстание 1, 4, 7, 8, 12, 3, 11, 6, 5, 10, 2, Йордан Йовков 6, 1, 5, 4, 10, 3, 8, 12, 2, Кирил и Методий 3, 2, 7, 6, 14, 4, 13, 12, 1, 8, 11, 9, Клен 1, 3, 5, 9, Кокиче 16, 4, 14, 12, 6, 8, 10, 2, Крали Марко 4, 3, 5, 1, 11, 12, 6, Летище Долна Баня 1 Летище, Малина 7, 11, 13, 12, 1, 19, 3, 21, 9, 15, 16, 2, 23, 4, Малиново Поле 20, 11, 13, 9, 18, 8, 17, 2, 16, 10, 3, 1, 4, 22, 24, 21, 15, 7, 14, 19, 6, 5, 12, Маришка 6, 10, 2 1, 12, 5, 2 3, 4, 11, 8, 3, 9, 7, 3, 1, Младост 13, 16, 23, 22, 2, 8, 7, 14, 15, 24, 3, 18, 29, 10, 21, 26, 1, 12, 4, 20, 6, 17, 19, 21а, Мура 11, 5, 4, 8, 7, 12, 3, 15, 6, 2, 10, 13, Никола Вапцаров 17, 31, 29, 35, 27, 3, 7, 6, 5, 8, 18, 13, 10, 11, 23, 2, 12, 39, 16, 9, 20, 41, 4, 21, 33, 19, 25, 14, 37, Новодомска 10 А, 14, 2, 11, 20, 18, 13, 2 А, 4, 16, 6, 17, 19, 12, 9, 10, 7, 8, 15, 21, Обиколен път 11, Оборище 16, 25, 5, 19, 7, 27, 26, 9, 8, 20, 22, 17, 3, 23, 2, 13, 33, 29, 24, 14, 4, 1, 18, 10, 31, 6, 12, 16, 11, 15, 37, 21, УО ТП № 1, Опълченска 4, 10, 7, 3, 11, 5, 6, 2, 14, 9, 12, 13, 1, 8, Отец Паисий 4, 7, 3, 5, 2, 1, Павел Вежинов 17, 24, 18, 20, 26, 14, 22, 11, 18, 6, 1, 4, 5, 8, 16, 7, 3, 15, 10, 9, 12, 14, 2, 10, Панайот Волов 4, 8, 5, 6, 2, 1, 14, 3, 9, 12, Патриарх Евтимий 32, 23, 34, 25, 36, 21, 30, 19, 28, 3, 4, 20, 10, 8, 17, 14, 13, 24, 22, 2, 11, 6, 1, 18, 16, 12, 15, Пейо Яворов 9, 5, 1, 3, 7, 6, 10, 4, 8, Пенчо Славейков 6, Петко Славейков 2, 3, 4, 1, 2, Райко Даскалов 5, 1, 3, Райна Княгина 17, 11, 15, 7, УО ТП Гатер Стар, 2, 19, 9, 6, 7 А, 4, 5, 1, 13, 25, 10, 6, 27, 29, 33, 23, 31, Рилска Вода 29, 25, 23, 21, 35, 31, 27, 37, 19, 14, 5, 10, 17, 4, 3, 11, 2, 9, 12, 13, 7, 15, 8, Рилско Шосе 41, 30, 40, 31, 32, 33, 28, 34, 37, 27, 46, 38, 44, 37 А, 43, 29, 7, Кожухарски Цех, 5, 3, 1, 27, 7, 14, 25, 21, 13, 15, 9, 12, 18, 10, 19, 11, 8, 23, 22, 20, 16, 17, Роза 10, 6, 12, 8, 14, 4, Септемврийци 4, 8, 2, 1, 3, Сергей Румянцев 9, 7, 2, 16, 19, 15, 6, 17, 12, 4, 5, 3, 10, 1, 8, 14, 13, Синчец 2, 13, 19, 8, 10, 4, 6, 11, Спортна Слава 20, 18, УО ТП Болница, 3, 10, 6, 14, 12, 24, 16, Болница, 8, 2, 22, Тодор Каблешков 2, 21, 13, 6, 15, 17, 8, 19, 4, Трепетлика 15, 7, 1, 5, 3, Търговска 139, 143, 113, 145, 137, 77, 75, 150, 176, 115, 1, 202, 210, 152, 119 5, 4, 136, 109, 169, 6, 164, 117, 204, 121, 156, 103, 99, 166, 119 7, 107, 101, 190, 182, 198, 184, 119 4, 192, 97, 180, УО ТП Редки Метали, 1, 119 1, 135, 111, 2
На 21.11.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ - Долна Василица
На 21.11.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец Бензиностанция, 85, 81
На 21.11.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ - Марица: 1-ва 3, 4, 10-та 10, 6, 12, 7, 8, 9, 5, 3, 17, 11-та 8, 10, 4, 2-ра 6, 8, 4, 2, 3-та 19, 4-та 6, 2, 1, 3, 5, 5-та 5, 4, 3, 2, 6, 1, 6-та 1, 6, 4, 2, 5, 7-ма 1, 6, 5, 8-ма 12, 7, 8, 3, 10, 14, 6, 5, 9-та 12, 11, 14, 4, 8, 7, 3, 9, 2, 5, 10, Ал.Стамболийски 5, 2, 4, 1, 3, 6, Васил Коларов 2, 17, 34, 3, 7, 10, 19, 33, 47, 31, 24, 28, 8, 4, 49, 55, 23а, 25, 21, 9, 26, 13, 23 А, 37, 23, 30, 45, 28а, 35, 15, 5, Васил Стойчев 1, 12, 7, 10, 3, 8, 20, 6, 14, Георги Димитров 75а, 70, 75, 20, 65, 40, 55, 73, 42, 48, 79, 5, 58, 77, 36, 46, 51, 62, 52, 69, 81, 30, 67, 37, 57, 61, 87, 49, 85, 71, 53, 66, 54, 83, 1, 9, 27а, 14, 18, 8, 47, 15, 11, 35, 6, 41, 3, 27, 10, 37, 21, 28, 26, 22, 2, 19, 39, 54, 13, 31, 25, 4, 16, 20, 12, 43, 5, 23, 29, 17, 24, Илия Захов 52, 83, 38, 89, 79, 42, 68, 50, 73, 37, 33, 4, 60, 48, 58а, 77, 25, 46, 64, 43, 49, 70, 24, 66, 30, 71, 58, 59, 2, 85, 28, 72, 81, 62, 51, 44, 45, 67, 35, 55, 75, 54, 39, 41, 87, 47, 32, 91, 57, 5, 6, 20, 17, 15, 13, 4, 29, 25, 30, 11, 19, 8, 7, 1, 10, 27, 18, 16, 9, 2, 31, Никола Тотев 5, 2, 10, 16, 9, 7, 1, 12, 11, 14, 13, 44, Сотир Иванов 1, 12, 11, 9, 7, 3, 10, 8, 15, 5, 13, 2, Стоимен Захов 9, 8, 2, 10, 1, 3, 7, 4, Тодор Янакиев 9, 1, 7, 6, 10, 2, 14, 3, 5, 12, 11, 13, УПИ IV-117, кв.15, 2, Местост Конски път, М.Брезов Рид, Вилно Селище, 4
На 21.11.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ - Радуил: 1-ва 1, 10-та 1, 3, 6, 4, 10, 7, 5, 8, 11-та, 12-та 10, 6, 7, 2, 3, 4, 1, 5, 13-та 7, 2-ра 2, 4, 3-та 11, 7, 9, 5-та 1, 2, 6-та 6, 1, 61604.51.726, 7-ма 7, 1, 8, 9, 8-ма 2, 5, 1, 8, 4, 9-та 1, 7, 5, 3, Б.Хаджисотиров 1, 3, 23, Бреза 32, 22, 34, 28, 24, 26, 36, 30, 4, 30, 6, 18, 12, 8, 20, 10, В.Чапкънски 1, 4, 3, 6, 10, 8, Васил Коларов 5, 19, 6, 3, 9, 15, 11, 21, 4, 1, 17, 7, 2, 23, Васил Левски 1, 7, 5, 11, 6, 3, 2, 8, 15, 9, Г.Зуйбаров 4, 1, 3, 2, Г.Четвороженски 7, 9, 6, Георги Бенковски 6, 8, 7, 12, 4, 3, 1, 2, Георги Димитров 64, 66, 72, 70, 62, 52, 76, 60, 56, 57, 68, 50, 74, 61, 59, 15, 63, 86, 1, 38, 47, 44, 27, 31, 5, 40, 39, 21, 9, 32, 35, 10, 51, 4, 46, 36, 33, 45, 13, 6, 53, 19, 42, 43, 37, 17, 25, 41, 29, 7, 14, 23, 49, 15, 55, 18, 48, 8, 26, 16, 24, 34, 3, 12, 30, 11, Георги Раковски 1, 11, 2, 3, 5, 7, Девети Май 8, 5, 1, 3, Димитър Благоев 1, Дравска Епопея 5, 2, 3, 1, 11, Ибър 1, 4, 2, 37, 12, 46, 34, 9, 39, 11, 10, 48, 3, 26, 14, 24, 31, 25, 28, 17, 13, 21, 40, 5, 44, 32, 36, 23, 30, 27, 22, 54, 16, 50, 38, 15, 35, 42, Ив.Вазов 3, 4, 30, 1, 2, 5, Изгрев 3, 4, 2, Каменити път 2, 4, М.Дашин 5, 3, Малина 8, 5, Марица 15, 40, 13, 3, 14, 36, 1, 22, 11, 10 Вила, 38, 4, 9, 26, 24а, 16, 5, 20, 24, Мария Капитанска 8, 4, Маршал Жуков 15, 1, 3, 8, 7, 2, 9, 17, 6, 19, 21, 5, 4, Мир 1, 2, Моловица 2, 1, 4, 5, 3, Н.Ангелков 3, 13, 7, 8, 11, 21, 4, 1, 6, 19, 2, Никола Боринаров 2, 20, 4, 32, 26, 15, 30, 34, 1, 8, 6, 18, 16, 36, 28, 13, 14, 24, 5, 11, 22, 3, Никола Капитански 25, 26, 2, 11, 3, 6, 10, 4, 9, 27, 13, 17, 15, 23, 5, 7, 19, Никола Стамболийски 5, 3, 4, 2, 9, 10, 11, 8, 6, 1, 7, 12, 13, Оборище 1, 5, 3, 7, 6, Ореше 9, 1, 5, 2, 7, 11, Отец Паисий 1, 9, 5, 6, 10, 8, 7, 4, 2, Панайот Волов 9, 2, 3, 4, 6, 10, 5, 8, Пейо Яворов 5, 10, 3, 4, 2, 12, 14, 7, Пенко Капитански 16, 14, 69, Петър Капитански 3, 16, 14, 1, 5, 8, 7, 2, 12, 9, 10, 4, 6, ПИ 61604.9.476, Пионерска 4, 1, 17, 11, 15, 9, 7, 14, 3, 86а, 101, 107, 115, 62, 113, 82, 69, 103, 86, 84, 72, 64, 77, 78, 33, 66, 74, 95, 89, 80, 105, 85, 81, 93, 88, 70, 111, 76, 91, 39, 31, 44, 63, 67, 41, 42, 19, 29, 56, 43, 34, 35, 38, 33, 46, 32, 36, 54, 60, 24, 57, 18, 30, 48, 51, 47, 40, 22, 27, 25, 28, 55, 26, 52, 50, 49, 20, 21, 53, 37, Победа 2, Сливнишка 1, 11, 10, 7, 6, 2, 18, 9, 4, 16, 5, 3, Спортист 5, 1, 3, 8, 2, 6, 4, 7, Стадиона 8, 10, 14, 18, 25, 4, 11, 2, 16, 12, 21, 44, 39, 40, 42, 56, 27, Станимарица Вила, 5, №8, 4, 12, 2, Станко Ангелов 18, 14, 15, 26, 25, 20, 6, 8, 3, 23, 5, 10, 24, 1, 17, 12, 22, 9, 19, 13, 7, 2, 16, 11, Туювка 5, 2, 4, 3, 1, 12, 8, Христо Ботев 7, 1, 4, 9, 2, 10, Юри Гагарин 6, 1, 8, 4, 14, 12, 3, 10, Явор 5, 7, 8, Ягода 1, 3, 22, 6, 8, 18, 10, 30, 2, 9, 7, 5, 4, 0 0, 3, 1, 5
На 21.11.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ - Самоков: 3-та 1
На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Александър Стамболийски 1, 5, 11, 3, 7, 9, 2, Бистришка 4, 8, 16, 10, 14, 2, Васил Левски 16, 24, 26, 10, 13, 18, 15, 11, 22, 12, 20, 7а, 14, 19, 9, Ведрина 8, 6, Георги С.Раковски 4, 14, Деница 3, 2, 6, 7, 8, 5, 1, 4, Димитър Благоев 42, Кирил и Методий 3, 2, 7, 6, 14, 4, 13, 12, 1, 8, 11, 9, Клен 1, 3, 5, 9, Павел Вежинов 10, Пенчо Славейков 6, Петко Славейков 2, 3, 4, 1, Спортна Слава 20, 18, УО ТП Болница, 3, 10, 6, 14, 12, 24, 16, Болница, 8, 2, 22, Тодор Каблешков 2, Търговска 118, 41, 128, 93, 106, 75, 87, 71, 94, 95, 102, 104, 49, 116, 45, 55, 132, 69, 57, 114, 130, 100, 65, 122, 61, 39, 43, 51, 136, 53, 112, 120, 98, 1, 47, 63, 91, 110, 126, 59, 108, 124, УПИ II кв.83, Хан Аспарух 1, 11, 7, 13, №9, 2, 12, 5, 8, 9, 6, 10, 14, 3, 13а, Христо Ботев 20, 16, 3, 17, 11, 22, 15, 14, Христо Смирненски Общ.Сграда, Ясен 2, 1
Община Костинброд
На 18.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Костинброд
На 18.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Понор
На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Петърч: Ален Мак 26, 16, 20, 34, 41, 28, 29, 13, 2а махалаХаджия, 21, 2, 42, 6, 11, 15, 24, 5, 4, 14, 9, 19, 18, 43, 39, 38, 44, 3, 40, 30, 36, 27, 22, 32, 35, 31, 23, Добруджа 2, 4, Дравски Бой 11, 7, 1, Строеж В УПИ Vі-113, кв.77а, 5, 3, 9, Липа 1, 7, 4, 9, 11, 5, 3, Мах .Хаджия, Осъм 10, 30, 4, 16, 18, 8, 28, 14, 6, 12, 2, 20, Ракита 2, 6, 8, 1, 3, 5, 4, 7, Рожен 2, 8, 6, 10, 12, 4, Спортист 4, Средна Гора 6, Тракия 3, 5, 1, УПИ 7-113 кв.77, УПИxxі-211, 207 кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Крум 2 къща, 1, 4, 7, 6, 3, 5
На 21.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: XxxVI-1362 Кв 180, Александър Стамболийски 33, 32, 27, 42, 49а, 1, 40, 37, 49, 51, 47, 26, 9, 38, 5, 20, 10, 8, 3, 2, 13, 30, 4, 46, 43, 52, 39, 50, 12, 36, 21, 7, 23, 45, 11, 6, 28, 48, 19, 44, 31, 34, 22, 35, 20а, 29, 25, 24, Лилия 53, 16, 51, 25, 41, 23, 31, 20, 14, 33, 43, 45, 29, 18, 37, 35, 39, 27, Ломско Шосе 88, Люляк 16, 24, 25, 28, 18, 19, 26, 23, 20, 29, 21, Младост 4, 6, 2, 3, 1, Синчец 5, 11, 1, 7, 13, 4, 12, 8, 3, 9, 6, Теменуга 1, 3, 11, 4а, 2, 7, Топола 4, 2, УПИ XxI-1362 кв.180, УПИ XxII-1362, кв.180180, УПИ XxxII-1364, Kw.180, Ххх-1364, кв.180, Царевец 12, 16, 5, 8а, 7, 9, 6, 4, 2, 11, 14, 7 Гараж, УПИ 503050, 10, 8, 3а, 3, 1
На 22.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: II-3772, Кв 76в, III-900.7309, XV-3434 кв.76в, XxxVI-1362 Кв 180, Александър Стамболийски 33, 32, 27, 42, 49а, 1, 40, 37, 49, 51, 47, 26, 9, 38, 5, 20, 10, 8, 3, 2, 13, 30, 4, 46, 43, 52, 39, 50, 12, 36, 21, 7, 23, 45, 11, 6, 28, 48, 19, 44, 31, 34, 22, 35, 20а, 29, 25, 24, Бели Брези 8, 10, 12, 9, 14, Белица 36, 10, 34, 28, 33, 24, 16, 29, 39, 31, 22, 25, 21а, 27, 37, 41, 14, 23, 21б, 18а, 11, 8, 13, 21, 18, 30, 39а, 26, 34а, 35, 19, 17, 20, 12, 15, 19а, Г.М.Димитров 26, 17, 21 УПИ ХіV-3745, кв.76, Дванадесети Април 1, 5, 3, 4, 2, Захари Стоянов 2, Кап. Петко Войвода 2, 5, 6, Кв 76 Апарцел Хіі, Копривщица 4, Лилия 53, 16, 51, 25, 41, 23, 31, 20, 14, 33, 43, 45, 29, 18, 37, 35, 39, 27, Ломско Шосе 88, Люляк 16, 24, 25, 28, 18, 19, 26, 23, 20, 29, 21, Малина 5, махала Лешков Връх, Младост 4, 6, 2, 3, 1, Момчил Войвода 27, 38, 41, 49, 33, 53, 31, 6, 26, 32, 18, 25, 51, 24, 14, 29, 24б, 28, 22, 43, 36, 23, 37, 17, 20, 47, 10, 12, 39, 40, 8, 30, 35, Никола Д. Петков 12а, 8, 9, 49, 12, 38, 18, 10, 36, 40, 1, 24, 51, 16, Поп Харитон 2, 5, 6, 3, 4, 7, 8, Синчец 5, 11, 1, 7, 13, 4, 12, 8, 3, 9, 6, Теменуга 1, 3, 11, 4а, 2, 7, Топола 4, 2, УПИ XxI-1362 кв.180, УПИ XxII-1362, кв.180180, УПИ XxV-3317, кв.76г, УПИ XxxII-1364, Kw.180, Ххх-1364, кв.180, Царевец 12, 16, 5, 8а, 7, 9, 6, 4, 2, 11, 14, 7 Гараж, УПИ 503050, 10, 8, 3а, 3, 1, 5, 15, 44, 3, 7, 43, 1, 11, 14, 45, 13, 9, 10, 76, 42, 12
На 22.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Костинброд: Александър Стамболийски 79, 83, 87а, 95, 89, 101, 81, 83а, 93, 76, 87, 97, 91, 99, 72, 74, Балван 11, 5а, 9, 7, 10, 1, 3а, 13, 3, 4, Крайбрежна 20, 6, 4, 14, 12, 18, местност Балван Градина, Пенчо Славейков 5, 2, 2а, 2 Г, 3, 9, 4, 1, 7, Руен 2, Славянска 102, 110, Стефан Костадинов 10, 5, 6, 11, 8, 3, 2, 9, 1, УПИ 1-4082, Филип Тотю 33, 14, 41, 2, 24, 8, 1, 10, 6, 3, 35, 29а, 5, 18а, 21, 23, 39, УПИ Іі-4082 Кв 189, 9, 16, 27, 7, 19, 37, 4а, 29, 17, 13, 31, 4, 25, 11, 12, 18
Община Пирдоп
На 19.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Пирдоп: Георги Гергов 2, Георги Геров 2, 4, Княз Александър Батенберг 6а, 5г, 8, 9 8, Косица 2, 4, 1, 3, 6, Опълченска 14, 11, 13, 1, 24, 9, 18, 19, 7, 16, 10, 22, 3, 17, 15, 6, 12 А, Паисий Хилендарски 8, 4, 2, 5, 3, Панагюрско Шосе 11, 9, 10, 4, 6, 17, 5, 8, 15, 13, 2, Паскал 2, 1, Спас Соколов 1, 4, 3, 2, Тодор Влайков 8, 25, 21, 23, 10, 13, 14, 18, 20, 31, 15, 19, 7, 4, 1, 5, 11, 9, 29, 16, 27, 17, 6, Тодор Каблешков 8, 5, 7, 9, 3, 1, 3 А, 6, 2, 4, Шеста 3
На 19.11.2019 г. /10:30 - 11:15 ч.; 14:15 - 15:30 ч./ - Антон: Александър Стамболийски 2, Бачо Киро 2 А, 3, 7, 1, 2, България 14, 17а, 19, 15, Европа 5, 9, 7, 2, 11, 1, Здравец 12, 15, 14, 25, 27, 22, 16, 10, 13, 2, 8, 20, 3, 5, 6, 1, 11, 4, 7, Извън Регулация, местност Тифула, Опълченска 10, 14, 2, 3, 4 А, 12, 4, Средна Гора 16, 10, 6, 2, 14, 20, 12, 22, 3, 9 А, 5, 4, 7, 9, Хан Крум 18, 12, 10, 8, 13, 19, 14, 4, 3, 2, 1, 6, 17, 11, 9, 16, 5, 23, 4 А, 7, Цар Борис Ііі 12, 34, 8, 5, 7, 2, 14, 4, 9, 20080802
На 19.11.2019 г. /10:30 - 11:15 ч.; 14:15 - 15:30 ч./ - Душанци: VIII-538, кв.33, Акация 12, 6, 2, 8, 3, 1, 5, 10, Ал.Стамболийски 12, 14, 9, 10, 5, 11, 6, 13, 2, 4, 18, 15, 8, Ален Мак 4, 3, 2, 5, 1, Бор 2, 5, 4, 1, Борова Гора 11, Бреза 2, 10, 5, 3, 7, 4, 8, 6, Бялата Вода 3, 8, 6, 2, 5, 4, 7, 11, 9, 12, Васил Левски 1, 3, 2, 4, Георги Пирдопски 21, 5, 3, 8, 17, 2, 15, 16, 4, 12, 10, 11, 9, 19, 1, 13, 6, Георги Салчев 2, 4а, 6, 7, 5, 4, 1, Георги Стойчев 11, 1, 3, 9, 2, 12, 15, 6, 4, 13, 7, 5, 10, 8, Дебелска 1, 4, 2, 12, 6, Димитър Пенев 3, 6, 2, 8, 1, Димитър Шопов 14, 6, 15, 8, 13, 16, 2, 7, 18, 3, 4, 11, 5, 28, 27, 19, 17, 30, 26, 24, 23, 21, Душанска Комуна 95, 59, 72, 74, 26, 82, 60, 80, 70, 66, 28, 43, 58, 53, 64, 63, 51, 57, 55, 76, 67, 78, 68, 81, 62, 37, 75, 61, 77, 49, 79, 71, 69, 73, 32, 45, 46, 33, 54, 43, 45, 30, 35, 39, 52, 56, 31, 42, 65, 48, 37, 40, 44, 50, 24, 30, 19, 31, 37, 17, 29, 25, 22, 20, 1, 13, 9, 14, 11, 2, 8, 10, 3, 7, 16, 12, 15, 5, 6, Здравец 7, 2, 3, 6, 4, 12, 1, 11, 8, 9, Иван Костадинов-Агронома 9, Извор 1, 3, 5, 2, Извън Регулация, Извън Регулацията, Искро Нейчев 2а, 5, 2, 4, 10, 8, 1, 3, Кирил и Методий 2, 6, 5, 3, 9, 8, 7, 1, 1а, 11, Колибанска 15 Б, 5, 7, 9, 14, 19, 1, 4, 17, 16, 10, 21, 15 А, 11, 2, 8, 15, 12, 6, Костадин Илиев 3, 4, 9, 11, 7, 1, 5, 6, Куфарита 2, 4, Летците 21, 25, 14, 13, 12, 15, 20, 23, 17, 18, 10, 8, 5, 25, 4, 2, 11, 6, 3, Люляк 2, 4, местност Спасови Могили Преч.Станция, Мир 1, 5, 3, Момин Камък 2, 4, 5, 3, 1, Найден Кирилов 8, 7, 9, 4, 14, 10, 6, 2, 11, 3, 12, 1, 5, Никола и Делчо Черневи 8, 6, 5, 1, 7, 10, 12, 4, Никола Койчев 1, Пейчо Станчев 50, 12, 3, 19, 042, 17, 5, 1, 9, 26 А, 30, 6, 4, 36, 40, 46, 21, 16, 52, 11, 34, 25, 8, 10, 15, 44, 2, 23, 22, 32, 28, 48, 38, Пета 2, Първа 2, Свети Георги 6, 4, 5, 2, 3, 1, Свобода 1, 2, 1, Селище 3, 5, 2, 4, 1, 8, 6, Средна Гора 2, 12, 9, 4, 6, 7, Станьо Добрев 1, 2, 7, 5, 3, 4, Тодор Душанцалията 2, 5, 1, 1, Тополница 20, 12, 30, 4, 32, 6, 28, 22, 2 А, 18, 10, 24, 26, 1, УПИ I-164, кв.15, Черковна 3, 1, 2, Юрий Гагарин 4, 8, 22, 12, 6
На 19.11.2019 г. /10:30 - 11:15 ч.; 14:15 - 15:30 ч./ - Копривщица: Бор 7, Борносузова 7, 1, 5, 9, 2, Васил Икономов 5, 2, 7, 3, 1, Вельо Врачев 9, 6, Генерилото 16, 20, 11, 25, 15, 17, 21, 19, Георги Бенковски 3, Георги Тиханек 20, 14, 1, 18, 16, 8, 9, 12, 5, 2, 6, 13, 4, 10, Георги Тосунов 5, 3, 7, 1, Гергьовден 6, Груйо Ценов 15, 17, 12, 26, 28, 10, 8, 16, 5, 6, 18, 3, 30 А, 20а, 20, 32, 11, 13, 36, 14, 30, 42, 7, 22, 19, 40 А, 34, 40, Димчо Дебелянов 26 А, 29, Дончо Плачков 5, Иван Бората 18, 27, 16, 14, 23, Иван Келчев 16 къща, 15, Извън Регулация, Костадин Доганов 48, 50, 40, 25, 38, 53, 27, 41, 24, 30, 56а, 37, 26, 20, 55, 22, 18, 8, 21, 43, 16, 31, 47, 32, 51, 29, 35, 46, 54, 56, 44, 36, 33, 45, 52, 28, Косьовец 7, 2, 14, 10, 6, 8, 3, 5, 18, 4, 12, Любен Каравелов 3, М. Попска Река - 4, Пи38558.11.499, Мангър Войвода 42, 10, 3, 21, 9, 13, 5, 7, 17, 14, 12, 2, 19, 6, 15, 11, 36, 40, 8, 2, Марин Тодоров 4, 1, 2, 5, 6, 3, 7, Матея Кривиралчев 2, 3, 8, 1, 6, 4, 5, местност Войводенец, местност Попадия 1, местност Равна Поляна Опитно Поле, Михаил Маджаров 16, 12, 22, 24, 12 А, 4, 10, 18, 6, 2, 14, 7, Михаил Цицелков 39, 26, 16, 32, 44, 12, 9, 24, 14, 18, 48, 30, 12 А, 44а, 13, 52, 50, 29, 19 А, 15, 38, 8, 42, 36, 28, 21, 31, 22, Найден Попстоянов 28, 24, 26, 34, Нешо Шабанов 50, 30, 46, 36, 54, 60, 19, 23, 17, 58, 21, 29, 26, 17 А, 38, 44, 34, 22, 56, 31, 24, 13, 52, 11, 42, 25, 54а, 15, Никола Гайтанеков 2а, 1а, 2, 1, 3, 4, Панчо Мрънков 3, Патьо Млъчков 6, 8, Петровден 3, 1, Полковник Кесяков 2, 17, 19, 9, 3, 1, 4, 15, 11, 7, Попска Река 10, Първа Пушка 37, 27, 41, 21, 45, 23, 17, 25, 15, 39, 35, 19, 11, 29, Райна Кацарова (Бор) 6, Райново Дере 2, Ралчо Войвода 3, 4, 5, 2, 1, Рашко Х.Стойчев 8, Стайко Филипов 3, 7, 11, 25, 13, 15, 1, 6, 9, 23, 4, 19, 17, 8, Тодор Душанцалията 12, 28, 1, 10, 9, Тодор Каблешков 9, 11, 14, 18, 7, 5, 16, 15, 21, 12, 10, 25, 13, 17, 19, Тороманова 7, 14, 13, 17, 12, 6, 19, 10, 5, 4 A, 11, 2, 1, 3, 16, 4, 9, 18, Хаджи Ненчо Палавеев 6, 10, 8, 2, 137, 20080815, 20080818, 20080817, 20080816
На 19.11.2019 г. /10:30 - 11:15 ч.; 14:15 - 15:30 ч./ - Пирдоп: Еленско, Извън Регулация
На 19.11.2019 г. /10:30 - 11:15 ч.; 14:15 - 15:30 ч./ - Челопеч: Александър Стамболийски 8
Община Правец
На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Манаселска Река: махала Буджов Дол, махала Липа, махала Смолевица къща, махала Чульовци
На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев 27, Епископ Генадий ТП, 28, махала Боянско къща, Стр.На Ограда, махала Драганско къща, Вила, махала Манастирица 1 къща, махала Пушкарско къща, местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Осма 3, 7, 12, УПИ 225 кв. 110, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, Ясен 10
