НАЙ-ЧЕТЕНИТЕ НОВИНИ ДО 01:48

СВЪРЗАНИ НОВИНИ

Спорт: Григор Димитров отпадна от Откритото първенство на Австралия по тенис

23 Януари 2018 | 08:48 | Агенция "Фокус"
Мелбърн. Григор Димитров отпадна от Откритото първенство на Австралия по тенис. Българинът, който бе трети поставен в основната схема, допусна загуба от втората ракета на Великобритания Кайл Едмънд с 4:6, 6:3, 3:6, 4:6 в двубой от четвъртфиналите на турнира.
Това е първи успех на британеца срещу Григор Димитров. До този момент двамата тенисисти бяха изиграли две срещи помежду си, като и в двете победител бе българинът. С победата си Едмънд за първи път се класира за полуфинал на турнир от „Големия шлем“.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

Спорт: Григор Димитров загуби третия сет от четвъртфиналния мач срещу Кайл Едмънд

23 Януари 2018 | 08:31 | Агенция "Фокус"
Мелбърн. Григор Димитров загуби третия сет от двубоя срещу британеца Кайл Едмънд от четвъртфиналите на Откритото първенство на Австралия. Втората ракета на Великобритания взе първия сет с 6:4, но във втория българинът успя да изравни, след като се наложи над Едмънд с 6:3. Британецът спечели и третия сет с 6:3.
До този момент двамата тенисисти са изиграли две срещи помежду си, като и в двете победител бе Григор Димитров. Последният им мач бе преди няколко седмици, на турнира в Бризбейн. При евентуална победа срещу Едмънд, първата ракета на България ще се класира за полуфиналите в Мелбърн за втора поредна година.

Спорт: Григор Димитров взе втория сет срещу Кайл Едмънд и резултат в мача от четвъръртфиналната фаза на Откритото първенство на Австралия е 1:1 сета

23 Януари 2018 | 07:21 | Агенция "Фокус"
Тенис. Първата ракета на България Григор Димитров спечели втория сет от мача си срещу американеца Кайл Едмънд с 6:3 и изравни сетовете на 1:1. Срещата е от четвъртфиналната фаза на Откритото първенство на Австралия, като Димитров е поставен под номер три в схемата, а съперникът му, спечелил първия сет с 6:4, под номер 11.

Спорт: Григор Димитров загуби първия сет от Кайл Едмънд в четвъртфинала от Откритото първенство на Австралия

23 Януари 2018 | 06:40 | Агенция "Фокус"
Тенис. Първата ракета на България Григор Димитров загуби първия сет от мача си срещу поставения под номер 11 в схемата Кайл Едмънд с 4:6, който е от четвъртфиналната фаза на Откритото първенство на Австралия.

Спорт: Започна четвъртфиналният мач на Григор Димитров срещу Кайл Едмънд от Откритото първенство на Австралия

23 Януари 2018 | 05:53 | Агенция "Фокус"
Тенис. Започна мачът на най-добрия български тенисист Григор Димитров от четвъртфиналната фаза на Откритото първенство на Австралия срещу поставения под номер 11 в схемата американец Кайл Едмънд. Двамата играха преди броени дни на турнира в Бризбън, когато българинът победи в три сета.

Григор Димитров се класира за четвъртфиналите в Мелбърн, след победа над Кириос

21 Януари 2018 | 14:44 | Агенция "Фокус"
Мелбърн. Григор Димитров победи Ник Кириос с 3:1 сета 7:6(3), 7:6(4), 4:6, 7:6(4) и се класира за четвъртфиналите на Откритото първенство на Австралия. На централния корт „Род Лейвър Арина“ българинът спечели трите сета с тайбрек, въпреки отличната игра на австралиеца. Това беше трета победа на Димитров срещу Кириос, който само преди две седмици надделя на турнира в Бризбейн.
Следващият съперник на Григор Димитров ще бъде британеца Кайл Едмънд, който победи Андреас Сепи с 3:1 сета.