На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Разлив: 13022 махала Щапалска, махала Багелейска, махала Влъчковска къща, махала Куевска ТП, къща
Община Самоков
На 18.11.2019 г. /07:45 - 10:00 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /07:45 - 10:00 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /07:45 - 10:00 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /07:45 - 16:00 ч.; 07:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Марица: Мест.Черковник
На 18.11.2019 г. /07:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /07:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /07:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /07:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Самоков: Курорт Боровец Вилно Селище Малина, Хижа, Почивна База, 8, Поч.База, Офис, Хотел, ПИ 65231.918.263.3, 1, Строеж, Офиси, Хотел, Вилно Селище Ягода, УО ТП Финландско Селище, Профилакториум Летци, 1 Поч.База, Хотел
На 18.11.2019 г. /07:45 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /07:45 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /07:45 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /07:45 - 16:00 ч./ - Самоков: Курорт Боровец Вилно Селище Малина, Хижа, Почивна База, 8, Поч.База, Офис, Хотел, ПИ 65231.918.263.3, 1, Строеж, Офиси
На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Ренов Дол
На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Окол: 1433, Ренов Дол ПИ №1572
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та 10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 4, 3, 12, 11-та 1, 2, 4, 12-та 2, 3, 1, 13-та 15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10, 14-та 10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12, 18-та 3, 1, 5, 19-та 3, 1, 4, 2, 20-та 4, 1, 2, 6, 21-ва 10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16, 22-ра 7, 4, 2, 9, 8, 5, 6, 25-та 36, 20, 12, 13, 26, 11, 34, 33, 19, 8, 3, 1, 25, 10, 41, 15, 37, 45, Стоп.Двор, 4, 5, 14, 23, 24, 6, 49, 51, 7, 18, 32, 39, 43, 79, 53, 16, 35, 27, 38, 28, 42, 17, 55, 29, 21, 30, 9, 25-та 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, 26-та 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 Вила, 17, 27-ма 2, 4, 6, 28-ма 6, 2, 1, 4, 29-та 31, 3-та 57, 61, 71, 65, 47, 63, 69, 67, 96, 98, 53, 55, 51, 100, 59, 3-та 40, 18, 86, 96, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 58, 88а, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 62, 17, 72, 84, 74, 36, 72d, 50, 30-та 31б, 36, 35, 46, 44, 22, 40, 37, 31, 20, 31в, 42, 26, 25, 33, 28, 18, 24, 31а, 30, 33а, 34, 29, 38, 32, 28а, 30-та 8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 31-ва 3, 8, 6, 4, 1, 32-ра 4, 2, 33-та 4, 34-та 7, 9, 3, 5, 35-та 9, 11, 2, 5, 13, 7, 15, 35-та 3, 36-та 3, 1, 5, 2, 37-ма 3, 2, 5, 1, 4, 38-ма 2, 39-та 4, 8, 9, 11, 7, 5, 13, 3, 4-та 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22, 40-та 4, 6, 41-ва 8, 16, 5, 12, 11, 3, 42-ра 4а, 6, 4, 1, 3, 43-та 3, 10, 2, 5, 8, 44-та 2, 45-та 1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8, 46-та 2, 6, 4, 1, 47-ма 2, 8, 3, 4, 10, 1, 48-ма 1, 4, 6, 3, 8, 10, 2, 49-та 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8, 5-та 9, 52-ра 13, 28, 30, 34, 53-та 2, 55-та 2, 6-та 12, 1, 4, 2, 8, 9, 7-ма 6, 8, 2, 1, 4, 9, 8-ма 4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7, 9-та 10 Вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4, Бктп Градина - Ковачевци, УПИ- II-251 кв.1, местност Лопаров Юрт, 3, къща
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Мечката, местност Татарски Брод Вила, Ресторант, местност Татарски Брод Вила, Татарски Брод
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рельово: УПИ VІ-135, кв.10, къща
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: М. Татарски Брод, местност Татарски Брод 10
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Язовир Искър: Вилна Зона Татарски Брод
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Бистрица 2, 3, 1, 6а, 7, 5, 4, Бяла Поляна 18, 17, 6, 16, 9, 21, 15, 23, 3, 5, 4, 20, 13, 8, 11, 19, Георги Бенковски 4, 3, 1, 2, 5, Захари Зограф 7, 10, 8, 2, 24, 3, 6, 13, 1, 5, 4, 18, 12, 11, 14, 15, 16, 22, 9, Захари Хаджигюров 25, 18, 14, 31, 23, 33, 16, Кирил и Методи 23, 7, 15, 3, 19, 13, 4, 17, 9, 1, 21, 5, Климент 1, 4, 6, 9, 7, 5, 13, 3, 2, 15, Манастирска 43, 26, 20, 29, 45, 28, 37, 41, 47, 16, 18, 24, 35, 33, 31, 22, 32, 39, местност Татарски Брод Вила, Митрополитска 2, 4, 3, 5, 6, 1, Никола Образописов 18, 12, 11, 9, 16, 14, 3, 10, 8, 7, 5, 13, Отец Паисий 93, 85, 83, 62, 79, 89, 77, 75, 66, 81, 87, 64, 91, 60, 58, Рила Планина 47, 40, 41, Розова Долина 5, Скакавец 5, 12, 31, 23, 2, 8, 18, 10, 7, 22, 15, 4, 17, 14, 21, 3, 9, 16, 24, 30, 11, 19, 1, 28, 6, Татарски Брод, Христо Смирненски 18, 24, 11, 45, 40, 46, 25, 12, 10, 14, 4, 29, 41, 23, 35, 3, 26, 2, 33, 15, 22, 32, 54, 9, 17, 6, 44, 5, 52, 25 А, 34, 13, 39, 48, 31, 30, 37, 1, 19, 7, 43, 20, 8, 50, 42, 21
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: местност Татарски Брод 10
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та 10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 4, 3, 12, 11-та 1, 2, 4, 12-та 2, 3, 1, 13-та 15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10, 14-та 10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12, 18-та 3, 1, 5, 19-та 3, 1, 4, 2, 20-та 4, 1, 2, 6, 21-ва 10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16, 22-ра 7, 4, 2, 9, 8, 5, 6, 25-та 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, 25-та 36, 20, 12, 13, 26, 11, 34, 33, 19, 8, 3, 1, 25, 10, 41, 15, 37, 45, Стоп.Двор, 4, 5, 14, 23, 24, 6, 49, 51, 7, 18, 32, 39, 43, 79, 53, 16, 35, 27, 38, 28, 42, 17, 55, 29, 21, 30, 9, 26-та 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 Вила, 17, 27-ма 2, 4, 6, 28-ма 6, 2, 1, 4, 29-та 31, 3-та 40, 18, 86, 96, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 58, 88а, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 62, 17, 72, 84, 74, 36, 72d, 50, 3-та 57, 61, 71, 65, 47, 63, 69, 67, 96, 98, 53, 55, 51, 100, 59, 30-та 8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 30-та 31б, 36, 35, 46, 44, 22, 40, 37, 31, 20, 31в, 42, 26, 25, 33, 28, 18, 24, 31а, 30, 33а, 34, 29, 38, 32, 28а, 31-ва 3, 8, 6, 4, 1, 32-ра 4, 2, 33-та 4, 34-та 7, 9, 3, 5, 35-та 3, 35-та 9, 11, 2, 5, 13, 7, 15, 36-та 3, 1, 5, 2, 37-ма 3, 2, 5, 1, 4, 38-ма 2, 39-та 4, 8, 9, 11, 7, 5, 13, 3, 4-та 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22, 40-та 4, 6, 41-ва 8, 16, 5, 12, 11, 3, 42-ра 4а, 6, 4, 1, 3, 43-та 3, 10, 2, 5, 8, 44-та 2, 45-та 1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8, 46-та 2, 6, 4, 1, 47-ма 2, 8, 3, 4, 10, 1, 48-ма 1, 4, 6, 3, 8, 10, 2, 49-та 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8, 5-та 9, 52-ра 13, 28, 30, 34, 53-та 2, 55-та 2, 6-та 12, 1, 4, 2, 8, 9, 7-ма 6, 8, 2, 1, 4, 9, 8-ма 4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7, 9-та 10 Вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4, Бктп Градина - Ковачевци, УПИ- II-251 кв.1, къща, местност Лопаров Юрт, 3
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Мечката, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод Вила, Ресторант, местност Татарски Брод Вила, Татарски Брод
На 19.11.2019 г. /10:45 - 12:30 ч./ - Бели Искър: 1-ва 56, 36, 53, 1, 58, Вила, 30, 23, 29, 42, 21, 6, 22, 45, 32, 37, Училище, 35, 60, 40, 31, 5, 49, 43, 146, 38, 1 А, 24, 11, 34, 64, 28, 9, 3, 19, 27, 7, 25, 26, 17, 39, 50, 51, 15, 2-ра 6, 4, 1, 12, 3, 5, 10, 7, 14, 2, 3-та 2, 3, 7, 1, 4-та 6, 2, 4, 5-та 5, 11, 13, 3, 9, 1, 6-та 3, 17, 1, 2, 7-ма 15, 11, 3, 1, 52, 7, 27, 23, 5, 16, 13, 21, 9, 29, 17, 35, 25
На 20.11.2019 г. /07:45 - 16:00 ч./ - Марица: Мест.Черковник, Мест.Черковник
На 20.11.2019 г. /07:45 - 16:00 ч./ - Самоков: Курорт Боровец Вилно Селище Малина, Хижа, Почивна База, 8, Поч.База, Офис, Хотел, ПИ 65231.918.263.3, 1, Строеж, Офиси, Курорт Боровец Вилно Селище Малина, Хижа, Почивна База, 8, Поч.База, Офис, Хотел, ПИ 65231.918.263.3, 1, Строеж, Офиси, Хотел, Вилно Селище Ягода, УО ТП Финландско Селище, Профилакториум Летци, 1 Поч.База, Хотел
На 20.11.2019 г. /10:30 - 14:30 ч./ - Говедарци: 15285.11.41 Мест. Над Селото, 15285.4.374 М. Кумино, 15285.9.539, Александър Стамболийски 1, 13, 1а, 1, 5, 3, 6, 8, 5, 17, 2, 31, 3, 1, 29, 19, 27, 1, 1, Байкал Дърв.Цех, 1, Бисер 2, 7, 2, Бори Мечо 5, 2, Борис Хаджисотиров 21, 1, 8, 21, 2, 19, 10, 12, 6, 29, 26, 21, 21, 21, 21, Братя Чакрини 4, 7, Бреза 4, 12, 19, 5, 20, 14, 33, 18, 16, 22, 5, Буря №5, 6, Васил Коларов 17, 9, 18, 19 А, 14, №19, 3, 11, 12, 6, 9, 8, 4, 10, 40а, 25, 36, 32, 28, 3, 1, Васил Левски 3 къща, 8, 2, 4, Втора 7, 6, 2, Георги Димитров 27, 30, 6, 43, 32, 20, 16, 18, 34, 26, 50, 42, 40, 26а, 15, 36, 29, 32а, 24, 28, 25, 27, 41, 21, 39, 35, 12, 7, 5, 1, 8, 4, 6, 2, Двадесет и Втора 3, 9, Двадесет и Първа 15, 2, 10, 9, 13, 3, 5, 6, Двадесет и Трета 2, Двадесет и Четвърта 12, Двадесета 4, 4, 8, 2, 14, 10, 1, 6, 12, 3, Дванадесета 2, 2, 13, Девета 7, 18, 16, 7, 1, 10, 4, 6, 8, Девети Септември 10, 18, № 13, 16, .№8, Деветнадесета 5, 2, 7, Десета 10, 10, Димитър Милушев 10, 4, 3, 14, 22, Доспей махала Етаж От Сграда, Етаж От къща, Жилищна Сграда, Барака, Дружба 2, 3, 1, Единадесета 1, 5, 4, 1, Здравец 5, 3, 1, 9, 7, Златибор 3, 1, 5, 7, Иглика 4а, 20, 15, 6а, 11, 4, 6, 8, 14, 2, 10, Искър 146, 41, 87, 111, 93а, 61, 118, 81, 134, 126, 67, 103, 140, 144, 150, 83, 136, 115, 41, 66, 92, 15, 9, 11, 31, 96, 46, 54, 25, 53, 82, 55, 22, 27, 41, 90, 44, 22, 20, 34, 18, 4, 5а, 5, 6, 28, 20, Канарче 5, Кирил и Методий 18, 6, 19, 16, 13, 8, Кокиче 10, 9, 7, 3, 1, 5, 4, 8, 2, 9, Крум Шуманов 9, 11, 4, 3, Лакатица 5, №5, 11, Любчо Баръмов 13, 4, 8, 6, 7, 3, 5, 9, 1, 11, М.Костова 1, Мальовица 9, 7, 5, Почивна База, Мечит 8, 1, 4, Мир 4, 3, 6, Октомври 5, 7, 11, Орловец 5, 1, Осемнадесета 6, 8, 4, 2 А, Осма 15, 2, 13, 10, 7, 5, 3, 11, 1, Отец Паисий 5, 11, 3, 9, 13, 4, П-Л Хіі-486, кв.11, Петнадесета 3, 9 А, 11, 17, 33, 31, ПИ 15285.10.114, Пионерска 8, 10, 14, Победа 2, 5, Почивни Домове 1, 13, Почивна Станция-Ентел Ттт Ад, Преспа 2, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 9, Първа 8, Първи Май 2, 8, 10, 5, Ракета 5а, 3, 1, 5, Рила 4, Рилска Малина 9, 16, 13, 18, 14, 7, 15, 12, 2, 22, 20, 6, 24, 3, Роза 4, 2, 1, Свобода 6, 4, Седемнадесета 10, 8, 6, 2, 18, 4, Славянска 12, 17, 6, 22, 5, 16, 2а, 7, 32, 25, 34, Снежанка 6, Спортна 17, 4, 13а Вила, 12, 26, 1, 3, 6, 24, 8, 7, 2, Стк Мальовица 1, Сълзица 4, Тринадесета 14, 16, 10, 6, Труд 7, 7, Христо Ботев 56, .50, 60, 26, 18, 13, 7, 13 А, 16, 32, 24, 13а, 30, 10, 22, 5, 28, 3, 1, 6, 11, 20, 12, 14, 5, 6, Читалище, Четринадесета 2, 20, Шеста 3, Шестнадесета 4, Юрий Гагарин 4, 28, 16, 34, 2, № 2, 40, 1, 30, 26, 32, 7, 36, Ягода 9, 7, 11, 1, 5, 3, 2, местност Гюлечица, Гюлечица, Двуетажна Масивна Сграда, ПИ 15285.10.52.1.2
На 20.11.2019 г. /10:30 - 14:30 ч./ - Маджаре: XIx-За Ж.С, кв.4, УПИ XI кв.16, 2
На 20.11.2019 г. /10:30 - 14:30 ч./ - Мала Църква: С. Мала Църква, Община Самоков, УПИ VI ПИ 46276.5.305, УПИ VI, кв. 30 /Пи 46276.5.429/, Рибарник, Входа на Селото, Екатте 46276, М. Одонат Искъро, В
На 22.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Широки Дол: 17-та 7, 9, 5, 11, 17, 15, 19, 13, 18-та 33, 22, 27, 34, 40, 28, 21, 38, 30, 29, 25, 31, 19, 36, 26, 24, 32, 23, 19-та 9, 5, 1, 3, 7, 20-та 17, 20, 7, 4, 1, 12, 5, 9, 22, 15, 13, 2, 10, 3, 18, 11, 6, 8, 21-ва 1, 3, 7, 5, 2, 9, 22-ра 13, 3, 12, 6, 4, 11, 1, 2, 9, 23-та 22, 39, 25, 33, 26, 23, 45, 40, 46, 32, 47, 50, 41, 30, 48, 38, 31, 49, 29, 34, 42, 28, 36, 43, 27, 24, 24-та 3, 1, 10, 7, 8, 5, 2, 25-та 4, 6, 12, 8, 10, 3, 7, 2, 27-ма 27, 28, 33, 37, 31, 16, 26, 18, 35, 22, 23, 41, 24, 20, 29, 30-та 40, 38, 37, 18, 39, 30, 36, 32, 35, 43, П-Л I - 568, 14, 16
На 22.11.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Самоков: 65231.901.523, Грънчар 14, 10, 23, 6, 32, 45, 12,,, 2, 30, 20, 4, 28, 13, 8, 16, 1, 24, 7, Иречек 3, 15, 4, 10, 5, 11, 12, 9, 17, 13, 1, 8, 7, 4а, 2, Македония 72, 74, 68, 70, 66, 78, 76, Софийско Шосе 9, Христо Йовевич 13, 11, 9, 15, 8
Община Своге
На 18.11.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Реброво: Георги Раковски 302, махалаБивола, махалаКори, махалаОгорелица Вила Нов Живот, махалаСтаро Село Вила
На 18.11.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Лесковдол: Дренето Лозе, Общ.Своге Мтп Размерица, Общ.Своге Уо, УПИ Х- 438 М.Валога, Вила, Вила, къща, махала Кокелени Бабки, махала Кокелини Бабки, Вила
На 18.11.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Реброво: махалаБрестово Вила, Вила, махалаУмец
На 18.11.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Редина: Мах. Рединска Китка, и 73040, М.Шурдилица, М. Текьова Нива, местност Чуклата
На 18.11.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Своге: 1778, V-2106, Акация 1, Алеко Константинов 1, Ангел Кънчев 3а, 16, Витоша 2, 1, 3, 4, 6, Вихрен 7, 5, 4, 2, 1, 3, 6, Воденицата 1, Горски пътник 4, Дреновско Храсте къща, 1, 1, УПИ 425.Кв.166, 1, Дунав 47, 23, 35, 31, 33, Желенско Шосе 8, 6, 2 Апартамент, Искър, Люлин 23, 15, 8, 24, 16, 12, 25, 13, 18, 11, 21, 29, 20, 27, 3, 19, 31, 7, 17, 10, 22, Мальовица 11, 13, 6, 4, 9, 1, 3, 14, 16, 7, 18, 8, 5, 15, 12, 10, махалаОрлин, Неврелов Дол 32, 16, Никола Йонков Вапцаров 17, 7, 20, 24, 4, 2, 23, 21, 9, 11, 3, 14, 19, 8, 15, 5, 22, 18, 16, 10, 6, 13, 3, 41, 49, 5, 29, 33, 31, 43, 18, 34, 42, 48, 27, 36, 25, 26, 35, 23, 45, 38, 40, 37, Опълченска 3, 4, 12, 5, 6, 1, 15, 16, 11, 7, 17, 10, 9, 13, 2, 8, 18, Орлин Вила, къща, Петър Берон 10, 8, 14, 7, 1, 5, 16, 32, 24, 31, 23, 36, 17, 41, 38, 44, 35, 37, 15, 18, 20, 46, 30, 42, 43, 40, 28, 22, 9, 29, 13, 26, 11, 34, Райко Даскалов 16, 23, 11, 7, 20, 12, 17, 30, 24, 14, 9, 26, 2, 22, 10, 13, 8, 18, 15, 21, 1, 4, 25, 19, 28, 3, 5, Рединска Китка 6, 4, 5, 8, №8, 9, 2, 7, №8, Рила 10, 1, 6, 4, 12 Жилищна Сграда Б, 2, 3, 12 Жилищна Сграда А, 9, 8, 7, 11, Сердика, Средна Гора 40, 28, 48, 43, 37, 24, 44, 35, 42, 30, 36, 26, 29, 41, 33, 49, 39, 32, 34, 38, 47, 45, 27, Стефан Караджа 14, 21, 25, 27, 19, 18, 33, 23, Табаните 9, УПИ Ix-2252 кв.164, УПИ XII-2077 кв.154, Устрем 39, 8, Цар Симеон 11, Черно Море 4, 2, 11, 14, 18, 24, 5, 3, 9, 16, 8, 21, 26, 6, 22, 28, 7, 1, 30, 10, 13, 12, Юрий Гагарин 42, 152
На 18.11.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Томпсън: Александър Стамболийски 13, Бор 2, Борис I, Витоша 1, Даскалов, Димитър Полянов №9, 1, Иван Вазов 5, 18, 4, Любен Каравелов 2, 8, 10, 4, Люлин, Мах Момчилов Лаг, махалаБабол къща, Вила, 15, махалаПрокопаник 2, Никола Й.Вапцаров 5, 19, 17, 1, 5, Пирин 4, 2, Средна Гора 5 Вила, 3 Вила, Стара Планина 1, Странджа 3, Хаджи Димитър 8, 6, 4, 10, 2, Хан Аспарух 30, Христо Ботев 7, 27, 35, 15, 26, 3, 6, 33, 1, 51, 13, 5, 37, 10, 4, 25, 11, 23, 8, 29, 21, 31, 2, 9, Христо Смирненски 5, 6, Вила, Вила
На 18.11.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ - Своге: Цар Симеон 11
На 18.11.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Томпсън: махала Бабол 147 Вила, Вила, махалаБабул, махала Ябълката, къща, Вила
На 18.11.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Реброво: махалаРеката Вила, Търговска 6, . 0
На 19.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бракьовци: местност Полеглица
На 19.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Добравица
На 19.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Добърчин: М. Люшничец, улично Осветление, Вила
На 19.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Завидовци: Вила, Цъфти Трън
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Своге: Домишлярете, махала Брестака, махала Свиново, Общ.Своге МТП Свиново, Слатина, Осп Свиново
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Брезе, Общ. Своге: 06272.159.9901, Келемеровци, улично Осветление, УПИ І-55, кв.9, ХI-59, 60, кв.9
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гинци: местност Петрохан, Парцел 255, УПИ II-466, 87, 88, УПИ Ix-485 кв.14, УПИ ІІІ-209 кв.20, къща, къща, Вила
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Искрец: 048015, 055051м.Ливадите, I-133, кв.21, VII-630, кв.59, VIII-612 кв.49, Vііі-369, кв.16, Акация 1, Божица 4, 3, 42, 31, Бор 1, Бреза 3, 7, Брест 7, Васил Левски 245, 17, 24, УПИ І-516, кв.25, 13, 15, УПИ Х-418, кв.210, 17 213, 21, 1, 69, 13, 137, 47, 60, 81, 91, 132, Витоша 6, 3, 2, Възраждане 3, Габер 3, 8, 6, 10, 26, 18, 16, 14, 39, Здравец 5, 9, Ивайло 6, Иван Вазов 5 къща, 19, Извирало, Искра 11 къща, 37, 12, 8, 39, 2, 35, 6, 4, 5, 41, Искър 30, 22, 39, 13, 25, 37, 19, 28, 15, 29, 8, 50, 34, 47, 45, 27, Калоян 1, 5, 1, кв.Коньовци, Ком 3, 7, Кукла 1, Латинка 21, 15, 5, 1, Ливаге, махала Баломир Вила, махала Божица, махала Букет 231, Вила, махалаБукет и Коньовци, 228, махала Джагаловци, махала Джуринци, махала Дупни Камък 245, махала Коньовци Вила, махала Кукла Вила, махала Кулинци, махала Сврачковци, махала Севкинци, махала Тонинци, махала Ценов Мост, махала Чуй Петел 10, Меча Поляна 1, Морава 6, 12а, Петрохан 11, 29, 46, 11, 8, 13, 33, ПИ 32843.50.9, Прекрутовци, Самоковска 19, Санаториума, Стара Планина 9, 4, 2, 8, 19, 31, 15, Тепавицата 6, 10 къща, 16, УПИ I-436 кв.28, УПИ III-481 кв.29, УПИ III-481 кв.29, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ V-421, кв.26, Христо Ботев 253, 119, 121, 111, 140, 154, 113, 136, 131, 107 къща, 125, 146, 99, 85, 130, 79, 97, 132, 48, 30а, 46, 30, 44, 45, 40, 24, 43, 17, 23, 39, 15, 66, 52, 80, 69, 51, 49, 61, 78, 76, 72, 68, 63, 74, 64, 70, 47, 62, 59, 14, 12, 16, ХхIх-608, кв.34, Църква 5, Чичер 1, Чуй Петел 46, 8, Явор 5, Ясен 3, 78, Вила, 125, .0, 1
На 19.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Искрец: I-133, кв.21, махала Букет махалаБукет и Коньовци, махала Коньовци Вила
На 19.11.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Свидня:, 3-ти Март 6, 23, 29, 31, 18, 9, 19, 15, 13, 33, 20, 14, 22, 25, къща, 21, 27, 7, 17, 16, 40, Ангел Кънчев 2, 10, 16а, 8, 6, 9, 16, 3, 14, 5, 18, 22, 7, 4, Балкан 1, 11, 7, 817, Борова Гора 16, 20, 9, 8, 3, 24, Васил Левски 10, 1 къща, Еверест 1, Еделвайс 2, Кокиче 10, 4, 8, Л. Каравелов 6, 2, 8, Мах Стоевци 861, Мах Шагерица, махала Гераковци Вила, махала Дашовци, махала Стоевци Вила, Оборище 8, Отец Паисий 8, 26, 24, 20, 32, 34, 10, 28, 6, 18, 5, 30, Петко Войвода 1, Вила, Преслап 6, 2, 1, 8, 4, 3, Първи Май 6, 10, 14, 1, 12, 8, Христо Ботев (2-ра) 12, 4, 14, 6, 28, 10, М.Гераковци, ПИ №14
На 19.11.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Своге: 23 Септември 7, 12, 2, 4, 10, 5, 3, 8, 6, Александър Вутимски, Борис I 42, 48, 54, 1, 52, 50, 46, 44, Гео Милев 2, Горски пътник 9, 6, 12, 8, 10, 3, 5, 7, 1, 18, 14, 4, Ивайло 13, 11, 6, 8, 3, 7, 12, 16, 1, 5, 15, 19, 17, 10, 4, Изгрев (Ем. Марков) 6, Малина 4, 11, 15, 6, 10, 19, 5, 7, 2, 12, 3, 9, 20, 1, 13, 28, махала Домишлярете, Минзухар 4, 7, 2, 1, 5, 3, 6, 12, 19 А, 19, 14, 17, 16, 8, 12, 21, 11, 18, 10, 20, 15, 22, 9, 13, Петър Делян, Радецки 14, 12, 23, 21, 3, 1, 26, 19, 27, 11, 6, 2, 13, 10, 15, 16, 17, 5, Райна Княгиня 18, 7, 6, 9, 12, 1, 11, 8, 5, 16, 14, Република 1, 21, 27, 1, Апартамент, Роза 2, 4, Слатина Вила, Староселска 41, 43, 8, 10, 49, 45, 14, 63, 16, 30, 32, 24, 34, 51, 67, 28, 20, 53, 57, 47, 55, 26, 69, 61, 65, 59, Странджа 8, 2, 7, 3, 1, 6, 4, 5, Тополите (Н. Парапунов) 7, УПИ XII-17, 2231 кв.32, Чавдар 13, 15, 5, 9, 3, 4, 7, 1, 2
На 19.11.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Свидня: 3-ти Март 6, 23, 29, 31, 18, 9, 19, 15, 13, 33, 20, 14, 22, 25, къща, 21, 27, 7, 17, 16, Ангел Кънчев 2, 10, 16а, 8, 6, 9, 16, 3, 14, 5, 18, 22, 7, 4, Балкан 1, 11, 7, 817, Борова Гора 16, 20, 9, 8, 3, 24, Васил Левски 10, Еверест 1, Кокиче 10, 4, 8, Л. Каравелов 6, 2, 8, Мах Стоевци 861, махала Гераковци Вила, махала Дашовци, Отец Паисий 8, 26, 24, 20, 32, 34, 10, 28, 6, 18, 5, 30, Преслап 6, 2, 1, 8, 4, 3, Първи Май 6, 10, 14, 1, 12, 8, Христо Ботев (2-ра) 12, 4, 14, 6, 28, 10, М.Гераковци, ПИ №14
На 19.11.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Реброво: Искърско Дефиле 19, Хан Аспарух 6, Хан Крум 5
На 20.11.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Луково: Общ.Своге ТП Сърце, махала Грашница-Ележ, М.Грашница-Елеш, Вила
На 20.11.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ На 21.11.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Владо Тричков: 100 2, 52-ра 70, махала Голяма Лъка, махала Клисура, махала Пехчаница Вила, махала Ромча, ул.126 махала Голема Лъка
На 21.11.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Искрец: махала Севкинци, махала Тонинци, 125
На 21.11.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Искрец: махала Баломир Вила, Самоковска, .0
На 22.11.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Своге: Минзухар 19 А, 19, 14, 17, 16, 8, 12, 21, 11, 18, 10, 20, 15, 22, 9, 13, Република 1, 21, 27, 1, Апартамент, Староселска 49, 45, 14, 63, 16, 30, 32, 24, 34, 51, 67, 28, 20, 53, 57, 47, 55, 26, 69, 61, 65, 59, Чавдар 5, 9, 3, 4, 7, 1, 2
На 22.11.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Своге: 23 Септември, Ix-1037 кв.86, Александър Стамболийски, Воденицата 16, 12, 18, 11, 2, 20, 9, 6, 4, 26, 1, 3, 24, 10, 7, 5, 22, 13, 14, 8, Георги Бенковски 6, 4, 10, 5, 1, 8, 3, 2, Джоджовска 2, Каменярски Дол 8, 2, 3, 4, 5, 6, Пенчо Славейков 5, 8, 4, 1, 7, 6, 11, 13, 9, 15, 3, 17, Пирин 4, 2, Стара Планина 4, 8, 6, 10, 1, 2, Старопланинска, Цар Симеон 45, 63, 18, 69, 59, 65, 73, 57, 47, 49, 67, 55, 61, 71
На 22.11.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Своге: Зли Дол 8, Околовръсна 12 къща, Репище 180, 157, 11
Община Сливница
На 19.11.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Алдомировци: 242068, М.Слатина, 32-ра 3, 348, кв.62, 45-та 2, 46-та 14, V-364, кв.63, Алдомировска (Г.Димитров) 131, 130, 123, 168, Васил Левски 17, 42, Вихър (Ант. Иванов) 34, махалаСлатина, махалаШишкова, ТП Дърводелски Цех, УПИ V-305 кв.46, Мтп Слатина
На 18.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: VII-180, кв. 140, Безименна 10, Бъдеще 4, Войнишка махала 1,,, къща, Строеж, Кореняк 3, 6, 2, 9, 15, 8, 10, 13, 12, 7, 5, 1, 4, 11, Лозан Арсов 28, 11, 22, 32, 9, 23, 40, 19, 38, 18, 21, 16, 2, 15, 4, 8, 34, 10, 30, 27, 14, 29, Победа 4, 6, 2, Работник 35, 51, 62, 64, 60, 49, 48, 45, 41, 58
На 19.11.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Братушково: V-263, VII-299 кв.19, УПИ XVI-300, Вила, къща
На 19.11.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Гургулят: XVI-17 кв.9, Вила
На 19.11.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Радуловци: махала Рейна Река, Хііі-47, кв.19
На 19.11.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Ракита, Общ. Сливница: УПИ II-76, къща, УПИ Vі-22 кв.5
На 19.11.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: МТП Мелницата
На 19.11.2019 г. /11:00 - 14:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Гълъбовци: 1 Ва Вила, 10 Та 9, 11, 17 Та 8, 20-та 1 Вила, 3 Та 6, 500179, 653, 7 Ма 14, 8 Ма 1 Вила, XI-1.3 Кв 8, Атанас Узунов 20, Васил Левски 12, 50а, 19, Войводина Могила 1, Драганица, местност до Село, УПИ XII-88 кв.6, УПИ XIV-531 кв.26, УПИ XIV-90 кв.6, УПИ XVII-92 кв.6, Вила, къща, ПИ VII602, кв.9, Вила, къща.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на Софийска област в периода 18 ноември - 22 ноември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на Софийска област в периода 18 ноември - 22 ноември

15 Ноември 2019 | 14:19 | Агенция "Фокус"
София. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 ноември - 22 ноември включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Божурище
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Храбърско: Алек Мак 1, Ален Мак 22, УПИ -2-Кв.20, Вила
На 18.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Хераково: III-028096, кв.1 местнос; Голи Връх;, IV-028096, кв.1 местност Голи Връх, V-028096, кв.1 местност Голи Връх, VI-028096, кв.1 местност Голи Връх, VII-028073, кв.1 местност Голи Връх, Александър Стамболийски (Мах.Бобен) 52, М. Балин Дол, М.Бобен УПИ Х-029062 кв.1, УПИ III-393 кв.48, УПИ Ix-029062 кв.1, УПИ XII-029062 кв.1, УПИ XxI-342, кв.37, УПИ Х-029062 кв.1, Вила, къща, махала Бобен
На 18.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Хераково: XVII-162004 кв.21, 18-162004 кв. 21, I-160006, кв.42, VIII-024012, кв.3, УПИ II-178 кв.21, УПИ IV-179 кв.21, УПИ V-166, кв.1, УПИ VIII-126, кв.4, УПИ XV-162004, УПИ XVI-162004 кв.21, УПИ XVII-162004, Kb.21, Х-162002, Хан Кубрат, местност Гъзелев Дол, 0, къща
На 19.11.2019 г. /13:30 - 14:30 ч./ - Храбърско: I-075017 кв.54, II-044016, IV-278 кв.42, Xx-71 кв. 22, Алек Мак 1, Ален Мак 22, Местн.Расул, Нарцис 10, ПИ 77400.91.16, ПИ 77400.91.17, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 кв.57, УПИ I- 174 кв.43, УПИ I-076022, кв.57, УПИ III-1981, УПИ X-404 кв.45, УПИ XxII-452 кв.22, УПИ XXIII-337, УПИ-IV-76.11 кв.57, УПИ-V-18, кв.3, Черковна 14, къща, Вила, къща, Вила, Вила, Вила
На 19.11.2019 г. /13:30 - 14:30 ч.; 13:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Гълъбовци: 1 Ва Строеж, 1 Вила, 18 Та 5, 22-ра 7, XVII-418, кв.51, Деянова Воденица, махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец 24 Вила, 55, 49, 50а, 47, 61 Вила, 44, УПИ 240 кв.38, УПИ III-219 кв.34, УПИ І--410 кв. 50, ХVII-244 кв. 38, Вила
На 19.11.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Храбърско: I-075017 кв.54, Xx-71 кв. 22, Алек Мак 1, Ален Мак 22, ПИ 77400.91.16, ПИ 77400.91.17, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 кв.57, УПИ I-076022, кв.57, УПИ III-1981, УПИ XxII-452 кв.22, УПИ XXIII-337, УПИ-IV-76.11 кв.57, УПИ-V-18, кв.3, Черковна 14, къща, Вила, Вила, Вила
На 19.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Божурище: Акация 1, Европа 173, 108, 104, 72, 156, 93, Землище С. Пролеша / Божурище, Максим Горки 27, 23, 19, 18, 16, 25, 28, 26, 29, 22, 30, 20, 15, 42, къща, 49а, 45, 5а, 39, 44, 43, 49, 46, 47, 17, 41, 43а, 40, УПИ 4-019003, кв.7, УПИ X-034032, кв.10, Стп Максим Горки, УПИ X-022044 кв.9, УПИ-IV-022264 кв.18, Хан Кардам 3, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил 4, 1, Черна Бара къща, 4 Ж.Кв.Черна Бара, 24, 8, 19, 6, 17, 27, 7, 1, 14, 18, 13, 28, 20, 16, 5, 23, 2, 12, 11, 15, УПИ XII-034032, кв.10, 10, 26, 9, 22, Бул.Европейски път 88
На 19.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Пролеша: 70 Лятна Кухня, I-040225, IV-Училище, Ix-108, кв.16, VI-17, кв.69, VI-70, кв.7, VI-84, кв.10, VIII-042140, кв.45, XI-118. кв. 24, XVII-370 кв. 40, Васил Левски 9, 74, Иван Вазов 12, Лале 7, 3, М.Гуното УПИ XxII-041138 кв.14, ПИ 043001, ПИ 58606.22.295, Строителен УПИ XIII-513, ул.Кокиче, УПИ I-122, 123, УПИ I-32.5, кв.2, М.Попърт, УПИ II-32.5, 32.6, кв.2, М.Попърт, УПИ III-040059, УПИ IV-040148, 040149, 40143, Кв 6, УПИ IV-045132 кв.54, УПИ V-041067 кв.66, УПИ V-045062 кв.73, УПИ V-29 кв.11, УПИ VII-045106 кв.53, УПИ Vі-040021 кв.65 Общ. Божурище, УПИ Vі-045140, УПИ Vіі-108, кв.16, УПИ XII-115 кв.23, УПИ XIII-027035 кв.1, УПИ XIII-233 кв.42, УПИ ||-259, кв.75, УПИ І-027035 М.Бъшина Падина, УПИ ІV-296, УПИ Х-244 кв.42, УПИ ХVіі - 014034 кв.8 М.Лазар, УПИхі-102 кв.15, Христо Ботев 46, 90, Христо Ботев/Бивш Стопански Двор, Цар Калоян УПИ IV-040022 кв.71, Вила, УПИ ХV-041057, 041167 кв.66, къща, къща, 51, къща, Учебна Складова База, Вила
На 19.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Хераково: XVII-162004 кв.21, 014148, 18-162004 кв. 21, I-160006, кв.42, I-9, II-024019, III-028096, кв.1 местност Голи Връх, IV-016104, кв.3, М.Кочияш, IV-028096, кв.1 местност Голи Връх, V-028096, кв.1 местност Голи Връх, V-130086, М.Савина Водиеница 75, VI-028096, кв.1 местност Голи Връх, VII-028073, кв.1 местност Голи Връх, VIII-024012, кв.3, XII-396 и XII-397, кв.39, Ііі-694, кв.48, Мбобен, №3 Стопански Двор, Александър Стамболийски (Мах.Бобен) 70, 52, Имот 44, Стопански Двор, Кад.Ном.14, М. Балин Дол, М. Скала, УПИ Ііі-176111, кв.2, М.Белица, М.Бобен УПИ Х-029062 кв.1, махала Белица Вила, УПИ 024020, кв.4, УПИ II-178 кв.21, УПИ III-393 кв.48, УПИ IV-179 кв.21, УПИ Ix-029062 кв.1, УПИ V-024020 кв.4, УПИ V-166, кв.1, УПИ VIII-126, кв.4, УПИ VIII-483 кв.66 махалаКантон, УПИ XII-029062 кв.1, УПИ XV-162004, УПИ XVI-162004 кв.21, УПИ XVII-162004, Kb.21, УПИ XXI-342, кв.37, УПИ XxIV-025093, кв.1, М.Герена, УПИ XXIX-510 кв.75, УПИ Х-029062 кв.1, УПИ ХV-545, кв.70, М.Кантон, Х-162002, Хан Кубрат, Хераково Ханче, къща, М.Вучово Ливаге, Вила, 455, Вила 39, местност Гъзелев Дол, 0, къща, къща,, ТП Скала махала, Вила, къща, махала Бобен, махалаБобен, УПИ Ііі-391, махала Бобен, Вила
На 19.11.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Храбърско: I-075017 кв.54, II-044016, IV-278 кв.42, XIII-081046, Kв.2, XX-71 кв. 22, Алек Мак 1, Ален Мак 22, махала Старо Село, махала Черен Пешо, Местн.Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис 10, ПИ 77400.91.16, ПИ 77400.91.17, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 кв.57, УПИ I- 174 кв.43, УПИ I-076022, кв.57, УПИ III-1981, УПИ X-404 кв.45, УПИ XVII-081047, кв.2 М.Лозище, УПИ XxII-452 кв.22, УПИ XXIII-337, УПИ-IV-76.11 кв.57, УПИ-V-18, кв.3, Черковна 14, къща, Вила, къща, Вила, Вила, Вила, къща, Вила, Вила
На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Божурище: Европа 173, 108, 104, Максим Горки 27, 23, 19, 18, 16, 25, 28, 26, 29, 22, 30, 20, 15, Хан Кардам 3, Черна Бара
На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Пролеша: ПИ 58606.22.295
На 20.11.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 10:15 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Делян, Общ. Божурище: IV-052034, Писател Спас Антонов 2, ХVIII-115, кв.15, Община Божурище, УПИ VІІ-23, кв.8, къща
На 20.11.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 10:15 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Златуша: №ІІІ А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ II-214 кв.20, УПИ X-59 кв. 25, къща, УПИ ІІІ-226, кв.22, къща, Вила
На 20.11.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 10:15 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Мала Раковица: С. Мала Раковица, УПИ VI-5, кв.2
На 20.11.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 10:15 - 14:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Росоман: 63121.133.9, I-30, кв.6, Гранит, М.Падината, УПИ IV-58, кв.9, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 кв.22, Черква, П-Л ІІІ-99, кв.15, Вила
На 20.11.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Божурище: 022145, 8-ми Март 1а, I-015169 кв.13, кв.Девети Септември, V-9605, кв.84, VI -002024, Атон 10, 11, 10/12, 14, 4, 8, 16, Далия 3, 5, 6, 19 къща 19, 13, 2, 4, 1, Двора на Апк 1, Девети Май, Девети Септември 11, 6, 13, 3, 15, 16, 8, 10, 4, 14, 1, УПИ VІ-002003 кв.4, 12, 2, VIII-022188 кв.10, 7, 9, 13 Имот002044, кв.10, 17, 18, УПИ IV-015063, 5, 5, къща, Еделвайс 33, 29, 35а, 27а, 37а, 42, 27, 29а, 44, 31, 25а, 35, 37, Искър 30, кв.Девети Септември, Лястовица 2, Мура 2, 3, ПИ 65 кв.9ти Септември, Рила 8, 8а, 16, 14а, 10а, 4а, 12, 10, 14, 12а, 6, 25, Руен 3б, Стара Планина 5, 3, 7, 1, Ткзс кв.21, УПИ 14-022043 кв.9, УПИ I-015092, 015093, 015094 кв.12, УПИ V -002004 кв.4, УПИ V-02249 кв.10, УПИ XII -38 кв.3, УПИ XIII -002004 кв.4, УПИ УПИ XxxI-1004 кв.4, УПИ Х-022044 кв.9, УПИ Хііі-015133, Феникс 13, 15, 22, Шести Септември 3, Щъркел 11, Квартал, кв.9іх УПИ IV-22кв.5, 56, 85, 53, 4, 6
На 20.11.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Гурмазово: 023020, I-212, кв.20, II-020068 44, IV-020070, IV-024064, IV-18.228, XI-020018 кв.44, XXIII-82 кв.32, Гурмазовско Шосе 79, Гурмазовско Шосе 7, Любен Каравелов 4, М.Соларски път УПИ I-023045, кв.47, Парцел Іі-77, кв.28, ПИ 001140, ПИ 001019 М. Матерка, ПИ 18174.20.63, Стопански Двор, УПИ 6-292 Кв 26, УПИ II-021103 кв. 43, УПИ III-001141, кв.39, УПИ III-112 кв.11, УПИ Ix-159, кв.14, УПИ VI-020069, кв.44, УПИ VII-001156, кв.39, УПИ VII-008035 кв.34, УПИ VII-270, кв.24, УПИ X-022021, кв.45, УПИ XIV-157 кв.14, УПИ І-254 кв.25, УПИ ІV-38, кв.4, УПИ Х-299 кв.29 Временно Ел.Захранване За Строителство, УПИ ХIII-106, кв. 12., УПИ-II-022022, УПИ-VII-008035 кв.34, Яне Сандански 26, 32, М. Шеовица, М Матерка Кв 35, Вила, къща, УПИ Vііі-008013, кв.34, къща, Вила, Помпа, къща, Навес За Минерални Торове, Фургон
На 20.11.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: 123.106, 123.211, Vііі-485, кв.34, Александър Александров 69, Георги Аспарухов - Гунди 17, Казана 14а, Космонавт Ал. Александров 33, 26, Космонавт Георги Иванов 71, 186, 172, 119, 82, местност Могила, Могила, Пейо Яворов 6, 10, ПИ 123.274, Пчела 4, УПИ 1-034007, Кв1, М.Добър Мъж, УПИ 3-227 кв. 18, УПИ VI-105 кв.8, УПИ XV-94.43 кв.1, УПИ XXI, кв. 17, УПИ ІІ 379/Кв27, УПИ ХVіі-Общ, кв.19, УПИ ХІІ-369, кв.29, УПИ- XII-148 кв.10, УПИ-190кв 15, УПИ-IX-485, кв.34, УПИV-016025 кв.1, къща, къща, М.Гуното,, къща, Вила, Вила, ул. Кокиче №11, Месност Могила
На 20.11.2019 г. /10:15 - 14:30 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: УПИ 1-034007, Кв1, М.Добър Мъж
На 20.11.2019 г. /10:15 - 14:30 ч.; 10:15 - 11:15 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Хераково: XIII-43 кв.9, ПИ 000189, Ридо 21, УПИ I-155010, кв.47, УПИ II-155010 кв.47, УПИ VIII - 321, УПИ XVII-262, кв.22, Царица Йоанна 13, Черковна 23а, 6, УПИ ХIV-326 кв.32, №, къща, Вила, УПИ Хіх-32, кв.11, УПИ Хх-32, кв.11, УПИ XVII-68 кв.5, Вила, къща
На 21.11.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: Георги Аспарухов - Гунди 17, Космонавт Ал. Александров 33, 26, Космонавт Георги Иванов 82, Пейо Яворов 6, 10, Пчела 4, УПИ 3-227 кв. 18, УПИ XxI, кв. 17, УПИ ХVіі-Общ, кв.19, УПИ-190кв 15, УПИV-016025 кв.1, М.Гуното, къща, Вила
На 21.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Божурище: V-9605, кв.84, Атон 10, 11, 10/12, 14, 4, 8, 16, Далия 3, 5, 6, 19 къща 19, 13, 2, 4, 1, Еделвайс 33, 29, 35а, 27а, 37а, 42, 27, 29а, 44, 31, 25а, 35, 37, Искър 30, Рила 8, 8а, 16, 14а, 10а, 4а, 12, 10, 14, 12а, 6, 25, Стара Планина 5, 3, 7, 1, УПИ УПИ XXXI-1004 кв.4, 85, 53, 4
Община Ботевград
На 18.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 19.11.2019 г. /08:45 - 15:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Боженица: 319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Близнаковци, махала Брусен 10 къща, махала Върха, махала Ганинци, махала Дончовци, махала Кръста къща, махала Мурта, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница къща, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич 1, 9, 11, къща, 29, махала Усойната, Стопански Двор, УПИ XI-71, кв.7, Х-38, кв.41, къща, 43, Фургон, къща
На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Ботевград: Зелинград 54, 37, 30, 52, 60, 40, 34, 51, 52а, 50, 45, 43, 35 А, 39, 32, 41, 42, 56, 62, 58, Патриарх Евтимий 72, 72, 72, 70, Преслав 50, 48, 48, 48, 48, 48, 48, Хан Аспарух 25 9, 25, 25, 25 7/12/, 25, 9, 9
На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев 7, 4, 2, 5, Ген.Скобелев 24, 20, 30, 3, 14, 28, 26, 6, 7, 16, 22, 2, Георги Бенковски 24, 31, Искър 3, 15, 5, 17, 11, 13, 1, 9, Кубрат (Христо Ветовски) 20, 4, 12, 2, 8, 3, Любен Каравелов 17, 7, 24, 11, 19, 26, 20, 13, 14, 6, 11а, 9, 21, 15, 8, 23, 4, 3, 22, 1, 12а, Оборище 2, Паисий 17, 12, 21, 6, 22, 19, 20, 16, 23, 3, 15, 2, 10, 26, 9, 4, 24, 14, 8, 7, Панайот Волов 5, 6, 3, Петко Войвода (Иван Гешков) 9, Седма 12, 2, 6, 1, 14, 10, 4, 7, 3, 5, Стара Планина 3, Филип Тотьо (Тодор Доков) 45, 2, 16, 8, 24, 39, 25, 35, 18, 37, 23, 20, 4, 22, 29
На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Борис I (Методи Антонов) 1, Васил Левски 11, 3, 4, 5, 1, 2, 22, 24, 20, 26, 16, 10, 8, 30, 6, 14, 18, 12, 3а, 9, 28, Георги С. Раковски (Р.Доков 15, 19, 10, Дондуков 2, 5, 7, 9, 4, 15, 14, 6, 3, 10, 13, 12, 1, 11, 8, Дунав 2, 4, Захари Стоянов (Тодор Томов 1, 2, Иван Вазов 6, 7, 2, 1, 4, 5, 3, Кирил и Методий 2, 6, 4, 8, 12, Медвен 11, 2, 16, 4, 9, 14, 15, 7, 1, 8, 17, 3, 5, 12, 13, Новаченка (Филип Кръстев) 10, 6, 12, Опълченска 1, Рударка 16, Сан Стефано 5, 3, 22, 1, 18, 10, 14, 4, 15, 8, 24, 6, Съединение (Ленин) 1, 3, УПИ Ix-238 кв.12, Хаджи Димитър 1, 2, Черешово Топче 38, 30, 7, 4, 2, 22, 48, 1, 32, 10, 26, 8, 6, 28, 16, 3, 12, 14, 36, 46, 13, 18, 5, 20, 24
На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Рашково: Вила, къща, 6
На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона Жилищна Сграда, Вила, 19 Вила, Лозята УПИ XxVII, кв.31, Вилна Зона
На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Ботевград: В.З. Чеканица 45 Вила, Строеж, къща, 12 Вила, Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, М.Чеканица, ПИ - 001088, местност Чеканица, Оборище 1, Страцин 1, 3, Чеканица Вр.Строителен Обект Жилищна Сграда, 1
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Саранск 11, 4, 10, 2а, 11
На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Рашково: махала Белчово къща, махала Габровница Вила, къща, Вила, къща, 6, 0, къща
На 18.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:45 - 15:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград
На 18.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 19.11.2019 г. /08:45 - 15:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци къща, махала Мановци, махала Ръждавец
На 18.11.2019 г. /09:45 - 14:15 ч./ - Ботевград: Адрян Атанасов 13, Васил Левски 60, 52, 51
На 18.11.2019 г. /10:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Ботевград: местност Тръстеник
На 18.11.2019 г. /10:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070, УПИ ХіV-191, кв.48, къща, ТП ТКЗС, къща
На 18.11.2019 г. /10:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе Жилищна Сграда, къща, УПИ III-25 кв. 4, Ограда, къща, къща, Вила, къща
На 18.11.2019 г. /10:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709, кв.38, Ангел Кънчев 7, 4, 2, 5, Аспарух 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23, Безименна 2, Борис I (Методи Антонов) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15, 1, Васил Друмев 1, 2, 8, 14, 6, 4, 12, 3, Васил Левски 11, 3, 4, 5, 1, 2, 22, 24, 20, 26, 16, 10, 8, 30, 6, 14, 18, 12, 3а, 9, 28, 60, 52, 37, 17, 46, 42, 19, 31, 23, 36, 32, 40, 29, 25, 50, 21, 58, 35, 54, 38, 56, 33, Васил Петлешков 5, 11, 1, 3, 2, 7, 9, Ген.Скобелев 24, 20, 30, 3, 14, 28, 26, 6, 7, 16, 22, 2, Гео Милев 4, 2, 3, 8, 5, 1, 10, 6, 7, Георги Бенковски 20, 21, 11, 10, 5, 4, 15, 19, 12, 9, 23, 16, 17, 25, 7, 2, 22, 6, 1, 14, 3, 24, 31, Георги С. Раковски (Р.Доков 54, 70, 38, 23, 24, 64, 68, 18, 29, 34, 35, 31, 26, 3, 36, 30, 66, 33, 22, 44, 40, 28, 32, 11, 25, 21, 58, 20, 60, 42, 15, 19, 10, 4, 5, 1, 7, 6, 41, 8, 2, 9, 62, 3, Гурко 1, 2, 3, Добруджа 7, 5, 2, 6, 8, 4, Дондуков 10, 2, 5, 7, 9, 4, 15, 14, 6, 3, 10, 13, 12, 1, 11, 8, Дунав 5, 6, 8, 1, 2, 4, 10, Евлоги Георгиев 1, 5, 10, 16, 11, 6, 8, 7, Елин Пелин 2, 7, 5, 1, 3, Захари Стоянов (Тодор Томов 40, 32, 44, 10, 22, 7, 17, 48, 6, 25, 46, 26, 4, 45, 36, 42, 2, 20, 5, 27, 29, 14, 16, 1, 19, 43, 28, 35, 12, 9, 23, 15, 3, 33, 39, 30, 8, 1, 2, Ивайло 6, 8, 1, 2, 4, 8, 18, Иван Вазов 6, 7, 2, 1, 4, 5, 3, Извън Регулацията Вила, Вила №45, Вила, Крайпътно Заведение, Вила, Искър 3, 15, 5, 17, 11, 13, 1, 9, Кирил и Методий 2, 6, 4, 8, 12, Козлодуй 4, 7, 1, 8, 3, 2, 6, 5, Кубрат (Христо Ветовски) 18, 11, 9, 20, 4, 12, 2, 8, 3, Любен Каравелов 42, 35, 28, 30, 44, 34, 25, 40, 29, 38, 46, 36, 31, 39, 27, 26, 32, 17, 7, 24, 11, 19, 26, 20, 13, 14, 6, 11а, 9, 21, 15, 8, 23, 4, 3, 22, 1, 12а, Медвен 18, 3, 11, 2, 16, 4, 9, 14, 15, 7, 1, 8, 17, 3, 5, 12, 13, местност Камен Дол, Московска 4, Никола Й.Вапцаров 2, 4, 7, 5, 13, 10, 6, 8, Новаченка (Филип Кръстев) 4, 10, 6, 12, Оборище 15, 1, 21, 7, 5, 19, 13, 9, 20, 11, 16, 6, 17, 3, 18, 10, 2, 2, Опълченска 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3, 1, Осма 1, Паисий 17, 12, 21, 6, 22, 19, 20, 16, 23, 3, 15, 2, 10, 26, 9, 4, 24, 14, 8, 7, Панайот Волов 5, 6, 3, Пенчо Славейков 4, 2, 7, 3, 5, 1, 10, 6, Петко Войвода (Иван Гешков) 4, 2, 20, 39, 65, 8, 7а, 16, 61, 11, 29, 35, 32, 3, 19, 9, 15, 12, 17, 33, 31, 10, 18, 22, 13, 25, 14, 21, 28, 27, 6, 7, 9, Петър Берон 2, 4, 6, 3, 5, 1, Първа 4, Рударка 2, 8, 13, 15, 6, 17, 16, С. Новачене, Общ. Ботевград път№1, Сан Стефано 14, 5, 3, 22, 1, 18, 10, 14, 4, 15, 8, 24, 6, Свобода 2, 6, 1, Седма 12, 2, 6, 1, 14, 10, 4, 7, 3, 5, Стара Планина 3, Съединение (Ленин) 17, 22, 2, 10, 4, 20, 29, 27, 13, 19, 14, 6, 21, 15, 12, 9, 7, 11, 1, 3, 20, Трети Март (Георги Димитров 5, 8, 9, 24, 1, 22a, 4, 7, 20, 12, 14, 11, 19, 22, 6, 28, 3, 21, 2, 26, 15, 10, 13, УПИ Ix-238 кв.12, Филип Тотьо (Тодор Доков) 23, 5, 19, 17, 21, 15, 25, 13, 8, 45, 2, 16, 8, 24, 39, 25, 35, 18, 37, 23, 20, 4, 22, 29, Хаджи Димитър 1, 2, Христо Ботев 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21, 2, 4, 1, Христо Смирненски 11, 10, 5, 4, 14, 3, 34, 15, 12, 13, 8, Черешово Топче 38, 30, 7, 4, 2, 22, 48, 1, 32, 10, 26, 8, 6, 28, 16, 3, 12, 14, 36, 46, 13, 18, 5, 20, 24, 54, 46, 27, 50, 48, 21, 23, 29, 42, 15, 19, 64, 17, 70, 12, 56, 13, Четвърта 8, Шипка 1, Павилион, на Магистрала Е 79
На 18.11.2019 г. /10:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол, къща
На 18.11.2019 г. /10:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008, къща, Вила, къща, Вила, къща
На 18.11.2019 г. /10:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Скравена: 000230, 11-та 30, 13, 15а, 13-та 7, 15-та 2, 3-та 42, 8-ма 7 Вила, Александър Стамболийски 1, 8, 10, 6, 12, 4, 2, 5, 1, 3, Алипи Първанов 7, 30, 18, 1, 28, 10, 20, 5, 8, 14, 11, 22, 9, 34, 4, 3, 6, 12, 26, 2, 63, 73, 86, 61, 82, 67, 69, 80, 65, 84, 88, 62, 92, 90, 57, 96, 59, 71, 94, 37, 33, 60, 50, 55, 54, 38, 41, 56, 49, 76, 17, 25, 19, 35, 23, 58, 78, 42, 68, 40, 62, 15, 45, 27, 51, 70, 12, 29, 13, 36, 64, 74, 66, 21, 44, 48, 46, 47, 52, 43, Ангел Кънчев 14, 3, 6, 12, 10, 2, Атанас Събков 4, 5, 2, 8, 4, 7, 11, 12, 9, 1, 16, 6, 3, 13, Бебреш 5, 3, 15, 7, 1, 13, 17, 9, Бенковски 7, 9, 10, 20, 18, 1, 5, 2, 3, 8, 6, 14, 4, Васил Априлов 1, Васил Вунчев 15, 20, 1, 19, 5, 16, 17, 7, 21, 9, 18, 11, 6, 26, 22, 32, 10, 14, 30, Васил Левски 8, 7, 13, 10, 14, 17, 5, 9, 1, 15, 34, 2, 18, 29, 28, 33, 24, 32, 31, 22, 35, 20, 30, 26, 38, 19, Вилна Зона Лозята Вила, 5, Врачанска 3, Гео Милев 4, 6, 2, Георги Апостолов 14, 16, 4, 1, 8, 8а, Георги Канзов 1, 3, 6, 5, 2, Георги Раковски 1, 10, 8, 3, 5, 7, 6, 13, Георги Стаменов 12, 3, 68, 8, 4, 1, 5, Герго Ценов 9, 8, 7, 10, 12, 14, 6, 1, 16, 3, 18, 4, 20, Грамаде 1, 51, 50, 78, 75, 73, 55, 56, 64, 49, 65, 60, 76, 79, 81, 52, 57, 4, 66, 41, 44, 38, 48, 14, 18а, 5, 12, 37, 3, 4, 23, 61, 26, 2, 8, 1, 36, 29, 10, 30, 15, 7, 33, 20, 21, 39, 22, 24, 43, 19, 6, 16, 11, Здравец 4, 2, Иван Вазов 6, 33, 2, 20, 16, 30, 34, 32, 13, 36, 18, 15, 9, 3, 40, 64, 26, 14, 1, 12, 35, 4, 11, 27, 38, 24, 23, 7, 25, 8, 22, 7а, 29, Иван Йотов 11, 9, 8, 4, 1, 17, 15, 5, 7, 12, 2, Изгрев 4, 6, Кап.Димитров 7, 6, 2, 4, Койдановец 1, 7, 2, 3, 9, 7, 5, 1, Кокиче 7, 3, 1, 11, 9, Комитска 10, 3, Крушарска (К.Муканска) 17, 15, 23, 27, 31, 29а, 21, 29, 14, 12, 5, 8, 20, 2, 7, 10, 3, 12, 9, 5, 6, 4, 8, 1, 13, 11, 4а, 14, Лазар Георгиев 9, 7, 10, 20, 2, 6, Лазар Стоянов 12, 5, 4, 10, 7, 20, 2, 16, 1, 18, 14, 8, Латинка 1, 6, 2, Любен Каравелов 17, 15, 1а, 24, 20, 32, 22, 26, 6, 2, 7, 8, 16, 4, 14, 13, 15, 11, 9, 1, 3, 10, 12, махалаДиловска и Драганчовска 2, 4, 3, 6, 5, махала Гледжовица, махала Паланката къща, къща, Кошара, Медвен 12, 34, 3, 2, 32, 22, 19, 30, 28, 36, 20, 14, 24, Мико Комитски 20, 1, 27а, 15, 23, 14, 3, 21, 16, 25, 9, 27, 8, 7, 18, 6, 4, 17, 13, 11, 31, Муканска 16, 10, 1, 8, 10а, Мургаш 1, 2, 4, 6, Никола Й. Вапцаров 9, 14, 2, 8, 10, 5, 6, 4, Ноновска 8, 6, 12, 7, 13, 11, 8, 20, 4, 3, 14, 18, 10, 5, 15, 1, Околовръсна 2, 3, 11, 5, 2а, 7, 2, 1, 25, 8, 19, 13, 17, 21, 15, 10, 23, Осми Март 10, 11, 4, 1, 10, 2, 3, 9, 7, 6, Паисий 3, 6, 1, Петко Студенков 19, 14, 13, 11, 9, 16, 10, 17, 18, 15, 12, 21, 16, 7, 5, 1, 3, 23, 22, 20, 34, 37, 26, 15, 24, 27, 28, Петър Берон 1, 2, 18, 10, 12, 1, 4, 16, 3, 23, 15, 22, 76, 9, 34, 20, 7, 17, 13, 19, 30, 27, 11, 24, 21, 16, ПИ №000141, Поп Банчо 2, 4, 10, 3, 8, 13, 5, 6, Поручик Георгиев 6, 12, 4, 17, 16, 3, 19, 14, 10а, 10, 13, 1, 9, 7, 11, 8, 5а, 15, С. Скравена, Общ. Ботевград път №1, Свещ. Георги Поп Димитров 5, 8, 14, 18, 6, 9, 12, 16, 20, 4, 11, 7, 2, 10, 3, 13, Свобода 9, 13, 5, 12, Сграда на Читалището, Синчец 1, Стара Планина (Ил.Миков) 43, 45, 60, 24, 3, 58, 62, 15, 19а, 5, 10, 56, 68, 31, 72, 28, 92, 53, 35, 46, 17, 88, 74, 66, 21, 41, 39, 78, 52, 76, 9, 36, 40, 94, 54, 80, 32, 42, 30, 2, 27, 22, 1, 16, 47, 11, 70, 98, 34, 8, 44, 90, 49, 18, 50, 51, 13, 29, Стефан Караджа 12, 12а, 1, 10, 5, 3, 4, 2, 8, 8, 8, Танчо Гайдарски 12, 6, 7, 13, 9, 14, 3, 5, 15, 8, 10, 17, 1, 11, 2, Тодор Попов 7, 19, 30, 20, 17, 14, 15, 11, 16, 22, 32, 28, 18, 26, 9, 5, 13, 23, 34, 27, 24, 12, 3, 10 А, 1, 2, 12, 10, 6, 8, УПИ VII-266, кв.9, Ушите 5, 4, 1, 2, 6, Хаджи Димитър 4, 13, 2, 9, 5, 11, 1, 2, Хан Аспарух 6, 5, 7, 3, 1, 4, 8, Христо Ботев 22, 54, 69, 42, 41, 32, 40, 35, 26, 37, 49, 65, 29, 60, 48, 27, 28, 94, 47, 46, 30, 61, 34, 71, 38, 39, 24, 33, 59, 18, 63, 44, 55, 62, 31, 50, 57, 58, 75, 96, 100, 77, 92, 103, 110, 79, 102, 113, 117, 64, 109, 72, 66, 74, 91, 125, 89, 127, 106, 119, 78, 90, 95, 102 къща, 94, 123, 88, 84, 70, 83, 85, 93, 68, 111, 87, 81, 82, 107, 15, 6, 8, 12, 11, 9, 16, 1, 5, 7, 17, 23, 2, 10, 4, 21, 99, Цар Борис I 3, 5, 2, 4, Цар Иван Шишман 1, 2, 8, 3, 4, 10, 5, Цар Калоян 7, 6, 14, 10, 11, 12, 5, Цар Крум 3, 1, Цар Симеон 1, 6, 4, Цено Кьонтов 1, 8, 11, 9, 13, 10, 2, 4, Чифлика 18, 9, 5, 8, 8, 14, 20, 21, 19, 6, 12, 3, 1, 15, 2, 4, 7, 30, 10, 25, 26, 11, 28, 13, Бензиностанция
На 18.11.2019 г. /10:15 - 14:30 ч./ - Скравена: Околовръсна
На 19.11.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ - Правец: IV, кв.9, IV-6393, VI, кв.2, VI-179, кв.104, VII, кв. 2, От 514-От.424 7, Бор 8, 7, Канцелария Социални Грижи, 4, Борова Гора, Бърдо 5, 3, 1, 2, 4, В.Пенчов 26, 20, Васил Драгнев 6, Васил Левски 25, 3, 24, 10, 11, 2, 9, 13, 17, 27, 16, 31а, 21, 1, 20, ТП, 6, 30, 4а, 28, 19а, 19, 29, 14, 31, 26, 7, 23, 8, 118, 133, 157, 143, 163, 147, 145, 134, 139, 136, 122, 106, 124, 151, 126, 104, 137, 155, 130, 110, 114, 128, 161, 132, 108, 133а, 141, 165, 112, 100, 159, 102, 120, 72, 86, 99, 74, 98, 80, 100, 111, 125, 105, 88, 113, 109, 123, 131, 97, 121, 101, 107, 82, 94, 129, 6, 95 А, 119, 96, 76, 103, 95, 90, ТП, 70, 66, Сборен, 56 Сборен, 93, 68, 91, 60, 62, 89, 41, 40а, 56 Сборен Блок-24 Ап, 42, 40, 38, 36, 34, 35, 39, 33, 85, 49, 41, 47, 45, 61, 83, 79, 75, 59, 63, 26а, 50, 81, 53, 65, 57, 69, 52, 71, 77, 51, 43, 87, 46, 48, 55, 73, 67, Витомерица 8, 19, 17а, 3, 8, 17, 6, 1, Владин Рът, Втора 1, Възраждане 2, 1, 13, 18, 11, 26, 20, 17, 8, 16, 22, 64, 72а, 59, 57, 68, 72, 86, 60, 43, 38, 88, 39, 78, 46, 29, 25, 52, 53, 82, 33, 31, 56, 58, ТП, 54, 49, 36, 34, 21, 98, 65, 96, 67, 69, 92, ТП, 58, 61, 100, 3, 32, Вълко Цолов 2, 4, 8, 6, 1, 3, 7, 5, Генерал Гурко 22, 20 204, 7, 4, 2, 11, 3, 13, 5, 19, 17, 8, 18, 25, 6, 6, 20, Генерал Раух 1, 23, 17, 4, 19, 15, 11, 13, 21, 6, 25, 26, Градешница 7, 2, 8, 10, 1, 6, Градище 5, 1, 3а, 3, 4 къща, Григор Гошев 27, Димитър Грънчаров 57, 27, 28, 19, 15, 21, ТП, ТП, ТП, 23, ТП, Драган Йотов 7, 9, 6, 3, 3, Езерото 12, Елаша 7, 1, 3, Стопанска Сграда, ТП, 22, 17, 14, 10, 23, 15, 25, 19, 2, 8, 16, 13, 11, 21, Епископ Генадий ТП, 28, Здравец 16, 8, 3, 14, 6, 12, 10, 18, 4, 1, 2, 5, 7, 28, 24, 26, 22, 20, Иван Пеев Маруша 14, 2, 4, 3, 6, 10, 11, 5, 1а, 9, 12, 8, 7, кв.9, УПИ VIII, Лесковец 4, 11, 10, 14, 9, 12, 2, 5, Липа 4, 2, М.Елша Имот 087033, Маняков Камък 7, 6, 5, 4, 1, 3, 2, махала Боянско къща, Стр.На Ограда, махала Дивчов Рът къща, махала Драганско къща, къща, Вила, махала Живковска Воденицата, махала Манастирица къща, 1 къща, Мтп, 1, Бунгало, 1 къща, махала Поповска, махала Правешки Ханове 26, 1, къща, 1 къща, махала Пушкарско къща, къща, къща, 67, къща, махала Симидарско къща, къща, Месност Елаша 1, местност Дългата Орница, местност Семидарска, местност Стилковски Рът, местност Топилата къща, къща, местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Младост 6, 2, 4, 11, 1, 9, 3, Моновец 8, 2, 7, 6, 15, 1, 11, 5, Никола Иванов Янин 1, 9, 6, 5, 4, 2, 3, Никола Комита 3, 4, 1, Никола Проданов 5, 12, 10, 2, 3, 6, 7, 1, Опълченска 11, 16, 15, 9, 12, ТП, 13, 2, 3, 28, 19, 26, 18, 8, 17, 5, 4, кв.176, 30, 6, 22, 22 Гараж, 21, 23, Осма 3, 7, 12, Острома 5, 1, 3, 7, 2, 4, 6, 8, Перуша 4, Пета 5, 3, Полска 6, 3, 1, 2, Поп Марко 7, 17, 10, 9, 14, 11, 4, УПИ XIII-852, кв.76, 20, 6, 16, 5, 15, 26, Първа 1, Работническа 9, 2, 1 Вила, 7, 5, 4, 3, 12, 9, Радушиновец 1 А, Роза 2, 35, С О.Т.211-О.Т.202, №1, Свети Анастасий 2, 4, 1, Свети Теодор Тирон 2, 6, Свобода 5, 3, 13, Север 210, 211, Стопански, 110, 109, Магазин Хр. Стоки, 110а, 308, 307, 109, 212, 308, 104, 201, 101, 1 203, 203, 202, 102, 105, 40 108а, 108 А, 106, 107, 108, Търговски Обект, ТП, 108а, 403, Строеж на къща, 402, до Трафопоста, 304, 303, 401, 302, 301, 103, 305, Магазин, 209, 208, 204, 206, 207, 205, 306, Седма 3, Стара Планина 4, 2, 6, ТП, Стара Река 5, 21, 9, 2, 17, 15, 23, 19, 13, 11, Страшка Могила 1, 5, 6, 4, 2, Тодор Живков 2, 1 Юробанк, 3, 1, 4, Трета 4, Трети Март 51, 49, ТП, 33, 35, 55, 41, 30, 1, 24 1, 24, 6, 6, 6а, 26 6а, 6 6, 26 6, 28 6, ТП, 20, Преместваем Търговски Обект №, 18, 13, 21, 17, 4, 29 5, 29 4, Пешеходна Зона, 27 3, 17, 3 3, 21, 2, 19, 25 2, Рум, 9, ТП, УПИ 225 кв. 110, УПИ III-862 В. 50, УПИ XV, кв.20 Върху Покрива на Младежки Дом, УПИ Х кв.57, УПИ ХI-Кв.2, Филип Тотю 5, 11, 1, 15, 13, 3, 9, 13а, Хан Аспарух 7, 2, 4, 3, 21, 8, 5, 6, Христо Ботев ТП, 3, 5, 2, 15, ТП, 21, 11, 19, 17, Цветко Вълков 3, 8, 11, 5, 6, 7, 9, 10, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, 1, 2, 4, 7, 5, ТП, Червената Вода 5, 6, 2, 3, 1, Четвърта 3, 5, Шеста 4, 1, 2, Ясен 10, Учебен Център По Банково Дело, Фургон, 110, Бунгало, 6, 5, 2, 4, 3, 104, 101, 203, 202, 102, 201, 105, 108, 108, 403, 402, 304, 301, 103, 302, 401, 303, 305, 204, 209, 208, ( 204, 205, 306, 109, 211, 212, 210, 108, 307, 308, 110
На 19.11.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Правец: IV, кв.9, Бор 8, Васил Драгнев 6, Витомерица 8, Генерал Гурко 6, Елаша 7, 1, 3, Опълченска 11, 16, 15, 9, 12, ТП, 13, 2, Север 104, Страшка Могила 1, 5, 6, 4, 2, Трети Март 20, Преместваем Търговски Обект №, 18, 13, 21, 17, Филип Тотю 5, Христо Ботев ТП, 3, 5, Червената Вода 5, 6, 2, 3, 1, 104
Община Годеч
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Туден: 015065, IV-86 кв.3, Труден, УПИ I кв.6, Вила
На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Върбница: къща, Вила
На 18.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Годеч: Додовица Вила, 42, 55, 37 Вила, Свобода 1
На 19.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Букоровци: УПИ V 130кв.13, УПИ XIII-33 кв.5, Вила
На 19.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Каленовци: XI-83, УПИ-Хі-257, кв.12
Община Долна баня
На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Деница 22, Търговска 3 Сушилна, 4, 2, 1, Стопански Двор, 119 6, 3
Община Драгоман
На 18.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мало Малово: УПИ IV-15
Община Елин Пелин
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Доганово: УПИ Ix-304, кв.26
Община Етрополе
На 20.11.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Видраре: Лъга, махала Печор
На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Етрополе: Александър Атанасов 9, Александър Спасов 2, 4, 7, 5, 6, 1, 3, 8, 10, Девети Септември 12, .6, 6, 11, 15, 9, 10, 16, 5, 7, 22, 13, 18, 20, 8, 14, 17, Руски 114, 97, 95, Павилион Реп, 100, 1, 98, 100 1, 112, Христо Ясенов 23, 11, 9, 12, 13, 14, 15, 7, 17, 21, 8, 10, 90 1
На 20.11.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Джурово: Генерал Елис 5, 7, Георги Димитров 13, Гошо Воденичаров 15, Димитър Грънчаров 15, 16 Училище, 11, 10, 30, 38, 14, 3, 24, 17, 7, 18, 36, 22, 32, 28, 20, 2, 13, 8, 34, 4, 21, Матю Воденичаров 42, 44, 19, 14, 23, 25, 29, 13, 22, 15, 41, 30, 10, 11, 9 къща, 41а, 18, 34, 16, 15а, 6, 8, 9, 1, 11, 3, 7, 5, махала Герановица 1а къща, 1 къща, къща, 11, 12б, ТП, къща, Нератовице 7, 8, 13, Отряд Бенковски 3, Павел Корчагин 7, 4, 2, 8, 4, 5, 3, 1, 9, УПИ III.Кв.2, ТП, ТП
На 20.11.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Осиковица: махала 57 Км Ам Хемус, махала Вельовци къща, махала Владовци къща, махала Вълчиновци, махала Кратунете
На 20.11.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Равнище: I кв.29, XVII-290, кв.46, махала Грозьов Дол, махала Големанско, УПИ II-196 кв.8, УПИ IV-327 кв. 30, УПИ XII-85, къща, Мтп, ТП, къща, Вила, Фурна, Стопанска Сграда, ТП, ТП, къща
На 20.11.2019 г. /08:45 - 15:15 ч./ - Джурово: махала Камилче къща
На 20.11.2019 г. /08:45 - 15:15 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ - Манаселска Река: М. Генчовци Екатте 46961, махала Буджов Дол, махала Вила Манаселски Мост, махала Гараж, махала Гола Могила, махала Долна Липа, махала Драгоица, махала Липа, махала Печор, махала Смолевица къща, махала Череша, махала Чульовци къща, Вила, Укопете, къща, ТП, Мтп
Община Ихтиман
На 18.11.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ - Белица, Общ. Ихтиман: 121063, Гроздьовци УПИ VIII-24, кв.6, махала Барата Млекопункт, Вила, Гараж, махала Бойчиновци Имот №5, Вила, махала Горобий Вила, Вили, Вили, махала Градеж Вила, махала Гроздьовци Вила, махала Средищна Гараж, Вила, махала Суевци Магазин, №, Вила, махала Широки Рът Параклис, Вили, махала Шуглеовци Вила, УПИ Vіі кв.8, Широки Рът, Кметство, Магазин, Клон Б, Сбс №5
На 18.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бърдо: Вила
На 18.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Полянци: XIx-107, УПИ III-92, кв. 8, 3, Скз Полянци, УПИ Ііі-28, кв.8, УПИ І-100 Кв 1
На 18.11.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 08:30 - 16:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ - Мечковци: УПИ VІІІ-89, кв.3, УПИ XI-95, кв.4, Вила
На 18.11.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ - Бърдо: УПИ №113 кв.№25а, Вила
На 18.11.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ - Бузяковци: Заевица, махала Поповци Параклис, УПИ III-186 кв. 17а, УПИ III-3, кв.4, Вила
На 18.11.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ - Вакарел: 913048, II-704 кв. 29, Александър Стамболийски 22 5, 24, 13, 22 6, 34, 17, 22, 16, 11, 14, 30, 12, 15, 9, 20, 38, 18, 1, 4, 2, 1, 1, 8, 10, 6, 3, Ален Мак 12, 1, 1 Катодна Станция, 6, 6а, 8, 2, 3, 7, 4, Асен Златарев 13, 1а, 9, 8, 7, 1, 3, 30, 5, 11, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 1, 2, Васил Левски 1а, 43, 37, 30, 9, 48, 14, 51, 57, 21, 45, 16, 36, 29, 20, 56, 23, 1, 7, 11, 31, 39, 5, 29а, 4, 27, 60, 44, 18, 15, 17, 26, 55, 32, 47, 49, 58, 12, 40, 50, 24, 66, 10, 49а, 2, 13, 27а, 25, 22, 42, 34, 6, 28, 59, 52, 38, Сладкарница, 8, 102, 74, 70, 88, 74 Магазин, 68, 76, 72, 96, 98, 104, 86, 84, 90, 94, 82, 100, 118, 116, 108, 67, 69, 77 къща, 110, 112, 126, 124, 120, 128, 79, 114, 81, 122, 75, Витоша 8, 12, 25, 10, 19, 23, 21, Георги Димитров 71, 67, 69, 114, 61, 65, 73, 106, Димитър Паунов 10, 18, 16, 7, 20, 22, 12, 16, 2, 5, 4, 6, Еделвайс 3, 8, 4, 6, 1, 3, Еледжик 2, 13, 9, 7, 21, 11, 19, 1, 15, 5, 17, 4, 6, 10, 3, 18, Магазин Хр.Стоки 2, Елин Пелин 29, 44, 36, 54, 25, 45, 50, 30, 33, 41, 58, 28, 38, 39, 17, Скара и Хр.Стоки, 42, 27, 26, 19, 31, 35, 32, 40, 23, 43, 34, 21, 48, 46, 37, 56, 52, 11, Млекопункт, 9, 18, 8, 10, Фурна, 16, 20, Склад Рпк, 12, 17, 1, 22, 15, 4, Железничарска 22, 16, 24, 18, 20, 6, 2, 10, 3, 8, 1, Здравец 2, 8, 3, 6, 1, 4, 4а, Ивайло 13, 9, 3, 5, 15, 1, 11, 7, Иван Вазов 16, 28, 23, 38, 17, 12, 25, 36, 27, 9, 42, 32, 18, 44, 46, 4, 1, 22, 20, 18а, 30, 29, 56, 3, 31, 2, 34, 24, 40, 13, 10, 15, 14, 33, 7, 48, 6, 5, 8, 54, 26, Иван Шишман 2, 1, 3, 4, Иглика 3, 7, 8, 10, 6, 1, 2, 5, Извън Регулацията Бензиностанция, Скз Вакарел, Искър 10, 8, 11, 5, 9, 2, 4, 12, 6, 3, 1, Кирил и Методи 7, 2, 1, 3, 5, 4, 8, 10, 6, Костадинка Трайкова 32, 34, 28, 39, 30, 36, 26, Кръста 1, 8, 10, 2, 6, Латинка 2, 5, 3, 4, 7, 1, Люлин 10, 6, 11, 6а, 2, 16, 15, 18, 7, 14, 13, 3, 8, 19, 17, 5, 1, 4, 9, 12, 22, Люляк 1, 7, 9, 4, 2, 3, 6, 5, М.Зубевица Им.№913037 Масивна Сграда/Кооп.Стол, махала Драгиовци Вила, Антена Кабелна Тв, Младост 3, 5, 9, 1, 7, 6, 13, 10, 11, 2, 4, 8, Никола Вапцаров 12, 10, 6, 14, 4, 2, 8, Никола Петков 2, 5, 16, 14, 10, 1, 9, 4, 8, 7, 12, 3, 11, 6, Оборище 3, Освобождение 1, П-Л Х, кв.11 М.Бърдо, Паисий Хилендарски 2, 6, 4, Пирин 4, 1, 8, 6, 7, 5, 9, 10, Самуил 30, 9, 7, 20, 22, 2, 21, 6, 16, 24, 28, 19, 12, 34, 3, 15, 17, 10, 33, 31, 8, 26, 5, 30, 35, 23, 13, 1, 4, 14, Свети Иван Рилски 1, 2, 3, Свети Патриарх Евтимий 34, 13, 9, 17, 38, 36, 15, 28, 32, 40, 11, 10, 2, 12, 3, 22, 20, 6, 26, 18, 16, 5, 24, 7, 1, 14, Средна Гора 13, 5, 15, 3, 17, 2, 1 Ресторант, 4, Магазин Хр.Стоки, 1, 11, Магазин Трикотаж и Текстил, 9, 1а, 2, 1, 4, 3, Стефан Стамболов 1, 10, 9, Теменуга 4, 1, 10, 3, 8, 2, 6, Тинтява 1, 2, УПИ V-391, кв.38, УПИ X-394 кв.34, Хан Аспарух 1, 2, 11, 9, 15, 7, 6, 4, 3, 5, Хан Кубрат 1, 5, 2, 3, Хановете 7, 1, 4, 10, 5, 15, 9, 11, 8, 3, 13, 6, 17, Харамлиец 7, 8, 9, 1, 2, 3, 7, 5, 6, Христо Ботев 55, 57, 69, 1, 63, 67, 59, 71, 65, 19, 34, 44, 62, 32, 92, 21, 60, 14а, 40, 22, пътен Кантон, 13, 46, 42, 56, 35, 50, 37, 4, 13а, 29, 26, 27, 10, 54, 14, 7, 48, 52, 1, 5, 16, 39, 51, 15, 30, 49, 58, 25, 12, 28, 6, 2, 18, 38, 3, 51а, 33, 53, 17, 9, Христо Смирненски 6, 1 5, 3, 1 6, 4, 5, 2, 14, 16, 9, 17, 11, 13, 8, 15, 12, 10, 7, 19, 21, 23, Цар Симеон 5, 3 А, 6, 16, 12, 18, 20, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 4, 14, Чавдар Войвода 1, 2, 12, 7, 15, 6, 3, 9, 11, 8, 17, 14, 4, 10, 5, 19, 13, 16, Чешма Ангелина 12, Шипка 8, 15, 1, 4, 13, 11, 2, 6, 5, 7, 9, 3, 17, 12, 1, 5, 13, 6, 3, 23, Бившо Апк-работилница За Метал, Бившо Апк Склад За Метали, ТП 3 Вет.Лечебница, 22, 3
На 18.11.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ - Джамузовци
На 18.11.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ - Пановци: 22
На 18.11.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ - Ръжана: УПИ Vіі-27, кв.5, П-Л Ііі-76, кв.9, Вила
На 18.11.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ - София: Вежен 14-Б
На 18.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Вакарел: П-Л Х, кв.11 М.Бърдо
На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Булаир 3, 6, 9, 8, 24, 1, 23, 16, 15, 4, 18, 12, 7, 17, 13, 5, 11, 19, 2, 10, 21, Васил Левски 10, 3, 12, 1, 6, 7, 8, 5, 2, 9, Георги Раковски 7, 17, 12, 16, 9, 15, 18, 10, 3, 11, 9 А, 14, 5, 6, 8, 2, 30, 13, Димитър Русинов 20, Люле Бургас 20, 26, 24, 22, Мъти Вир 4, 17, 26, 6, 3, 5, 13, 20, 9, 32, 10, 24, 14, 22, 2, 16, 15, 18, 19, 7, 25, Свети Софроний Врачански 52, 85, 42, 91, 48 Склад, 69, 65, 83, 75, 61, 42, 48 Склад Топливо, 79, 73, 93, 40, 81, 46, 89, 67, 44, 36, 87, 67, 38, 44, 77, 57а, 59, 63, Полигон Го, Стефан Караджа 25, 25, 21, 34, 33, 29, 17, 31, 35, 40, 23, 38, 34б, 19, 41, 42, 27, Три Уши 1, 23, 4, 13, 3, 17, 18, 25, 16, 31, 15, 20, 7, 22, 12, 29, 21, 19, 8, 6, 11, 9, 27, 5, 14, Търново 25, УПИ -VII 27090, Хан Аспарух 1, 4, 6, 10, 5, 3, 2, 5, 7, 8, Христо Смирненски 28, 38, 12, 10, 34, 6, 16, 14, 32, 36, 2, 20, 26, 30, 8, 18, 22, 4, Шипка 8, 2, 11, 6, 12, 9, 14, 4, 7, 26, 3, 5, 10, Уо
На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костадинкино: махалаСемковци УПИ ХVі-88, кв.12, махала Семковци Вила, къща, Бунгало
На 20.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман
На 21.11.2019 г. /08:00 - 10:15 ч.; 08:00 - 16:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Автомагистрала Тракия Км.36, Извън Регулация/Ам Тракия/ 35, ПИ 007083 М.Царчино
На 21.11.2019 г. /08:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Вакарел: Дренов Ръд, Дренов Рът, Елин Пелин 5, махала Дренов Рът Вила, С.Вакарел, Общ. Ихтиман, Ам Тракия, Чавдар Войвода 2, 7, 11, 3, 5, 9, 3а, Чакър Войвода 3, Чешма Ангелина 4, 3, 7, 1, 11, 2, 15, 10, 14, 5, Работилница, 6, 12, 9, Хим.Цех
На 21.11.2019 г. /08:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Веринско: 000182, X-36, кв.14, ул.13 5, УПИ Ix-23, кв.13, УПИ Ііі-124, кв.6, УПИ ХVіі-131, кв.6, УПИ 11-316, Вила, УПИ Хіі-16, кв.15, Агрс Ихтиман, Вила
На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Веринско: 000182
На 22.11.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Ихтиман: 2459 кв.996, Алеко Константинов 34, 22, 19, 10, 18, 22, 9а, 14, 21, 3, 31, 5, 8, 25, 16, 9, 2, 4, 11, 27, 13, 29, 1, 6, 28, 12, 15, 23, 24, 15 А, 26, Александър Стамболийски 59, 26, 30, 28, 63, 32, №26, 65, 24, 34, 67, 61, 27, 4, 31, 29, 19, 21, 23, 1, 17, 13, 7, 15, 2, 25, 45, 35, 41, 49, 6, 47, 33, 8, 10, 39, 12, 14, 37, 43, Антим Първи 5, 1, 2, 7, 9, 4, 3, 15, 17, 12, 19, 11, 6, 10, 11 А, 13, Арх.Генадий Ихтимански 13, 8, 9, Клуб Соц.Грижи, 19, Фурна, 1, 5, 7а, 4, 11, 7, 6, 2, Баба Вида 3, Васил Левски 65, 38, 46, 39, 51, 59, 28, 61 А, 30, 40, 43, 42, 53, 26а, 61, 44, 57, 69, 67, 47, 41, 55, 34, 32, 36, 63, 49, 26в, 45, 71, Вражебъра 3, 2, 1, 6, 4, Ген.Столетов 5, 5а, 1, 9 А, 9, 5, 2а, 2 А, 4, 2, 8, 7, 13, 16, 17, 18, 14, 9, 15, 11, 20, 7, Генерал Гурко 46, 48, 67, 52, 50, 61, 44, 65, 48а, 63, 54, 42, 57, 65а, 69, 21, 31, 5, 6, 26, 45, 41, 12, 33, 29, 25, 49, Уо, 38, 7, 24, 18, 1, 51, 15, 34, 17, 35, 22, Магазин, 28, 2, 10, 55, 43, 39, 19, 9, 24 А, 53, Офис, 30, 36, 18а, 40, 23, 20, 3, 16, 4, 32, 47, 11, 37, 1, Уо, Офис, Канцеларии Соц.Грижи, 27, 51, Генерал Шувалов 14, 3б, 6, 16, 2, 30а, 3, 22, 30, 1, 20, 3 А, 26, 28, 24, 3 В, 42, 3а, 4, 18, 5, 7, 32, Гео Милев 4, 2, 6, Георги Бенковски 26, 29, 30, 19, 34, 27, 12, 36, 15, 11, 13, 17, 21, 26 А, 21, 38, 23, 40, 36, 27, 25, Георги Раковски 52, 58, 70, 51, 50, 56, 45, 47, 49, 43, 62, 48, 41, 53, 50, 44, 37, 46, 40 А, 39, 64, 66, 35, 72, Горски Разсадник 1а, 6, Гьончо Белев 17, 3, 10, 14, 15, 7, 9, 16, 1, 11, 2, 6, 12, 13, 8, 20, 4, 18, 5, Димитър Попов 22, Магазин, Уо, 4, Тото Пункт, 2, 1, 6, 3б, 17, 11, 8а, 1, 6, 2, 9, 4, 8, 15, 13, 12, 16, 30, Димитър Ралов 5, 9, 7, 3, 8, 11, Димчо Дебелянов 17, 16, 3, 14, 6, 9, 8, 20, 18, 15, 13, 12, 10, 1, 1а, 2, Екзарх Йосиф 6, 8, 4, 7, 1, 9, 2, Елин Пелин 17, 2 А, 12, 1, 15, 5а, 13, 5, 9, 2, 21, 7, 10, 10 А, 14, 6, 11, 19, 4, Западна 19, Захари Стоянов 30, 26, 43, 20, 16, 24, 22, 18, 28, 45, 32, 14, 12, 12а, 37, 35, 33, 19, 17, 25, 27, 21, 31, 29, 8, 1, 8 А, 5, 3, 2, 4, 6, Ивайло 49а, 33, 21, 42, 32, 54, 50, 49, 15, 39, 47, 25, 42 А, 23, 45, 31, 48, 34, 19, 44, 38, 56, 28, 43, 36, 40, 35, 26, 60, 29, 40а, 37, 46, 64, 17, 30, 51, 58, 27, 62, 8, 3, 2, 10, 9а, 8а, 1, 4, 6, 5, 7, 3а, 60, 14, 12, 11, 22, 18, 20а, 13, 20, 16, 9, 24, Иван Вазов 27, 36, 33, 35, 34, 31, 30, 29, 28, 32, Канцеларии, 22, 25, 37, Иван Шишман 30, 14, 5, 27, 23 А, 28, 32, 13, 25б, 19, 11, 44, 46, 9, 2, 15, 29, 42, 7, 23, 4, 6, 20, 25, 1, 17, 24, 3, 18, 12, 16, 10, 36, 40, 34, 21, 8, 31, 26, 4, 6, 2 В, Извън Регулация Вила, Йордан Цонев 37 А, 33, 25, 38, 26, 32, 36, 28, 31, 23, 22, Стол, 21, Уо, 35, 29, 27, 24, 37, 16, 41, 9, 43, 39, 18а, 11, 10, 21, 18, 19, 15, 45, 17, 13, 1, 6, 3, 4, 7, 10, 8, 5, 7 А, 2, 9, Калето 6, 1, 7, 8, 11, 2, 3, 5, 4, Кирил и Методи 14, 15, 21, 12, 13, 18, 11, 25, 27, 10, 19, 23, 16, 2, 4, 8, 5, 1, 3, 7, 33, 37, 50, 55, 47, 34, 27, 39, 31, 41, 48, 32, 36, 30, 45, 42, 29, 44, 35, 43, 53, 51, 49, 40, 38, Кочиово 38, 27, 34, 21, 32, 23, 25, 29, 1, 36, 41, 43, 33, 47, 45, 37, 35, 17, 26, 16, 24, 22, 18, 19, 11, 13, 20, 15, 28, 30, 42, 40, 1, 33, 44, 12, 6, 2, 1, 5, 7, 10, 8, 3, 9, 4, Крали Марко 5, 15, 2, 10, 9, 4, 19, 12, 3, 7, Кръста 18, 22, 12, 8, 6, Любен Каравелов 2, 5, 21, 4, 8, 23, 3, 7, 15, 17, 13, 19, 6, 13а, 9, 10, Македония 4, 5, 3, 2, 10, 14, 1 А, 6, 22, 20, 7, 13, 1, 8, Уо, 4, 16, Малчика 2, 4, 8, 1, 3, 6, Марин Дринов 6, 7, 8, 10, 3, 12, местност Чикийца къща, 112, Помпа, Околовръстна 16, Склад Сортови Семена, Бензиностанция, Склад, 1, Млекопункт, Стоп.Сграда, Дърводелска Раб-Ца, Цех За Сандвичи, Транспорт, 3, 5, Обори, Бензиностанция, 1, Опълченска 1, 3, 7а, 7, 5, Оташлия 10, 4, 3, 8, 6, 1, 5, 7, Отец Паисий 7, 5, 9, 3, 1, 21, 23, 13, 25, 15, 17, 11, 25, 18, 37, 55, 12, 43, 53, 10, 41, 35, 29, 49, 31, 51, 27, 45, 20, 14, 39, 1, 47, 57, 16, 4, 22, 33, Панайот Волов 2, Парчевич 40, 21, 43, 14, 36, 23, 18, 38, 39, 20, 29, 41, 26, 25, 35, 28, 31, 27, 37, 33, 30, 24, Пейо Яворов 25, 7, 9, 24, 3, 21, 2, 2 А, 38, 2а, 2б, 23, 13, 15, 43, 31, 26, 45, 10, 11, 47, 20, 27а, 36, 37, 4, 22, 34, 27, 19, 23а, 18, 35, 32, 29, 39, 16, 17, 12, 41, 28, 33, 23 А, 45 А, 6, 14, 1, 5, 13а, 55, 49, 51, 53, 53, Пенчо Славейков 27, 16 Б, 33 А, 22, 16 А, 13, 16, 18, 20, 29, 33, 31, 12, 14, 21, 5, 2, 1, 25, 15, 6, 27, 23, 17, 19, 8, 21, 2, Пеньо Пенев 6, 1, 3, 4, 5, Петко Михов 7, 22, 15, 16, 18, 3, 12, 8, 25, 11, 2, 19, 31, 35, 24, 4, 6, 20, 9, 16 А, 17, 33, 1, 26, 14, 21, 13, 10, Петър Берон 10, 8, 9, 16, 1, 2, 12, 14, 2, Полковник Борис Дрангов 34, 27, 33, 31, 29, 25, 38, 44, 42, 40, 36, 15, 21, 28, 8, 20, 2, 14, 19, 13, 23, 6, 23 1, 30, 5, 12, 1, 23, 24, 32, 4, 10, 9, 22, 15 А, 11, 17, 16, 26, 18, 7, Предгарова 4, Преслав 11, 19, 15, 21, 20, 7, 22, 12, 17, 26, 18, 14, 9, 13, 24, 16, Сан Стефано 2, 5, 14, 10, 3, 8, 12, 4, 18, 11, 20, 16, 1, Свети Климент Охридски 32, 37, 13, 3, 6, 28, 032, 26, 24, 14, 10, 8, 18, 17, 38, 21, 36, 1, 19, 12, 16, 29, 11, 35, 5, 22, 25, 9, 20, 34, 15а, 15, 4, 33, 23, 31, 10, 2, 40
На 22.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Цар Освободител Зърносушилня, 2.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област София-град в периода 18 ноември - 22 ноември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област София-град в периода 18 ноември - 22 ноември

15 Ноември 2019 | 14:13 | Агенция "Фокус"
София. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 ноември - 22 ноември включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Кремиковци
На 18.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботунец 1 Бл.19 Вх.А, Б, Бл.20 Вх.А, Б
На 19.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботунец 1 Бл.24 Вх.А, Б, Бл.25 Вх.А, Б
На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Бухово: 1 Май 1, 15, 11, 19, 1, 18, 10, 13, 17, 16, 8, 14, Андрей Стоичков 5, 24, 20, 3, 14, 23, 18, 12, 8, 2, 4, 19, 14а, 6, 10, 16, 25, 11, 22, 22а, 21, 13, 15, 27, Болнична 12, 2, 4, 16, 14, 6, 10, 8, Бухово 14а, Васил Левски 9, 2, 13, 10, 16, 3, 7, 1, 12, 4, 5, 17, 6, 15, 20, 14, 8, 21, 19, 11, Данаил Бенев 3, 6, 2, 5, 8, 1, Захари Попов 2, 1, 4, 8, 3, 5, Кирил и Методий 5, 4, 1, 7, 1а, 2, 3, 6, Лазар Пешев 8, 2, 5, 6, Никола Бонев 30, 19/Кафе Аперитив, 17а, 13а, 26 Битов Комбинат, 19а, 18, 16, 18а, 24, 14а, до Бл.18, 22, 13, 34, на Спирката до Културния Дом, 30, 32, 40 Водна Помпа, 36, 17, 40 А Водна Помпа, Росни Ливади 5, Сан Стефано/23 Септември/ 8, 12, 3, 2, 4, 5, 1, 7, 1а, 34, 28, 11, 18, 18а, 30, 10, 26, Стефан Витков 23, 24а, 19, 27, 2, 16, 22, 8, 21, 14, 26, 6, 29, 11а УПИ IV-391, 12, 11, 13, 5, 17, 34, 4, 28, 30, 7, 3, 25, 24, 32, 10, 1, Стоян Илиев 5, 1, 6, 4, 2, 3, Христо Ботев 20, 19, 24, 22, 18, Черница 1
На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: местност Стария Мост 16, Никола Бонев 19
На 22.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Бухово: 1 Май 9, 3, 8а, 2, 4, 5, 1, 6, 7, 1, Атанас Спасов 8, 10, 1, 3, 5, 12, 14, 2, 4, Борча 1, Бухово 1, Васил Левски 25, 32, 29, 23, 16, 27, Витоша 9, 13, 3, 6, 2, 8, 7, 10, 5, 15, 4а, 4, 11, Георги Раковски Черквата, 3, 10, 22, 16, 7, 11, 1, 12, 18, 20, 5, 14, Гороцвет 13, 13а, 20, 8, 15, 4, 7, 18, 14, 9, 6, 12, 17, 22, 2, 1, 11, 10, 16, Данаил Бенев 9, 7, 12, 10, Дядо Милотин 5, 7, 3, 9, 1, Захари Попов 36, 44, 29, 33, 34, 46, 38, 16, 42, 10, 24, 28, 19, 30, 25, 26, 12, 11, Ектте 07140, 27, 9, 31, 32, 20, 13, 40, 24 С/У Стопанския Двор, 15, 23, 17, 18, Здравец 4, 2, 1, Иглика 3, 8, 2, 4, 5, 6, Камъка 4, 1, 6, 3, Никола Бонев 20, 12, на Площада, до Черквата, 8, 10, Рила 1, 11, 7, 3, 9, 2, Средо Бърдо ПИ 07140.8092.13, 5, 3, 1, 6, 4, Стара Планина 6а, 1, 7, 2, 4, 6, Стефан Витков 2, Стефан Караджа 18, 15, 4, 19, 3, 17, 6, 9, 7, 11, 1, 8, 23, 12, 2, 13, Теменужка 5, 6, 2, Христо Ботев 4, 2, 2а, 11, 13, 7, 8, 5, 12, 8а, 3, 6, 10, 17, Чучура 6, 4, 8, Шумни Дол 2, 5, 6, 1
На 22.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Никола Бонев, 7
На 22.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботунец 1 Бл.22 Вх.А, Б, Бл.23 Вх.А, Б
Община Лозенец
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:45 - 16:45 ч./ - София: 68134.1972.1566, М. Драгалевци 68134.1972.2907, Околовръстен път Имот1415, 1 Симеоново, Меб.Маг, 187, Имот 1317, Симеоново ПИ 904, К.Л.684, 702, Симеоновско Шосе 146, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 142 Кръстовище Окол.Път, 150 УПИ-ІІІ-1307-2044-1947 кв.10а, Околовръстев път, С.Шосе-Околов.Път/, 144, 86б, 140, 94, Им.1439
За периода 20-21.11.2019 г. /17:00 - 00:30 ч./ - София: Джеймс Баучер/Антон Иванов 2, Димитър Димов 13, 15 107 Оу Хан Крум, Йоан Екзарх 48, 50.52.54.45 63
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Аспарух Лешников/484-та/, Борис Руменов/482-ра/, Проф. Петър Шапкарев, Сашо Николов-Сладура/483-та, Черни Връх
На 18.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - София: УПИ V-2227, кв.80, Черни Връх 157, 161 А, 157б Chemco Grup ; Строителен Магазин Boro
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч./ - София: Симеоновско Шосе 102в Сграда 9, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 115, 104б, 106, 1113а, 102, 106б, 108, 106б къща 20, 102в, 106б, 198, 113, 113а, 198
На 19.11.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: Академик Петър Динеков 11, Димитър .Шишманов 2, Яна Язова 5, 7
На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Сашо Николов-Сладура/483-та
На 21.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ - София: Св.Наум/Трайчо Костов/ 70, 70а, 72, Хр.Стоки
На 21.11.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - София: Черни Връх 159 Затворен Комплекс (Бизнес Център), Ник Мар
Община Люлин
На 20.11.2019 г. /09:30 - 12:45 ч./ - София: 391-ва/Люлин/ до 32, 32а, 34, 32, Люлин 6, Люлин 7 731, 732, 737, до 724, 736, до 731, С/У 737, Петър Дертлиев /Ж.К.Люлин/ 57
На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Люлин 1 004, 010, Автосервиз
Община Младост
На 18.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Александър Малинов №51 Вх 1
На 18.11.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - София: I-635, кв.38, I-635, кв.38
На 18.11.2019 г. /14:15 - 16:00 ч./ - София: I-635, кв.38
На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Александър Малинов №51 Вх 1, Александър Малинов №51 Вх 3
На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ - София: В.З.Косанин Дол
На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: 406-та/Младост 4/, Младост 4 479, Последна Спирка на Автобусите, Последна Спирка на Автобуси 76
На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: X-159.2548, В.З.Косанин Дол УПИ XXXV-608.2202 кв.6, Вилна Зона Косанин Дол УПИ V-141, кв.40а, Есенни Мотиви 11, ПИ 04234.6915.2730
На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Панчарево: XVII-2912, кв.10а, Xx-2298, Косанин Дол, В.З.Касанин Дол, УПИ Х-148, кв.39, В.З.Косанин Дол, Забел 13, Косанин Дол ПИ 55419.6704.2078, Местн.Косанин Дол, местност Косанин Дол УПИ 2205 кв.10 Р-Н Панчарево, УПИ9-158 кв. 40, УПИ 16-155 кв.39, 11 Сграда 1, УПИ 6-3005 кв.39, кв.40а, ул. Забел 11, ПИ 2888, 11 Сграда №1, 11 Сграда 1, 12 Сграда 2, 12 Сграда №2, местност Ширините 7 къща 1, 10 Пл№2145, 6, 7 къща 9, 7, 7 къща 2, 7 къща 10, 5, П2816 Кв465, 27, 31, 2, 3, 3, 1, 1а, 4, 1б, 1, 11 Сграда 1, Ширините
На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - София: местност Косанин Дол Вила, Вила
На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Д-Р София Аврамова 3 511, 3, Младост 1а 510а, 511, 510а/Н.Тяло, ТПс/У 511
На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:45 ч./ - KosanIn Dol: 3 2
На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Младост 1а 507, 515, 512, 513
На 21.11.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ - София: Самоковско Шосе 2
На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Александър Малинов №51 Вх 5, Александър Малинов №51 Вх 6
Община Надежда
На 18.11.2019 г. /09:00 - 11:15 ч./ - София: Гуслари/Торпедо/ 54, Лев Толстой 35, Толстой 35, 1 39
На 19.11.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Рожен 78
Община Оборище
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бяло Море 25, Ген. Данаил Николаев/Цвятко 20, 22 /Бяло Море/, 20, 20 8гараж, Искър 100, 83, 81, 98, 96, Майор Агов 9, Петра 19, 11-13, 6-8 Гараж 3, 6-8 Гаражи 1 и 2, 6-8 Гараж 9, 6-8 Ателие 2, 10 Гараж 1, 6-8 Гараж 4, 10, Офис, 6-8 Бистро, 10, 6-8 Гараж 5, 6-8 Офис 4, 6-8 Ателие 1, 6-8 Офис 3, 10 Гараж 3, 6-8 Гараж 6, 6-8 Гараж 8, Чумерна/Коста Янков/ 5
На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Оборище 13
На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Оборище 103 Вх.Б
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Дунав 31
На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Ген. Данаил Николаев/Цвятко 18, 18а, 18б, Петра 12, 19, 14, 17, Цар Симеон 31 Ателие 3, 31 Гараж 1, 31 Гараж 2, 31 Гараж 3, 31 Ателие 1, 31 Офис, 31 Гараж 4, 31 Магазин 3, 31 Ателие 4, 31 Ателие 5, 31 Офис 5, 31, 31 Ателие 2, 31 Аптека
Община Овча купел
На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Мало Бучино: Малобучински път/Ман.Дол/ 73, Милин Камък/В.З.Симоница/, Разсадника/В.З.Ман.Дол/ 4, Рила 21
На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: 1-ва М.Шевовица ул.Малина, Бор кв.1, 4 Мало Бучино, 31, 19, Йордан Бакалов-Стубел/419/ 16 М Шевовица П- Л050016, Липа В.З. Манилов Дол, 37 Мест. Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол, М Малинов Дол, УПИ Ііі-19, Кв 1, М.Малинов Дол, Малина / Симеоново 5, Малобученски пътупи XV-133кв.7 47, Малобучински път 19, 94, 12, 9, 81 М.Манилов Дол, 24, 13, 21, до Язовира, 14, 53, Медвен/Маргарита Георгиева/ Имот №050010, местност Манилов Дол Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т.595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М.Шевовица Им.05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, до Колите, Строеж, 35, местност Суходол път За Банкя до Язовира, до Болницата, 26, местност Суходолско Землище Вила, Манилов Дол, 21, 71, Овча Купел М. Шевовица, М.Шевовица П-Л 50012, М.Шевовица, Разсадника, Суходол кв.Манилов Дол 16-18, Суходолски път Вила, УПИ VIII-13, кв.7 Малобучински път №63, УПИ-III-232, УПИ-X-153 кв.3, Филиповци М. Манилов Дол- Шевовица, М. Манилов Дол
На 19.11.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ - София: Цар Борис III/Девети Септ. 136в, 138, 136, 136б
На 20.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: В.З. Люлин Р- Овча Купел, 111-та/Младост/ 99, VII-263, XVI-190, XVII-191.Mr 68134.4324.191 М.Люлин, В.З. Люлин кв.8, УПИ ХVі-108 кв.14, кв.10 П-Л 71, кв.7 П-Л 3-15, кв.20, кв.14, кв.4 П-Л 207, кв.18, УПИ Хі-246 кв.2, ул.Калина, кв.17, М.Бонсови Поляни, кв.9 П-Л 12-17, кв.12 П-Л 14, кв.14 П-Л 24, кв.9, кв.14 П-Л 2, Вила, кв. 13, кв.11 ул.Калина, ПИ 68134.1897.510, кв.3, кв.6 П-Л 35, кв.10, В.З.Люлин УПИ-Ххііі-219 кв.4, В.З.Люлин, УПИ V -1075, Кв 10, Вз.Люлин УПИ III-171 кв.11, Георги Бенковски 6, Люлин кв. 1, Люлинска Скала 3, Местн.В.З Люлин, Местн.В.З Люлин, УПИ III-340, кв.9, местност Бонсови Поляни кв.19 Вз Люлин, кв.21 В.З. Люлин, Червена Роза 10, кв.21-7, кв.6, кв.4 П-Л Vіі, В.З.Люлин, кв.10, Кърлежа, Герена 7, кв.19, кв.10 П-Л 3-27, Пирамидата, Бунгало, Временна Постройка, кв.14, кв.21, УПИ IV-234 кв.3, кв.4, Вила, Т.Ливад, кв.9 Вз Люлин, кв.18 Борис 1-61, Вз Люлив, УПИ II-176 кв.11, кв.18, Урал 19-Г.Б, ул.63, кв.7 П-Л 146, кв.15, УПИ 8-229, кв.17, УПИ XIx-226 кв.4, Луд Гидия, кв.7, кв.4 Вила, 2 Вз Люлин, Турско Ливаде, кв.6 П-Л 11, Барака, Вз Люлин, УПИ V-233, кв.9, кв.13, кв.Кърлежа, УПИ Ix-58 кв.18, кв.12 Вз Люлин, кв.60 Вз Люлин, кв.21 Вз Люлин, П-Л 1-339, кв.6 Вз Люлин, УПИ XI кв.6 П-Л №181, кв.40, 57 Бенковски, кв.2, УПИ VII-196 кв.17, кв.3 П-Л Vі, Кюпо, Бл.Кърлежа, кв.3, П-Л 7, кв.1, кв.8, Овча Купел Вз.Люлин УПИ Хі -249, ПИ 1898.28, М.В.З.Леските, Пъстроцветна 14, УПИ 13-251, 252, кв.1, УПИ Ііі-170, кв.15 М.В.З.Люлин
На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 646-та/Овча Купел/ 3, 5, 4, 5 А, 4 А, 1, 7, 1а кв.62, 2, 737-ма 1, 8, 2, 6, 750-та/Овча Купел/ 2, Венец 6, 1а, 8, 4, 2, Вечерница 12, 10, 21, 9а, 14, 8а, 8, 4, 11, 1, 6, 9, Гладиола 5, Здравец 1, 4, 7, 5, 3, 2, 9, 6, Каменица 24, 15, Обзор 20, 15, 14, 22, 23, 16, 8, 8а, 19, 13, 21, 6, ул.646, 12 /Ул. Роза, Р-Н Овча Купел, 10а, Отдих 14, 21, 9а, 19, 16, 15, 7, 23, 11, 17, 9
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: местност Суходол Серумен Институт, до Болницата, Болница За Наркомани, Суходол База Люлин
На 21.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Бойчо Огнянов 1а, 14, 16а, 1в, Драгоман 10
Община Панчарево
На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Панчарево: Вилна Зона Градище Вила
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Околовръстен път
На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ - Кокаляне: 37914.6848.1617, 37914.6848.3100 В.З Бяла Нива, Болницата 1, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3101, Грамада 5, 11, 10, 12, Димитър Благоев 39, 38, 26, Ела 16, 13, 15, 10, 17, 12, Лъката 16, 20, 18, 21, 17а, 11а, 19, 14, Петров Кладенец 21, Цар Иван Асен II/Петър Янев 63, 35, 36, 33, 10, 32, 14, 4, 27, 45, 12, 51, 39, 3, 18, 20, 41, 6, 53, 40, 24, УПИ 2804, къща, 13
На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ - Панчарево: 55419.6707.1414, 55419.6717.1680, Акация/В.З.Беликата/ ПИ 55419.6708.639, Александър Стамболийски 8, 17, 10, 11, 9, 13, 15, 19, 10а, Батийница/24-та/ 16, и Люляк, 8, Беликата 6, 15, 10, 19, 17, 1, 51, 3, 13, 8, 4, 2, 17-А, 45, 5, 9, 7, къща, Беликата УПИ XxI-485 Кв 485, Борова Гора/10-та/ 8, 11, 2, 13, 9, 4 Дебело Гуно, Бяла Нива, Васил Левски/9 Септември/ 1, 6-А, 6, Вилна Зона Градище къща, Вила, 2 Вила, Вила, УПИ Ix-1014 Кв:3, ПИ 2970, къща, 15 къща, къща, Вила, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, 5, 17 Вила, 28, УПИ XxxV-745, кв.2, 45, Дебело Гуно ТП Кл.1 Ст.2, УПИ І-2187 Кв 9, ТП Гробища, Стълб 4, Вила, Вила, Деница/В.З.Градище/ 6, Детелина/31-ва/ 5, 11, 9 М-Ст Дебело Гуно УПИ2-2379, Детски Град, Държов Дол П-Л 16 86/, Вила, ПИ 55419.6717.3000 М. Бяла Нива, Еделвайс/5-та/ 3, Калина/3-та/ 1 Деб.Гуно, 9, 2, 5 М. Дебело Гуна, Курията 19, Латинка/4-та/ 18, 12, 1, 10, 16, Ловджийска Чешма 58а, 23, 54, 1, Люляк/30-та/ и Еделвайс, 33, 5, 38, 41, Мест. Падинето ПИ 1689, местност Граовище ПИ 55419.6709.211, местност Косанин Дол, Младежка/В.З.Градище/ 2, 10, 31, 9, 5, Вила, Незабравка/В.З.Градище/ 15, 23 Вила, Петър Менджийски 12, 1, 7, 2, 3-А, 16, 8, 12-А, 4, 11, 6, 5, 14, 9, 10, 3, 2а, Ралица/В.З.Градище/ 24, 6, Ружа/В.З.Градище/, Теменуга/2-ра/ 11 Вила, 18, 3, 16, 12 М.Дебело Гуно, 15, УПИ V-1411, 2, 8, Тинтява/В.З.Градище/ 9, Топола/В.З.Беликата/, УПИ ІV-1216, кв.15 М.Дебело Гуно, Явор/6-та/ 10, 3
На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ - София: местност Косанин Дол Вила, Вила, Вила, Цар Иван Асен II 53, 28, Панч Бистр.Път, Панч Стоп.Двор, Панч Бистр.Път
На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Кокаляне: 004053, 37914.6848.2637, Александър Генков/Г.Панков/ С/У Овчарника, 15, 20, 20а, 14, 17, 6а, 8, 18, 26, 22а, 7, 10, 22, 16, 24, 19, 12, 13, Поделение 26480, 14, 1, 3, 4, 2, Болницата, Бор М Спас ПИ 2223, УПИ 998 кв.22, Валозите 1 А, 11, 5, 1, 9, 7, Васил Левски/Лиляна Димитро 44, 32, 35, 2а, 5 А, 1 А, 3, 1, 6, 7, 2, 1а, 4, 1а, 14, 13а, 10, 21, 19, 23, 6, 12, 13, 9, 12 А, Ведена 21, 13, 15, 8, 1, 3, 9, 17, 4, 13а, 7а, 19, 6, 7, 11, 12, 5, 2, Вец Кокаляне Вила, 4, Вила, 1, 3, 2, Вилна Зона Батиница ПИ 55419.6710.2827, Вила, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3072, Вилна Зона Китката Пл.№1017, кв.21, Кл.А Ст.13, къща, Вила, Ген.Кирил Ботев/Александър 4, 2, 4а, 1в, Грамада 6, 8, 9, 7, 7а, 3, 1, Димитър Благоев 2, 30, 22, 10, Държов Дол 19, Ела 13, 16, Здравец 6, 2, 4, Зора 10а, 10, 5, 15, 21, ул Чуката 2 Вз Кокалянски Ханч, 11, 2, 1, 16, 8, Иван Шишман 8, 30, 9, 36, 24, 29, 19, 18, 5, 2, 32, 28, 26, 10, 11, 34, 6, 16, 15, 1, 17, Изгрев 3, УПИ VII-155, Кв 17, 1, 3, 2, Искър 2, 57, 75 А, 54, 71, 72, 63 А, 69, 69 А, 58, 79, 61, 73, 63, 77, 67, 48, 65, 59, 50, 56, 3, 21а, №8, 49а, 22, 19, 26, 22а, 45, 37, 21, 39г, 36, 38, 16, 23, 31а, 15, 30, 39а, 14, 28, 25, 17, 57, 46, 40, 24, 47, 18, 49, и ул.Шишман, 26а, 27, 44, 39, 13, 6, 8, 10, №8, 1, 14, 7, 4, 16, 5, 5 А, 12, Кокалянски Ханчета, Кръстан Младенов 14, 4, 3, 8, 6, 1, 12, 20, 7, 5, 9, 15а, 22, 11, 18, 15, 13, 20а, 16, 2, Латинка 7, 15, 4, 12а, 20а, 9, 27, 8а, 12, 22, 11, 13, 3, М.Шабадина, 17, 1, 7, 10, 2, Лъката 5, 17, 18, 19, 31, Люляците 2, 3, 4, 1, 2б, М. Бяла Нива ПИ 1773, М.Овнарница, Малчика 8, 9, 4, 2, 5, 10, 6, 1, 7, Местн.Свлачището УПИ 3-954 Кв 40, Михово Блато 11, 15, 7, 8, 5, 13, Оптичен Шкаф, 3, 1, Могилата 13, 4, 3, 1, 9, Околовръстна 3, 5, 1, 7, 21, 25, 2, 15, 36, 5, 11, 19, 3, 13, 12, Орниче 1, 13, 6, 2, 14, 12, 10, 4, 8, 16, Петров Кладенец 20, 11, Петър Берон 21, 27, 18, 25, 23, 20, 18, 12, 15, 6 А, 11, 17, 19, 9, 5 А, 2, 10, 16, 13, 5, 14, 1, 9, ПИ 1834 М. Бялата Нива, Пролет 3б, 18, 4, 10, 2, 6а, 12, 23а, 15, 7, 14, 16, 20, 8, 9, 1, 5, 3, 3а, Ралица 9, 4, 12, 8, 6, Родолюбие 1, 26, 30, 2, Роза 12, Роса 8, 6, 7, 1, 9, 11, 4, УПИ2-983 кв.40, 15а, УПИ XI-112, 5, 11, Самоковско Шосе 18, 34 Б, 32 А, Кафене, 34 А, 30б, 30, 36, 20, 26, 32, 34, 28, Св.Св.Кирил и Методий/Симео 20-3, 20-14, 20-10, 1, 8, 9, 5, 4, 20-12, 2, Слатин Дол 11, 6, 18, 9-11, 5, 4, 12, 8, 30, 7, 1а, Старата Чешма/Вис.Круша/ 8, 18, 1, къща, 7, 6, 20, 12, 5, 11, 3, 4, 16, 9, 14, 13, 10, Стефан Караджа/Лазар Симов/ 15, 17-15, 17, 4, 17-3, 2, 17-4, 17-1, 17-2, Тодорини Кукли 10, 16, 7, 4, 13а, 152, 13, 11, 2, 6, 12, 9, 17, 14, 15, Тополите 16, 6, 24, 8, 22, 5, 9, 23, 2а, 2, 13, 15, 19, 29, 12, 21, 4, 32, 3, 10, 27, 17, 26, 14, 11, 18, 7, 30, 18а, 25, Трудолюбие 1, 2, 3, УПИ Ix-1173, 2011 кв.25, Урвич 25, 11, 9, 21, 6, Старата Чешма, 13, 35, 27, 19, 3, 17, 7а, 20, 4, 2, 10, 24, 14, 26, 12, 5, 29, 31, 16, 23, 1, 18, 28, 22, Вила, Цар Иван Асен II/Петър Янев 16, 29, 2, 19, 24, 6, 15, ПИ 2399, 12, 7, 9, 4, 14, 14-16, 13, 11, 5, 1, 17, 5, Цар Калоян/Любен Янков/ 12, 4, 3, 6, 8, 1, 10, 2, Явор
На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Панчарево: 38-ма В.З.Беликата, 55419.6708.3174 М.Беликата, XVI-358 М.Беликата, Акация/В.З.Беликата/ 10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево ул.Ака, Батийница/24-та/ ПИ 1572, Беликата Вила, 10, 1, кв.35 УПИ V-468, кв. 11 Парцел 11 Имот 153, ПИ 501, УПИ VI-4 кв.19, кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ Хі-444 кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 кв.26, Божур/В.З.Беликата/ 8, Вз Градище Идент.042346950625, Вз Косанин Дол П-Л ІV-197, кв.2, Вилна Зона Беликата УПИ Хііі-672, кв.6, УПИ Vііі- 268 Кв 9, УПИ 7-288 Кв 17, Кв 1 УПИ 3-3, Кв 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 кв. 1, УПИ Xx-245 кв.16, Вила, 1, УПИ Vі-228 кв.16, 2, УПИ Хі- 255, кв.18, Кв 18 УПИ 12-256, къща, УПИ Vііі - 271, УПИ III-3 кв.1, Вила №7, УПИ ХVі - 239 кв.16, При Казана, УПИ 5-201 кв. 15, УПИ Іі - 78 кв. 9, Кв5 УПИ 3-64, УПИ XVI-282 кв.10, УПИ Ххіі-590 кв.16, П-Л 4980 Кв 9, УПИ ХіV-85 кв.9, Кв 16 УПИ 15-238, Кв 1 Парцел 22, Кв 6 УПИ Vі -70 УПИ-Хіх-95 УПИ, УПИ 8 Кв 3, ПИ 55419.6708.281.1 ул. Невен 19, кв.1 УПИ Хіі-11, кв.16 УПИ XI- 235, УПИ 25-240 кв. 16, Кв 6 УПИ 21-97, Кв 10, Парцел І, Имот 278, Парцел XV-14 кв. 1, ул. Беликата до Новия Вец, УПИ Vі -306 кв.21, УПИ Ііі-538, кв.37, УПИ XIII-166 кв.14, УПИ Хіі-460, УПИ 30-491 кв. 34, УПИ ХVіі-332, УПИ Х-478, кв.34, Акация №5а, УПИ IV-344 кв.22, Панчарево В.З.Беликата УПИ-Vі-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, УПИ10-428 кв. 32, Парцел 9 кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ Vііі - 566 кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ Vі-159 кв.14- ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ Іі, УПИ Ііі 386 кв.24, УПИ Vііі-378 кв.26, УПИ V-415 Кв 30, УПИ 11-424 кв.30, УПИ Іх - 378 кв. 76, УПИ ХVіі-401 кв.27, кв.21 Парцел 26-325, УПИ ХVііі - 407 кв.29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ IV-461 кв.33, УПИ V-432 кв.34, УПИ Ііі -339 кв.20, УПИ Vііі -183 кв.12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХхV Имот.№324 К21, УПИ Х.Іі-168кв. 13 кв.Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ Vіі - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХхVі-492 кв.34, УПИ Vііі -183 кв.12, УПИ IV-157 кв.14, УПИ Ііі-643, кв.32, УПИ Хіі, кв.27, УПИ Хіх -205 кв.15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 кв.33, УПИ Іі-470 кв.34, УПИ XIII кв.13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ ХV - 406 кв. 27, УПИ V-337, кв.20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ ХV кв.34, Вила, Вилна Зона Градище ПИ 04234.6950.550, ул.1- Ва -- 10, ПИ 1965, 22, ул6 УПИ Хит4097, 11, 24, къща, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, Деница/В.З.Градище/ 26, 14, 9, 22, Детски Град Вила, Зорница/В.З.Градище/ 26, 30, кв.Кокаляне, Косанин Дол, Липа/В.З.Беликата/ 5, 1, Люляк/30-та/ 3, Мак/В.З.Беликата/, местност Косанин Дол УПИ 19-308 Кв29, Младежка/В.З.Градище/, Морава/В.З.Беликата/ 8, Нарцис/В.З.Беликата/ 26, Невен/В.З.Беликата/ 22, 69, Полски Хвощ 3, Роза/В.З.Беликата/ 5, Ружа/В.З.Градище/ 3, Синигер/В.З.Беликата/ 12, Сълзица/В.З.Градище/ 18, Тинтява/В.З.Градище/ 13, Топола/В.З.Беликата/ 15, Хіх-299, Явор/6-та/ къща, Ягода/В.З.Беликата/ 43, № .
На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - София: І - 817, кв.24а, Акация 13, Беликата, В.З. Косанин Дол УПИ XX-305, Ген. Кирил Ботев 2, Ген. Паренсов 30а, Искър 33, 22а, Майстор Мил.Радомирец/667/, местност Косанин Дол Вила, Ралица 10, София, Р-Н Панчарево, УПИхіі-541, 663 кв.13, Урвич 4
На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 04234.6950.3084, В.З Градище
На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Герман: Зона За Отдих
На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Мекстн.Бялата Нива
На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Ветрената Мелница 6, Вилна Зона Косанин Дол 1, Есенни Мотиви 4
На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Панчарево: XXXII-3174 кв. 42а Косанин Дол, В.З Косанин Дол УПИ Хіх-2197 кв.41, В.З.Косанин Дол, Вилна Зона Градище, Касанин Дол УПИ Vі-2064 кв.42а, Косанин Дол Идент.04234.6915.2031.1, местност Косанин Дол Офис и Сервизна База, кв.41 УПИ 14-2219, 999, УПИ ХХХVІІ-2198 кв.6
На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ - София: местност Косанин Дол Вила
На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: 22472, Албена/41-ва/ 4, 6, 8, Бреза Вила, 22, къща, Кв46 УПИ I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина, Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 ул.Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, къща, Барака, 19, 16, Вила, 23, Дълга Поляна 10а, Вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, къща, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, ул. Диляна V-305.308 кв.52, ул.Диляна УПИ 305, 307, кв.52, УПИ I 205, кв. 9, Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, къща, Ясен 2, 12, 6, 4
На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 04234.6914.10, XVI-681, кв.1 В.З.Косанин Дол, В.З. Косанин Дол 9, Вилна Зона Косанин Дол X-430, кв.4, 100, Горно Ливаде /В.З. Косанин Дол/ 15, Попов Извор 33, 27
На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Панчарево: В.З Косанин Дол УПИ І-122 кв.14, Вилна Зона Градище къща, Вила, Детски Град, Касанин Дол 2, Косана 2, Косана УПИ III-159 39, Косанин Дол УПИ III, местност Косанин Дол къща, 999, Строителство, 18, Барака, УПИ ХХІ -185 Кв 21, 1, Имот 00017, Кл.А Ст.33, УПИ IX-151 кв.39, местност Ширините, Сини Връх 7, УПИ XIX-1 кв.6
На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - София: В.З.Косанин Дол, УПИ ХХІІ-201, кв.21, Вз Косанин Дол УПИ ХХХVІІІ-398 кв.2, местност Косанин Дол Вила, Търново 15, Пречиствателно Съоражение
На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Кокаляне: 004053, 37914.6848.1617, 37914.6848.2637, 37914.6848.3100 В.З Бяла Нива, Александър Генков/Г.Панков/ С/У Овчарника, 15, 20, 20а, 14, 17, 6а, 8, 18, 26, 22а, 7, 10, 22, 16, 24, 19, 12, 13, Поделение 26480, 14, 1, 3, 4, 2, Болницата 1, Болницата, Бор М Спас ПИ 2223, УПИ 998 кв.22, Валозите 1 А, 11, 5, 1, 9, 7, Васил Левски/Лиляна Димитро 44, 32, 35, 2а, 5 А, 1 А, 3, 1, 6, 7, 2, 1а, 4, 1а, 14, 13а, 10, 21, 19, 23, 6, 12, 13, 9, 12 А, Ведена 21, 13, 15, 8, 1, 3, 9, 17, 4, 13а, 7а, 19, 6, 7, 11, 12, 5, 2, Вец Кокаляне Вила, 4, Вила, 1, 3, 2, Вилна Зона Батиница ПИ 55419.6710.2827, Вила, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3101, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3072, Вилна Зона Китката Пл.№1017, кв.21, Кл.А Ст.13, къща, Вила, Ген.Кирил Ботев/Александър 4, 2, 4а, 1в, Грамада 5, 11, 10, 12, Грамада 6, 8, 9, 7, 7а, 3, 1, Димитър Благоев 39, 38, 26, Димитър Благоев 2, 30, 22, 10, Държов Дол 19, Ела 16, 13, 15, 10, 17, 12, Ела 13, 16, Здравец 6, 2, 4, Зора 10а, 10, 5, 15, 21, ул Чуката 2 Вз Кокалянски Ханч, 11, 2, 1, 16, 8, Иван Шишман 8, 30, 9, 36, 24, 29, 19, 18, 5, 2, 32, 28, 26, 10, 11, 34, 6, 16, 15, 1, 17, Изгрев 3, УПИ VII-155, Кв 17, 1, 3, 2, Искър 2, 57, 75 А, 54, 71, 72, 63 А, 69, 69 А, 58, 79, 61, 73, 63, 77, 67, 48, 65, 59, 50, 56, 3, 21а, №8, 49а, 22, 19, 26, 22а, 45, 37, 21, 39г, 36, 38, 16, 23, 31а, 15, 30, 39а, 14, 28, 25, 17, 57, 46, 40, 24, 47, 18, 49, и ул.Шишман, 26а, 27, 44, 39, 13, 6, 8, 10, №8, 1, 14, 7, 4, 16, 5, 5 А, 12, Кокалянски Ханчета, Кръстан Младенов 14, 4, 3, 8, 6, 1, 12, 20, 7, 5, 9, 15а, 22, 11, 18, 15, 13, 20а, 16, 2, Латинка 7, 15, 4, 12а, 20а, 9, 27, 8а, 12, 22, 11, 13, 3, М.Шабадина, 17, 1, 7, 10, 2, Лъката 16, 20, 18, 21, 17а, 11а, 19, 14, Лъката 5, 17, 18, 19, 31, Люляците 2, 3, 4, 1, 2б, М. Бяла Нива ПИ 1773, М.Овнарница, Малчика 8, 9, 4, 2, 5, 10, 6, 1, 7, Местн.Свлачището УПИ 3-954 Кв 40, Михово Блато 11, 15, 7, 8, 5, 13, Оптичен Шкаф, 3, 1, Могилата 13, 4, 3, 1, 9, Околовръстна 3, 5, 1, 7, 21, 25, 2, 15, 36, 5, 11, 19, 3, 13, 12, Орниче 1, 13, 6, 2, 14, 12, 10, 4, 8, 16, Петров Кладенец 21, Петров Кладенец 20, 11, Петър Берон 21, 27, 18, 25, 23, 20, 18, 12, 15, 6 А, 11, 17, 19, 9, 5 А, 2, 10, 16, 13, 5, 14, 1, 9, ПИ 1834 М. Бялата Нива, Пролет 3б, 18, 4, 10, 2, 6а, 12, 23а, 15, 7, 14, 16, 20, 8, 9, 1, 5, 3, 3а, Ралица 9, 4, 12, 8, 6, Родолюбие 1, 26, 30, 2, Роза 12, Роса 8, 6, 7, 1, 9, 11, 4, УПИ2-983 кв.40, 15а, УПИ XI-112, 5, 11, Самоковско Шосе 18, 34 Б, 32 А, Кафене, 34 А, 30б, 30, 36, 20, 26, 32, 34, 28, Св.Св.Кирил и Методий/Симео 20-3, 20-14, 20-10, 1, 8, 9, 5, 4, 20-12, 2, Слатин Дол 11, 6, 18, 9-11, 5, 4, 12, 8, 30, 7, 1а, Старата Чешма/Вис.Круша/ 8, 18, 1, къща, 7, 6, 20, 12, 5, 11, 3, 4, 16, 9, 14, 13, 10, Стефан Караджа/Лазар Симов/ 15, 17-15, 17, 4, 17-3, 2, 17-4, 17-1, 17-2, Тодорини Кукли 10, 16, 7, 4, 13а, 152, 13, 11, 2, 6, 12, 9, 17, 14, 15, Тополите 16, 6, 24, 8, 22, 5, 9, 23, 2а, 2, 13, 15, 19, 29, 12, 21, 4, 32, 3, 10, 27, 17, 26, 14, 11, 18, 7, 30, 18а, 25, Трудолюбие 1, 2, 3, УПИ Ix-1173, 2011 кв.25, Урвич 25, 11, 9, 21, 6, Старата Чешма, 13, 35, 27, 19, 3, 17, 7а, 20, 4, 2, 10, 24, 14, 26, 12, 5, 29, 31, 16, 23, 1, 18, 28, 22, Вила, Цар Иван Асен II/Петър Янев 63, 35, 36, 33, 10, 32, 14, 4, 27, 45, 12, 51, 39, 3, 18, 20, 41, 6, 53, 40, 24, УПИ 2804, къща, 13, Цар Иван Асен II/Петър Янев 16, 29, 2, 19, 24, 6, 15, ПИ 2399, 12, 7, 9, 4, 14, 14-16, 13, 11, 5, 1, 17, 5, Цар Калоян/Любен Янков/ 12, 4, 3, 6, 8, 1, 10, 2, Явор
На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Панчарево: 38-ма В.З.Беликата, 55419.6707.1414, 55419.6708.3174 М.Беликата, 55419.6717.1680, XVI-358 М.Беликата, Акация/В.З.Беликата/ ПИ 55419.6708.639, Акация/В.З.Беликата/ 10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево ул.Ака, Александър Стамболийски 8, 17, 10, 11, 9, 13, 15, 19, 10а, Батийница/24-та/ 16, и Люляк, 8, Батийница/24-та/ ПИ 1572, Беликата 6, 15, 10, 19, 17, 1, 51, 3, 13, 8, 4, 2, 17-А, 45, 5, 9, 7, къща, Беликата Вила, 10, 1, кв.35 УПИ V-468, кв. 11 Парцел 11 Имот 153, ПИ 501, УПИ VI-4 кв.19, кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ Хі-444 кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 кв.26, Беликата УПИ XxI-485 Кв 485, Божур/В.З.Беликата/ 8, Борова Гора/10-та/ 8, 11, 2, 13, 9, 4 Дебело Гуно, Бяла Нива, Васил Левски/9 Септември/ 1, 6-А, 6, Вз Градище Идент.042346950625, Вз Косанин Дол П-Л ІV-197, кв.2, Вилна Зона Беликата УПИ Хііі-672, кв.6, УПИ Vііі- 268 Кв 9, УПИ 7-288 Кв 17, Кв 1 УПИ 3-3, Кв 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 кв. 1, УПИ Xx-245 кв.16, Вила, 1, УПИ Vі-228 кв.16, 2, УПИ Хі- 255, кв.18, Кв 18 УПИ 12-256, къща, УПИ Vііі - 271, УПИ III-3 кв.1, Вила №7, УПИ ХVі - 239 кв.16, При Казана, УПИ 5-201 кв. 15, УПИ Іі - 78 кв. 9, Кв5 УПИ 3-64, УПИ XVI-282 кв.10, УПИ Ххіі-590 кв.16, П-Л 4980 Кв 9, УПИ ХіV-85 кв.9, Кв 16 УПИ 15-238, Кв 1 Парцел 22, Кв 6 УПИ Vі -70 УПИ-Хіх-95 УПИ, УПИ 8 Кв 3, ПИ 55419.6708.281.1 ул. Невен 19, кв.1 УПИ Хіі-11, кв.16 УПИ XI- 235, УПИ 25-240 кв. 16, Кв 6 УПИ 21-97, Кв 10, Парцел І, Имот 278, Парцел XV-14 кв. 1, ул. Беликата до Новия Вец, УПИ Vі -306 кв.21, УПИ Ііі-538, кв.37, УПИ XIII-166 кв.14, УПИ Хіі-460, УПИ 30-491 кв. 34, УПИ ХVіі-332, УПИ Х-478, кв.34, Акация №5а, УПИ IV-344 кв.22, Панчарево В.З.Беликата УПИ-Vі-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, УПИ10-428 кв. 32, Парцел 9 кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ Vііі - 566 кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ Vі-159 кв.14- ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ Іі, УПИ Ііі 386 кв.24, УПИ Vііі-378 кв.26, УПИ V-415 Кв 30, УПИ 11-424 кв.30, УПИ Іх - 378 кв. 76, УПИ ХVІІ-401 кв.27, кв.21 Парцел 26-325, УПИ ХVііі - 407 кв.29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ IV-461 кв.33, УПИ V-432 кв.34, УПИ Ііі -339 кв.20, УПИ VІІІ -183 кв.12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХхV Имот.№324 К21, УПИ Х.ІІ-168кв. 13 кв.Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХхVі-492 кв.34, УПИ VІІІ -183 кв.12, УПИ IV-157 кв.14, УПИ Ііі-643, кв.32, УПИ ХІІ, кв.27, УПИ Хіх -205 кв.15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 кв.33, УПИ ІІ-470 кв.34, УПИ XIII кв.13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ ХV - 406 кв. 27, УПИ V-337, кв.20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ ХV кв.34, Вила, Вилна Зона Градище къща, Вила, 2 Вила, Вила, УПИ Ix-1014 Кв:3, ПИ 2970, къща, 15 къща, къща, Вила, Вила, Вилна Зона Градище ПИ 04234.6950.550, ул.1- Ва -- 10, ПИ 1965, 22, ул6 УПИ Хит4097, 11, 24, къща, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, 5, 17 Вила, 28, УПИ XxxV-745, кв.2, 45, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, Дебело Гуно ТП Кл.1 Ст.2, УПИ І-2187 Кв 9, ТП Гробища, Стълб 4, Вила, Вила, Деница/В.З.Градище/ 6, Деница/В.З.Градище/ 26, 14, 9, 22, Детелина/31-ва/ 5, 11, 9 М-Ст Дебело Гуно УПИ2-2379, Детски Град, Детски Град Вила, Държов Дол П-Л 16 86/, Вила, ПИ 55419.6717.3000 М. Бяла Нива, Еделвайс/5-та/ 3, Зорница/В.З.Градище/ 26, 30, Калина/3-та/ 1 Деб.Гуно, 9, 2, 5 М. Дебело Гуна, кв.Кокаляне, Косанин Дол, Курията 19, Латинка/4-та/ 18, 12, 1, 10, 16, Липа/В.З.Беликата/ 5, 1, Ловджийска Чешма 58а, 23, 54, 1, Люляк/30-та/ и Еделвайс, 33, 5, 38, 41, Люляк/30-та/ 3, Мак/В.З.Беликата/, Мест. Падинето ПИ 1689, местност Граовище ПИ 55419.6709.211, местност Косанин Дол, местност Косанин Дол УПИ 19-308 Кв29, Младежка/В.З.Градище/ 2, 10, 31, 9, 5, Вила, Младежка/В.З.Градище/, Морава/В.З.Беликата/ 8, Нарцис/В.З.Беликата/ 26, Невен/В.З.Беликата/ 22, 69, Незабравка/В.З.Градище/ 15, 23 Вила, Петър Менджийски 12, 1, 7, 2, 3-А, 16, 8, 12-А, 4, 11, 6, 5, 14, 9, 10, 3, 2а, Полски Хвощ 3, Ралица/В.З.Градище/ 24, 6, Роза/В.З.Беликата/ 5, Ружа/В.З.Градище/, Ружа/В.З.Градище/ 3, Синигер/В.З.Беликата/ 12, Сълзица/В.З.Градище/ 18, Теменуга/2-ра/ 11 Вила, 18, 3, 16, 12 М.Дебело Гуно, 15, УПИ V-1411, 2, 8, Тинтява/В.З.Градище/ 9, Тинтява/В.З.Градище/ 13, Топола/В.З.Беликата/
На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ - София: І - 817, кв.24а, Акация 13, Беликата, В.З. Косанин Дол УПИ Xx-305, Ген. Кирил Ботев 2, Ген. Паренсов 30а, Искър 33, 22а, Майстор Мил.Радомирец/667/, местност Косанин Дол Вила, Вила, Вила, местност Косанин Дол Вила, Ралица 10, София, Р-Н Панчарево, УПИ ХІІ-541, 663 кв.13, Урвич 4, Цар Иван Асен II 53, 28, Панч Бистр.път, Панч Стоп.Двор, Панч Бистр.Път
Община Подуяне
На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ - София: Клисура 2-4
Община Сердика
На 20.11.2019 г. /09:45 - 14:30 ч./ - София: XlIII-412 кв.2, Илиянци ПИ 807, кв.2, М.Нпз-Илиянци-Изт, УПИ VІ, кв.2, М.Нпз Илиянци-Изток, Илиянци/Лиляна Димитрова/ 94, Нпз Илиянци-Изток, НПЗ Илиянци/Изток ПИ1229 Кв2, УПИ VI 264 кв.2, УПИ ХХV-1166
На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 114б
Община Слатина
На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: 403/Драгалевци/ 3 Под Плажа, 420-та/Триядица/ 7, 421-ва/Триядица/ 10, 505/Драгалевци/ 16, 506/Драгалевци/ 5а, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/ 1а Вила, 508/Драгалевци/ 34, 18, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/ 2а, 2, 4, 7а, 5, 8, 12, 6, 4а, 9, 6а, 11, 16, 1, 10, 14, 9а, 3, 7, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/ 2, 3, 4, 2, 11, 12, 10, 15, 8, 6, Акад.Стоян Аргиров/502/ 8-10, 1, 8, кв.225 П-Л 12-1087, Вила, 6, В.З. Симеоново - Драгалевци 1 на ул.506а, 5а на ул.506а, 1а ХVіі-757, Вз Симеоново-Драгалевци II Част УПИ XVII-788 Кв 61, Драгалевци 4 ул.501, Могилата Вила, Монах Спиридон/501/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/ 22, 11, 5а, 20, 13, 8, 10, 12, 19, 6, 18, 1, Дясно, кв.21 П-Л 1 755, 17, 14, ъгъла ул.502, 16, 15, Павел Дованлийски 2, 2а, 13, 5, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/ 26, 22, 20, 31, 25, 21, 29, 19, 17, 23, 26а, 24, 4, 30, 8, 33, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/ 32, 34, 16, 38, 12, 26, 20, 24а, 14, 22, 18, Сава Доброплодни/421/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/ 11, 5, 4, 2а, 8, 10, 2, 3, 6, 9, 7, Симеоново 10 ул.502, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/ 10а, 9, 10, 2, 8а, 17, 11, 18, 15, 22, 20, 13а, 5, 13, 3, 16, 4, 8, 7, 17, Цани Гинчев/420/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/ 11, 9, 10, 15, 3, 12, 7а, 7, 6, 13, 8, 1
На 20.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Гео Милев, Голаш 13, 16, Ситняково/Хр.Кабакчиев/ 79, 71, до Блок 63, 63 3, 63, 55, 79, 63
На 22.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ - София: Ситняково/Хр.Кабакчиев/ 39а
На 20.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - София: Цариградско Шосе Бл.103
На 21.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - София: Шипченски Проход Бл.251а Вх.А
Община Средец
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Любен Каравелов 27
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/ 51
На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Цар Иван Асен II 21
Община Студентски град
На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 187-ма кв.Мал.Долина/Младос 20, 201/В.З.Малинова Долина/ 6-та Вила, 17, 31, 15, 19, 11, 3а, 25, 5, 17, 49, 12б, 27, Вила 17, 31, ъгъл ул.204, Вила, 16, 12, 14, 202/В.З.Малинова Долина/ ъгъл ул.205, 3, 6, 2, 4, 23, 11, ъгъл ул.204, 1, 203-та ъгъла ул.202, Строеж, 204-та 2, 204/В.З.Малинова Долина/ 16, 2, 18, 10, 17, 8, 4а, 2а, 854, 15, 205/В.З.Малинова Долина/ 9, 5, 3, 15, 25, 10, 6, 7, 38а, Пл.623 К.Л.739 Стр.Т, 38, 13, 16, 29, 19, 18, 1, 42, 11, 48, 46, 206/В.З.Малинова Долина/ 6, 8, 2, 4, 1, Последна Вила, Арх. Георги Фингов 10, Арх. Иван Данчов 4, Арх. Станчо Белковски 15, Арх. Станчо Белковски/205-та/ 23 Петте Ореха, Бистришко Шосе 68, Валозите, 52, 62, 60а, 50, 60, 54, 59, 55, Вила, 35, 67, 47, 57, 56, 58, Бистришко Шосе и ул. 203, В. М. Долина УПИ V-460 кв. 15, В.З.Малинова Долина-IIa УПИ XVI-194 Кв 6, Малинова Долина Именица Парцел 3044, Вила, В.З.Малинова Долина Ііч, Валозите В.З.Зл.Рибка, 2 Валозите, кв.15 Парцел VI-460, В.З.Малинова Долина Іі- А Ч, Валозите, В.З.Златна Рибка, ул.201 В.З. Бункера Р-Н Витоша ул.204, УПИ І-896 кв.15, 13
На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ - София: Малинова Долина 1, София Парк 87, 89, 88, 83, 82, 80, Уо, 74, 81, 85, 84, 86, 74, 75, 76
На 19.11.2019 г. /07:45 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /07:45 - 16:15 ч./ - София: Малинова Долина В.З. Малинова Долина-Бункера 1, Р-Н Витоша, В.З. Малинова Долина-Бункера 1, София Парк 67, Уо, 16, 60, 55, 11 11, 64, Паркинг/12-Р Къщи, 66, 56, 57, 65, 59, 10, 9, 14, 54 54, 18, 68, 61, 13 13, 15, 62, 63, 58, 9, 12 12
Община Триадица
На 18.11.2019 г. /08:15 - 15:00 ч./ - София: Княз Борис I 52, 54, 56, 60, 60а, 62;, Патриарх Евтимий 86, 88, 59, 61, Хан Аспарух 19, 21а, 15, 21б, 8, 10, 12, 16, 29, Цар Самуил 4, 7, 5, 3, 2, 4, 4а
На 18.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Гет Сервиз; Бул. Черни Връх № 65; Гет Хотел и Градина, Кръстова Вада УПИ VII-458, 459, кв.42, Светослав Минков 7, Черни Връх 69, 67, 105, 85 Импас
На 18.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Площад България 1 1414 Ндк Подлез Ресторант - Пицария Кривото;
На 19.11.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ - София: Ген. Иван Колев/489/ №33 33а 18, 20, Емилиан Станев 57а, Ивайло Петров 6, 1 Жилищна Сграда Б
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 2-За Дет.Градина кв.35, Борис Руменов/482-ра/, Джон Атанасов/487-ма/, местност Кръстова Вада, Проф. Петър Шапкарев, Филип Кутев, Черни Връх
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Асен Йорданов/486-та/, Аспарух Лешников/484-та/, Борис Руменов/482-ра/, Ген. Иван Колев/489/, местност Кръстова Вада, Сашо Николов-Сладура/483-та, Флора Кънева, Хага /М. Кръстова Вада П-Н Лозенец /, Черни Връх
На 21.11.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ - София: ул. Борис Руменов №10 Вх. А, Б;, ул. Хага №5 Вх. А, Б, В
На 22.11.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: ул. Флора Кънева 52 Сервиз, Черни Връх 115, 190б, 178 А, 172, 113, 115 А, 115-Б, 192, 115 В, 117, 192 А, 123, 186, 103 Sof 0818, 115, А, 180, 178, 198, 119, 182, 115а, 190а, 115в, 190, 142
На 22.11.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - София: Черни Връх 71 А, 71а, 73
На 22.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - София: М.Кръстова Вада УПИ III кв.128, Черни Връх 147.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област София-град в периода 18 ноември - 22 ноември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област София-град в периода 18 ноември - 22 ноември

15 Ноември 2019 | 14:11 | Агенция "Фокус"
София. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 ноември - 22 ноември включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Банкя
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: 11-та Парка, Ix кв.43а, Александър Стамболийски 3, 1, Иван Вазов до ТП - Банята, до Банята, 1, Кафене, 4, до Банята-Търг.Обект, 2, 4а, Княз Борис I/Д.Благоев/ 4 УПИ IХ, кв.43а, Пл.Божур, 4 Пазара - Фото, 2, 4 ъгъл ул.Х.Димитър 7-Търг.Обект, 4, 4 Търговски Обект, 6, 7, 2б, Майор Коста Паница/Толбухин 1 до Банята, 1, Трапезица 1, 2, УПИ I-За Парк кв.82, УПИ II-2419, Цар Симеон 1
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Майор Юрий Гагарин 36
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Александър Стамболийски 55а, 61/63, 56, 29, 55б, 57, 35, 94, 59, 61, 27а, 54, 51, 31а, 68в, №94а, 17, 48, 43, 65а, 86, 76, 41, 90, 54а, 37а, 58, 56а, 49, 92, 31, 60а, 27, 43а, 39, 63, 49а, 84, 45, 94а, 68б, 68, 72, 70, 50, 88, 80, 25, 55, 68д, 68а, 66, 37, 52а, 47, 53, 100, 60, 68г, 88а, 52, 78, Георги Бенковски 15а, 7, 3, 1, 37, 5, 16, 6, 9, 22, 10, 23, 15, 20, 24, 1а, 21, 18, 1б, 2, 34, 33, 32, 28, 4, 1в, 19, 25, 19а, 27, 11, 14, 29, 30, 13, Искър 4, Родина 29а, 2, 19в, Слънчева Скала 8, Сочи, Стефан Стамболов/Будишин/ 84, УПИ ХІІІ-442 кв.78
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Александър Стамболийски 31
Община Витоша
На 18.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Цар Борис III/Девети Септ. 273а, 285, 275, 279б, 297б Двуетажна Пристройка
На 18.11.2019 г. /08:15 - 12:30 ч./ - София: Бела Дона 10, 12, 7, Ваклинец 25, Глухарче 18, 16, 14, 10, 22, 12, 7, 8, 9, 5, 20, 11, 13, 9а, Деян Горинов 1а, 2, 1, 5, 3, 6, 4, Драгалевци ул. Папрат № 16, Карнобатски Проход 3, Карнобатски Проход/Папрат, 2а, ТП До, 4, 5, 1, 2, 6а, Маестро Георги Атанасов 27, 21, 18, 23а, 20, 23, 14, 25а, 25, Папрат 10, 31, 37, 25, 37а, 35, 16, 18, 14а, 27, 14, 33, 22, 29, 10а, 8, 39, 12, УПИ ХVIII-369, кв.36 Драгалевци
На 18.11.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./ На 19.11.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./ - София: 740-та/Овча Купел/, 741-ва/Овча Купел/ 6, 3, 742-ра/Овча Купел/ 3, 14, 1, 16, 12, Белите Борове 1, 3, Вз Горна Баня XV-1327 кв.51а, Войнишко Въстание 15, 11а, 17, 18, 11, 16, 9а, 7, 9, 12а, Лебед/Кв.Горна Баня/ 4, Люлинско Поточе 31, Маджарица 5, 6, 11, 20, 19, 4, 21, 2, 3, и ул.742, 17, 12, 1, 23, 15, Поглед 20, 18, 15, 23, 25, 21, 28, 22, 9, 32, 19, 1, 34, 16, 11, 14а, 12, 13, 20а, 30, 27, 27а, 36, 4, 3, 1, 10, 6, 12, Равнище/Кънчо Стоилов/ 65, 64, 69, 73, 62, 69а, 2, Св.Крал/Кирковска Трибуна/ 2
На 18.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: Божур 2, УПИ VII-353, кв.53, ул. Малина
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Владая: Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/Офелиите 25, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Владая, Горелица, Малка Поляна 1, 5, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ XX-331, кв.21, 1, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Офелиите /Владая/
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Мало Бучино: Ix, кв.5
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Планинец 1, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Владая: 22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв.33, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание Поща, 63, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, М.Владая кв.75 кв.75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 кв.33, УПИ V-986 кв.51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14
На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: 1-ва 5 ул. Цар Крум, 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 721-ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-ра/Витоша/ 2а, 777-ма 8, Божур 2, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, М-Т кв.Драгалевци УПИ XIV-126 кв.52, Мащерка 14, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, УПИ VII-353, кв.53, ул. Малина, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цар Борис III, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 къща, 461, 451, ъгъла С ул.Колобрене, 443, местност 10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цветарска 25, 21, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИ VІІІ-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2
На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Владая: 22-ра, II-3477, кв.916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 до Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15
На 18.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Войводина Могила 95, 99, 99а, Евлия Челеби/Мара Петлякова 42, 58, Княжевска/Валентин Андреев/ №48, Цар Борис III/Девети Септ. 260, 264а
На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - София: Димитър Яблански 22, 24, 18, 22, 20, 15, 15, 15, 15, Лозенец ул.Марин Тодоров, Д.Яблански и Ради Радев, ул.Марин Тодоров, Д.Яблански и Ради Радев, Марин Тодоров 15 Ж, 15 Ж, 15 Ж, 15 Ж, Ради Радев 18, 18 В, 18, 18а, 18б, 18 В, 18 В, 18 В, 18б, 18а, 18, 18
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Боянска /Драгалевци/ 8, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Голи Връх 4, 2, 3, 6, 5, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Комините 9, 7, 13, 5, 8, 9б, 9а, 6, 5, 1, 4, 11, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Лешникова Гора 37, 27, 40, 23, 42а, 27а, 33а, 31а, 42б, 32, 48, 46, 44, 50, 42, 29, 27а, 33, 34, 40, 25, 31, 35, 38, 36, 39, Мавровец 7, 30, 7, ул. Лешникова Гора, 34, 32, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Мащерка 34, 23, 20, 19, 15, 31, 28, 40, 28, 29, 14а, 13, 38, 22, 20а, 42, 36, 24, 32, 30, 28а, 19а, 21, 25, 27, 17, 44, 26, 22, 16, 14, 18, 24, 22а, 11, Нарцис/Методи К.Димитров/ 13, 3а, 12, 18, 17, 19, 3 А, 16, 22, 8, 26, 13 А, 10, 6, 6-А, 20, 6, 14 А, 4, 15, 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цветана Табакова 8, 8, 2, 12, 6, 1, 3, 4, 10, 5, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17, Чемшир /Драгалевци/ 27, 37, 33, 26, 26, 29 къща, 29, 31, 31, Черешов Цвят 1, 6, 14, 13, 4, 11, 7, 10, 8, 12, 9, 15
На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 21.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: 1-ва 5 ул. Цар Крум, 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 721-ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-ра/Витоша/ 2а, 777-ма 8, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, М-Т кв.Драгалевци УПИ XIV-126 кв.52, Мащерка 14, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цар Борис III, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 къща, 461, 451, ъгъла С ул.Колобрене, 443, местност 10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цветарска 25, 21, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИVііі-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2
На 19.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Доброволец 20, Капка 5, Полк.Стойно Бачийски/Филип 50, Поточе 14, Сърнела/Паскал Иванов/ 1, 8
На 20.11.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./ На 21.11.2019 г. /08:15 - 17:15 ч./ - София: 684-та/Витоша/ 20, 1, 5, 3, 4, УПИ XII-421, кв.9, 689-та/Витоша/ 26а М.Мала Кория, 2, 11, УПИ XIII-402, 18, 16, 26, 10, 14, 28, 12, 28г, 15, 695-та/Витоша/ 8, 18, 26, 14, XV-731 За Жс, М. Мала Кория кв.5 УПИ 9-365, М.Мала Кория ул.684 -, Мала Курия 56, 33, 43а, 37а, 26, 25, 43, 14, 34, 29а, Вила, 20, 31, 4 / ул.684 №2/, 27, 4, 54, 64, 32, 38, 35, 3, 39, 58, 40, 10а, 84, 49, 18, 41, 36, 29, 30, 22, 42, 62, кв.3, 50, 70, 66, Местн.Мала Кория, УПИ VIII- 365, кв. 5, УПИ Vіі-404, кв.2, УПИ ХV-399 кв.3 М.Мала Кория
На 20.11.2019 г. /08:45 - 17:30 ч./ На 21.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ - София: местност Черния Кос 10, кв.5, 70, 6, УПИ Vіі-81, кв.5, XV-93 кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Цар Борис III/Девети Септ. 509
На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, 781-ва/Витоша/ 5, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Виден Табаков 5, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Люти Дол 7а, 41, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Христо Патрев 2, 4, 4а, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, 5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16
На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:45 ч./ - София: 1-ва ул.Симеоновска 16, 10-та /Кв.Симеоново/ 3, 14, 8, 2а, 10, 7, 9, 2, 12, 4, 6, 11-та /Кв.Симеоново/ 5, 13-та /Кв.Симеоново/ 2, 3, 8, 12, 1, 4, 5, 6, 14-та /Кв.Симеоново/ 3 Сладкарска Раб, 19, 22, 15б, 20, 16-та /Кв.Симеоново/ 10, 4 ул. Боян Ничев 4, 15, 12, 17а, 11, 6, 9, 17, 14, № 13, 16, 17-та /Кв.Симеоново/ 4, 8, 2, 6а, 6, 5, 3, 20-та /Кв.Симеоново/ 8, 6, 10, 4, 5, 21-ва /Кв.Симеоново/ 5, 22/Кв.Симеоново/ 31, 29, 27, 6-та /Кв.Симеоново/ 10а, 7-ма /Кв.Симеоново/ 6, 9-та /Кв.Симеоново/ 17, 24, 32, 14, 17а, 8, 33, 2 Трафопост 9, В.З. Симеоново - Драгалевци, В.З.Сим.-Драг.Упи XII-1199, Драгалевци Вила, Дядо Йоцо 5-А, Жасмин 18, 26, Златен Век 30, 39, 11, 43, 4, 21, 12, 19, 20, 15, 26, 23, 28, 18, 13а, 35, 41, 13, 31, 22, 2, 10, Никола Пиколо 4а, Проф. Боян Ничев 3, Симеоново 3а ул.21, 6 ул.21, Симеоновска 23, 22, 28, 27, 19, 15, 18, 24, 18а, 29, 17, 14а, 16, 20, 26, 14, 25, 15а, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 22, 140, УПИ XV-738, 737, кв.25
На 20.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Княжевска/Валентин Андреев/ 48, Полк.Стойно Бачийски/Филип 60, Поточе 9а, 19, 28, Росянка/710-та/ 1, Сърнела/Паскал Иванов/ 46
На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: 601-ва 2, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Полско Цвете кв.7 Парцел 642, Смесна Китка 32, 12
На 21.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Буря 28, Дивна 5, Ирис/Мара Апостолова/ 16, Никола Петков/П.Напетов/ 15, 33, 37а, 47, Цар Борис III/Девети Септ. 188, 216
На 22.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ - София: местност Черния Кос 10, кв.5, 70, 6, УПИ Vіі-81, кв.5, XV-93 кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила
На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17
На 22.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Лъвски Рид 10 6, 6 4, Лъвски Рид 12, 6, 10 6, Ап.43-47, 10 6, 12 7, 12 7, Базова Станция 0698 Мур, 10, 12 Гар.3, Манастирски Ливади-Запад 6
На 22.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бяло Поле 8, 8 Г, 31, Василашко Езеро 60, Вихрен/Петър Тонев/ 50, Иван Сусанин 42а, 62а, 66, Ралевица 81
Община Връбница
На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Доброславци: ПИ 124024
На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Мировяне: Ален Мак 3, 4, Леденика УПИ № 564011, 2а, 1, 3, 7, Имот 709, 9, 4, 2, 5, Мировско Шосе 55, 44, 32, 37, 42 Сладкарска Работилница, 36, 42, 40, 34, 38, Планинец 8, 2, 10, 13, 4, 3, 9, 12, 11, 7а, 9а, 7, 6, 5, 1, Радецки 7а, 5, 7, 1, 3, 3а, Сини Вир 15, Топола 27, 25, 10, 5а, 12, 32, 13
На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Т.Лесимпекс Еоод - Ферма
На 21.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Владимир Зограф Паметници, Връбница-1 до Бл.520, Гробищен Парк УПИ VIII кв.2, Надежда 5 520, Гробищен Парк- Бак. Ф-Ка, 503, 504, Северен Парк-Гробищен Парк, Тишина Бакърена Ф-Ка ПИ /1681, П-Л №1762.1766 Бакърена Ф-Ка, Бак.Ф-Ка ул.Тишина П-Л1747, Гп Бакърена Фабрика, Гробищен Парк, ул.Тишина, УПИ І-1729, кв.3, Хан Кубрат 67, 71, 69
Община Възраждане
На 23.11.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ - София: Георг Вашингтон 4, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 21, 19, 23, Пиротска/Трети Април/ 9, 5, 2, 9 Малък Цум, 14а, 7, 12, 9 Облекло, 10, 14, 1, 7 УПИ X, кв.194, 3
Община Изгрев
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дианабад Блок 30
Община Искър
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 1 65, 67, 65, 66
На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Гара Искър, Дружба до П/Ст София Изток, Дружба Бл.190, Дружба 1 191, 190, до 190, 192, Изток, Цариградско Шосе/Тракия/
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 107, Дружба 1 107, 112, до Бл109, 106, 119, до Бл.107 Вх.А, 111, Дружба 2 Блок 524вх Б, 218 Вх.Г, 219вх А
На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 2 Блок 524вх Б, 218 Вх.Г, 219вх А
Община Красна поляна
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 300-та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315 А /Красна Поляна/ 9, 315-та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 315-та/Красна Поляна/ 18, 60а, 316-та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 321-ва/Красна Поляна/ №12, 322-ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, 323-та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 68134.1109.1532, Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Мирни Дни 6 А, 12, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, кв.100, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28, Тумба 23, 37, 17, 21
На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 300-та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315-та/Красна Поляна/ 18, 60а, 321-ва/Красна Поляна/ №12, 323-та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 68134.1109.1532, Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Мирни Дни 6 А, 12, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, кв.100, Тумба 23, 37, 17, 21
На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 20.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: 315 А /Красна Поляна/ 9, 315-та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 316-та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 322-ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28
Община Красно село
На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 419-та 1, 2, 9, 10, 21б, 11, 15, 17, 18, 18а, 19, 20а, 8, 20, 24, 25, 29, 23, Боговец/Ивайло Виденов/ 1, 13, Йордан Бакалов-Стубел/419/ 16а, 25, Лагера 34, 35, 47, 48, 49, 55, 13, 14, 39, Мокренски Проход 3, Околовръстен път 69, Пиърс Омахони/Ева Волицер/ 6, 16, Смолянска 2, 18, 18-22, 30-34, Тодор Джебаров/417/ 77, Цар Борис III/Девети Септ. 30, 59, 49
На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - София: Дамян Груев/Ген.Христо Миха 20
На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Звъника 7-9, Нишава/Георги Аврамов/ 45, 55-57, Омайниче 4-12, Пирински Извор 25 А, 40, Проф.Д-Р Димитър Атанасов 18-20, 32, Смилица 9а, 16, Хиподрума Бл.138, 106, 101, 102, 104, 111, 105, 23, 31, 32, 142, 18, 140, Юнак 128, 129
На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Белите Брези Бл.2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 12, 18, Битоля 2-4, Гребенец 1, 4, 6, 10, Искърски Пролом 2, 14-16, Кюстендил/Атанас Ненов/ 21, 56, Нишава/Георги Аврамов/ Бл.133, 134, 6, 59, 61, 17, Цар Борис III/Девети Септ. 59
На 20.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София: Борово 1 228, 39, 228, 228а, 41, 50, 235, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко 15, Ж.К. Борово Бл.228 А,, Красно Село кв.Борово 37, 41, 39, Родопски Извор 30-32, 235, Солун 74, Топли Дол 2г, 2г, ул. Борово 37, 39, 41,, ул. Солун 74, ул.Топли Дол №2г
На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Баница 2, Ген. Тотлебен 89-93, 43-45, 33, 49, Гоце Делчев/Емил Марков/ 53-55, Даскал Манол 7-11, Дойран 2, 9, 9-11, Княгиня Клементина/Д.Милано 24, 24а, Константин Иречек 1, 9, 19, 50, 6, Кюстендил/Атанас Ненов/ 51, Лерин 14, 21, 51, Нишава/Георги Аврамов/ 44, 34, Пенчо Славейков 15а, Прага 24, 38, Св.Георги Софийски/Георги С 3, 4, 24, 30, 32, 34, 3а, Свети Иван Рилски 20, 46, 60, Тунджа 18
На 21.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София: Ворино/Ат.Дамянов/ 6, 8, 9, 10, 11, Гоце Делчев 15, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 5, 7, 9-11, 15, 17, 19, 21, 25, 27, Сладкарница Неделя, Кюстендил/Атанас Ненов/ 63, 54, 58, Хайдушка Гора 4, 7, 5, 3, Царево Село 1, 1 Гараж 1
На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Белите Брези Бл.25, 27, 29, 30, 31, 32, 26, Борово 228а, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко 8, 10, Голо Бърдо Бл.6, 8, Горски пътник 10, 24, 30, 42, 44, Джеймс Баучер/Антон Иванов 103, Козяк 30, Родопски Извор 53-57, 235, 43, Славище 8, Хан Паган 1, 3, Ястребец 25, 26, 9
На 22.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София: Гоце Делчев 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14 и 16, Кюстендил/Атанас Ненов/ 66, Хубча 10, 1, 2, 9, 3, 5, 6, 7а, 11, Цар Борис III 113, 115 и 117.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

СНИМКА НА ДЕНЯ
Нивата на водопада Виктория намаляват след продължителна суша, която засегна голяма част от южната част на Африка. 9 декември 2019 г.
Нивата на водопада Виктория намаляват след продължителна суша, която засегна гол...

ВИДЕО
Българската Коледа
Българската Коледа
Официалната страница Информационна Агенция Фокус във Facebook
Начало | Услуги | Архив | Партньори | Тарифи | Радио реклама | За нас | Общи условия | Кариери | Контакти |
© 2019 Информационна агенция ФОКУС Съдържанието на Информационна агенция ФОКУС и технологиите, използвани в интернет страницата, са под закрилата на Закона за авторското право и сродните му права. Всички текстови, аудио, видео, фотографски и графични изображения, публикувани в базата данни, са собственост на Информационна агенция ФОКУС, освен ако изрично е посочено друго. ПОЛЗВАТЕЛИТЕ и АБОНАТИТЕ се задължават да използват материали от информационната база данни съгласно Общите условия на Информационна агенция ФОКУС и действащото в Република България законодателство.